Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ana24

Mamy na urlopach wychowawczych-2 część

Polecane posty

Alexia tak mnie to wciagneło ze własnie skonczyłam czytac ostatnia stronke i przyznam ze brzuch mnie ze smiechu boli na maksa,juz dawno sie tak nie usmialam dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexia tak mnie to wciagneło ze własnie skonczyłam czytac ostatnia stronke i przyznam ze brzuch mnie ze smiechu boli na maksa,juz dawno sie tak nie usmialam dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, pytacie o okularki Maksa. On powinien nosic je na stałe ale niestety nie chce. Dużo w tym mojej winy bo nie pamiętam o tym, żeby zakałdac mu je w domu :O sama nie noszę więc i o nim nie pamiętam :O Mało tego, w piątek zdjął je w sklpei a ja włożyłam je na 2 minuty do kieszeni kurtki, a jak je wyjęłam to okazało się, ze są porysowane :O Teraz musze mu sprawic nowe szkła 😭 Ana - choroba = guzy w piersiach i zabieg. o tym Wam pisałam. Nie działo się to w czasie karmienia ale przed ciążą. Niestety blizny pozosatły do tej pory i nie mówię tu tylko o wygladzie zewnętrzynym ale i o wnetrzu 😭 Dotka - tort z pączków to chyba najłatwiejszy tort świata, co? Oczywiście o ile nie musisz tych pączków upiec sama ;) Anka - wcale nie podoba mi się ten link i to co tam przeczytałam :O IzaF - ja też mam sporo do zrzucenia i jak czytam jak Wy walczycie z kilogramami to mi aż wstyd, ze o 23.30 zjadłam pół pojemnika lodów z polewą :O Dlatego własnie robie tyle zdjęć Maksowi. Ja mam już taką możliwośc to chcę to wykorzystać :) Chciałam napisac więcej ale nie dam juz dziś rady. Wczoraj spałam tylko 4,5 godziny bo dopadły mnie smuty i nie mogłam usnąć, a konkretniej siedziałam przed telewizorem do 3 bo nie chciałam o niczym myśleć :O Życzę Wam kolorowych snów PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja-z kawką jak zazwyczaj tez witam. u nas po tym wczorajszym przypruszonym dachu dziś oczywiście nawet na śnieżkę nie zostalo. zerkne na skrzynkę-jak się uda-i zaraz poodpisuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Wczoraj głupi śnieg mi przeszkadzal w pójściu do przedszkola to mam za swoje - skręciłam nogę :( Boli jak cholera, nie mogę na nią stawać, w nocy aż było mi niedobrze i miałam dreszcze z bólu uuuu jak nie urok to... Pewnie dziś będę częsciej zagladać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ana24 Julcia sliczna,a to motylek,czy królewna elfów?:) a te jajka Edy to jak...bobki myszy wyglądają:Dciekawe,kiedy będziesz juz tą mamą chrzestną:D kominek masz świetny,od razu przytulniej w pokoju,prawda? co do steppera-ujeżdziłam bestię!cięzko było-zakwasy!!!-ale teraz jestesmy juz nawet na etapie zawiązywania przyjazni:D aga10 kuchenkę masz fajną bardzo,no a z tą starą to juz w ogóle bez porównania.miłego gotowania:) shenen taka zima u ciebie???Boze drogi-a moje dzieci sniegu w sumie w tym roku nie widziały wcale. powodzenia w znalezieniu świetnego przedszkola.to jest naprawdę bardzo wazny dla dziecka moment.ja pamiętam,jak przywiezlismy tu Gabi z polski i poszła do przedszkola.porównania do tego z polski oczywiście nie bylo żadnego i myslę ze bardzo jej to ułatwiło przystosowanie się do życia tutaj. dymek jak zwykle brak mi słów jakie ty smakowite gościny organizujesz!pieknie to wszystko wygląda! a do dietki zapraszam. w stadzie razniej:) dottka jak tam ci smakuje twój cud-trunek???aż się boję odpowiedzi;) tort paczkowy bomba i wogole takie party urodzinowe w plenerze to na pewno frajda nie z tej ziemi! kreska te wpadki teleturniejowe-oj sie ubawiłam.ale ludzie z siebie posmiewisko robia i to w tv! a co do diet i topików.wiesz,zaglądałam na kilka-i to sie