Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

hej :) Ja wczoraj pol dnia przestałam z żelazkeim w ręku :O Widok to nader rzadki, ale jak sie wzięłam za prasowanie to nie mozna bylo mnie odciągnac :P Ja moze i bede zrzucac kilogarmy , ale przez swieta wcale się nie obzerałam a co najwazniejsze do swiąt od padziernika zrzuciłam 6 kilo :D No i mam problem , bo spodnie ktore chce wziąc na wyjazd ze mnie spadaja i wygladam w nich jak klaun :O Njawazniejsze jednak , ze dopne sukienke i nie bedzie mi odstawal brzuchol ;) Dzis ostatni dzien w pracy y w tym roku. Rano jutro fryzjer i heja w droge . Juz nie moge się doczekac :D Sylvik napisz cos wiecej o tym balu i w czym wystapisz ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny przepieknej zabawy na balach zycze Landri przeciez chcialas wygladac wystrzalowo wiec na pewno bedziesz, a na takim balu to rozne kreacje beda,wiem jak bylo w zeszlym roku nad morzem, no i krolowa balu zostala babka po 70 w sukni i piorach Sylwi jasne fotki sa najlepsze bo mozna zobaczyc siebie w innej perspektywie Ja strasznie przytylam przez ten czas,az mam dola pierwszy raz ,dziwnie jakos,malo jadlam a waga jednak podskoczyla,dobrze ze sylwek albo tu w domku albo w Szczecinie Mroweczko biz ladny,ale tak jak Landri polecam wizaz, mi w pamieci pozostaly prace jednej kobietki z Warszawy po prostu cuda, szzcegolnie w brazie i turkusie. No wlasnie Julcia ,zaginela,a moze po rpostu nie ma dostepu do netu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, Wy o dietach a ja właśnie zasiadłam do kompa z ... kawałem pizzy :P M przywiózł i nie mogłam sie opanować hihi Bling faktycznie fotki pokazały wszystko, ale niestety w złym świetle :( miałam dwie kiecki a nie mam żadnej. Wkońcu pójde chyba w pożyczonej krótkuej atłasowej czerwonej sukience bo mój M stwierdził że wyglądam w niej sexownie :P :) moge wysłać Wam fotki na emaila i same oceńcie w czym wyglądam znośnie :) Landrii mogłaś wpaść na kawe i przy okazji na paznokcie :) przyjemne z pożytecznym ;) a bal w pałacyku na 60 osób podobno, 2 lata te,u wysyłałam Wam zdjęcia z tego samego miejsca :) a dziś tak wogóle to tak mnie strzykło w plecach, że nie mogłam chodzić przez kilka godzin, wziełam nospe, posmarowałam się maściami i jakoś łaże, choć boje się o jutrzejszy bal, bo jak tańcować jak plecy bolą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvik fotki mozesz wysłac , rzuce okiem i Ci napisze jak wygladasz :D Ale mylse ze skoro Twoj zacny mezuś stwierdzil , ze w tej akurat wygladasz seksi , to na nic zdanie moje , bo w koncu to jemu masz się podobac a nie mnie :P Ja dzis pochlonęłam podwojną porcje frytek . tak mnie tu dziewczyny namawiały , ze sie skusiłam . A na takie bóle nie bierz no-spy , tylko raczej cos silniejszego, np ibuprom mmaks. No-spa działa rozkurczowo na wnetrznosci brzuszne :P Blingus masz rację co do kreacji ,jak zreszta inne babki;) A to, ze taka kobietka zostala królową balu to wcale się nie dziwie . Tez bylam kiedys na takim balu dawno temu , gdzie bawial sie pani w rownie podeszłym wieku. Co zreszta przy tak mlodym towarzystwie w jakim się obracała wygladala przesmiesznie ;) Ale do czego zmierzam.........otoz miala na glowie przepiękny kapelusz , przy ktorym kapelusze Krolowej Anglii wysiadaja ;) Byl tak strojny i duzy , iż mialo sie wrazenie ze jest ciezszy od niej samej . Do tego kobieta z ogromnym temparamentem . Nią i tym jej kapeluszem byli zachwyceni wszyscy . Niestety wyboru Królowej Balu nie było, ale myślę ze bylaby jedybna kandydatka i zgarnęłaby ten tytuł ;) Tak wiec dziewczyny jeszcze wszystko przed nami ;) I nie dołuj się przez to, ze wga stoi w miejscu i prztyłas. Jka to powtarza moj tesc kobieta bez brzuch to jak dzban bez ucha :) Po tych wszystkich szlaenstwach swiatecno- sylwestrowych przyjdzie czas na zrzucanie zbednych kilogramow ;) I dzęikuje za zyczenia:D Tak tak a Ty nam coś napiszesz w starym roku ? Pokaz się chociaz, ze zyjesz Babeczko !