Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ana24

Mamy na urlopach wychowawczych-2 część

Polecane posty

Dymek no własnie,łatwo zauwazyc ze czesto masz sporo gosci na obiedzie,to chyba kilka babeczek nie zrobi roznicy?:D słonko w tej chwili zaszlo ale zerkłam na termometr i .. jest 10 stopni:D czekam az synus wstanie,zje zupke i pedzimy na powietrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej !!!! Jestem bardzo zaskoczona tym,że zaginął nasz topik...:(....ale wielkie dzięki dla Any 👄🌻 za założenie nowego i za linka :) Ja korzystam obecnie z chwili spokoju w domu:)...tzn.Ala jest w przedszkolu, Jarek w pracy a Zuza śpi (odsypia kolejną przepłakaną nockę)...chyba zacznę jej podawać melisal na uspokojenie i wyciszenie... Ja nie mam kiedy zajrzeć do Was...w sobotę miałam rocznicę ślubu (swoją)...a poza tym Jarek jest od zeszłego tygodnia na dyżurze i przez cały czas okupuje laptopa..więc ja nie mam szans,żeby się dostać...:) Byłam w piątek z Alą i ze sobą u okulisty i niestety moje przypuszczenia się potwierdziły, tzn. ja muszę sobie zmienić okulary na silniejsze szkła, ale na szczęście Ala ma w porządku oczy...chociaż podczas rutynowego badania literki w ostatnim rzędzie jedne widziała a drugich nie???....po komputerowym badaniu okazało się, że w jednym oku ma -1, a w drugim - 0,75 dioptrii, ale po zakropieniu oczu atropiną badanie wyszło w porządku, pani doktor zasugerowała żeby przyjść z nią za pół roku na kontrolę....:) Zaraz będę nadrabiać zaległości w postaci czytania wszystkich stron od początku..:) i potem się odezwę..:) Dzięki za fotki ....Anka masz bardzo ładne córki....:)....śliczna jest Gabi, będziesz miała kiedyś tłumy kandydatów do niej :D...a Julka wygląda fajnie w tej peruce....:) Aga kuchnia jest imponująca...chyba będziesz dużo czasu w niej spędzała?....:)...tylko zastanawiam się jak Ty pomieściłaś wszystkie rzeczy w kilku szafkach?....ja mam bardzo dużo szafek w kuchni i ledwo się pomieściłam :) Dymku Kuba rośnie w oczach..:)...a chińszczyzna bardzo smakowita :) Dotka, to co napisałaś o sercu kobiety jest bardzo ładne, prawdziwe i wzruszające 🌻:) Trzymajcie się ciepło...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny🖐️ Wpadam teraz, bo obiad prawie na końcówce, a Fil wróci po kolejnych dniach nieobecności to pewnie się sobą zajmiemy, albo raczej Kuba się tata zajmie i będą okupować kompa..:D a w tedy będzie ciężko się tu dopchać..:D Witam nową mamę...🌼 Dotka - kurcze ja tez lubię jeść i objadam się zawsze przed @ a potem stopuję, ale mimo to zawsze zostaje w ręce oponka...:D Choc słyszała, ze to dobrze mieć taka oponkę, bo niegrozi mi przynajmniej podtopienie się nad wodą..:D:D:D Shenen - u Ciebie śnieżyca, a u mnie juz po ptakach...śniegu niema juz stopniał i słońce daje ...:D a ty uwazaj na te ślinotoki....:D:D:D Aga10 - u mnie tez lało ale juz jest spokój i świeci sloneczko...ale miałaś przykre doświadczenie z tą chińszczyzną...ja kiedys też i od tego czasu nie jadam niczego gotowego z paczki lub z barów..:O Ana24 - to prawda, ze jest nam ciężko i nic juz tego niewróci, więc trzeba się z tym pogodzić i wykreślić się z tej rodzinki, a czas pokarze co będzie dalej i czy prawda wyjdzie na jaw..mam taką nadzieję..:D...\"nadzieja matka głupich, a potrzaba matką wynalazków\" Jak ja bym chciała aby moje dziecko sobie tak pospało...a nieśpi już od roku..:O:O:O Polecam się na przyszłość..