Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

co do snów to prędzej Landrynka niż ja, ale jak się śniły dzieci to podobno na plotki,albo kłopoty, a może na wnusia ;) :) niewiem Sylvi, jakoś ostatnio nie przywiązuje wagi bo jak jest pełnia to zawsze się człowiekowi tak naśni, mnie basen dla odmiany a woda w nim była super czysta :) a i jeszcze wystarczy jak tylko sobie wieczorem będziesz uciskała opuszki i masowała te receptory które tam się znajdują ;) Julia> fakt wyglądasz ślicznie :) zdradź nam gdzie taki śnieg i takie fantastyczne wiatraki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, i na wstepie przepraszam, ze nie zdazylam sie z Wami \'\' pozegnac\'\' i zyczyc wesolych swiat.... ...za to mysle, ze jeszcze na czasie bedzie zyczyc wszystkiego dobrego na ten Nowy 2009 Rok, oby Wam sie wiodlo w zyciu rodzinnym, zawodowym. Pomyslnosci w milosci, szczescia i radosci, zdrowia. Niech spelnia sie Wasze marzenia, finansowo niech Wam sie wiedzie, badzcie radosne i usmiechniete i obyscie sie otaczaly ludzmi, ktorych lubicie i ktorzy nazywaja sie i sa dla Was prawdziwymi przyjaciolmi - pozdrawiam Was serdecznie - Ola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macham lapka i zmykam jeszcze troszke pod kolderke,bo ciemno za oknem. Mroweczko kiedys pytalas jak mam ogrzewany dom, a no na grzejnik olejowy. Na scianie wisi jeszcze inny ale cos tylko ogrzewa sie jego jedna czesc wiec,go nie uzywam. W sypialni tez taki na prad, ale tam grzeje tylko przed snem,bo na noc wylaczam,bo ja nie umiem spac w cieple. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam drogie panie ;) Olajda dziękujemy za życzenia, napisz jak przebiegła wizyta w Polsce z maluszkiem, jak sobie radzisz i jak się małe chowa, ślij jakieś foteczki :) Bling> masz chyba najdroższe ogrzewanie w świecie, prąd i olej, nic dziwnego że Ci zimno :) Landrynka chyba nie siedzisz ciągle na wizażu :P Sylvik> teraz idę bo zaraz będę miała wizytę duszpasterską :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babki 🖐️ mam wolną chwilkę , wiec szybko pisze co i jak ;;) Sylvik dziecko w moim senniku to : ubrudzone - plotki tłuste- zadowolenie i szczescie przy piersi -dobrobyt w pieluszkach - blogosławienstwo w malzenstwie :P ( moze zostaniesz mamusią ? albo....babcia :P ? ) bawiace się - szczescie płaczące - zmartwienie Na marginesie dodam , ze mam taki cykliczny sen , w którym sni mi się mały na oko 4 ;letni chlopczyk, blondynek i am takie kręcące się loczki . I wiem wtedy ze przytrafi mi się cos milego , zawsze tak mam po tym snie ;) I mozecie wierzyc lub nie, lae ten sen snię juz od conajmniej 3 lat :) Co do robótek ............skoro wykluczuylas chorobę oczu i inne dolegliwosci neurologiczne to to krecenie jest nerwowe , wiec powinnas własnie zajac sie tym , zeby to zwalczyc.Tez tak miewałam , ale minęlo samo, nawet nie wiem kiedy. Wizyta syna moze byc stesujaca, jasne , ale czy tak musi byc ? Moze spróbuj z nim się dogadac , i albo umawiajcie się na konkretny czas albo gdzies w neutralnym miejscu. Moze z czaseem te wizyty nie beda juz tak na Ciebie dzialac. Mróweczko , nie siedze ciagle na wizażu :P nie mam zbytnio czasu , no moze nie az tyle ile bym chciala :D Woda jak się sni to ponoc niedobrze, ale jak czysta...hm.to chyba dobrze :) ...............nie mam w senniku juz wyrazów na w :O Julka , potwierdzam słowa dziewczyn : wygladasz anielsko i kwitnąco. Dziekuje za zdjecia :D Bling a ja lubie spac w ciepełku i w ogole lubie cieplo . Mimo iz jestem grudniowa dziewczyną , moim miejscm na ziemi powinny byc tylko i wylacznie gorace miasta . Albo powinnam jak ten misiu na zime zasypiac i budzic się juz wtedy , kiedy na dworze wiosna pelną gębą ;) Oluś , no wlasnie jak minęly swieta ? Jestes juz w Norge czy jeszcze u nas ? Tak Tak , a moze by tak słowko, ze zyjesz ? ;) nraka 🖐️ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś śniło mi się znowu dziecko, ładne i to był napewno chłopiec :) sprawdzałam w swoi seniku i dziecko to dobre rzeczy, dobra nowina, coś miłego albo że urodzi się dziewczynka (tylko u kogo? :P ) Landrii wizyta syna nie była stresująca bo wiedziałam że przyjedzie, poprostu tak się ucieszyłam, niestety dziś