tak tylko nazywa.ze BARDZO chce sie schudnąc.a czytam,jak się co niektóre,przy tych dietach na noc opychają-to smiać mi się chce. karolinaw moja waga tez zostawia duzo do zyczenia,choc tyle juz schudłam:) no wiesz,ale z tymi lodami przed północą... asia super waga.buty fajne-ja stawiam na wygodę i typuje pierwsze.całe lato mogłabym przebiegac w takich japoneczkach.do szpilek na razie waga za duza. leia witam więc imienniczkę.co ty chcesz od swojej wagi???pokazesz nam swoja córcie??? kinga pamietam o tobie i cieplutko pozdrawiam.My,mamy na obczyznie musimy sie trzymac,choc wiem-nieraz samemu tu cięzko!badzcie zdrowi i 👄 dla Julenki gwiazdeczki. betii trzymam zawsze kciuki za powodzenie na egzaminach i to bardzo mocno-bo podziwiam uczące sie mamy OGROMNIE!!!🌻 alexia widze,ze kreski wpisu tez nie doczytalaś;) kochana,wrzuc mi moze ten inny adres,bo mi nie idzie mail do ciebie! kaasia dzieki za mile słowka o dziewczynkach:) i spóznione,ale serdeczne usciski z okazji rocznicy slubu. ,,smutek potrafi sie zatroszczyc sam o siebie,lecz by naprawde sie cieszyc,trzeba miec kogos,z kim sie mozna podzielic radościa,, mark twain do wszystkich macham łapką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
shenen strasznie mi przykro-mialam kiedys skrecona noge w kostce-ból jest nieziemski:(na opuchlizne pomaga oklad roztworu octu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki tak tak niby według BMI mam prawidłową wagę, ale na styk, a poza tym mam pełno tłuszczu w okolicy brzucha (zapisałam sie na aerobik 2x w tyg) wiec może na lato będę \"laską\". Ana24 tak tak zauważyłam, że jest między nami niecałe 2 miesiące róznicy, fajnie. Właśnie próbuję prasować bo troszkę sie nagromadziło, a Karola troszkę wariuje, postaram sie też powysyłać Wam zdjęcia, tylko jest problem bo są w dużym rozmiarze i mogę Wam zapchać skrzynkę, bo nie umiem zmniejszać ich, więc jak nie macie nic przeciwko to powysyłam, tylko zanim sie połapię komu i na jaki adres to pewnie troszkę potrwa. Chętnie też zobaczę wasze dzieciaczki, chociaż niektóre z nich to w sumie \"dorosłe osoby \" już w porównaniu do mojej córki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shenen współczuję, nawet nie chce wiedzieć jak to musi boleć a moj email leia@poczta.onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
leia w stopce mam adres,pod którym mozesz moje dziewczynki zobaczyc-najszybciej i najlatwiej.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) A.n.k.a. wyslalm Ci maila,,zebys nie mowila,ze znow Ci zle adres podaje :p :D Ok,,spadam,,ja tylko na sek. wpadlam.. zajrze jak maly bedzie spac,narazie lece do niego,, paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
alexia wysłałam i mam nadzieję,ze nie wrócą.tez pozdrawiam.🌻 choc na taki sam na początku pisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a cha dziewczyny za granicami kraju. jeśli nie macie,a chcecie,to mogę przeslac namiary na radio rmffm,i programy info,jak teleexpres,panorama do sluchania i ogladania na necie. a moze macie cos jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A.n.k.a. a umiesz sie polaczyc z rmffm?? Bo jak ja zawsze chcialam wlaczyc to mi pisalo,ze chyba tylko 200 sluchaczy moze byc i ze panel juz jest pelny,,nigdy nie umialam posluchac radyjka,, :( Ale przeslij mi to wszystko,,moze sie na cos zalapie,, 🌻 Z gory dziekuje,, 😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