🌼 Kreska - dzięki za szczegułowe wytyczne..:D:D:D powinnam trafić..:D Kuba był wręcz zachwycony i niemógł się nim nacieszyć...turlał sie i rzucał na ten śnieg...:D Ana - \"aśmy pochlały\" ....:D:D:D rzeby niebyło nieścisłości...to było mało procentów ale za to towzrzystwo i humor na maxa..:D Karolina - zamów płóg do odgarniania...:D będzie łatwiej...i powiem, ze większość to moje dowcipy więc nie jest tak źle jak je pokasujesz...:D Laski czytam, ze każda cos skrobie o odchudzaniu...Wię do dzieła !!!! zaczynamy wspólne starania..w końcu w kupie raźniej ...:D Uciekam do garów, bo cos za ostro skaczą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kasiu...🖐️ Karolina Kreska - szczerze powiedziawczy to dla mnie zero problemu z ugoszczeniem Was przy moim stole..:D zapraszam i coś się wykąbinuje..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zawiedziona :p A.n.k.a. obiecalas z,e wyslesz fotki do mnie i nie wyslalas :p 😭 Aga10 wysylalas juz fotki kuchni i ja tez nie dostalam :p 😭 Dotka,,ja tez nie mam fotek Twoich dzieciaczkow :p 😭 Jak mozecie mnie tak we wszystkim pomijac :p 😭 A u nas sliczna pogoda :) Wiosna,,,wczoraj lalo i bylo zimno,a teraz wiosna :) Az normalnie kupilam sobie prymulki i posadzilam w moim ogrodku,tak mnie do zycia natchnela ta pogoda,,,jest przeslicznie :) Teraz maly spi,obiadek sie robi ,a ja mam czas na klikanie,,:) Leia 🖐️ witam w naszych skromnych progach :) Aaaaaa apropos zdjec,,czy dostalyscie moje fotki?? Nic nie piszecie jak sie Wam moj synus podoba :( Ana24,,nie musisz kula tego ucierac,ja wzystko wrzucam do miksera i samo sie uciera :D Narazie tyle,,naprodukowalyscie tego ,ze nie nadazam z czytaniem,,😠 :D :D ale to dobrze ;) oby tak dalej ;) Chyba ten topik jest ciekawszy ,bardziej szalony troszku od poprzedniego wiec jakby bylo referendum to jestem za zostawieniem tego,,i nie wracanie do tamtego starego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia fajnie ze zajrzałas🌻 Dymek o konkretach dojazdu na moja wichure pogadamy w odpowiednim czasie:D nam nawet nie chodzi o miejsce przy stole-poradzimy sobie w kacie pod sciana tylko zebysmy mogły tych Twoich znakomicie wygladajacych dan sprobowac:)a i bym sobie zyczyła jesli moge rosolek z pomidorem,bo jak sobie przypomne ta apetyczna fotke to jesc sie chce,a ja takiego z pomidorkiem nie gotuje ocho moje dziecko sie obudziło bo woła mnie z sypialni chwaliłam sie sloneczkiem a tu sie coraz bardziej chmurzy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexia no no wypraszam sobie:Oaz sprawdziłam bo po tych procentach mogło mi sie cos ubzdurac ale prosze wroc do dnia wczorajszego i mojego wpisu o 22.30,tam własnie podziekowałam za zdjecia:Da synek super przystojniak,no i to zdjecie na sniegu babowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt,,,Kreska napisalas,,faktycznie,,chyba pominelam ten wpis,przepraszam i zwracam honor 😘 🌻 ;),ale tyle wczoraj naprodukowalyscie ,ze nie zdazylam przeczytac :p jedna przez druga,,pogubic sie szlo :p :D:D:D Zartuje z tym chwaleniem,,;) ale juz zglupialam, bo nie wiem czy dostalyscie fotki czy nie,czy znow powysylalam puste maile tak jak do Karoliny ostatnio :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! Ale płodne jesteście, czytałam rano i bylam na 5 stronie, wchodze teraz a tu tyle naskrobane. Bardzo dobrze! idzie wiosna i widac, ze wszystkiego nam sie chce wiecej (oby nie jedzenie, bo jak czytam to co druga