nadal źle się czuję. Nie wiem może to pogoda taka albo źle leki biore sama nie wiem. Coś mi komp szwankuje, chyba niestety czas szykować kase na nowy :( a miało być lepiej w tym nowym roku :( :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii zyje, czytam Was od czasu do czasu ale jakos brak mi weny zeby coś pisać. Moze nie mam o czym?? A moze za długoa przerwe sobie zrobiłam i teraz ciezko mi sie znów wciagnac. Tak czy inaczej pamiętam o Was i pewnie za jakiś czas zacznę znów czesciej pisać. Całusy dla wszystkich ;) A tak przy okazji w ramach wciagania sie zobaczcie na www.impressionen.de Marzy mi się zeby otworzyć sobie taki sklepik w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pobudkaaaaaaaaaaaaa :) świetny sklep, w realu faktycznie byłby super,tylko czy u nas czy u Ciebie? dzis dzień lekkich porządków a zwłaszcza prasowania :( idę i tak mnie nie ominie luknę tu później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrowka u mnie. Zastanawiam się nad wybudowaniem w przyszłości malej romatycznej chatki-warsztatu. Ale powolutku. Najpierw chce zacząć z decoupage na poważnie i zobacze ja to złapie. Pewnie najpierw i tak bede siebie zaopatrzać ;) Potem chce zaczać sama albo znalesc kogos kto bedzie robił firanki obrusy itp na szydełku. Do tego romantyczne pidżamki, sukienki, fartuszki. Troche porcelany, własne domowe wypieki, chlebek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie głupi pomysł i może być fajnie, jedną osobę do robienia firanek i obrusów już masz ;) no i może do tej pory jeszcze się doszkolę w biżuteri :), ale fakt że trzeba się poduczyć, ja też bym się chętnie na jakieś kursy wybrała, bądż to z dziergania szydełkowego bądź z robienia biżuteri i tak to jest że na początku robi się dla siebie, potem rodziny znajomych i pomału się rozkręca, u Ciebie tak taku będą większe szanse, tak mi się zdaje, w każdym razie powodzenia :) po południu jadę na zaległą herbatkę imieninową, mała chwila relaksu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ;) Taktaku wow alez swietny pomysl, serio ;) Jakby co to ja tez moge robic coś na szydełku :) Pomysl jak najbardziej do zrealizowania . Jak sie ma tylko wizje, checi i odpowiednie zaplecze finansowe to jest on warty grzechu. Zastanawiam sieczy u mnie np we Wrocławiu w duzym miescie mialby taki sklepik rację bytu ? Czy sprawdzic sie moze tylko w odpowiednich miejscach przy okazji ze tak się wyraze agroturystyki ?:) Nie wiem czy mnie zrozumiecie ? bo jakos nie bardzo umiem to okreslic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem to ludzie teraz uwielbiaja wszystko co naturalne, rękodzieła itp. Popieram pomysł w 100 % niestety na moje prace Taktaku nie licz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja cały dzien nie miałam neta a teraz to już mi się niechce nic pisac, idę może jutro, narazie porobiłam fotek biżu i połowa do dupy, nie jest łatwo to obfotografowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzein dobry :) Ja wczoraj mialam nadzwyczaj udany dzien . Humor dopisywal mi od samego rana do wieczora :D Oby takich dni bylo jak najwiecej u mnie - tego sobie zycze :P Dziś tez zzapowiada sie w miare , a wieczorem wychodze na mala klasowa imprezkę :) BUżki 👄 dla wszystkich :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii ciesze się że homor wrócił, oby na dużej :) Mróweczko nie denerwuj się, zdjęcia będę wychodziły dobrze jak tylko załapiesz pod jakim kątem je robić, ja ze zdjęciami paznokci też długo nie mogłam dojść do ładu ;) żyze cierpliwości ;) a teraz witam w weekend i zapraszam na capuccinko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dworzu słonce, chłopak na imprezę wyszykowany, róza dla dziewczyny zakupiona ;) posprzątane i teraz czekam na gościa w przelocie, ma wstąpić na kawusie a potem jadę na basen, ruszam się i basta zaczynam od dziś bo dowiedziałam się że na rehabilitację czeka się miesiąć po zapisaniu, więc przez ten czas musze niestety prywatnie ale takie życie, życze udanych imprez słonecznego wekenduuuuuuuu :D i dużo spacerów, a może jakiejś bitwy na śnieżki Sylvik wiem że z czasem nabiorę wprawy, chodzi o to że akurat jadę na pożyczonym sprzęcie, bo mój się