Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ana24

Mamy na urlopach wychowawczych-2 część

Polecane posty

Gość
an 21 Karolinka slodka jak zawsze.ślicznie ją stroisz:) dymek jejku jak macie ślicznie na tej działce.chyba bym w lecie wcale sie stamtąd nie ruszała!magnolia cudowna.Kuba świetny ogrodnik;) starsze fotki,te z placu zabaw chetnie obejrzałam ponownie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny 🖐️ Wpadłam się przywitać i powiedziec że mnie wszystko oki. Dziękuję za odpowiedzi i wsparcie 👄 Jutro jadę do kuzynki na wesele i tak na prawdę nie wiem jeszcze w co się mam brać, bo mam 3 sukienki do wyboru w tym jedna długa taka typowo weselna ale ja się źle czję w długiej i chyba pójdę w małej czarnej:-) Ja tylko będzie następna okazja to zdam relację Życzę Wam kochane słonecznego wekeendu :-D Pozdrawiam 🖐️PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betii Ty to tez sie wybawisz;-)ze zdjec kojarze Cie własnie w małej czarnej i wygladałas rewelacyjnie,wiec skoro dobrze sie czujesz własnie w takiej to sie nie zastanawiaj my niedawno wrocilismy z małym z dworu,zjadł mleko i nadal bryka,tzn jezdzi autkami po meblach ostatnio zamowiłam u dziewczyny recznie malowane witrazyki i dzis mi przyszly poczta,okna akurat umyte to przykleiłam,w sypialni nakleiłam trzy bajkowe i Oskar jest nimi zachwycony,ciagle je dotyka(siega stojac nha łozku)i sie cieszy kurcze jak juz Marcin ma jutro wolne to zadzwonił do mnie spytac sie czy nie mam nic przeciwko zeby pojechał z kumplem do Bolesławca (od nas ponad 100km)po samochod bo go poprosił,no i co iałam powiedziec,moze nam kiedys tez jakas pomoc z jego strony bedzie potrzebna,choc niezbyt mi sie to widzi bo miałam w planach szybko rano jutro posprzatac,pozniej Marcin obciałby zywopłoty,przypilnowałby małego a ja pomogłabym mamie w przygotowywaniu tej imprezki,no ale coz,jakos sobie bede musiała poradzic a co tu tak mało wpisow czy mam zaczac wydzierac moja buzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
cześć kreska! dziś się nie minęłyśmy!oj,ja tez nie lubie jak cos wypadnie Rafałowi w sobotę.także cie rozumie.my raniutko jedziemy ta spacerówkę zobaczyć.jesli jest jeszcze.oddam też nosidełko po Julce i fotelik sam.tak chciałabym trafić większy,ten od 9 kg,jeszcze do wyjazdu!w sklepach strasznie drogie,może sie uda tam taniej kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Aniu🖐️:D wiec jednak namowiłs Rafała na wozek:classic_cool: mi fotelik ten własnie nastepny tato kupił w niemczech uzywany ale jak nowka,dobrej firmy bo maxi cosi(chyba tak sie pisze)i za grosze(10E),jak patrzyłam u nas to musiałabym dac za nowy taki sam kupe kasy wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny 🖐️ U nas mozna powoli oddychać...:D przeleciała burza, pobłyskało się, a nawet walnęło piorunem w stojący na budowie dźwig...potem popadało deszczem i choć nadal parnoi duszno, to jednak powietrze juz nie tak gęste..:D Dziś razem z Kubą dalismy sobie wiele spacerków, szybkie i krótkie, bo ile mozna na tym słońcu wyrobić, ale juz padam..:O Zaraz uciekam do kąpieli i jutro z rana jedziemy na działkę..:D miałam odpocząć, ale kumpela zadzwoniła z prośbą aby im pomóc w sklepiku i chyba podejdę jej pomóc..:O Wieczorem mielismy wracać i jechać nad jeziorko do znajomych, a Kube zostawić mamie, i juz byliśmy umówieni, ale dziś zmieniła zdanie i też jedzie na działkę, więc chyba nici z naszego spotkania...:O zresztą bywało juz, ze zostawalismy na lodzie...:O:O:O Kończę żale i uciekam do wyrka.. Do po wekeendu i zyczę Wam miłego i słonecznego wypoczynku..🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dymek zabierz mnie na działeczkę!pięknie tam jest!!! tobie tez fajnego weekendu. kreska tak sie pisze,to jedne z lepszych fotelikow tutaj.nie mogę aż uwierzyć że tak malo kosztował.ja tu w używanych za ok 100 euro widziałam.a w sklepie niestety trzeba dać z 200.:o nie wiem,czy kupimy tą spacerówkę,Rafał nie jest taki jak ja napaleniec.on to zaraz zacznie oglądać,testować itd.już to widzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wkoncu zasna ten mały łobuz,zle juz był przemeczony bo ciezko było mu usnac i popłakiwał Ania to na co liczysz,idz przekonuj meza;-) ja to sie smiałam ze za fotelik zapłacilismy yle ile 0,7 wodki kosztuje,tymbardziej kosztował mało ze naprawde zadnej wady nie ma,nic zniszczonego,przetartego i ma rozkładanie do pozycji połlezacej Dymku jak piszesz o tej burzy to mnie ciarki przechodza jak ja si3e boje tych błysków:Ou nas tez zapowiadali ale narazie sie nie zanosi,na szczescie za pol godziny wraca Marcin to juz bym sie mniej bała;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kurczę,tak mi net wolno chodzi,że szlak mnie trafia! kreska mój Oskarek taki wytrzymały?ale to chyba tylko taki wyjatek,co? a Rafala juz nie przekonam,chrapie na pól okolicy,dam mu spać.a jutro jak się uprę to i tak kupimy:p Julcia była dzis na hustawce pierwszy raz.na bobasach dodałam fotke,jak chcesz zerknac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja juz wskakuję do wyrka.rzucam tylko hasełko- aktorzy i aktorki,wasi idole.za wygląd i za talent. ja zaczynam Brad Pitt,talent i oczywiście ON cały.mniam Al Pacino,Robert de Niro,talent to tak z biegu.reszta jutro. dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Anka ja mam fotelik na zbyt do 18kg. Jak chcesz to ci odstapie bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Anka w odpowiedzi na twoje hasło aktorki: 1.Whoopi Goldberg i świetny \" Kolor purpury\", na którym zawsze ryczę 2.Thandie Newton 3.Sandra Bullock 4.Nicole Kidman na pewno ktoś jeszcze tylko zwyczajnie nie pamiętam, a aktorzy....: 1.Robert de Niro 2.Morgan Freeman 3.Samuel L. Jackson 4.Al Pacino 5.Tim Robbins 6.Leo di Caprio, ale nie za role lovelasów, a raczej takie jak w: \"Co gryzie Gilberta Grape\'a\", \"Przetrwać w Nowym Jorku\", \"Chłopięcy świat\" 7.Adam Sandler 8.Gary Oldman 9.Anthony Hopkins 10.George Clooney 11.Brad Pitt wiadomo :D , ale lubię też jego krajową wersję ;) czyli 12. Maciej Zakościelny głównie za bycie \" krajową wersją\" :) 13.Tim Roth uff, ale się naprodukowałam, a mogłabym jeszcze wymieniać za to dorzucam hasło: ulubione filmy :) u mnie ścisła czołówka to: 1.\"Rozpaczliwie szukając Susan\" 2.\"Zmowa pierwszych żon\" 3.\"Klincz ( Gridlock\'d ) 4.\"Czas Apokalipsy\" 5.\"Skazani na Shawshank\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ale mi sie nic nie chce......pije druga kawke i dalej mi sie chce spać. U mnie troche popadało i nawet ochłodziło się...troche nam to pokrzyzowało plany bo miałam z Grześkiem jechać motorem do Sandomierza i Starachowic oglądac przyczepki....ale chyba nici z tego bo jest mokro....chyba że zabierzemy dzieci i pojedziemy samochodem....ale jakos mie się nie chce:( Kamil jest u kolegi,strasznie sie prosił a jutro idzie do innego kolegi na urodziny.Niewiem co ja zrobię jak będą jego urodziny i będzie chciał zaprosic tych wszystkich którzy jego prosili....przeciez ich nie pomieszczę:O IzaF efekt końcowy sali naprawde zapierający dech w piersiach.Naprawde włożyliście w to mnóstwo pracy....ale pieknie udekorowana jest sala,nawet w łazienkach dekoracje.Bardzo mi sie wszystko podoba:) Dotka ale miałas przygody:D juz sobie wyobrażam Ciebie umazana w smietanie:D O ceny aparatów na zęby juz sie dowiadywałam i u nas tez sa strasznie drogie...ciekawe ile nas to wyniesie. Ja tez lubię fasolke po bretońsku...ale niestety nie da jej sie za duzo zjeść.....z wiadomych powodów:D Anka gratuluje umiejętnoście Gabi....sama bym tak chciała pływać.Teraz przepłyne pare metrów i juz mnie ręce bolą:( Spadek wagi imponujący....pewnie masz jakąs