Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

witam z mroźnego zachodu, u mnie nadal -16 brrr jedyne co mi się podoba to pejzaz, jest poprostu pięknie :) drzewa oszronione wyglądają jak z bajki :) ale za to drogowcy to niech ich jasny szlak weźmie, nie da rady jechać poprostu, w mieście jak cie moge, ale lokalne drogi dojazdowe to poprostu masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja Witam z mrożnego Wrocławia. Dziś jadąc do pracy miałam na dworze minus 22 :O Ale chyba tak niska tempertaura sprawiła, ze w ogole nic nie czułam , dopiero po wejsciu do pracy zaczełam tajec i zaczely sie schody :P Pije własnie gorącą kawę i rozmrazam zmarznięte członki ;) Dziewczyny na cały dzien zycze Wam gorącego serca ❤️ ;) Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez maialm wspomniec o pejzażu , Sylvik u mnie dziś tez tak pięknie wszystko wyglada , wczoraj była wieczorem mgła i sprawila ze drzewa wygladają jakby je ktos pedzelkiem pomalował , jak w bajce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie dziś zelżało do -15 ;) ale słonecznie jest więc nie jest źle, chociaz mam nadzieję że jeszcze popuści bardziej a posypie więcej śniegu, miłego ciepłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Dojechalismy....podroz dllluggaaa, chyba najciezsza jaka mielismy w zyciu. Ale najwazniejsze, ze dojechalismy cali i zdrowi. Zapomnialam goraco podziekowac Landrii za kartke, pamiec i zyczenia...Jednak takie kartki swiateczne przynosza o wiele wiecej radosci niz te wirtualne....Moje tegoroczne postanowienie: na Wielkanoc wysylam kartki! Mroweczo, przepraszam, ze kontakt ze mna byl taki ograniczony, ale raz ze internet mialam rzadko, to drugie, ze serwer nie chcial wysylac moich maili, wiec jedne szly, a drugie byly blokowane. Pieniazki doszly, wszystko w jak najlepszym porzadku, dziekuje Ci. Napisz jak ta welna, dobra, rozczarowala Cie?bo ja sie kompletnie nie znam... Sylvik....kobietko ciesz sie, ze masz zaradnego syna, a nie takiego pasozyta, co to kopa trzeba dac :-P No i kochana, troche roboty masz mniej w domku, a wiecej czasu dla siebie :-) Tak tak...witaj wsrod zywych :-D Dla pozostalych 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wróciłam ze spotkania przedstudniówkowego, na dworze sypie śnieg :) no i dobrze, troszke zabiegana jestem ale co tam ;) dobrze że się Juli odezwałaś bo się już martwiłam, włóczka ok, co prawda nie spodziewałam się że dwie będą takie grube, jakoś zapomniałam się spytać o grubość drutów ;) ale pewnie coś tam wymyślę, robię sobie herbatkę i idę właśnie dziubać sweterek dla córci :) Juli a na wielkanoc też przyjeżdzasz do Polski :) i nosisz jakąś biżuterię? bo mam nowe upodobania więc może się jakoś odwdzięczę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz w domu,masakrycznie jest zimno. minie kilka dni nim sie nagrzeje. dwa grzejniki na cale mieszkanie to malo, zaraz A przywiezie dmuchawe,ktora ma pomoc,chociaz spodziewam sie ze niezle wydmucha nam portfele,ale co poczac jak taki ziab. palce mam lodowate ale tak w ogole to dzis czulam na dworze jakby byl marzec,i szla wiosna,hihi tak pieknie grzalo slonko i sniegu okruchy,ale wiem ze to tylko pozory bo jeszcvze sniegu to tu napada,a na pewno w pracy jest go masa wiec jeszcze musze kupic jedne kozaczki bo dzis mi moje doszczetnie zafarbowaly skarpetki, cale mokre i nie wiem od czego. Pozdrawiam wszystkie kobietki, net mi chodzi jak na rope