jest na diecie). Ja na szczescie nie musze sie odchudzac (tak mi sie przynajmniej wydaje...) ale za to codziennie katuje sie roznymi cwiczeniami na wzmocnienie mięsni nóg, pośladków i brzucha. I tych mięśni sie nazbieralo tyle, ze waże dosc duzo jak na swoj wzrost. Ale mąż (specjalista w tej dziedzinie) mnie pociesza, ze miesnie waża duzo wiecej niz tluszcz i mam sie nie przejmowac tym co waga pokazuje. A waże...uwaga, uwaga....56-57 kg przy wzroście 162 cm. Trzymam za wszystkie z was kciuki zeby wiosne, alato to juz na pewno przywitac z nową waga. na pewno sie uda!!!! Kreska - co do pigułek to wg mnie jesli bierzesz pigulke rano i zaraz ppotem pijesz herbatke przeczyszczająca to faktycznie mozesz oslabic dzialanie tabletek. Najlepiej brac tabletke przed snem, wtedy ona przez noc sie wchlonie a od rana mozesz pic i jesc co chcesz. Ja tak robie. Kiedys bralam o 10 rano i czesto zapominalam, bralam poxniej po 3 albo 4 godzinach. A teraz pamietam, ze przed snem i po klopocie. Dymek - na razie slyszalam tylko o fotkach z żarełkiem ale znając ciebie znajde tam CUDA. uwielbiam chinszczyzne! Moja tesciowa robi niezla..musze jej o tym przypomniec :-) Swoja droga ja tez dawno nie robilam na obiad nic orientalnego...dobry pomysl, dzieki! Alexia - dzięki za fotki! Alex jest juz bardzo duży, nie wiem, ale jak kojarze ostatnie fotki to taki maly szkrab mi sie wydawal a teraz to juz porządny \"terrorysta\". Rośnie jak na drożdżach, wspaniale! Dotka - jeszcze nie sprawdzalam poczty ale mam wielka nadzieje, ze do mnie tez doszly fotki z urodzin. Na sama mysl o torcie pączkowym w moim brzuchu zaimprezowalo. Chyba zrobie sobie dzis poprawiny i ustanowie \"tlusty poniedzialek\"...przy pączku oczywiście... KarolinaW - dzięki za foteczki. Widzę, ze Maksiu uwielbia zabawy na sniegu! Zreszta macie go pod dostatkiem. U nas tak jak Dymek pisala (bo my z jednej okolicy) po sniegu nie ma sladu. dzisiaj prawdziwa wiosna. Maksiu jak jest na dworze to nie nosi okularków? parują mu czy boisz sie, ze sie przewroci i stlucze? Aga10 - zaraz lece na poczte ogladac Twoja kuchnie. Jestem strasznie ciekawa efektu! A.n.k.a. - trzymam kciuki za zrzutke zbednych kg. Na pewno sie uda, zreszta Ty juz masz niezle sukcesy w tym temacie. Leia - napisz jak masz na imie. U nas jest mnostwo Iz, moze tez masz na imie Iza? Pozdrawiam i serdecznie witam u nas na forum. U mnie w okolicy tez nie ma zadnych mlodych mam, a moje kolezanki dopiero teraz zachodza w ciaze wiec na bobasy jeszcze musze czekac. Ale dzieki forum nie jestem sama. Zapraszamy!!!! Kochane! przepraszam, ze nie pisze do kazdej z was. Pamietam o wszystkich i kazda z osobna caluje i sciskam (taka dobra jestem!). Butow jeszcze nie kupilam, ale dzisiaj jak Piotrek wroci i po raz setny mi powie, ze sa ładne i powinnam je miec to je w koncu zamowie. Wiecie, jak kazda poznanianka zanim wydam zlotowke to sie trzy razy zastanowie czy na prawde musze....:-) Z drugiej strony jestem kobietą i to w dodatku ze slaboscią do butow wlasnie...Stad tyle wam zawracam glowe tymi cholernymi szpilkami. Lece teraz do garów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga10 - obejrzałam zdjęcia Twojej kuchni...i robi wrazenie...piękna i podoba mi się pomysł wykorzystany w zabudowie tej wnęki między drzwiami..:D róznica ogromna i choć jak piszesz to dopiero pierwszy krok bo jeszcze niejest dokończona, to jednak już teraz prezentuje sie uroczo..:D