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od wizażu ogólnie zaczełam :) oczywiście cały czas czytam czytam czytam i się uczę ;) Landrynka- jak zrzuciłaś te kilogramy!!!! bo ja muszę i to 5 kilo od ręki :( zaczełam od wyłączenia chleba z jadłospisu i nic smażonego oraz słodyczy zero - zobaczymy przyślijcie koniecznie foty z zabawy w kreacjach no i jak dojdziecie do siebie to i piszcie jak było :) u mnie w domu grypa więc opisywać raczej nie będę :P ale poczytam chętnie no i szampańskiej zabawy wam życzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mróweczko jasne , ze wszysko opiszę i fotki podesle :)i zycze zdrowka dla calej Twojej Rodzinki Sylvik jak na moj gust to wygladasz we wszystkim pięknie, ale bardzo podobasz mi się w tej spodnicy czarnej z czerowna bluzeczka - tak wieczorowo i dostojnie :) i w tej pierwszej długiej sukience :) No ale wybor pozostawiam oczywiscie Tobie :D. A wszystkim Wam zycze Szczesliwego Nowego Roku , oby nie byl gorszy od tego mijajacego , oby spelnily się Wam te mniejsze i wikesze marzenia oraz duzo kasiorki ;) A tym , ktore będa się bawic zycze Szampanskiej zabawy do bialego rana !!!! :D Do Siego Roku !!!!! 👄. Odezwę się po powrocie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krociutko- smpanskiej imprezy, zdrowka i piekneg nadchodzacego roku. Dla Mroweczki- paczka dzis poszla...reszta w mailu. Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie tu pustki ;) Sylvi> jakie kreacje a ja nie mam nic do oglądania? idę zaraz luknąć na poczte, jeszcze raz udanej zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvik> jak duża impreza to czerwono czarny zestaw, jak bardziej kameralnie to czerwona sukienka - rewelka!! :D napisz na co się zdecydowałaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dzięki a ja nadal sie wacham, widze jednak że macie takie samo zdanie jak mój M :) więc jak już zrobie włosy, umaluje się to wtedy się zdecyduje czy carno-czerwona czy krótka czerwona :) napewno jedna z dwóch :) dziś plecy już lepiej i mam nadzieje że dam rade poskakać troche :) dobra, lece zaraz do pracy, a potem szykowanko i na bal :) tak więc moje Panie: życzę Wam dużo zdrowiaaaaa szczęscia i pomyślności w Nowym Roku i abyśmy utrzymały naszą znajomość jak najdłużej 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witojcie witojcie ;) pobudka, nie przesypiac nowego roku :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto niby śpi? :P na imprezie było fajnie, orkiestra troche fałszowała ale kilka hitów zaśpiewali :P jak będą fotki to oczywiście podeśle :) Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiu fiu Sylvi ;) widzę że wybór był prawidłowy Juli> odezwij się bo jestem w kropce, potrzebna mi kwota w złotówkach , bo codziennie jest inny kurs podałam ci kwotę na chwilę obecną, a ty nie odpisujesz i niewiem co robić? Landrynka, wstawaj bo czekam na opisy i foty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, witam w Nowym Roku :) Mróweczko ja dopiero wczoraj wróciłam i to dośc późno , wiec nie było sposobnosci juz ani zreszta siły zeby się tu udzielac ;) Zaraz robię przegląd zdjęc i pusze Wam kilka . Ogolnie zabawa byla baaaaaaaaaaardzo udana ;) Dobre jedzonko, picie, swietne towarzystwo no i fajna kapela , chociaz podobnie jak u Sylvika czasami sobie zmienili tonacje :P Dzis w pracy miałam innewntaryzacje , jutro konczymy a w poniedziałek niestey jade na pogrzeb :( W Sylwestra zmarła mojego taty siostra. Sylvik patrze na poczte i musze Ci powiedziec, ze wygladałas miodzio ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozecie juz sobie ogladac i komentowac ;) Wysłałam do Mrówci, Sylvika i Juleczki. Niestety od Blingusia mi wraca poczta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tra la la to ja
a czy ja się mogę przyłączyć do tego kółka adoracyjnego?? Jak tak to super, a jak nie to się rozpłaczę i zacznę tupać. Zdjęć żadnych nie mam, ale próbuję własnych sił w projektowaniu kiecek :) moje prace są np. w konkursie na www.papavero.pl w grupie D 3 od końca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trala la la pewnie, ze mozesz - jak najbardziej :) Chciałam przejrzec Twoje prace, ale nie bardzo wiem jak moge znlaeźć te grupe D :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii dzięki za komentarz :P Twoje fotki obejrzałam i cóż moge powiedzieć... że wyglądałaś .... miodzio hehe i zabawa też widać udana była :) A ja dziś mam małego doła, bo mój syn się dziś wyprowadził na swoje :( :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż mogę powiedzieć, że się nieźle laski trzymacie ;) :P Landrynka> ten kożuszek mi się najbardziej podobał ;) cieszę się że zabawa wam się udała, oby cały rok był w takim klimacie czego wam i sobie życzę :) Sylvi> no coś ty zamiast się cieszyć że syn się