Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

A widzisz Mroweczko , jakbym mogla do Ciebie nie wyslac , przeciez musialas zobaczyc swoje rękodzielo ;) A z tą biżuteria to swietny pomysl, szkoda ze jest juz pozno bo zamowilabym sobie u Ciebie coś na przyszla niedziele , ide n achrzciny i chce zalozyc to wdzianko :) No ale nic straconego , moge przeciez zamowic cos ekstra n ainne okazje :) Wiec moja droga do dziela , zrob cos ekstra dla mnie w kolorze czerwonym , tylko naszyjnik i bransoletka moga miec wieksze kamyczki :) Pomyslisz nad tym ? Ja zamowie na bank!! :) A o Sylvika się nie martw , skoro juz sie zdecydowala to na pewno to wezmie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olus no to faktycznie bylas w centrum zainteresowania razem z Antosiem :) I tez przyznaję, ze w dzisiejszych czasach to chyba rzadko spotykane jest takie zachowanie u innych :) ?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, wyslałam juz Ola do Ciebie, do Tak taka i Blingusia równiez. Wczesniej wyslałam tylko do Mrowki, bo winna jej to bylam i Sylvika , bo mi dupsko zawracała :PPP Teraz juz wszystkie bedziecie widziec dzielo Naszej robotnicy Mrówki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landri ---------> dostalam i dziekuje. Ladnie sie prezentujesz w ciuszkach robionych na szydelku, a po usmiechu widac, ze jestes zadowolona :-) Mrowko ------> i znowu musze powiedziec z zachwytu - ehhhh i ohhhh!!! ...a przy tym zadaje sobie pytanie jak to mozliwe wyszydelkowac cos nowego, niemalego w takim tempie...? NIesamowite! Juliii ----------> dziekuje za Twoje zdjecia na tle zimowej scenerii - taka sloneczna zima :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma to jak pochlebstwa :D ;) tempo to Oluś teraz zdecydowanie spadło :( bo mam zakaz szydełkowania w przyśpieszonym tempie, dopadło mnie zwyrodnienie i chodzę na rehabilitacje a od męża dostałam pozwolenie na pół godziny dziennie ;) więc jak Sylvik uzbroisz się w cierpliwość to na Walentynki akurat bym zdążyła tylko musisz szybko się decydować i pisać emaila z dokładnymi wymiarami :) Landrynka ostatnio wpadło mi coś w necie w oko i się do takiego przymierzam wyślę ci na emaile stronkę i popatrz a potem powiedz co jest w twoim stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestała i niezdecydowana jestem to fakt hihi ale skoro na Landrii ładnie leży to mam nadzieje że i na mnie będzie dobre ;) napisz mi dokładnie co i jak mam wymierzyć żebym gafy nie zrobiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zła jestem jak cholera, no nie załapałam się już dziś bo brakło numerków to o której ja mam tam pojechać , jutro najpierw dzwonię a potem jadę, a do laryngologa kolejka już na trzy miesiące naprzód!!!!!!!!!!!!!!! wyobrażacie to sobie, dobrze że ja tak mało tam bywam bo dostałabym nerwicy i jeszcze to bym leczyła, ciekawe jak się mają sprawy z okulistą zapomniałam spytać przy okazji bo tam też muszę na kontrolę sę udać, ehhhhhchhhhhhhhhhhhhcccccccch tak na wszelki wypadek bo zapomniałam jakie h :P a wy gdzie się podziewacie? zaparzyłam kawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wstalismy, wiec i ja pije kawke :-) i bede ogladala plebanie - okazalo sie calkiem przypadkowo, ze mam kanal POLONIa :-) -- ehhh, echhhh, co za mile przypadki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..wiecie jak u mni ejasno!! szok!! pogoda ladna, mrozznie, niebo czyste, zero chmur (na razie), a w oddali na bialych gorach snuja sie rozowe kolory, a niektore szczyty sa zlane blaskiem slonca :-) ...wiosna, idzie wiosna! