Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Hej 🖐️ Sylvik błagam , na drugi raz nie mieszaj tak z niczym :P Za długo potem to wszystko trwa i dłuzy sie za Tobą ;) Wracaj juz szybko w swiat wirtualny ;) U mnie nic nie pada , ale jest szaro smutno i zimno za oknem :O Pozdrawaim Wszystkie Babeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć babeczki ale miałam dziś zapierdziel od rana, właśnie usiadłam ale tylko na chwilkę bo zaraz musze gotować obiad a po południu jeszcze z córcią na gitarę no i od razu małe zakupy, uffffffffff Landrynka> email doszedł jka będę miała chwilę to po kolei rozpatrze punkt po punkcie, dzięki :) Sylvik> jakie uzależnienie od kompa :P dla reszty pozdrowienia :) Landrynka> napisz jak dojdzie paczka powinna dziś albo jutro wysłałam priorytetem ;), chociaż przed śiwętami to ich hugo wie :P spadam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z poranną kawusią ;) dziś bardziej wolne, przynajmniej przez godzinkę, a potem dopiero w niedziele, ale jak się dużo dzieje to szybko leci czas, aż za szybko powiedziałabym, na dwrze mroźno niestety śniegu nadal brak, może do świąt coś posypie, miłego dnia zabieganym życzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja w przerwie w sprzątaniu :) jakimś cudem działa u mnie internet mimo że pokazuje brak łaczenia :P ale co tam, umowa podpisana i kafe działa hihi zaczęłam dziś małe porządki przed świętami, bo od poniedziałju aż do sylwestra zapierdziel w pracy i chyba czasu będzie brak na sprzątanie i na kompa niestety :( ide zaparzyć sobie capucinko i zaraz wracam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jutro wpadam w rejony ;) Jak pomyslę o tym , to mi się niedobrze robi :O No ale kiedys trza posprzatac , no nie? Dobrze ze te swieta są bo inaczej czarno to wszystko widze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja prosze kazda z osobna abyscie wyslaly do mnie emaila bo stracilam wszystkie kontakty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo!! ja własnie weszłam , zeby zostawic wiadomosc Mróweczce , ze do mnie paczuszka tez przyszła. Niestety nie było nikogo w domu , kto mogłby ja odebrac i musze czekac, az do poniedziałku zeby ja odebrać z poczty 😭 Sylvik moj mail to mmik@kn.pl Julka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii zapisana :) Mrowke i Olajde znalazłam w nickach i na topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super jeżeli chodzi o email :) i super jeżeli chodzi o paczki :D Juli, rozpakowuj i popatrz co ja tam zamówiłam, ładne toto milusie i wogóle????????????????? ;) już nie mogę się doczekać pisz teraz co i jak dalej mam robić i kiedy się jej spodziewać :) buziaki, jutro tez mi się szykuje za....................................b ale nie w domu, może o tym potem, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poranna kawusia :) i końcówka roboty, po niedzieli zostaną już tylko zakupy i pichcenie :) musze jutro obmyśleć co będę gotowała i piekła, ustaliłam już że ze słodkości tort i może makowiec, resztę placków chyba sobie daruje, natomiast zrobię dwie sałatki jedną tradycyjną a drugą z piersi kurczaka z przyprawą gyros, rewelacyjna :)) co jeszcze - to zależy jeszcze czy ja się będę gościć czy goście będą u mnie, napewno upiekę mięsko i zrobię śledzie hmmmmmmmmm to tak ogólnie teraz reszta prania prasowania i w pole :)) tak tak moje kochane ostatnie dni miałam biegania po polu dosyć i niech nikt nie mówi że przecież zima, mróz dopiero wczoraj lekki złapał ale na południe jeszcze musze z rodziną obsadzić drzewkami pole i to tylko 1,5 ha :P i fiiiinito :D do wiosny albo wcześniej jak nie będzie mrozu ale zostanie mi wtedy końcówka w postaci około 200 drzewwek ;) dobra sadam bo musze wstawić obiad potem spadam się zmrozić trochę, Juli czy te kolory są takie jak na obrazku? normalnie jestem nienormalnie zakręcona i już bym chciała pomacać ;) miłego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrynka
Mróweczko czy swój nick to dobrałas celowo czy to zwyklły przypadek ? Myśle, ze z Ciebie własnie taka Mróeczka robotnica , ktorej wszedzie pełno i bez pracy nie moze wysiedziec ;) Jak ja Cię podziwiam , chciałabym miec połowę werwy co Ty . Chyba musze zalac sie rumiencem ze wstydu zakasac rekawy i Tobie dorównac a tak mi się nie chce :( Zeby jeszcze popgoda za oknem sprzyjkała dobremu samopoczuciu to fajnie, lae jakas taka zgnilizna , bleee :P Juleczko masz jeszcze troche tego sniegu ? Sypnij do mnie odrobinkę do mnie :D Sylvik jak masz kontakty to widze ze jestes cała happy :P TakTak moze bys tak ruszyła dupsko i się pokazala , co ? Ilez mozna siedziec w milczeniu ?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne że jestem happy bo bez Was to ..... wszystko do d..... :P ja zaraz do pracy wybywam, nie chce mi sie starsznie, ale jak mus to mus. Czas coś zarobić w wkońcu bo listopad był tragiczny :( dobra nie smęcę, tylko do łazienki makijaż robić marsz :) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam z pracy z choinką, już ubrana pachnie i informuje że święta tuż tuż ;) A Wy gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysteczka
