Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ana24

Mamy na urlopach wychowawczych-2 część

Polecane posty

Ania tak,tak wiem ze to Ty z Aga moja pomyłka,bo miałam czesc postu napisana do ciebie i napisałam do Any o zdjeciach i pewnie to mnie zmyliło,ale doskonale wiem kto tu %polewał:P upiekłam sernik z rosa jednak,wyszedł przepyszny i tort,fotki podesle jak przezuce,postaram sie dzis:) najlepiej chłopa z dzieckiem w domu zostawic i wyruszyc samej z pełnym portfelem miedzy półki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kreska no ja mówię,ze Tobie jeszcze bąbelki nie wywietrzały po imprezach w główce!:pmylisz nicki,wieczory i jeszcze nie doczytujesz postów!:p :D wczoraj była znajoma ze swoim dopiero kupionym maltańczykiem.wesolo bylo,choc jak złapał tak w zabawie ząbkami to Julka nabrała respektu.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania oj czepiasz sie,widocznie ten post z wyjasnieniem \"co to za piesek \"był u mnie niewidoczny na kompie:Pa piłam tylko picollo:) bo nie wolno mi jeszcze nic innego czy Ty masz numer gg nadal taki jak podawałas na liście?bo nam wcieło wszystkie kontakty przy resecie,załozylismy nowy numer i własnie sobie uzupełnaim kontakty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gg 9985900 podaje,bo już nie pamietam,czy mamy cały czas taki sam.:) a psinka słodka,ma dopiero 2 mies i sierść jak watkę.oczywiście Gabi już truła,zeby takiego kupić,ale nie ma mowy. a na zakupy,jasne,że najlepiej samej.juz raz zostawiłam męża na dyzurze.nie zdązyłam niczego jeszcze przymierzyć,a on dzwonił,żebym wracała,bo Julce pampers smierdzi,a ,,on sie do tego nie nadaje,,i tyle bylo mojego szaleństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia,Aga,Melodi a Was co sniegiem zasypało? Marcin własnie wyszedł do pracy wiec ja do 23.30 słomiana wdowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kreska no chyba sie nie obraziłas za moje zrzędzenie??? nad mój dom nadciągnęła taka ciemna chmura,że liter na klawiaturze nie widać!cos lunie zaraz,tylko czy snieg? cos nas tu kolezanki delikatnie mówiąc o...mijają.:D ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu no jasne ze sie obraziłam i licze na kwiatki:Dno co ty przeciez ja wiem ze to wszystko zarty:) u mnie tez ciemno i pruszy snieg,ja tam przy swietle siedze zeby znow cos nie przeoczyc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kreska 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 wystarczy?:) a ja czekam na Rafała.wraca juz z przeglądu.Jula spi jeszcze,ale sie jej nie dziwie,że tak dzis długo.chyba dzis mc donalds,dawno nie bylismy,a z biegu ten ortodonta dziś,do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Jestem wreszcie.....ale jestem wykończona.Dzisiaj miałam maraton po urzędach i po lekarzach. Hurrrrra:D własnie w tym momencie odetkało mi ucho....trochę to smieszne bo odbiło mi się i w uchu cos pyknęło i już jeste dobrze. Troche to nie w pore bo już zdążyłam się ulatać po lekarzach.Najpierw musiałam iść do ogólnego po skierowanie....oczywiście ludzi mnóstwo a przedemna babka siedziała w gabinecie 40 minut....normalnie jak wyszła to tak jej sie zebrało od pacjentów że szok.Później pojechałam do laryngologa,który oczywiście mnie nie przyjął....bo miał tyleeee ludzi.Noi niestety musiałam wracać do domu.Zapisałam się na środe ale juz chyba nie ma potrzeby skoro ucho odetkane:)ale się cieszę bo strasznie to było uciążliwe. Kreska widze że urodziny udane....a tort jesli to twoja robota...to gratulacje....wyglądał imponująco.Z domku widać że Oskarek zadowolony....a powiedz mi jakie prezenty dostał??Ja mam niedługo urodziny chrześnika(też ma 2 latka) i kompletnie nie wiem co mu kupic....może mi cos podpowiesz?? A na stole stała sałatka gyros??? Ja tez tak piorę dywany gdy jest snieg....tylko ja je trzepę trzepaczka. Dzięki za komplementy:O Mój numer gg to 3674692 Anka ale Julka miała minę jak trzymała tego pieska:D chyba jednak troszke się go bała.A Gabi widać że szczęsliwa i nie dziwie się że chciała by mieć takiego psiaka.....był śliczny. A jaka była Julki reakcja na snieg....podobało jej się?? Oj te chłopy....ja nigdy Grzeska na zakupy nie biore....z wiadomego powodu:D no chyba że mam juz cos upatrzone w konkretnym sklepie;) Shenen oj bidulko ale Cie ta Madzia męczy.Ja też niewiem co Ci doradzić.Może lepjej idź do