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz w domu,masakrycznie jest zimno. minie kilka dni nim sie nagrzeje. dwa grzejniki na cale mieszkanie to malo, zaraz A przywiezie dmuchawe,ktora ma pomoc,chociaz spodziewam sie ze niezle wydmucha nam portfele,ale co poczac jak taki ziab. palce mam lodowate ale tak w ogole to dzis czulam na dworze jakby byl marzec,i szla wiosna,hihi tak pieknie grzalo slonko i sniegu okruchy,ale wiem ze to tylko pozory bo jeszcvze sniegu to tu napada,a na pewno w pracy jest go masa wiec jeszcze musze kupic jedne kozaczki bo dzis mi moje doszczetnie zafarbowaly skarpetki, cale mokre i nie wiem od czego. Pozdrawiam wszystkie kobietki, net mi chodzi jak na rope

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
współczuję Ci dziewczyno, a na co ogrzewasz to mieszkanie? nie dało się tam ustawić jakiejś minimalnej temperatury? właśnie dlatego mam z głowy wyjazdy w zime, chyba że kogoś wynajmę do palenia :( ale moze to i lepiej bo jestem niedźwiedź zimowy i raczej się nigdzie nie ruszam w zimie ;) kawusia podana, zrobić sobie przerwę malutką dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, wielkie dzieki dla Landrii i Sylvika za zdjecia z sylvestra, obie jak eleganckie dwudziestolatki, mam nadziej, ze i dla mnie przemijajacy czas bedzie laskawy :-) Ja z Sylvestra mamniwiele, ale moze podesle co neco ze spacerku w sniegu, lepszy rydz niz nic, nie? Mroweczko, dopiero teraz zobaczylam zdjecia Twojej bizuteri, musze Ci powiedziec, ze temat i mnie zaciekawil....Mozesz napisac skad bierzesz material i jak zaczynalas? Moze i ja sie bym sie tym zajela? Cos trzeba robic, bo inaczej i ja zwariuje :-) A bizuterie lubie i nosze, ale Ty kochana nie zawracaj sobie mna glowy, bo jak juz wczesniej pisalam wystarczajaco mi juz podziekowalas..A jak kiedys bede w Twoich okolicach (he he...moze za kilka lat :-) to wprosze sie na kawke i ciasteczko :-) I nie mysl sobie, ze mi sie Twoje robione ciuszki nie podobaja, po prostu uwazam, ze nie zrobilam nic wielkiego, zebys w ten sposob musiala mi sie odwdzieczac. 😘 Tutaj chlapa niezimska, ale bylo tyle sniegu, ze teraz taka ilosc wody jest nieunikniona...Ledwo czlowiek wyjdzie od razu stopy mokre, nie lubie tego. Normalnie pierwszy raz widzialam tutaj tyle sniegu, miasto prawie sparalizowane, bo na takie cos to nikt nie byl przygotowany...Ani piasku, ani soli, samochody ledwo sie ruszaly, bo przeciez opon zimowych to raczej nikt nie posiada,szkoly pozamykane, normalnie zastoj... Uciekam cos porobic..Jeszcze stoi nierozpakowana waliza, a mi tak ciezko wszystko idzie, bo jakas grypa mna kreci. Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juli> mam tego o wiele więcej ;) ale nie mam na stanie aparatu :( jak chcesz się tym zająć to proponuje zarejestrować się na wiżzażu i tam jest wątek dla zielonych czyli wszysko od podstaw życzę mmiłej lektury ;) ja tam nadal siedzę i czytam czytam czytam co wyczytam to przenoszę na praktykę :) dla pozostałych poxzzdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówka to wrzucaj linka ( albo chociaz nazwe gdzie to znlaeźć) , moze załozymy jakis klan nowy na naszym topiku ?:Patrz ile Nas jest chetnych ?;) Juleczko 🖐️ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam dziś w pracy a potem spędzałam czas na kanapie :) jakoś nic mi się nie chce przez tą pogodę :( czekam na wiosne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i w końcu wrócilam, uffffffff, powiem wam że zrobić to raz ale jeszcze to rozprowadzić to dwa ;) narazie pokazuje parę fotek, niestety nie jest łatwo zrobić temu zdjęcie więc nie wszystko wyszło wyraźnie :( http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/30d8d08c083bc3f2.