hej witam wszystkich ja tu pierwszy raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ledwo żywa jestem, no co ty Landrynka, akurat taka pracowita to ja chyba nie jestem :P teraz siedze nic nie robię tylko dziergam szal ozdobny do kreacji sylwestrowej albo innej :D ogólnie lubię być w ruchu :D Sylvik dobrze że zaczełaś tu zaglądać znowu ;) nowi też są mile widziani, tylko trzeba coś więcej o sobie napisac no i koniecznie założyć mała czarną ;) pozostali tez by się mogli zmotywować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dopiero usiadłam , juz w jednym pokoju choinka stoi ubrana . Zostały mi tylko małe ruchy w kuchni i mam juz porzadki za soba ;) W przyszłym tygodniu zakupy, prezenty .Z tymi prezentami to zawsze problem jak co roku. Juz tyle razy sobie obiecałam , ze bede w ciągu roku robic prezenty, schowam i niech sobie czekają do swiat , ale jak widac to tylko plany , z ktorych mi nigdy nic nie ywchodzi ;) Teraz zielona herbatka i czas na zasluzony odpoczynek . Dobranoc Babeczki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z poranną kawusią :) mała chwilka odpoczynku a potem ...zakupy, mam nadzieję że wy już przygotowania takie większe macie za sobą , mnie dodatkowo pasowałoby dopchać się do dentystki i to przed świętami, niewiem czy się uda, córcka ma problemy z dziąsłami i to nie wiadomo dlaczego, strasznie jej puchną i nic nie może jesć, kiedys to miała po kuracjach antybiotykowych a teraz bez niczego, wstaje rano a tu spuchnięte całe podniebienie , żadne maści ani płukanki na dziasła nie dziąłają ciekawego czego to może być objawem? chyba skoczę też do lekarki może jej zrobię jakieś podstawowe badania typu morfologia, sugerują znajomi że to moze być objjaw anemii, czy ja wiem? trzeba do znajomej po jaja skoczyć i zacząć kogel mogel serwować ;) a co u was, dalej zabieganie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po weekendzie :) Mróweczko współczuje córce, mam nadzieje że szybko znajdą przyczyne bo święta tuż tuż i będzie się męczyła bidulka :( ja na zakupy dopiero się wybieram, ale że mało potrzebuje więc rano pojade do marketu koło pracy i zakupie co mi potrzeba. Najgorzej z prezentami bo oczywiście pomysłów brak i niestety z kasą u mnie jakoś nie tego :( znowu nic nie odłożyłam na czarną godzinę a w pracy mam niestety drogie zakupy :( ale co tam, narazie zapraszam na herbatke z cytrynką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rowniez witam poweekendowo :-) Widze, ze nie ja jedna jeszcze nie mam prezentow,pomyslow ani wystarczajaco pieniedzy....Coz, zycie..Jakos trzeba sobie porazic z tym co jest. Tutaj pada od wczoraj rana, bez przerwy....Lazenie po miescie odpada, jedynie mozna sie wybrac do jakiegos centrum handlowego. Mroweczko....kolorki takie jak na zdjeciach, w dotyku chyba mile, ale ja tam sie naprawde ni znam..... :-) Miejmy nadzieje, ze u corki to nie poczatki parodontozy...Niech sobie plucze tantum verde, moze troche ulzy. Landrii kobietko , rodzinka sprawdzila sie w sprzataniu? :-P jak tam przedwiateczny humorek? Sylvik...no nareszcie Cie widac...! Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukałam Was na naszej klasie ale nie znam nazwisk :P Landrii Ciebie też nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juli> nie strasz mnie :( rozumiem że szczegóły wymiany podasz mi jak przyjedziesz do Polski :) na emaila ogólnie do dupy, bo własnie poszła mi rura w piwnicy zalało i jestem bez wody, hydraulik obiecał wpaść po południu, zobaczymy, siedzę więc i się uczę a czego.... :) o tym za jakiś czas, napewno się pochwalę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to za trudne Sylvi ;) jestem noga do jęzków niestety a moze po prostu nie mam takiej potrzeby :P ogólnie nadrobiłam małe zaległości spowodowane brakiem wody, już po nauce, więc małe co nieco się należy :D kawusię zalewam i ogłaszam że teraz jest przerwaaaaaaaaaaaa Landrynka, nic nie piszesz no i niewiem co myśleż, za mała za duża, nie leży :( przedemną zakupy i wierzcie mi, normalnie nie mogę się wybrać, prezentów też nie mam pomysły też a kasy znikoma ilość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam doła i nie mam siły ani weny pisac :( Napisze tylko, ze nie wiem jeszcze jak mi lezy tunika bo jej nie odebrałam :O Wczoarj i dzis pracuje od rana do 20 i nie mam chetnego, aby odstac z godzinę na poczcie :O Jezeli dziś mi nikt nie odbierze , pojde dopiero po paczke jutro i na babk zaraz napisze co i jak :) I wybaczcie mi , ale nic wiecej nie jestem w stanie napisac. Moze tylko to, ze chciałabym aby juz był Sylwester .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to okropne Landrynka co piszesz znajdź no sobie dziewczyno jakieś hobby które cię wciagnie i będzie ci sprawiać przyjemność i nie tłumacz się brakiem czasu :P ja zawsze miałam parę marzeń, jedno z nich się właśnie organizuje a czwarte może za jakiś czas jak małe pójdzie do szkoły :D wiem po sobie że jak człowiek miał tylko domi prace to dupa i tyle, trzeba coś jeszcze mieć i już, tu tupie nogą i grożę paluchem no i oświadczam że część zakupów zostało poczynione oczywiście spożywczych, prezenty to będą symmboliczne trudno i tak im coś ciagle muszę kupować, a teraz jeszcze studniówka syna, został mi jeszcze do kupienia gajer dla niego i finito, ufffffff.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×