szpitala tak będzie bezpieczniej.Przynajmniej będziesz pod stałą opieką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga dlaczego taka minka \" :O \" przy komplementach,jestes bardzo ładna kobieta:) tort robiłam własnorecznie,dziekuje za uznanie i bede nieskromna ale wszystkim sie podobał:) a jest prosty w wykonaniu a sałatka gyros rzeczywiscie tez była:) z tym uchem to chyba tez bym nie poszła jakby nic sie nadal nie działo(oby) a z prezentów dostał:garaz z 3 metrowa droga,kolejke,domek teletubisiow,tor wyscigowy,zwierzatka plastikowe,czapke zimowa,2 ksiazeczki,tablice magnetyczna ze stepelkami,taki samolot co gra jezdzi swieci itd,słodycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie sie podziewacie? Oskar juz wykapani i oglada wesele:)kazał sobie zrobic mleko ale jakos sie nie kwapi zeby go zjesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na sekundkę.kurcze,zapomniałam o m jak milość! my po wizycie u ortodonty.pani doktor pochwaliła rodziców za zadbane Gabi ząbki.:),a aparat na wyrównanie zgryzu-dodam,że wyciągany,jakis z drutami bedzie kosztowal na rok 670 euro.tyle muszę wpłacić,liczone w cene są wizyty kontrolne i ponoć spora część odda kasa chorych.dopiero się dowiem ile.stały aparat kosztuje ok.1500euro,ale u Gabi ponoc nie jest potrzebny.jesli bedzie naprawdę systematycznie nosic i sie tego dopilnuje-to ponoc po roku bedzie koniec. słono,co?ale jak trzeba to trzeba. jutro do południa wpadne,i obejrzę fotki,bo mam nadzieje,że do mnie tez poszły! pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ceny powalajace.Gabi ma ładne zabki za to Oskar ma pruchnice i muze zadzwonic i sie umowic na wizyte na lapisacje(chyba tak to sie nazywa),ponoc wina moze byc długie nocne jedzenie sztucznego mleka:Otrudno bedzie miał czarne zabki ale innym wyjsciem jest tylko zupełna narkoza i wyleczenie nie było dzis m jak miłosc i bruneta lucjana takze nie złosc sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje rozrabiaki juz spia, mąż co tam grzebie w garażu a ja zaczęłam oglądać film ale był troche smętny więc dałam sobie spokój....zdecydowanie wole Wasze towarzystwo;) Kreska prezenty fajne....myśle intesywnie nad tą kolejka i garażem:) Nad tortem musiałas trochę czasu spędzić....co???? Mam nadzieję że jak pójdziesz z Oskarkiem do dentysty to da sobie ząbki zrobić. Anka cena tego aparatu naprawdę powalająca.....oby u nas nie było takich .Narazie o tym nie myslimy....puki jeszcze jedne zabki nie wypadną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mojego Oskara cos napadło i dopiero zasna,lezał grzecznie w łozku ale nie mogł zasnac Aga garaz dostał dokładnie taki http://www.wader-wozniak.pl/show.php?idseria=16&symb=gar&idzabawka=165&lang=pl a kolejki nie chce mi sie szukac ale wiem ze na alegro mu zamawiali,zreszta tam na jednym zdjeciu gdzie Oskar siedzi na psie:)chyba ja widac a z tortem nie było tak żle,jedynym problemem było to ze nie mogłam go zmiescic na zadne naczynie bo ramiona tych skrzydeł wystawały i mogły sie złamac,ale wkoncu wszedł na tace;-)a robi sie prosto takiego motyla bo wystarczy przeciac okragły biszkopt i obrocic dwie połowki zaokraglana strona do siebie? u mnie ostatnio sałatka gyros jest najbardziej chodliwa,robiłam tez grecka i goscie sie zajadali ale nam domownikom sie przejadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Przede wszystkim spóźnione życzenia dla Oskarka 🌻 🌻 🌻, Kresko, piękny tort :) Po uporczywych poszukiwaniach namierzyliśmy samochód, mam nadzieję ,że uda się pomyślnie sfinalizować transakcję :) Tylko już nie mogę przeglądać ofert, bo co i raz pojawia się coś ciekawego a ja mam tysiąc rozterek :D Osiołkowi w żłoby dano..... Dziś rano wstaliśmy ze Stasiem wcześnie, miałam go zabrać do przedszkola tylko Anielcia mi śpi i śpi do tej pory - obawiałam się ją zostawić, że się obudzi i przestraszy,że nas nie ma tym bardziej,że zaprowadzenie Stasia zajęłoby mi ponad pół godziny.... no i tak W końcu został w domu, bo teraz już za późno,żeby iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Mona dziekuje:) no to zycze powodzenia w wyborze odpowiedniego auta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam jeszcze zauważyć że ostatnio \"poranne kafeterjowiczki\"bardzo sie opuszczaja i jakies kary ponies musza chyba:P a Kasia to juz wogóle,najpierw codziennie rano serwowała