alexia z radiem to niestety tak jest,ze nieraz sie nie mozna zalapac do tego limitu:(choc w sumie mam przewaznie szczęscie.teraz mi na przyklad gra,ale podlaczylam z samego rana. rafal jak wróci z pracy to mi pokaze,jak sciagnąc eskę i zetkę-to przeslę.tu masz telewizję http://ww6.tvp.pl/2.dzialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOooo,,dziekuje bardzo :) Zaraz sobie wlacze,,:) Niestety ja nie znam zadnych innych zeby Ci cos dac w zamian,, :( Dziekuje jeszcze raz :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ Wy jak zwykle dajecie czadu na maxa,co siąde do kompa to jest co poczytać:) Leia-już sobie Twój adres zapisałam wiec zaraz spróbuje cos wysłac do Ciebie:) ANKA-Julka ma przebranie motylka,wtedy jakos układałam rzeczy w szafie i wyciągłam to przebranie ona jak zobaczyła to od razu chciała się przebrać i tak latała cały dzień po domu:) A jajeczka w rzeczywistości sa jeszcze mniejsze od bobka mysiego:D A co do kominka to tylko taki na niby nie da sie w nim palić ale w śrdoku na takie drewienka i żaróweczki i wyglada jakby się w nim paliło:) Shenen-oj bidulo ale Cie spotkało:( masz w gipsie? byłaś u lekarza?gdzie sie to stało? Karolina-faktycznie pisałaś o tych guzach dawno temu i pewnie temu zapomniałam:O a jak teraz Się czujesz? nie ma nawrotów tych guzków? Na razie tylko tyle lece herbatke sobie zrobić:)i na allegro jeszcze zerknę a potem o jakimś obiedzie trzeba pomyśleć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
leia ogladałam twoją krolewnę:)słodziutka👄! i w zwyklym formacie mi sie otworzylo! alexia nie wiem co jest z naszymi skrzynkami,ale nie rozumie,bo wszystkie dostaja normalnie bez problemow!a miedzy nami cos pechowo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez nie wiem co jest,, :( Jakos nam nie sprzyja ta poczta 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dzisiaj trochę poźniej bo pospałam sobie:) od rana mam@ i brzuch mnie boli,a po drugie strasznego śpiócha miałam rano:D więc wyrodna matka włączyła dziecku bajke i polożyła się spać:P Teraz Oliwia zażyczyła sobie papier kolorowy,nożyczki i klej i wycina i klei na kartce:) Karolina przecież jeszcze niedawno widziałam że na każdych fotkach od Ciebie Maks był w okularkach i chyba mu nie przeszkadzały.A moze ma źle dobrane szkła i dlatego nie chce nosic.Pisze tak dlatego bo mojej kuzynki synek nie chciał nosić okularków i kuzynka poszła z nim do innego okulisty i okazało się że ma źle dobrane okularki....kiedy mu zmieniła szkła jak ręką odjął i nosi je teraz cały czas. A skąd u Ciebie te smutki 🌼 trzeba było kompa odpalić i zajżeć na plotki:) Od razu humor by Ci się polepszył. Shenen jak Cie tak boli ta noga to może lepiej to pokazać lekarzowi....a nie spuchła Ci???? Leila ja mam program Infran View do zmniejszania zdięc,bardzo prosty w obsłudze.Podam Ci linka do niego:) http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=19&id=667&t=5 Jest tam do niego spolszczenie to tez sobie zainstaluj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alexia fajny ten Twoj mały mężczyzna, przystojniaczek. aga 10 dziękuję zaraz szykuję sie na spacer więc sciagne i poczytam sobie po powrocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny 🖐️ Ale się tu dzieje...:D dosłownie dym spod klawiszy...:D Wpadam się z Wami pożegnać na dwa dni, bo muszę oddać kompa Filowi..:D bierze go do Poznania, bo musi coś tam poprzerabiać i zostanę bez sprzętu..:O nadrobię czytanie, a przynajmniej się postaram, bo jak w tym tępie do szok..:D i odezwe się w piątek....tak więc smutno mi ale muszę..:O Pozdrawiam wszystkie i mocno ściskam..🌼 do piątku....🌼 Dziękuję za zdjęcia..choć to troszke trwało, aż się odgruzowałam ..:DKreska - ty to już mi posłałaś na maxa...:D Wszystkie pociechy śliczne i słodziudkie...:D Kinga - zdjęcie małej mnie powaliło...śliczna ..:D Uciekam, bo mi wyrywają klawiaturę...papasi...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×