Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Niklta

Rodziny wielodzietne powinno wspierać państwo z bykowego

Polecane posty

Niklta powiedz cos jeszcze, np. odpowiedz na pytania: 1. Płacić mają ludziska po trzydziestce, a będzie jakaś górna granica wieku, czy to tak już dożywotnio? 2. Będą jakieś zwolnienia dla tych co chcieli a nie mogli z powodów medycznych? 3. Jak będzie 1 dziecko to spoko, nie zajrzą do naszego portwela. A co z tymi co płodzą bez pamięci a swoje dzieci gnają do ciężkiej roboty żeby rodzina mogła przeżyć. Żyją w ubóstwie, nie kształcią dzieciaków i w ogóle dziadują. Czy nie lepiej ustalić limit np. do pięciorga dzecichów a powyżej sterylizacja? 4. I jeszcze jedno rozwiń nieco bardziej przekonywująco swoje stwierdzenie \"w interesie państwa jest aby rodziło się jak najwięcej dzieci\". Bo ja to wyznaję zasadę: \"nie ma to jak równowaga w przyrodzie\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie ma równowagi. mamy uje,mny przyrost naturalny a dla dobra gospodarki w przyszłości powinien być dodatni. I tak dożywotnio niech płacą nawet z emerytury. A tym co nie mogą ułatwić adopcje dzieci i z tych pieniędy z bykowego fundować invitro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie mam dzieci
Nie no ludzie dajmy sobie spokuj to co ona wypisuje to jakieś chore ona już powinna sie leczyć rozwaliła mnie tym tekstem.Szkoda mówić to już nie do opisania wysłałam to znajomym niech się pośmieją bo jest z czego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę,że przybyło tu trochę trzeźwo myślących osób.To dobrze:) Chcę się odnieść do wpisu z godz.12.36,którego to dokonała ,popierająca Nikitę.Wpis był odpowiedzią na zwrócenie uwagi,o dzieciach chorych na raka,leczących się w Klinice wrocławskiej,cytuję:\"można dbać o dzieci chore na raka,ale one nie mogą budować przyszłości,są uszkodzone genetycznie i lepiej,żeby się nie rozmnażały,w dodatku,utrzymanie ich przy życiu,kosztuje majątek\"-koniec cytatu. Wychodzi na to,że takie matoły,jak ,mogą się rozmnażać bez opamiętania,a my będziemy ich utrzymywać! Ręce opadają!Żeby być takim bezdusznym,a do tego,nie mieć elementarnej wiedzy,na temat przyczyn powstawania nowotworów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowotwory to choroba
genetyczna więc bardzo prawdopodobne że dzieci chorych na raka również będą chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niklta, dożywotnio mówisz płacić. No dobrze. A przewidujesz jakieś zwolnienia z uwagi na niski dochód bezdzietnego? Ciekawi mnie jeszcze twój stosunek do osób, które miały dzieci,ale już nie mają z przyczyn losowych. Np. rodzice którzy stracili 19 letniego syna i już więcej dzieci nie mieli. Płacą, czy nie? A jak dzieci wyjadą na stałe przykładowo do USA to gdzie ich wkład w budowę państwa polskiego? Ich rodzice może powinni być potraktowani jak bezdzietni, czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś w tym jest ale to są szczegóły mające znaczenie przy opracowywaniu prawa podatkowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zresztą kto teraz jeździ do USA . $ nawet nie jest warty 3 zł a za kilka lat nie będzie warty złotówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A twoje wypowiedzi są tak błyskotliwe jak większości gimnazjalistów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ,oczywiście,jest pewne prawdopodobieństwo,że taki dzieciak jest chory,bo w rodzinie występował rak.Ale,nie jest to regułą. Nie życzę Ci tego,ale może Ciebie już atakuje,ta choroba? Ludzie,opamiętajcie się!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuu... stara bida :D dalej się handryczycie z ta wariatką? no to podziwiam i wyrazy najwyższego szacunku składam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niklta, a powiedz czy twoim zdaniem osoby bezdzietne w wieku no powiedzmy ok. 50 lat to opodatkować\"bykowym\"? Może gdyby wiedziały wcześniej, że przyjdzie im płacić do końca życia za brak potomstwa to by zaadoptowały jakieś cudze dla świętego spokoju. A tak to co teraz mają zrobić. Może chociaż tych zwolnić z tego podatku? Jak uważasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EtaMania,żadnej konstruktywnej odpowiedzi,od Nikity nie dostaniesz.Ona ma parę tekścików,których używa na zmianę,w zależności,co kto napisze.:) Ona naprawdę jest nawiedzona,żeby nie użyć dosadniejszego określenia:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i pamiętaj ponad wszystko: nie dorównujemy jej inteligencją :D chyba 3 razy juz to napisała. Istnieje niebezpieczeństwo, że za piątym sama zacznie w to wierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecioroby niech sami zapra
cują na dzieci!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda dyskusji z fanatyczką. Oczywiście tego poronionego pomysłu nie wprowadzą bo jest niekonstytucyjny, a nawet ta koalicja oszołomów nie zmieni ustawy zasadniczej bo są na to za krótcy, zresztą gonią już w piętkę. Pozdro dla wszystkich bezdzietnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mohavk
No nie chcecie miec dzieci rozumiem. a wiecie ze za jakis czas zniknie nasza rasa z powierzchni ziemi? Świat opanuja chinczycy, hindusi , arabowie ...oni maja dużo dzieci .:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marketa, kick - zadaję pytania założycielce topiku, gdyż od początku odnoszę wrażenie, że temat ten to tylko prowokacja z jej strony a w gruncie rzeczy ma niewiele do powiedzenia w tym bardzo złożonym i trudnym temacie. Pozdrawiam wszystkich i żegnam. Hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz, ja uważam tak samo, chociaż z drugiej strony ludzka głupota nie zna granic :) i nie chodzi o to czy ja chcę mieć dzieci czy nie, ale o to, że autorka już teraz z chęcią by mi zajęła stypendium naukowe z tytułu wspierania polityki prorodzinnej. a wszystko dlatego, że póki co, wole studiować niż płodzić dzieci bez opamiętania. ale w sumie... z tej kasy mogłabym sobie podyplomowe opłacić, więc kto wie, kto wie... może się skuszę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za pozdro! Nie będę już dyskutować z Nikitą,napiszę jeszcze tylko to.Jest powiedzenie,że przykład idzie z góry.To jak,to jest? Kwaśniewski-1 córka Kaczyński-1 córka Drugi Kaczyński-kawaler-bezdzietny Tusk-dwoje dzieci Mogę tu wyliczać i wyliczać.Oni,z potomstwem,bardzo skąpo,chociaż mogliby z łatwością utrzymać większą ilość dzieci. Takie pospólstwo(jak Nikita),ma się rozmnażać i żerować na innych. Koniec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wałęsa
Ilezto on ma dzieci?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgrgrdg
buhahaha jak tos nie zyczy sobie dzieciaka bo woli kase to nikt go nie smusi ani do dzieciaka ani do placenia ... gadacie głupoty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdolicie poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe kto
będzie na wasze emerytury pracował.pasożyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×