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Sylvik slicznie lezy , dobrze dopasowane ,mozesz byc pewna ze bedzie ok :P A ja sie aniu zamierzam na ten plaszczyk , co na jesien wysylalam do Ciebie fotę . Tylko teraz skoro masz szlaban , to nie wiem czy ewentualnie moge Cie prosic o take cacko ? :O :( Co do lekarzy to zapewniam Cie ze zarowno z laryngologierm jak i okulistą sa takie same cyrki .Jezeli zlaezy Ci na szybkiej diagnozie to pozostaje Ci chyba tylko prywata :) I jezeli znalazłas juz stronkę o ktorej wspomnialas , to moze zapodaj ją tu, bo ja dopiero odczytam ją w domu :O A chcialabym sobie juz poogladac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola jak to milo , ze napisalas o wiosnie :) Ja juz nie moge się doczekac , bo zimy mam juz dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie chyba bierze jakaś cholera, od wczoraj swędzi mnie oko i jedna połowa twarzy :( a dziś nawet policzek się zaczerwienił. Brałam rutinoskorbin i gripex ale nie pomaga. N5e wiem czy iść do lekarza czy poczekać :( M mówi że lepiej się wybrać na wizyte. Mróweczko wysłałam Ci wszystkie potrzebne dane :) jak się zdecydujesz to daj znać :) chyba że wolisz Landrii płaszczyk zrobić bo ona bardziej zdecydowana ode mnie :P :) u mnie też sonecznie dziś i ciepło (+5), oby jak najdłużej się taka pogoda utrzymała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo bym już też chciała wiosnę ;) Landrynka jedna to www.pakamera.pl a druga do obejrzenia wieczorem na emailu, szlaban jest ale przecież mąż cały dzień w pracy ;) :P no i ogólnie pomalutku dziubię sobie, także płaszczyk jest realny tylko jak powiedziałam nie od ręki, niestety teraz robię dużo wolniej :) Sylvik już lukam na email, cieszę sie że wybrałaś czerwony bo czarny to od razu bym odmówiła ;) :) a czerwony jak nic cieszy oko jutro będę w mieście to się wybiorę do sklepu i zobaczę co tam pani ma na stanie a teraz muszę pooglądać troszkę biżu bo chcę mamie zrobić korale i klipsy na imieniny, do marca mam troszkę czasu ale klipsów jeszcze nie robilam więc muszę jakąś wiedzę na ten temat zdobyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szerokość pleców to jakby tu powiedzieć najprościej, jak masz na bluzkę i od szwu rękawa na ramionach do szwu drugiego rękawa, dobrze wytłumaczyłam? jutro podam resztę i zabieram się do dzieła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvik tylko nie zapomnij napisac w rozmiarach długosci i szerokosci rękawow :P Mrowcia a ja zobacze z czego ten plaszczyk jest u mnie i moze ja zakupie potrzebny material i kupie u siebie . Jest dopiero styczen a mi się az tak bardzo nie spieszy , nie da sie ukryc ze do wiosny jescze ponad dwa miesiace 😭 Wiecie co ?!!! , poprawilyscie mi humor Laseczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o szerokości rękawów Mróweczka nic nie pisała :) a co do pleców to jeszcze raz je zmierze :) Mróweczko ja pewnie jeszcze zamówie u Ciebie bluzke białą na lato, ale musiałabym Ci wysłać swoją i taką samą byś mi zrobiła :) bo ta jest superowa ale już szwy puszczają a bardzooooo mi jej szkoda bo zawsze robiła furore ;) Landrii widzisz jak się częściej na topik zagląda to i humor lepszy :) a u lekarza dziś byłam, nic poważnego, pewnie gdzieś mnie przewiało. A przy okazji zaszczepiłam się na grype bo ponoć wirus się zbliża a powikłania nieciekawe są (mówili rano w tvn) to spokojnej nocy i do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo zapomniałam ale faktycznie potrzebna jest szerokość ręki nad łokciem gdzieś tak w połowie :) cieszę się że humor lepszy macie, zawsze wiedziałam że jak baby zaczną gadać to od razu weselej :) ostatnio wpadła do mnie na kawe