Dotka - Twoje zdjęcia też już oglądnęłam...pogoda fatalnego figla Wam sprawiła i widać jak lało..dywan piękny i w moich kolorach..a ze zdjęć urodzinowych to wybacz ale mój wzrok utkwił na kopcu tych pączków...:D:D:D:D Dziekuje miło mi się oglądało..:D Reszte kopiuje i potem odpiszę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga10 - metamorfoza kuchni niesamowita! Naprawde robi wrazenie. Macie sliczne mebeli, podoba mi sie ich ciemny kolor. Kuchnie nie do poznania, nie dziwie Ci sie ze teraz tam wiecej czasu przesiadujesz. Dymek - szczerze załuje, ze obejrzałam zdjęcia od Ciebie przed moim obiadem, ktory dzisiaj sklada sie tylko z naleśników....Chcialam gryźć monitor! Nie rob mi tego wiecej :-) a teraz na poważnie: napisz co oprocz chinszczyzny tam jeszcze bylo, bo widzialam mięsko w kawalakch (jakie to miesko?) i sałatkę i ananasy, tak? Opisz mi wszystko bo chce Cie popapugowac...A chinszczyzne jak robisz? Kupujesz w mrozonkach (czy moze sama dobierasz skladniki?) Kuba boski, na sniegu wyglądał jak taternik. Słodki szkrabik! Dotka - ja prosze o fotki!!!!!!!!!! Oczywiście nie dostalam...;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mamy -\"ze waże dosc duzo jak na swoj wzrost. ....56-57 kg przy wzroście 162 cm.\" to ja Ci zazdroszcze już ja w tej chwili 164 i 64kilo, Na imię mam niestyety nie Iza a Ania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dymek,,i ty mi tez fotek nie wyslalas 😭😭 Aga,,ja tez chce kuchnie obejrzec 😭😭 Popisze pozniej,jak mezu pojdzie na nocke i poloze malego,,bo teraz nie mam czasu,,😭 Chce fotki 😠😠😠 Wiecej sie nie bede upominac,,jak nie chcecie mi wyslac ,,to nie,,:( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A o wadze to ani nie wspominam ;) Jak ja bym chciala wazyc swoje 62 (wzrost 172 cm.)sprzed ciazy,,😭 Ale nie jest lekko,,w sumie teraz kazdy mi gada,ze teraz wygladam normalnie,,,bo wtedy mi kazdy gadal ze jestem chuda jak szkapa,,ale jak widze te moje boczki i brzuszek,,,to od razu mam ochote wziasc noz i odciac troszke tu i owdzie ;) Musze sie naprawde wziasc za siebie,,ale brak mi silnej woli,,jak sie zawezne to na krotko,,bo zaraz mi sie zachciewa czegos smacznego,,,i niestety tuczacego,,,:( Asiu,,dziekuje za Alexia,,fakt,,rosnie i to jak na drozdzach,jest coraz madrzejszy,z kazdym dniem mnie zaskakuje bo cos nowego wymysla,, :) A co do butow,,,ja Ci radze kup,,a to tylko dlatego,ze jak kupisz inne to znajdziesz w nich zaraz,ze cos z nimi jest nie tak i bedziesz zalowala ,ze nie kupilas tamtych,,Bedziesz sie zadreczac \" a moglam kupic tamte\" A pamietaj,ze pierwsza decyzja jest najlepsza,, :) Zawsze jest tak,ze jak sie zastanawiasz przegladasz tysiac par butow to i tak sie wraca do tych pierwszych i sie jest wtedy zadowolonym w 100%. :) Takie moje zdanie,,,:) Kup :) Milego chodzenia i stuprocentowego zadowolenia 😘 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc 🌼 Z maleńką lepiej :) Ale nadal na zmiane przy niej siedzimy... Ja już jestem wykończoona.. Julka zaczyna płakac, bo znowu jej ząbek wychodzi... Marcin nie moze narazie dostac wolnego.. Wy nieźle dajecie czadu na forum ;) W życiu tego nienadrobie ;) Caly czas o was pamietam z całym serduszkiem ❤️ Dziekuje za fotki 🌼 I jak bedziecie cos słac to nie zapomnijcie o mnie :D Buziaki dla was i maluchów 😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga10 PRZEPRASZAM!!!! 