dietke. Ja mozna powiedziec że tez sie odchudzam...tyle że jem w dzień prawie normalnie i nie jadam późnych kolacji.Ostatni posiłek jem o godzinie 18 a później głód topię w wodzie:D Kreska mozna powiedzieć że Kamil pisał pamietnik....bo juz chyba od tygodnia nawet go nie tknął. Wiesz ja tez kiedys pisałam pamiętnik.Cała moja młodosc była w nim spisana.Nikt go nigdy nie widział i chyba bałam sie żeby komus nie wpadł w ręce.I kiedy wyszłam za mąż spaliłam go:( czego teraz bardzo żałuje bo można by było powspominać i posmiać się....noi kiedyś mogłaby moja córcia go dostac:)jJak rozszyfrujesz nowy aparat to czekamy na fotki. Ja tez nielubie jak ktos nam sobotnio-niedzielne plany psuje. Dymek twój mały ogrodnik tez świetny.A najlepsze jest to zdięcie gdzie ciapcia sie w błotku:DI przyznaję że ogród macie naprawde wspaniały.Ja tak sobie marzę żeby kiedys tak ładnie sobie zagospodarować w ogrodzie. Ana76 tak myslałam że cos Ci sie stało w to kolano.Ja tez kidyś uderzyłam się dość bolesnie w kolano i teraz na każda zmiane pogody mnie boli. Po twoim imponujacym spisie widac że Ty jestes kinomanka:P Ana Karolinka ja zwykle usmiechnieta od ucha do ucha.Tylko w gabinecie dentystycznym miała nieswoja minę....ale pewnie dzielnie zniosła sprawdzanie ząbków.....mam nadzieje że żadnych ubytków nie ma:) Betii ja też kojażę twoja małą czarna i spokojnie możesz w nie wystapić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
witajcie. ale mam dzis dobry dzień!:) malo,że wzieliśmy tą spacerówkę esprita,to akurat ktoś przyniósł fotelik maxi cosi,od 9 kg-także dzieki dottka:)dałam 62 euro i jestem bardzo zadowolona! płacac już zwróciłam uwagę,na piekne sukienki komunijne,na obrotowych wieszakach.obracam,obracam-a z drugiej strony sukienki wieczorowe.babka widząc moje zdziwienie,mówi,że od niedawna prowadzą i taką sprzedaż.no i uwaga...za 10 euro kupiłam zaj@#$tą sukienkę na wesele!dokupilam już buciki,drugi raz droższe niz ,,kreacja,,:)i mam problem z glowy! ana76 ale listę zmajstrowalas!!!no,no.kilka osób sie pokrywa,ale di Caprio nie lubię,za to Hopkins jak najbardziej. co do filmów- troja Pitt,och-ach-nie wyrabiam normalnie co za facet........... wichry namiętności-mogę po zakończeniu filmu od razu od nowa właczać:) Pitt,patrz wyżej;) gladiator apocalipto-Gibbsona usmiejecie się,ale Armageddon Tarantino w calości skazani na shawshank :) na pewno jest tego masa,ale to tak mi wpadlo akurat. kurcze,nie mam chyba aktorki ulubionej.:oczy chwilowe zaćmienie?:o aga10 szkoda tych pamietników.moje są pieczołowicie chronione:)ja ich nie dam nawet Gabi do czytania.wolalabym,by byla grzeczniejsza i nie ukrywala jak ja niekiedy roznych ,,zabronionych,, rzeczy.np.mój wyjazd do Jarocina,za czasów świetności festiwalu.kurcze,Ryśka Ridla widzialam jak teraz monitor.to byl jego ostatni Jarocin.:o dobra dzieweczki,muszę kąpanko szykować,dla Juleczki!buziole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedze sobie na allegro i szukam jakiejś fajnej sukienki dla Oliwii.Jak narazie wybrałam kilka,później może cos z tego wybiorę Dzieciaki oglądaja program o zwierzatkach....tzn Kamil bo Oliwia juz padła:) Anka to gdzie Ty chowasz ten pamiętnik ze nie boisz ise ze ktos może go zobaczyc:) Teraz to i ja żałuje że go spaliłam.....bo z chęcia bym go sobie poczytała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz w domu a za droga na przeciwko impreza nadal na całego(włacznie z Marcinem)przyszlam uspic małego bo był juz padniety na maxa i padł jak kawka.Tylko ze nie mam jak otworzyc okna w sypialni bo spiewy go obudza Aga spoko juz aparat w miare rozgryziony i jest jakies 350 zdjec na nim wiec moze lepiej tak sie nie dopominaj:D u nas tez chłodniej ale to dobrze bo dosłownie pragnełam odpoczac od upałow,ale w domu nadal mam duchote Ania no to super ze zakupy tak sie udały,to teraz moze mamy taki sam fotelik;-),ale trzeba przyznac ze Dotka dusza człowiek chciała pomoc🌻 jak czytam o tych Twoich \"wybrykach\"to jakbym siebie widziała przed kilkoma laty,a teraz taka grzeczna Iwonka,wzór poprostu:P:D:D:D ten kolega Marcina i tak nie kupił tego auta bo okazało sie ze cały poobijany,na szczescie wrocili w miare szybko to zdarzylismy jeszcze te zywopłoty poobcinac wczoraj wyprałam 2 pralki i kosz z brudnymi rzeczami był pusciutki a przed chwila właczyłam ja znow bo przez jeden dzien nazbierała sie cała-zastanawiam sie jak my to robimy?