kuzynka z którą widuje się w przelocie raz lub dwa razy do roku przez góra 20 minut, przejeżdżając obok mnie jak ma taką możliwość to wstępuje i wiecie o czym ostatnio gadałysmy przy kawie, ano o kolczykach bo ona też sobie sama robi :D mój mąż nie mógł wyjść z podziwu, uśmiałyśmy się strasznie oczywiście wyszła odemnie z nowymi kolczykami :D ;) a tak powaznie to cieszę się że nic Cię nie dopadło, ubieraj się ciepło bo węzły chłonne i zatoki to poważna sprawa! tu powinnam wkleić zdjęcie nastroszonej kwoki ktora gniewnie czuwa nad pisklętami i prawi im kazania :P bluzki zrób narazie zdjęcie w zbliżeniu i wyślij żebym zobaczyła co to za wzór , dziś udało mi się dostać piąty numerek więc po południu jadę się leczyć, huuuuuuura ;) :P a teraz kafffffuuuuuuuuuuuuuuuuuuuusia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Wpadłam na kawę. Mam wolną chwile , wiec poczytam sobie to i owo. Potem na miasto na zakup jakiegos ciuchu dla córy mojej ( pewnie druga tez się zalapie ) a moze i ja :D Zapowiada sie ładna pogoda , więc mozna troche pokursowac po miescie. Wczoraj w Orseyu kolezanka kupila sobie swietna , sportową czerwoną koszulę i do tego efektowną dżinsowa spodnice na szelkach . Jade zobaczyc i moze wezme dla siebie taką bluzkę. Fajny , odwazny kolor i bardzo jest twarzowa ;) Milego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo hallo :-) Ja od soboty za pan brat z walkiem i pedzlem, postanowilismy pomalowac jeden pokoj- wiem wiem, ze okres nie najlepszy.... Kurcze, na scianach jest juz tyle warst starej farby, ze w niektorych miejscach nakladajac kolor , odchodzily kawalki... Ale juz za pozno bylo na usuniecie starych warstw, wiec powoli malowalismy. Zostala nam jeszcze 1 sciana,ktora malujemy innym odcieniem i wciaz wyglada paskudnie, jeszcze dzisiaj poprawki... Musi si udac!!! Dzieki Landrii za zdjecie. Jestem pod wrazeniem! Naprawde. Ciekawa ta tunika, bardzo ladnie Ci lezy, a ja dodatkowo zwrocilam uwage na bardzo ladne wykonczenie dekoltu. Mroweczko, sedze czasami na wizazu i tez czytam o bizu ..czytam i zastanawiam sie czy i ja bylabym w stanie co nieco zrobic....Jak tylko bede mogla, to wbieram sie na poszukiwanie materialow. Widzialam u nas w castoramie, ale ceny wysokie za materialy posrebrzane...Poszukam dalej :-) Twoje prace sa ciekawe, zycze powodzenia w sprzedazy :-) A.........pytalas kiedys gdzie byly robione zdjecia.....w moim miasteczku :-) Sylviku nasz Ty chorowiutki :-) 😘 Olajda, Tak tak 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wróciłam ze spaceru po polach i lasach gdzie spotkałam trzy piękne sarenki, pogoda jest suuuuuuuuuuuper :) słońce ciepłość, teraz popijam herbatkę :) Landrynka udanych zakupów życzę, ja w tym roku odpuściłam wyprzedaże, szkoda ale niestety syn miał studniówkę i cała kasa na to poszła :) Juli> może w na ebay kupisz posrebrzane, niektóre dziewczyny właśnie od nas właśnie tam się zaopatrują, tyle wyczytałam ,szczegółów niestety nie znam, życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nic nie kupilam, bo za daleko nie odjechalam :O Zaczelo lać jak z cebra Dokupilam tylko do prezentu na chrzest drobnostke jeszcze i wrocilam do domu . Aaaaa i jeszcze kupiłam sobie kanwe i jakąs nowosc kordonek Maja, sliczne kolorki i mam zamiar przysiasc do serwetki :) Koncze kawe i zabieram sie do dziela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczko jak Ciebie czyatm to przypomnialy mi się czasy, kiedy jkeszcze dzieciaki byly male to ja siedzac w domu praktycznie co tydzien cos w mieszlkaniu zmienialam . A to kolor scian, a to meble oklejaam , wycinalam wzory na aplikacje , a