Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Sylvik no faktycznie ofiara z Ciebie :P Spoko i nie rycz, ja jeszcze jestem i wcale nie mam zamiaru Was opuszczac , jeszcze nie raz się tu pojawię ;) A Aniolek taka prościzna , ze hej :P i masz sobie powiesic go na choince , widziałam na fotce , ze masz tam jeszcze duzo miejsca ;) :P Z tym humorem to swieta racja, na mnie tak działają wiatry, a we Wrocławiu dziś mocno wieje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeeej Ja to sobie w koncu swojego kompa musze sprawic ,bo zawsze mi sie gdzies zapodziejecie i trzeba szukac. Pozdrawiam z kraju,ja juz tu tydzien bawie. Kupuje prezenty,rzeczy do domu, bije brata hihi Pozdrawiam. No i dodaje do ulubionych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bling witaj zgubo nasza ;) dobrze że się odnalazłaś :) Landrii Pan doktor skwitowałm moje każde lamentowanie tym samym: każdy tak się czuje i prosze o tym nie myśleć :( no i już się lepiej czuje :P właśnie upiekłam (po traz kolejny) zwijane makowce, zrobiłam ciasto \"Krówke\" oraz przygotowałam mięsko na jutro do gyrosa. Od rana dalej zapiernicz bo na 13.00 zapisałam sobie klientke i musze jechać do pracy :( a teraz żałuje bo boje się że sie nie wyrobie ze wszystkim :( Ide kleić tego aniołka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, melduje tylko, ze dojechalismy cali i zdrowi, na czescie- bo mielismy sytuacje, ze o malo ktos w nas nie walnal. Teraz zmykam do lozeczka wypoczac....Jutro wczesnie czeka mnie kawka z mama i plotki w kuchni :-) Z internetem to tutaj raz jest a raz nie ma....Mroweczko- postaram sie jutro sprawdzic ile to razem wyso i przesle Ci maila, a Ty pisz adres! Dla wszystkich pieknych swiat w niesamowitej atmoferze,bialych platkow spadajacych z nieba, goraca w sercu i usmiechu na twarzy. Buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny !!! Bling no nareszcie bo juz się zastanawiałam sie , gdzie na tak długo Cię wcięło :D Ja tak sobie myślę, ze Ty powinnas wrócic do Polski. Jakos tak widze, ze bedac w Polsce jestes bardziej rodosna i czuc radosc z Twoich wpisów . Nie wiem, moze to tylko moje odczucie :P Julka dziekuje za zyczenia. Dobrze, ze jestscie juz na miejscu. Baw się dobrze, i wracaj szczesliwie do Włoch :P Sylvik Pan Doktor powiedział Ci o ty, o czym dobrze wiesz i ja tez :P To zdane odkrycie ;D Wiec nie biadol , tylko zkasaj rekawy , bierz się za robotę i nie wsłuchuj się w swoje ciało , bo wierz mi ze takim sposobem moglabys juz dzwonic po karetkę :P I co z tym Aniołkiem :P ? Szkoda, ze tak poxno wysłałas przepis na 3bit. Ja juz mam rozplanowane ciast aco bede piec i za chwilke własnie zmykam do kuchni. Moze na Nowy Rok pomyslę z tym ciastem ;) No to zmykam na jakis czas :D Lece piec słodkosci , byee 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hola hola pogaduszki bezemnie :P ja spadam na imieninową kawusię na godzinke a potem zawijam rękawy i zaczynam piec :D wczoraj małe miało przesilenie, grypa na całego i wszelkie objawy z tym związane, stawialiśmy mu bańki niestety wyszły do bani bo człek wyszedł z wprawy a mały wił się jak węgorz, ale gorączka puściła i mam nadzieję że nie wróci, ;) Juli już wysyłam adres :) Sylvi, ta twoja lekarka to widać fajna babka :) spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Ja tez poprosze przepis,to chyba na maila dostalyscie bo cos nie widze tutaj. Landri do kraju na pewno teraz nie wroce,ale masz racje tu jestem weselsza,bo mam tu bliskich. A tam jestem tak naprawde sama,bo Adek cale dnie przy autach robi. Pozdrawiam i zapraszam na kawusie. Mroweczko zdrowka dla malucha zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blingus w przerwie na drugą kawę podaję przepis Sylvika na ciasto 3bit :) 3 BIT NA HERBATNIKACH Składniki: 1. 10 paczek herbatników 2. ¾ kostki margaryny 3. ½ l śmietany (30% lub 36%) 4. 3szkl. mleka 5. 2 budynie waniliowe lub śmietankowe 6. 1 puszka (400 ml) mleka skondensowanego słodkiego 7. 1-2 łyżki cukru pudru 8. Cukier 9. 