Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ana24

Mamy na urlopach wychowawczych-2 część

Polecane posty

Gabi przejeta i denerwuje sie tym chrapaniem.co Rafał mocniej chrapnie to ona ze złością mówi ,,ja ciebie też kocham tatusiu!,,:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypije z Toba lampeczkę i uciekam bo mi nieziemsko nogi zmarzły:O a tam ciepłe lóżeczko na mnie czeka. Widze że Gabi pozwoliłaś dzisiaj na troche luzu.....ja też zawsze w piątki i soboty pozwalam Kamilowi dłużej popatrzeć na filmy.....oczywiście te przeznaczone dla niego. No to zdrówko:) Y O kurczę własnie Oliwia pobiegła siku....chyba będzie koniec pisania:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polej szybciutko jeszcze jedną Y i uciekam bo mnie Oliwia woła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pa!masz rację to dzis wyjatek.zawsze pozwalam dłużej zostac z nami na weekendy,ale dzis to pierwszy raz tak długo. ja dokończę szklaneczke i tez do wyrka wskakuję.chyba się kończy film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I uciekła:( smaka mi kochana narobiłaś i teraz uciekasz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga!to przeciez ty mówiłas że uciekasz!u mnie barek pełny!a do urodzin kreski Oskara juz tylko godzinka,więc dałybyśmy radę zaśpiewać mu sto lat!:D to nie zwalaj na mnie!:p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄❤️👄❤️DLA OSKARKA👄❤️👄❤️ Życzę Ci śmiechu w domu i lodów w niedzielę i przyjaciół najlepszych na świecie i wszystkiego, wszystkiego, co chcesz.Życzy Ciocia Aga z Kamilem i Oliwią:) 👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Oskarku, sto lat!!!!!!!!!! Moc całusów od zapakowanej ciotki i Majeczki 😘 🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka, mniam mniam aż mi ślina na podłogę pociekła :P Przez całą ciążę się \"oszczędzałam\", jakoś nie ciągnęło mnie do słodyczy, za to teraz nadrabiam :( I wcale sie z Ciebie nie nabijam :) To oczywiste że nie znając polskich tytułów tłumaczysz dosłownie. Ale to na 100 % komnata tajemnic :) Ana, Julka już taka duża....Wyobrażam sobie jak musiałaś być dumna :) Dzieci w przedszkolu zachowują sie zupełnie inaczej, takie jakieś doroślejsze są, przynajmniej moja Maja. Acha, oczywiście moja \"teoria księżycowa\" obalona, pomimo księżyca w nowiu zakończyłam nockę tak jak ją zaczęłam - w dwupaku. Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa, właśnie widzę że wcale Was w ową teorię nie wtajemniczyłam wczoraj :) Pokrótce - Magda została poczęta gdy księżyc był w nowiu, podobnie było dziś w nocy więc sobie powiązałam i czekałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć. shenen szkoda ze nie mam jak w przewody i kable wepchnąć jakiegos batonika,żeby do ciebie dotarł! a Madzia czeka do jutra.;) oj,pamietam jak czekalismy na Julię.przez przeprowadzę,bylismy wszyscy pewni,że przywitamy ja duzo szybciej niz termin,potem,że urodzi sie w moje urodziny- 2 dni przed terminem czyli,a urodziła sie 3 dni po planowym.:) aga ale wczoraj zwiałaś i jeszcze piszesz,ze smaka zrobiłam i JA uciekłam!jak ci nie przeszkadza tak przed południem w sobote,to polewam!:D ana76 dobry ten pmietnik bieszczadzki:D ana24 alez Julia wystrzeliła w górę!to pewno dlatego,że dawno jej nie pokazywałaś! możecie sobie wyobrazic,zeby nasza znajomość tyle trwała,by slubne naszych dzieciakow przesyłać???tak jakos mi przy okazji do glowy wpadło!:D u was tez tak paskudnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka przyznaj sie szkoda Ci było wczoraj tego Sheridana:P nie dziwię się bo jest pycha;) Shenen a może Madzia jednak jutro Ci zrobi niespodziankę i prezent zarazem;)Życzę Wam tego:) Idę polatać na odkurzaczu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka no to czekam na drugą turę Y.....przy okazji urodziny Oskarka oblejemy;) A wczoraj tak mi nogi zmarzły że musiałam 10 minut przy piecyku siedzieć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) to polewam Y.ja na razie pasuję,bo jeszcze nic nie jadłam. Rafał jest do 12-tej w pracy,potem Gabi odwozimy do koleżanki z klasy a my chyba na zakupki.nie mam kozaczkow dla Julki. zaraz biorę sie za zapiekanke-tą z brokułami,piersia i pieczarkami. to rozumiesz,ze muszę byc fit! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu pyszny ten likierek;) W takim razie życze udanych zakupów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki gdzie sie podziewacie.....myslałam że będę miała co poczytać a tutaj nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i gówno, jak mawiają prości ludzie. Nic z tego. no i dobra, nie to nie. Jak mi przejdzie to napiszę więcej. Jestem straaasznie rozczarowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) Shenen tylko spokój :) może Madzia Cię jeszcze dziś zaskoczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) U Was też wczoraj była taka straszna zima?U prawie cały dzień sypało....gdyby do tego był mróz to zapewno było by juz biało. Dzisiaj dla odmiany od rana świeci słoneczko i dzieciaki troche wygoniłam na dwór. Shenen nie denerwuj się kiobieto....Madzia to już osobna istotka i urodzi się wtedy kiedy uzna że juz czas;) Pamietam jak ja bardzo chciałam żeby Oliwia urodziła się 6 grudnia tak samio jak Kamil....no ale ona miała inne zdanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki! u nas dzis pierwszy raz pada snieg!ubrałam Julce kurtkę i czapke i wziełam na balkon pokazać!nagrałam na video jej reakcję,bo w sumie pierwszy to jej snieg w życiu! Gabi oczywiście truje,by sanki wyciągnąć-no ale to leci i topi sie w powietrzu!aj te dzieci niecierpliwe! my mamy dziś gości,Julki chrzestna z rodzinką i jej bratowa,która własnie kupiła maleńkiego maltańczyka.oj bedzie się działo...ciekawe,czy maleństwo tą wizytę przezyje... shenen Kochaniutka!11.11 kończy sie o północy!:) buziaczki dla wszystkich!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobiety:) wpadłam zobaczyc czy sa jakies wiesci od Shenen ale widze ze ona nadal w podwójnym ciele:D urodzinki wczoraj były bardzo udane a dzis znow zaraz zaczynamy:) wczoraj raz ze nie miałam czasu zagladnac a dwa ze od piatku wieczora nie chodził nam komputer,dzis Marcin musiał go zresetowac i juz jest ok.tylko trzeba wszystko zainsalowac od nowa i mam zmieniony numer gg 11019664 dziekuje w imieniu Oskara za wszystkie piekne zyczenia🌻,rowniez za te na poczcie😘super musze uciekac bo rodzice przyszli jutro albo dzis poznym wieczorem poczytam dokładnie co pisałyscie o odpisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczęta :) Dzięki za pocieszenia, Ana76😘 Czekam , cierpliwie, martwię sie tylko żeby nie stało się \"coś\" złego, koleżance z innego forum - z tym samym terminem co ja nagle odkleiło się łożysko i w ostatniej chwili zdążyli z cesarką, brr Maja znowu dzisiaj ze mną w domu, w nocy wymiotowała :( Mnie normalnie ciężko sie poruszać, z łóżka zwlekam się z pól minuty ale jak usłyszałam że Maja sie krztusi to zerwałam sie na równe nogi i biegałam po domu jak fryga dopóki nie doprowadziłam wszystkiego do porządku. Tomek niczego nie słyszał...Zdziwił sie rano,ze dziecka do przedszkola nie budzę. Mam nadzieję że nie będzie się działo nic złego jak będę w szpitalu. Chociaż twierdzi, ze przy moich poprzednich pobytach w szpitalu budził się na lada szmer (tak jak ja zawsze). Oby. Idę postprzatać kuchnie, nie chce mi się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu przeciagi od wczoraj:( ja jakos doprowadziłam mieszkanie po imprezach:Dwłaśnie skonczyłm myc podłogi,Marcin ma druga zmiane to wzieli sie za rozwalanie betonu bo tam bedziemy kłasc puzle ktore juz w sobote przywiezli nam z hurtowni,a Oskar im dzielnie pomaga i zdziwiłam sie bo dał sobie założyc rekawiczki i jeszcze nie sciągną;-) u nas wczoraj cały dzien sypał śnieg ale dzis wszystko topnieje pomału imprezki urodzinowe udane,było bardzo fajnie,Oskar dostał śliczne prezenty i miedzy innymi duuuza kolejke i tor wyscigowy,jedna i druga zabawka zajmuje prawie pół pokoju wiec na stałe rozłożone nie beda,w sobote z dziewczynkami bawił sie nawet ładnie,czasem sie złoscił jak ruszały jakas jego ulubiona zabawke;-) Aga jak jest sporo sniegu to wynosze je na dwór kłade \"do góry nogami\"i zwyczajnie po nim deptam,a jak o podnosimy to na sniegu zostaje brudny plac,naprawde sprawdzony sposob;-)polecam. dziekuje za śliczna kartke dla Oskarka:) dziekuje za zdjecia,Oliwia to taka mała opiekunka chyba co?a i Tobie taki mały bobasek bardzo pasuje;-)a i ślicznie Agus wygladałas Ania oj dobrze ze moj maz nie pracuje przy takich pysznych słodyczach,bo zle to widze,ale Julcia miała pewnie radoche wród tych kolorowych paierków dzieki za super niespodzianke:D Ana Julka faktycznie rosnie,bardzo ładna dziewczynka:) widze ze z Aga miałyscie w sobote wirtualna imprezeke,oczywiscie jak ja poznym wieczoram siedze to nie ma nikogo:Pnie minie Was ze mna tez ktoregos wieczoru sie napijecie:D Shenen juz nie wiem co Ci radzic,bo rozumiem ze sex jak pan doktor kazał był tak?:)moze sprobuj tych lisci z malin:) biedna Majeczka strasznie sie meczy i to juz tak długo trwa:( jeszcze raz slicznie dziekuje za pamiec i zyczenia😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Rafał pojechał na ten przegląd,bylismy na krotkich zakupach,ale myslałam że bardziej go wykorzystam jako nianię-i poszaleje miedzy wieszakami.niestety,wybralam kilka łaszków dla Julki,Rafał przymierzył dwie pary spodni-nie dobre.i stwierdzil,ze jego chodzenie po sklepach na dzis skończone.:ono tragedia z tym chlopem doslownie!nawet się rozkręcic nie zdazyłam!:o kreska to fajnie że imprezy udane i solenizant zadowolony.no i co w koncu napieklaś? shenen muszę sobie przypomniec,jak mi polozna mowiła o jakimś drinku,a raczej miksturze,ktora dziala zawsze na wywolanie.mialam ja wypic,ale nie zdazyłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×