to przestawialam . Zastanawiam się skad we mnie blo tyle werwy i checi do pracy ?:) Coż , jeden wniosek sie nasuwa, juz się postarzalam i checi coraz mniej :O Dobrze , ze nie do wszystkiego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landri :-D Moj sie ze mnie smieje i jednoczesnie sie cieszy, bo mniej wiecej co 3 miesiace przemeblowuje w mieszkaniu :-) W ogole to czesto cos przestawiam, wieszam na inej scianie....zmieniam jakis drobiazg, zeby bylo inaczej, choc troszke. No coz..lubie zmiany. Mam to chyba po babci, ktora to nawet w jej wieku przestawia a to stol, a to fotel, a to zmienia radykalnie kolor zaslon... I ja to ona mowi, nawet jesli gorzej, to zawsze inaczej :-) Ps. ja w tym roku jeszcze nie skorzystalam z wyprzedazy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, musialam zagladnac mimo, ze pora pozna, no ale moj synus dopiero teraz zasnal - chyba zaczyna sie zabkowanie! kobiety powiedzcie mi ile moze trwac ten czas marudzenia u dziecka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie właśnie pomyślałam że o tej godzinie to chyba tylko Ola ;) a to róznie, u każdego dziecka inaczej, u jednego to nawet nie zauważyłam że ma ząbka dopiero przy karmieniu jak stuknełam łyżeczką :) a ile już ma Antoś? bo ząbki to przeważnie 6 - 8 miesiac, przynajmniej tak było u moich dzieciaczków właśnie popijam kawusie i lukam na allegro, licytuje piękne agaty w koolorze czerwienie i zieleni jak mi się uda to będę miała piękne wisiory :) strasznie nie lubię licytacji ale nie ma niestety opcji kup teraz :(, czytam właśnie książkę i tam jest na okładce piękny wisior w kształcie serca i na tym jest taki efl i wiecie co gdzieś w necie widziałam już takiego elfa na wisiorze tylko nie moge go namierzyć gdybyście coś takiego znalazły to dajcie znać, chciałam coś takiego zakupic do tych agatów byłby mmmmmmmmmmmmmmmmm, to już choroba :P jak dziergam to mi się śnią wzory a teraz pomysły na biżuterie ;) no dobra a co u was Sylvik - wysyłaj tą bluzkę priorytetem to w piątek ją dostanę Juli> ja kiedyś też tak miałam teraz jakoś nie mam zacięcia, czekam spokojnie do wiosny bo w planach mam remont salonu, a przed malowaniem jak nie myłaś ścian to wystarczyło pomalować ściany unigruntem a potem kolor i farba nie powinna odchodzić, jak zakupy koralikowe? Landrynka> miłego dzionka :) no i piszcie piszcie piszcie :D luknę tu za chwilkę teraz idę poszukać tego elfa a nuż mi szczęście dopisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Mroweczko Ty koniecznie musisz cos z tym swoim zapałem zrobic , bo sie zwyczajnie marnujesz :P Tego elfa jak wyszukam to dam Ci znak , tylko ze nie bardzo wiem gdzie go szukac . Wrzuc jescze linka na te wisiory , ktore licytujesz. Oluś moje dzieci przeszly zabkowanie bezboleśnie, nawet nie mam pojecia podobnie jak u Mrowki kiedy im zaczely kielkowac :P Jednak pamietam, ze to bylo na przelomie 7/8 miesiąca. A u syna nawet pozniej , bo zaczal chodzic w 10 miesiącu zycia a pierwszy zabek pojawil mu się w 11 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oluś u mnie podobnie, syn dostawał zęby nie wiadomo kiedy i to późno, a przez całe dzieciństwo to nie spałam w nocy może z pięć razy :) każde dziecko inaczej. Cierpliwości życze :) Mróweczko wszystko załatwione :) Landrii jak samopoczucie? u mnie dziś do d... chyba ciśnienie na mnie wpływa :( dziś jade na pierwszą wizyte do terapeuty, ciekawe co wymyśli Juleczko ja też uwielbiam przemeblowania, ale od dwóch lat mam zakaz przesuwania czegokolwiek w domu :P M powiedział że teraz jest idealnie i tak ma pozostać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×