2 fixy do ubijania śmietany 10. Gorzka czekolada Krem: Ugotować budynie na 3 szkl. mleka i dodać cukier (ilość zgodnie z instrukcją z opakowania budyniu). Ostudzić. Utrzeć z margaryną. Bita śmietana: ½ l śmietany ubić mikserem, pod koniec ubijania dodać 1-2 łyżki cukru pudru. Wymieszać z fixem do śmietany. Wykonanie: Mleko skondensowanego gotować na wolnym ogniu ok. 3 godz. Na spod blachy ułożyć herbatniki. Na nich rozsmarować ugotowanego mleko skond. Na to ponownie herbatniki. Na herbatniki wyłożyć wcześniej przygotowany krem z budyniu. Na krem ponownie warstwa herbatników. Na herbatniki wyłożyć bitą śmietanę. Ozdobić wierzch ciasta startą gorzką czekoladą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie to za dużo roboty na ostatnią chwilę, zostanę przy swoich plackach, ale na nowy rok chyba zrobię tego placucha, zapowiada się apetycznie :) maluch ma sie lepij ze mna gorzej bo dopadła mnie rwa barkowa i prawa ręka odpcczywa :( chyba zaraz poswietach polęce do lekarza, ciekawe czy będą przyjmować, w Lublinie podobno strakują, nic więcej o nich nie powiem żeby się nie denerwować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepis na ciacho sama dopiero dostałam i odrazu Wam posłałam :) więc nie wiem czy faktycznie jest takie pyszne :P wróciłam z pracy, zrobiłam sałatke i pieke pierwszy raz zapeklowaną szynke i karkówke, jestem ciekawa jaka wyjdzie ;) Landrii aniołek złożyny, nie mam pojęcia jak to zrobiłam ale jakoś sam się złożył hihi aha i wisi na choince :P dziekuje Wam za życzenia i do usłyszenia jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Babeczki 🖐️ Jak dobrze, ze to juz Wigilia , jeszcze jeden dzien takiego zapieprzu to chyba padłabym na amen :P.Mam nadzieję, ze juz dziś po 18 bede mogła odpoczywac :) Zawsze co roku sobie powtarzam, ze tak jest ostani rok , ale jakos mi to nie wychodzi :O A moze to juz starosc nachodzi, ze człwoiek mniej ma sił ? :P No, koniec narzekania !!! .:D 🌻Piękna jest radość w Swięta, ciepłe są myśli o bliskich , niech pokoj , miłosc i i szczescie otoczy nas dzisiaj wszystkich . Wesołych Swiąt !!!! Bawcie się dobrze . Całuje kazdą z Was osobno 👄. Ps. Sylvik dziękuję za karteczke swiateczną . Przyniosł mi ją wczoraj syn z samochodu. Mąz ją tam włozył i tak sobie woził :O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to i ja jeszcze raz wszzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzyyyyystkiego co najlepsze Wam życzę ;) mnie już niewiele zostało ale pewnie zejdzie do Wigili :) dzięuję za karteczkę Landrynka, ja pewnie trafię na pocztę przed Wielkanocą, zawsze tak mam że na ktoreś Święta nie zdążam. ech, a sił faktycznie jakby mniej ;) :P buziaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W mieście Betlejem Zbawiciel się rodzi, niech się Wam mili najlepiej powodzi. Niech Wam służy szczęście o każdej godzinie i niech Was dobrego nic w życiu nie minie. Wesołych i Spokojnych Świąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrowienia z drugiego dnia odpoczywania i świętowania :) w domu niestety bo małe chore więc wojaże odpadają, ale nawet to może lepiej ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja juz moge napisac Swieta Swieta i po Swiętach :P Teraz nareszcie czas na odpoczynek :) Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dołączam do grona już wypoczętych po świętach :) koniec obżarstwa, lenistwa i nudów :P a jutro do pracy :( :) to teraz czekamy na Sylwestra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to czas na kawusię i zabieramy się do pracy ;) :) mnie dziś od rana swędzi prawa ręka, ciekawe czy mnie odwiedzą goscie czy ja zrobię jakiś wypad ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mroweczko ło matko, o jakiej Ty pracy piszesz? :O Ja dopiero do pracy idę we wtorek , a w domu nie mam zamiaru nic robic do przyszłego roku :P Dziś jednak czeka mnie nieciekawy dzien ,otoz jade z moimi pannami do miasta w poszukiwaniou kreacji sylwestrowych . Juz się boję i nie wiem czy przezyję ten dzien. Postanowiłam jednak ,ze zachwoam zimną krew i bede cierpliwa do granic mozliwosci ;) Szkoda tylko , ze pogoda jakas taka do chrzanu :O Szybka kawka i wybywam :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za przepis. U mnie jak zwykle sobotnie porzadki i chrzatanina. Moze potem do jakiegos sklepu sie skoczy,nic sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej !! Oj na sesje zdjeciowa dziśjestem juz wykonczona :( Ten rajd po sklepach, a własciwie po wszelkich galeiach, pasazach i innych centrach handlowych mnie wykonczył :O Na szczescie jest kreacja i buty i wszystko co potrzebne jednej z moich córek do wyjazdu . Ta druga idzie na imprezę domową i stwierdziła, ze jej nie potrzeba zadnej kiecki i bluzki na tę okolicznosc . Nie oponowałam bo i tak bym nic nie wskurała :O. Ciesze się tylko, ze