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d183f62f1ef00e21.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d893eb8ebfa16c9b.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/cab24cda9c847ae8.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/28cc454cf63fa721.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bfddd9cd2351d44c.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2e610ab69b0ea638.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8c9ce523c3231a83.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/764804804c4a4860.html :D milego oglądania Landrynka link do wizażu? - proszę bardzo www.wizaz.pl :) jak się zarejestrujesz to trzeba znależć biżuterie i tam jest wątek dla zielonych :) ot i wszystko, podane są sklepy które to rozprowadzają i od razu u nich na stronach kursy np. - http://kurs-bizuterii.pl/handmade/kurs/3/kolczyki_z_kamieni_jaspis_dalmatynczyk.html jest tego więcej ale naprawdę nie pamiętam bo zawsze wchodzę na ten wątek i tam szukam no i jeszcze podobno kurs kursem a praktyka praktyką, trzeba to wszystko po prostu na początek przeczytać, mnie zeszło dwa tygodnie a i tak dopiero liznełam co nieco, teraz właśnie popróbowałam oprócz kolczyków parę bransoletek zrobić takich najprostszych i jeszcze zastanwiam się nad naszyjnikami a mozna też i pierścionki, zreszta robić mogłabym bez opamiętania bo mnie to wciągneło - nie powiem ;) ale co z tym dalej? sklep zakładać ;) :) można i w necie sprzedawać, rózne sposoby, tylko niewiem bo ja tylko ten etap robienia uwielbiam :P dwa dni jeździłam i jeszcze jutro mi się szykuje a efekt narazie marny, wszystcy po świętach zaopatrzeni w to i owo a kasy niet, będę miała w czym chodzić, oj będę miała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mroweczko bylam na wizazu , tylko nie bardzo wiedzialam od jakiego tematu mam zacząc szukanie. Juz teraz wiem , znalazłam i posiedze sobie dzis troche i poczytam o tym , bo jak widze tego przez 5 minut nie da się przeczytac ;) Napisz mi jeszcze Kochana ile trzeba miec na wstępie kasy , zeby z tym ruszyc i niczego Ci nie brakowało ? ;) Sylvik mam coś dla Ciebie . Nie musisz nigdzie jechac , stylistka moze przyjechac do Ciebie ;) http://www.in-style.pl/CMS/stylizacje/nowa_ja.html zastanawiałam się nad tym, ale niestety dól finansowy w jakim jestesmy obecnie , oddala narazie moje plany :O Moze za jakis czas wrocę do tego ;) Zaparaszam na kawe latte z ekspresu ;) 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) tylko tyle bo nie mam siły właśnie wróciłam do domu i idę odpoczywać ;) Landrynka, ile kto ma ten inwestuje, niektóre dziew czyny wyczytałam że zaczynały zamówienie od 500zł żeby mieć więszkszy wybór, trudno powiedzieć, zależy chyba od czego chcesz zacząć i na jaką skalę i czy to będzie od razy srebro czy biżuteria sztuczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii dzięki za link, ale cena jest troche... tego... :P do samego kosztu z cennika trzeba dodać dojazd no i koszt nowych zakupów. Musze chyba najpierw zrobić napad na bank hihi jak narazie sobie daruje zmiany wizualne i skoncemtruje się na osobowości ;) Mroweczko mi najbardziej przypadły do gustu te 3 od dołu, są piękne. Ja lubie większą biżuterię :) Masz talent, ale to już przecież wiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co oglądałam wczoraj troszkę wiadomości i owsiaka i najbardziej podobała mi się wypowiedz jednego z muzykówmaciejczak czy jakoś tak no nie pamiętam, ale był jurorem w jednej z edycji jurora - mianowicie że państwa psim obowiązkiem jest zapewnienie