pysznosci do kawy a teraz diete nam zaserwowała i to scisła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Ciagle. Stara puszka, przeterminowana wg usg 8 a wg om 2 dni. A Kasia to nie jest już w spa przypadkiem? Maja w przedszkolu, tyle dobrego, w niedziele musiała sie czymś przytruć (była u babci) bo po tych nocnych wymiotach przez cały dzień był spokój i 0 innych objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, a wg prognoz pana doktora prowadzącego jestem przeterminowana juz dobry miesiąc... :(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shenen a jak czuje sie Majeczka?Lepiej troszke? a kiedy miałas ostatnie ktg? ja bym chyba poszła sobie teraz zrobic na Twoim miejscu Kasia chyba pisała o spa ze bedzie jechac 17-18 choc pewna nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Wiecie siedze od rana na allegro i oglądam zabawki.Zadecydowalismy z rodziną że robimy składkę i kupujemy na gwiazdkę każdemu dziecku jedna ale za to porządna zabawke.Noi teraz trzeba wymysleć co....oprócz tego moje dzieci maja zaraz urodziny i tez musze cos wymyślec.W sumie dla Oliwii znalazłam fajna toaletke....ona strasznie lubi bawic sie włosami,czesać zakładać gumki,więc myślę że będzie w sam raz....tylko z Kamilem mam problem. Kreska bardzo fajny ten garaz tylko nie wiesz ile on kosztowal....wiem że to prezent...ale może się orientujesz.Bo chyba kupimy cos takiego dla mojego chrzesnika. Mona ja wychodze z tej zasady że jak juz cos kupie to więcej nie szukam nic podobnego bo zawsze znajdzie się cos lepszego i człowiek żałuje.Ale auto było tak przemyslane z waszej strony że napewno bedzie sie dobrze sprawować:) Shenen ja Ci radze idź lepjej do szpitala...zrobią Ci tam przedewszystkim ktg,usg....ja na twoim miejscu bym z tym nie zwlekała.W tym momencie najwazniejsza jest mała Madzia a wszystko inne schodzi na drugi plan. Wiecie chyba czas zakończyć to moje przesiadywane i wzias się za jakąś pracę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. ja dopiero teraz,bo byłam w kasie chorych z tym papierem od ortodontki.mam dostać odpowiedz pocztą do tygodnia.ciekawa jestem ile faktycznie dofinansują. a dlaczego nie bylo wczoraj m jak milość? na poczte jeszcze nie zaglądałam,jem teraz w pospiechu pierwsze dzis papu,nastawiłam pomidorową i zadzwoniłam z zyczeniami do taty Stacha!:) obroty mam dziś niezle. wczoraj musielismy zapłacic za wyjazd z garazu podziemnego pod marketem całe 5 euro,bo szlaban się zaciął!bylismy niecałe 30 min na zakupach,a do 2 godz jest parkowanie za darmo.nie było z kim gadać,a Rafał spieszył sie na przegląd.ale wyobrazcie sobie co sie nasłuchałam... potem pół dnia go nie bylo był w serwisie.miało byc bezpłatnie,ale musiał wymienic olej i filtry i zapłacił w sumie...200 euro!!! no i na koniec cena u ortodonty.ufff-dobrze,ze ten dzień juz za nami! potem wpadne jeszcze.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kreska - no nie powiem troche tego sniegu nasypalo :) hihih ale zyje jak najbardziej zdrowa i cala :) Prawie caly weekend u tesciow . Wczoraj natomiast wpadla do mnie siostra z synkiem i siedzialysmy od rana do 20ej i klachalysmy sobie :) bylysmy tez na spacerku z naszymi pocieszkami :). Widze ze impreza bombowa :) a jaki fajny torcik Widze ze tu imprezowalyscie hiihih jakies Picola itp :) hehehhe ja od czasu do czasu napije sie Karmi zostalo mi to po walce o pokarm :( Aga10- sliczne foteczki . Kamilek widze ze to juz duzy chlopak i jakie ma ladne oczy:) a Oliwia urocza dziewczynka :) Fajnie wyglada w tym reczniczku :) ni i jaki slodziutki piesek :) Masz bardzo ladna kuchnie .Jaka slodka Lenka to chrzesnica ? Wyslalam foteczki :) Anka - obie dziewczynki sa bardzo ladne :) masz poprostu urocze corevczki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, spokojnie. Jestem pod opieką lekarską :) Do szpitala jeżdżę 3 razy w tygodniu, za każdym razem jestem badana+usg. Kolejna wizyta jutro rano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kreska ale ty jestes zdolniacha!szacuneczek!torcik na pewno tak smakował,jak sie wizualnie udał! a Oskar to juz taki mezczyzna!!! melodi fajniunia córeczka!a u was tyle sniegu!dzieki za mile slowa o moich dziewczynach.:) shenen widzisz,jakie tu wszystkie zatroskane?przezywamy ta ciaze i oczekiwanie,prawie jak swoje!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×