😘😘 Wyslalas mi fotki, :D:D:D a ja sie tak upominam,,tylko,ze juz na onet rzadko wchodze,dlatego nie myslalam,ze tam wyslalas,,;) Najlepiej wysylaj zawsze na izuniaz@aol.com bo tutaj jak przychodzi jakis mail od razu slysze \" You have email\" i koperte otwarta mam na widoku ;) Dlatego lubie ta poczte,,,i z onetu juz malo korzystam ;) Tak czy siak DZIEKUJE!! A kuchnia rewelacyjna,,w porownaniu z tym pierwszym zdjeciem,,,to szok!!! Naprawde robi wrazenie,podoba mi sie bardzo !! :) I dopiero teraz tez zobaczylam,ze przyslalas mi forki swoich dzieci,,ale kiedy to bylo,,,^ lutego chyba,,:9 widzisz jak czesto tam wchodze?? Przepraszam,,dziekuje za foteczki dzieciaczkow,,sa naprawde sliczne,,no i przede wszystki juz wiem mniej wiecej jak Ty wygladasz ;) Juz chociaz wiem z kim pisze ;) :) Dzieki!!! 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski !!!🖐️ Od razu przepraszam za moje nieobecności👄 ale jeśli już siedzę przed kompem to robię notataki na egzaminy .bo jak wydrukuję sobie wszystko lepiej to wygląda i uczyć się łatwiej.:) Dziś miałam 5 z kolei egzamin jeszcze 2 przede mną:D Witam nową mamę Leilę🖐️ a teraz biore się za obiad ,czekam na Radka jak wróci z pracy i razem zjemy. Pa -🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leia Anulek nam tu tez nie brakuje,jestes jesli dobrze licze czwarta:D kobietki ja jednak chyba waze z was wszystkich najwiecej:( wpadłam tylko na moment,zagladne pewnie wieczorkiem a teraz korzystam z okazji bo zostalam wypuszczona w pełnej wolnosci do ludzi(tzn ide do kolezanki bez synka i meza:) )na małe ploteczki,no i zahacze sklep po drodze bo z jakims piwkiem wypada pojsc-moje odchudzanie:Pno ale znow byłam przy drzewie(jeszcze ze dwa takie \"wypady\"nam zostały i bedzie koniec)to sporo kalorii stracilam to piwko wypije:D Asiu ja biore tabletke o 19 czasem z opoznieniem ale to tak do godziny.No własnie wtajemniczcie mnie czy to bardzo zle ze nieraz zapomne wziasc o stałej porze.Ale jesli juz to sa to poslizgi godzinne lece,to do potem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dziewczyny,poczytałam,ale pisanie zostawiam na jutro.musze tylko słowko do alexia cholera jasna!czy ty czytasz nieraz co tu do ciebie piszę???pisalam,ze wrócilo mi fotki wysłane do ciebie i pytałam,czy ten adres mailowy z tabelki jest ok?!i proszę mi tu języków nie wystawiać,tylko dokładniej czytać!;) no to spadam.jutro popiszę.zaraz big brother.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana24 dziekuje za fotki!! 😘😘Te oponki to chyba z tlustego czwartku,co?? Bo tyle tego,ze ojejjj,,,;) Daliscie rade je wszystkie zjesc?? :) Tego balwana Juleczka sama ulepila?? Motylek tez sliczny z niej byl !! :) A jeden mail byl pusty,tytul: Julka z tata i w babci okularach,,,byl bez zadnego zalacznika,,:( a.n.k.a. z mim mailem wszystko ok :p izuniaz@aol.com :p i czytam co piszecie :p i nie cholerkuj na mnie :p :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja waga też jest prawidłowa i bardzo się cieszę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dotka dziekuje za zdjecia!! 