-przeciez jest nas troje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
aga10 o jejku jak twoje dzieci długo wytrzymują!Gabi spi o 20-tej już.:)Jula od 19-tej. a moje zeszyty mam w przedpokoju,w szafie,zakopane.nikt poza mna tam nie zaglada.a ja też nie czytałam juz dawno.nieraz sobie siadę,jak chcę cos konkretnie odnależc.i wtedy może sie walić palić-ja mam ODLOT. kreska no kurcze,ale nam sie udało,co?cieszę się jak nie wiem,bo juz sie martwiłam o ciuch i o fotelik.a zalezało mi bo do tych Włoch jakies 6 godzin drogi! a o praniu nawet nie mów.u mnie też najlepiej non stop by musiała pralka chodzić.sama nie wiem skąd sie tyle tego co chwile bierze!ja mam dwa kosze i wiecznie pełne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a ja jeszcze grzebię na necie w ofertach urlopowych,no i doczytalam,że do 2.lat dzieci nie płacą.także przydałoby sie nam to jeszcze wykorzystać w przyszłym sezonie,zanim Jula skończy 2 lata własnie.Tunezja jest naprawdę tania,w porownaniu do innych krajów.bylo bosko 2 lata temu,a hoteli jest dużo do wyboru!chciałabym rodziców namówić też.czasu mam duzo.:) plany były takie dalekobiezne,że pojedziemy razem do chorwacji za rok.mamy namiary na krk,gdzie bylismy.no ale chyba trzeba skorzystać z gratisa za Julkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ja tez jestem jeszcze,siedze i tak sama to poprzezucałam zdjecia i zaraz Wam nieco skrzynki zapełnie:P jasne ze trzeba z ulg korzystac poki daja;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
iwonko wysłałam parę fotek z Tunezji,ale trwało to dosłownie 20 minut!!ugotowalam się. obejrzałam też fotki z pierwszego maila.e,no.aparacik bombowe trzaska zdjęcia.każdą niteczkę w ciuszku Oskara widać!:)najlepsze to,co kuca na wycieraczce w kapeluszu zielonym.super!ciekawe,czy masz taki dar,do wychwytywania fajnych ujęć,czy Oskar tak ładnie ci pozuje?a może i jedno i drugie?:)ja to pstrykam i pstrykam,a potem jedno ładne wybiorę.Gabi jeszcze ujdzie,ale Julke fajnie złapać,to jest mistrzostwo świata! resztę obejrzę jutro,bo nie mam nerwów do tego żółwiego tempa!buziole,dobranoc.trzymaj kciuki za pogodę na jutrzejszego naszego grillka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu własnie skonczyłam wysyłac zdjecia i dostałam w tym czasie od Ciebie.Śliczne poprostu,Gabi w porownaniu z terazniejszoscia taka mała;-),no i zdjecie\"blizniaczek\"słodziutkie ja tez chce😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu minełysmy sie w pisaniu:D ze zdjeciami to jest u mnie tak jak u ciebie z Julka:Oale nieraz uda sie cos fajnego uchwycic:D mojego mezusia jeszcze nie ma to ide sie połoze spac,cos mi sie zdaje ze bedzie w stanie niewazkosci:D:P dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja rownuież się witam,ale zycząc tylko szybciutko udanej niedzieli.sałatke zrobiłam,jest pyszna naprawdę! Julka spi,Gabi robi lekcje.pogoda jest śliczna i nie za goraco.czyli optymalnie na grillka. kreska jakbys tak miala niecałe 2 latka,to bym cię,jak Julke gratisowo zabrała pod palmy!:p:D :D :D a Gabi naprawdę kobitka sie za te dwa lata zrobiła;) hejka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
widzę,że Anie opanowały cafe i jedna Iwonka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×