mam juz to za sobą ;) To co się dizs działo w tych sklepach to szok. Przepychanki, bałaganiarstwo okrutne, normalnie byłam w szoku. Niby ok, przeceny i to spore kwoty , ale powiem Wam szczerze ze ja nawet za te \"szmatki\" , ktore były przecenione np z 200 zł na 60zł nie dałabym tyle. Dla mnie to okropne badziewie . Moze ja gustu nie mam i nie jest to moj styl, ale serio nie znalazłam tam, nic co by mi się w oko rzuciło, poprostu nic . Tak wiec Mróweczko obiecuje sesję jeszcze w tym roku, tym vbardziej ze bede miezyc ciuszki na Sylwka i siła rzeczy bede przymierzac tuniczke , bo mam zamiar zabrac ja ze sobą i wystąpic albo w dniu kiedy tam pojedziemy , albo w dniu wyjazdu. Tak na marginesie bardzo spodobała się ta tuniczka mojej tesciowej. Byla nia urzeczona :P) Cacka bardzo ładne, ja się zadnych niedoskonałosci nie dopatrzyłam .Wiem, ze na wizazu jest taki temat i tam babeczki prezentują swoje dzieła , moze tam zerknij , zawsze cos mozna podgladnąć :) Ale myślę, ze masz juz swoje wizje bizuterii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małe ma oskrzeka i zastrzyki właśnie wróciłam z pogotowia, więc na nic nie mam siły :( sylwester w domu więc na szczęście nie muszę biegać po sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz mam dosc lezenia i odpoczywania :P Ale nie ukrywam ze fajnie tak nie robic zupełnie nic :D Mróweczko zdrówka dla Mikołajka . Uwazaj zebys i Ty nie spedziła Sylwestrowej nocy w łózku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówka zdrowia dla syncia dziś kolejny dzień leniuchowania :) a jutro do pracy ale to i dobrze bo juz troche przesada z tym nic nie robieniem :P Landrii a Ty gdzie na Sylwestra jedziesz? bo jakoś nie doczytałam wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Jak tam Mróweczko przezyłas noc ? Jak synuś ? Sylvik jade w centralną Polskę na Bal :P Bedzie ti impreza na około 150 osób , na duzej sali, przygrywac będzie orkiestra . Koszt 400 zł od pary.Wyjezdzamy z mezem w srode i wracamy w piatek ;) Troche tylko mam obawy jezeli chodzi o sukienkę .Jak pytam wszystkie baby w czym idą to skromnie na czarno , krotko . A ja mam ciemnozłota sukienkę , długą.....piękną ;) ..zreszta widziałyscie moje fotki z wesela , wysyłałam Wam. Czy to nie bedzie zbyt elegancko ? Nie lubie się wyrózniac w tłumie. Poradxcie cos Babeczki , bo zgłupialam :( Jak do tego dodam fryz , dodatki to czy nie bedzie to zbyt wyzywająco ? :O Teraz lece na zakupy , nareszcie trzebna cos kupic :P I zabieram sie za szykowanie do wyjazdfu, jutro cały dzien w pracy i juz dzis musze miec wsjo przyszykowane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii moim zdaniem nie masz co się martwić o kreacje, przy 150 osobach napewno będzie misz masz w sukienkach :) na balach obowiązuje dowolność i najczęsciej są to długie kreacje. W sklepach są czernie ale więcej czerwieni, złota i żółci :) Ja też jeszcze nie wiem w czym pójde, dziś mam w planach pomierzyć kreacje i prosiłam M aby zrobił mi fotki a każdej sukni i wtedy zdecyduje haha po ostatnich fotkach wiem że to najlepszy sposób hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
synuś ma się już lepiej :) chociaz do antybiotyków oczywiscie przypętała się biegunka ale poradzimy sobie Landrynka na czarno to się chodzi na pogrzeb będziesz przynajmniej się odróżniać od tych wszystkich bab ;) pamiętam jak byłam raz na takiej większej imprezie, dosłownie wszystkie kobity beż brąz i biel, a ja założyłam turkusową bluzeczkę i róznokolorową spodniczce w pastelowych kolorach to od razu mi jedna znajoma powiedziała że się wyrózniam jak motyl :D więc nie martw się napewno będziesz ślicznie wyglądala :) Sylvi a Ty? w domu czy poza spędzasz tą noc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na bal do pałacu, tam gdzie 2 lata temu :) dobrze Mróweczko że syn już lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooo jakie pustki, kawę dopiero teraz piję, rano byłam z małym na zastrzyku a potem trzebaby było zakupić samochód, bo dużo zastrzyków duży samochód (małe coś za mądre ;) ) a ponadto nic ciekawego grypa zapanowała mam nadzieję że mnie ominie Juli się nie odzywa - pewnie rodzina rozebrała włóczkę ;) , zresztą i tak bym teraz nie robiła, czeka mnie trochę chodzenia teraz po lekarzach w związku z kręgoslupem :( bleeeeeeee no i drogie dziewczyny gubimy kilogramy po świętach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×