rozwalił a o zakupie następnego narazie myślę tylko :( więc jak porobiłam foty to aparat oddałam a tu dupa, a chciałam wrzucić na allegro jakąś część , no nic zobaczę co się nadaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam sobotnio :-) my juz w Norwegii, troszke bylo \'\'smutnie \'\' tu wrocic, bo zakonczyla sie atmosfera swiateczna, a tu nadal ciemno. No! ale za 2 dni konczy sie tu noc polarna i dnia pieknie przybywa i slonce zawita :-) no wiec w Polsce jak zwykle bylo wspaniale - rodzina, znajomi, odwiedziny, no i wszyscy chcieli sie spotkac i poznac mojego bobiaczka (musze powiedziec, ze wiele osob zakochalo sie od pierwszego wejrzenia :-) ). Podroz samolotem przebiegla spokojnie, maly spal i jadl. Najlepsze bylo jak przylecielismy z Oslo do Krakowa i samolot wyladowal, kolujemy sobie, pora na wchodzenie, wszyscy stoja i czekaja na otwarcie drzwi, a tu placz mojego bobiaczka - glodny! No wiec sie zakamuflowalismy, okrylismy kocykiem no i maly jadl. Nagle cisza, wynurzam glowe spomiedzy kocyka a siedzenia, a samolot pusty!!! Antos je dalej, samolot pusty, to i tak juz kicha, wiec niech sobie je dalej dopoki sobie dziecko nie poje. Zajelo to nie mala chwilke. Antos pojadl, przyszedl specjalnie po nas mily pan, zabral nasze bambetle, tu prosze za mna, torby polozymy do kierowcy w autobusie on potem pani poda, i prosze do autobusu -- my wychodzimy, ja patrze, a tam aautobus PELEN LUDZI CZEKA TYLKO NA NAS! Bylam zaszkoczona uprzejmoscia obslugi lotniska, a zarazem cierpliwoscia pasazerow, ktorzy nic mi nie powiedzieli, ze musieli czekac, tylko jak przyszlam do autobusu, to sie usmiechali :-) ...i w ten sposob zaczal sie nasz mily pobyt w Polsce :-D ktory dalej byl rownie mily i przyjemny :-) Ja zaraz lece do pacjentki (mimo, ze nie pracuje), tyle ze do prywatnej pacjentki, a potem do siostry na sobotnie popoludnie. Przyjda kolezanki polki, zabawia sie z malym, a ja bede miala okazje poszydelkowac troszke :-) milej soboty babeczki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olusiu fajnie że pobyt się udał w Polsce :) jestem zaskoczona że ludzie tak spokojnie czekali, wkońcu rzadko sie to zdarza ;) Ja dziś też byłam na basenie, tyle że z M, on pływał a ja piłam kawke na poczekalni ;) czy to się liczy jako sport? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola to miło że jednak i u nas są normalni ludzie :) Sylvik- nie zaliczam :P ja na basenie dziś pływałam ;) jutro też jade :) a teraz mała prywata z prośbą aby polecić mnie znajomym, a nuż się komuś cóś spodoba, chociaż zdjecia niestety nie oddają całego uroku ale trudno puściłam http://www.allegro.pl/item532902927_przepiekne_niepowtarzalne_urokliwe_kobiece.html http://www.allegro.pl/item532934415_niepowtarzalne_urokliwe_kobiece.html no i nie linczować mnie od razu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz kawke pije :-) mrowko -----> zadziwiasz mnie pozytywnie swoimi nowymi pracami :-D duze gratulacje za dziela i powodzenia na allegro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko wpadłam się przywitac :) Napisze moze cos poźniej;) To efekt wczorajszych imprezek :P MIlego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed chwila dostałam fotke od Landrii w tunice od Mrówki :) Ja też chce taką :) Mrówka zamawiam taką tylko czerwoną :) prosze o info jak długo musze czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to dostałaś fotkę?! a ja????????????? Landrynka pogrozić paluchem dzięki Olajda, pochwały są mile widziane ;) włąśnie zaliczyłam kolejny basen, w czwartek ciąg dalszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łałłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłl Landrynka prezentujesz się wspaniale, brakuje ci tylko do tego biżu, mam odpowiednią akurat do tej tuniki ;) :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/28cc454cf63fa721.html tylko dorobić wisiorek :) ale tak poważnie to koniecznie potrzebujesz do tego zestawu czerwieni, to ci doda jeszcze większego blasku i uroku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvik a jak zrobię a Ty się za ten czas już rozmyślisz, słyszałam że strasznie niestała jesteś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×