sprzętu medycznego do szpitali, smutne to a jednak, dobrze że ludzie pomagają jak mogą, u nas chyba w tym roku zaspali wolontariusze bo ich nigdzie nie spotkałam z serduszkami, dlaczego te koszty wysyłki są tak drogie? przecież taka wysyłka drobiazgu kosztuje do 5 zł maksymalnie? Sylvik> dzięki za podniesienie na duchu ;) studentka zabrała wszystko i zobaczymy, planuje zrobić jeden rzut na marca ale srebrnej z kamienie, będą też i duże :) mąż obiecał pomóc w dystrybucji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myśle Mróeczko że wszystko będzie sprzedane bo ludzie lubią mieć coś co nikt inny nie posiada :) zapraszam na czekolade na gorąco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc 🖐️ Sylvik, dziś tez postawisz goraca czekolade ? ;)I dzieki za slowa otuchy 👄 Mroweczko Twoje prace są bardzo ladne , i podobnie jak Sylvik myślę, ze nie powinnas miec trudnosci ze zbytem . Jak bedziesz cos miec na sprzedaż to dawaj zdjecia , moze i ja cos z moimi laskami sobie wybierzemy ?! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja ;) moze i ja się załapię na czekoladę bo kawusie chyba musze odstawić na jakis czas, cos mi dolega po niej :( Landrynko > a ja myślałam że zaczynasz już robić sama ;) niewiem jak będzie wróci studentka to się zobaczy czy coś poszło, cieszę się że sie wam podoba, bo jednak trudno trafić w gusta ;) teraz pomalutku męczę bluzeczke sla studentki więc biżuteria leży, zresztą na nowe zapasy trzeba najpierw zarobić :) a pomysłów mam wiele, strasznie to wciąga nie ukrywam aaaaaaaaaa no właśnie coś mi się przypomniało odnosnie dziergania, oglądałam w tv program gdzie właśnie dowiedziałam się że nasze babki i prabaki były bardzo mądrymi kobietami bo jak przychodził czas jesienny i słotny to one siadały do robótek, i co się okazało że w opuszkach palców mamy receptory które odpowiadają za nasze nastroje i dlatego nasze babki nie miewały depresji :) to tak jako ciekawostka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mroweczko niestety tylko narazie przegladam , ogladam , palnuje, zapisuje , bo z tego co pisalas to jest to kosztowne na wejscie , a u mnie doł finansowy :O Co do tych prababek , cos w tym musi byc bo ja robiac n aszydelku lub haftując bardzo się wyciszam i odpoczywam przy tym . Zreszta nie tylko ja, bo moj M tez to powtarza ze takaie prace dzialaja na niego uspokajająco ;) Wlasnie dzis przynioslam sobie obrazek do haftowania i siedze nad nim . Wlasciwie jest to szkic pary zakochanej :D Kto wie moze komus go podaruje na Walentynki ?! :P Poki moge to haftuje , bo od 16 zaczynam robote , towar mi przyjezdza i zacznie się znowu gehenna 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na gorącą czeladkę zaprazam dopiero wieczorem, teraz pije capuccinko :) zazdroszcze Wam tych robótek, ja nie daje rady przez te moje oczy, nawet przy kompie za długo nie moge siedzieć bo zaczynają się zawroty głowy :( a chętnie bym poszydełkowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mróeczko co znaczy jak we śnie śni się dziecko? już 3 dni z kolei śni mi się dziecko, ładne, małe. Nosze je na rękach. Nie wiem czy to moje czy czyjeś (nie pamiętam) :) Landrii dziś syn przyjechał do mnie w odwiedziny do domku, i tak się zestresowałam ze szczęscia, że znowu miałam napad lęku i kręcenia w głowie :( już mam doła że chyba nigdy się nie wylecze z tej nerwicy 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczko własnie dostałam Twoje zdjęcia zimowe :) pięknie i kwitnąco wyglądasz :) . Dziękuje za foteczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×