😘😘 Dywan bardzo mi sie podoba,,ale zastanawawiam sie,jak sama dalas rade zalozyc ten dywan ,zeby maz sie nie kapnal?? Sama dzwigalas te meble?? Kurcze,,ale wyglada super,,uwielbiam takie (sama mam podobny troszke ;) jak znajde fotki z nim to Ci wysle,,) nie cierpie dywanow w jakies kwiatki,listki jak zazwyczaj sa takie robione,,taki wlasnie jak Twoj to moj styl :) I takie mi sie podobaja,,:) No a,apogoda faktycznie nie dopisala,,ale tez jak wiekszosc dziewczyn przykulo moja uwage najbardziej ten stos z tych paczkow :D:D Swietny!! Pogody to Wam zazdroszcze,,te slonce,,szalenstwa w wodzie,,wylegiwanie sie w basenie,,ehhh,,Pomarzyc mozna,,;) A u nas w ciagu tygodnia jeden dzien slonca i 6 dni deszcz,,typowa angielska pogoda,,:( Ok,,juz nie marudze,,:) Dobranoc :) Ide jeszcze obejrzec \"Misia\" wypije piwko z soczkiem (maly juz spi) i ide grzecznie nyny :) Mezu znow na nocce 😭 ale ponoc to juz ostatni tydzien :O Mam taka nadzieje,bo juz slyszalam to chyba z 5 razy ,ze to juz ostatni tydzien,, :O Wkurzam sie,bo jest tyle kawalerow,a szef musial wziasc mojego meza,,,:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś znowu tyle popisałyście że tylko zdążyłam poczytac a na czytanie nie mam juz siły:)ale choc troche skrobne:0 Wysłałam do Was kilka fotek,mam nadzieję że żadnej nie ominęłam :) Doczytałam że na razie tylko Alexia dostała fotki:) Alexia-tak oponki są z tłustego czwartku-jedlśmy je 3 dni:D A bałwanka Jula lepiła z tatą bo ja wtedy jeżdziłam do szpitala do babci wtedy co była w ciężkim stanie.Jeden mail chyba faktycznie wysłał mi sie pusty kapnęłam sie dopiero jak wysłałam że chyba jest bez załącznika ale potem wysłałam chyba już dobrego:) ANKA-moja waga wyszło że prawidłowa ale jak i tak widze po sobie ze tu i tam troche odstaje:P ale teraz sie nie odchudzam bo chce zajść w ciąże dopiero po 2 dziecku wezmę sie za siebie :) Betii-gratuluje🌻 jeszcze tylko 2 egzaminy:) Kreska-na pewno duzo nie ważysz :) ja waże chyba więcej 164cm i 62kg a przed ciążą 52 kg:) niestety po ciąży sporo zostało(w ciazy przytyłam 29kg) Kasia-Witaj na nowym topiku🖐️ dobrze że z Ala u okulisty wszystko w porządku:) a jak ona się zuje po tej operacji migdałków? Dymek-fotki bardzo ale to bardzo apetyczne:) Aga-a kuchnia świetna:0 nie dziwie się że ciągle w niej siedzisz:D Dotka- a od Ciebie nic nie dostałam:( prosze popraw się:) Karolina-Julka na szczęście znowu zaczęła spać w dzień:) dzis spała 2 godziny:) A co do karmienia to chyba cos przeoczyłam albo nie pisałaś o tej chorobie kiedy karmiłaś to było cos poważnego? A i dziękuje za fotki Maksia👄 jak zawxze uroczy mały kawaler:) Leia-ja tez Anka:D i tez z 1980r.:D Ty jestes z 26.09? dobrze zrozumiałam? jesli tak to jeste 2 mc ode mnie starsza:) Dobra kończe już bo cos komp zaczyna zgrzypiec mam nadzieje że to wyśle zanimten grat sie wyłączy:) Dobranoc wszystkim😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki u mnie dzisiaj pada ładny śnieg i jest bielutko :) Miałam wam porobić dzisiaj fotki z sali i troche porozsyłać ale nawet nie miałam kiedy pójść może jutro mi sie uda po południu :) Anka wykasuj tego linka bo mnie załamałaś. Dobrze że od dzisiaj się wzięłam za siebie. Jednak ja tu mam najwięcej z was do zrzucenia 😭 Alexia fotki super Alex w tych dużych klapkach super wygląda uśmiałam się :) Kreska Oskar też rośnie z dnia na dzień on chyba wiecznie gdzieś biega i co chwila w innym miejscu jest :) Karolina tobie też dziękuję za fotki :) A Maksio nie ma na stałe okularków?? Buzia ładnie mu się już wygoiła porównując do tych zdjęć kóre dostawałam od ciebie wcześniej. Normalnie Maksiowi aż zazdroszczę tej ilości zdjęć jak ja bym chciała mieć teraz tyle swoich zdjęć z dzieciństwa :) Dotka urodziny się udały a na te pączki to aż ślina cieknie :) no i dywanik super normalnie jak