usamodzielnia to ty masz doł, odcinaj tą pępowinę, ale już :P ja nie mogę się już doczekać, aż młodzież pójdzie na swoje ;) pozatym czas wielki przygotowywać się do roli babci ;) :P :) idę na kawę :D Juli odezwij się, jesteś już w domciu czy jeszcze? ja już zaczełam pierwszy sweterek z włóczki od Juli, jedna poszła na prezent trzecią podrzucę babci żeby mi zrobiła sweterek bo sama nie mogę bardzo teraz robić i się rozejdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ;) Mróweczko bo kobieta im starsza tym piękniejsza :D Jedno co chciałabym miec z lat młodosci to optymizm i zero problemów . No ale tak sie nie da :O Sylvik w sumie to dobrze, ze syn sie wyprowadził i rozpoczał zycie na swoją rękę . Przeciez zawsze mozesz miec nadzór nad tym co robi i w sytuacjach skrajnych pomoc mu. U mnie to nie wiem jak bedzie , bo moj syn powiedział ze do 30stki się nie wyprowadza bo nigdzie mu tak dobrze nie bedzie jak u mamusi :P I nie wiem czy cieszyc się z tego czy płakac , poki co mam cała trojkę jeszcze na wikcie i narazie nie zanosi się na to, aby ktores z nich mialo się wyprowadzic . U mnie zima na całego, widok to rzadki.Sypie, mrozik trzyma i nawet jest fajnie:) Ja doprawie tylko obiadek i zmykam do pracy , czas zakonczyc inwentaryzacje ;) Milego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) kawusia zalana, co u was dobrego, ja się szykuje na pogrzeb sąsiadki, niby kobieta wiekowa była ale tak dziwnie jak komuś mowisz codziennie dzień dobry a na drugi dzień się dowiadujesz że już go nie ma, tydzień temu umarł sąsiad ale ten chorował na raka i nie widziałam go pół roku to jakoś tak inaczej człowiek odebrał, ale takie życie, Landrynka> inwentaryzacja zrobiona? Tak jeszcze tylko dodam na marginesie że to dobrze jak młody chłopak się usamodzielnia, bo ja patrzę na tych mamisynków którzy najchętniej do czterdziestki przesiedzieliby u mamsui a potem przeszli pod opiekę innej dorosłej kobiety ;) to mnie otrząsa i pomyśleć że moja studentka może na kogoś takiego trafić, oby nie :P ostatnio czytałam właśnie artykuł w \'Bluszczu\" na ten temat jak to faceci zniewieścieli nam i szukają zamiast żony to drugiej \"Wendy\' hmmmmmmmmm, są i tacy, mam przykład z podwórka od sąsiadki, kobitka dobiega czterdziestki z dzieckiem, mieszkaniem, samochodem i kto koło niej kręci - chłopcy z trzydziestką na karku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nie jest tak zle oczywiście :P tylko jakoś tak dziwnie że nie kręci się wieczorami w domku i rano wstając widze puste łóżko w jego pokoju :( ale ciesze się że zobaczy jak jest \"na swoim\" i sam zadba o porządki i inne rzeczy, aby nie był jak to napisała Mrówka- takim pasożytem rodzinnym ;) a w domu cisza i luzik haha Pogoda u mnie straszna, jak ja do pracy dziś pojade 😭 śniegu nasypało, zimno i ślisko brrr ide robić śniadanie i kawusie :) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba upadłam na głowę, jakby mało było że szukam na dziergania inspiracji w necie to teraz doszła inspiracja kolczykowa no i mi zleciało a tu południe idę brać się do pracy, w międzyczasie oczywiście zrobiłam sobie bransoletkę :P tak taku jak miło że się odezwałaś chociaż tylko do Landrynka :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękujemy i my za przywitanie :P a co tam u Ciebie???????? może coś skrobniesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja Wam macham 🖐️ i pisze Dzien dobry ;) Taktaku drobnostka , miło ze sie odezwałas ;) Czekam na szofera i jade do pracy . Jka pomysle ze musze wyjsc na to zimno to juz mnie trzesie :P Wczoraj byłam na pogrzebie i tak zmarzłam , ze chyba to odchoruje :O Naszykowałm sobie naleweczke wiśniową do pracy i dzis i jutro bede się nią raczyc :P A co tam , kieliszeczek dla zdrowotnosci jeszcze nikomu nie zaszkodził ;) Buziaki 👄 aaaaaaaaaa Mróweczko jak masz wzorki na te cudawianki typy bransoletki i kolczyki to slij do Landdrynka :P Moze teraz czas na biżuterię z włóczki ;) ?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z włóczki mi jakoś nie podchodzi ta biżuteria, dlatego wzorków nie posiadam, zresztą kto by tam udłubał takie malunie ;) zabiegany cały dzień, szkoła pogrzeb, ośrodek zdrowia i wieczorem spotkanie towarzystkie. mam nadzieję że jeszcze będę na nie miała siłe, lecę teraz do ośrodka, pozdrowionka, Juli> gdzie się zawieruszyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×