w komplecie z wypoczynkiem :) super kolorek. Dotka przeslij mi trochę tych tabletek tak żebym z rok nie jadła ;) Dymek jeść u ciebie to sama przyjemność nie dość że nagotujesz tysiące potraw to jeszcze wszystko przystroisz do danej sytuacji nawet wachlarzyk na stole :) masz talent kobieto trzeba ci to przyznać Betii gratuluję większości zdanych egzaminów. Zdolna z ciebie kobietka że tyle asortymentu poznasz co tam jest ja to bym usiadła w którymś rzędzie i płakała z żalu ;) Kasia a co Zuza ma takie problemy ze spaniem w nocy ?? :( Dla ciebie i Jarka wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy slubu. Abyście nadal byli kochającą się parą szczęśliwych ludzi 🌼 Aga super wam ten remont wyszedł normalnie ze zdjęć to jak program dom nie do poznania :) Śliczna kuchnia napradę w moim stylu :) Leia witaj :) Miło mieć kolejna mamuske na naszym topiku :) Czuj się jak u siebie no i chyba najbliżej mnie mieszkasz :) Napisz jeszcze swojego maila żebyśmy i tobie mogły skrzynkę zapychać fotkami :) i chętnie obejrzymy od ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze że nasz topik kwitnie...to bardzo dobrze:) Przysiadłam jeszcze na chwile i zapycham sie mandarynkami....bo od 18 nic juz nie jadłam...najgorzej jest mi wytrzymać między 21 a 22....ale jak widzę ile z Was też jest na diecie to troche mi lżej na duchu:) Dziewczyny ciesze się że podobała Wam sie moja kuchnia...tym bardziej ze sami ja z meżem wymyslilismy:) Alexia fotki poszły do Ciebie ...przepraszam ale nie miałam Twojego nowego maila ....juz sie poprawiłam i mam go wpisanego:) Kasia tylko wydaje się że jest mało miejsca:)Szczególnie dwie narożne szafki są bardzo pojemne...wszystko mi sie pomiesciło i jeszcze zebrałam troche szkieł z pokoju:) Dobrze że z oczkami Ali jest ok...a Ty jaka masz wade wzroku?? Witam nowa mame🖐️ i chyba Anie zajmuja drugie miesce na liscie z imionami naszego topiku;) Asia ja też pigułki biore przed snem i to jest zdecydowanie najlepsza pora....kiedys brałam tak samo jak Ty i bardzo często zapominałam....oprócz tego zapisałam sobie w telefonie przypomnienie i teraz nie ma siły żebym nie wzięła tabletki:) Dymek nasz projekt kuchnii byl tyle razy ulepszany .....(za wzgledu na to że jest mało miejsca )że juz chyba niczego innego nie da się wymyslec. Oprócz tego bedzie jeszcze barek tez naszego pomysłu...trochę taki pokombinowany;)....zreszta jak bedzie gotowy to zrobie fotki:) Moja waga tez wyszła prawidłowa:) ale ja i tak swoje wiem:P w pewnych miejscach ma za duzo i koniec:D IzaF u mnie dzisiaj lało i to dosc mocno że później były kałuże....słyszałam że juz pozegnalismy na dobre zime...ciekawa jestem czy sie sprawdzi. Uciekam do meża bo juz chyba łóżeczko zagrzał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dymek jeszcze nawiązując do fotek to Kuba bardzo teraz urósł. Normalnie prawie go nie poznałam :) Zmykam spac bo piszę do was ale nie wszystko co sobie zaplanuję bo zapominam w trakcie pisania taka umęczona jestem już na dzisiaj. Lecę się myć i spadam do łóżka :) Aga dla ciebie jeszcze raz podziękowania za bajki grajki :) 🌼 nalezy ci się Pozdrawiam każdą z was z osobna wybaczcie mi że do każdej z was nie napisałam ale naprawde już padnięta jestem. 🌼 dla was i zyczę wam spokojnej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kreska,,dobre to :D:D:D usmialam sie :D::D:D dobrej nocki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×