Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Dzien dobry ;) Aga_81 witaj w naszym skromnych progach 🖐️ Pewnie, ze mozesz dołączyc , jako wkupne napisz kilka slow o sobie i postaw szampana :P Mróweczko popatrze po powrocie do domu ;) Juz na sama myśl sie ciesze :D:D Gdzie reszta towarzystwa , hę? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chętnie witamy nowe twarze :) Landrynka, ja jestem pełna obaw z tej uciechy, bo aż soę boję czy będzie dobrze a chciaalabym dobrze wypaść :Ptak na odległość to ja pierwszy raz ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bój żaby :P wszystko bedzie ok :) Na odległosc pierwszy raz i kto wie czy ostatni ?! ;) Nareszcie sobie usiadłam i delektuje się kawą :D Niestety orka do poniedziłaku włacznie , jak ja to wytrzymam jak juz jestem zmeczona ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to za pustki, a ja myślałam że sobie poczytam przy kawie :P ogarnełam dziś troszkę w domu, ponieważ mam Basienkę więc po południu przychodzi na herbatkę jej koleżanka z mamą to chwilka oddechu będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juli jak tam przesyłka doszła już do Ciebie? pewnie biegasz i robisz zakupy przed wyjazdem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Biegam biegam, zebym jeszcze wygrala w totka, to to bieganie lepiej by mi szlo :-P Dopiero co wrocilam od fryzjera, kolorek ok, ale znow mnie cos naszlo na eksperymenty z przodu...moglam sobie darowac, ale czlowiek madry po szkodzie ... Zimno strasznie, wieczorami nawet -3 st, w domu ciagle dogrzewam dodatkowo grzejnikiem, w przeciwnym wypadku chyba bym od rana pijana chodzila -herbatka z rumem dobrze rozgrzewa ;-) Przesylka jeszcze nie doszla, mysle ze przyjdzie w przyszlym tygodniu. dam Ci znac na pewno.. A tej diwy chwilowo nie mial, wiec wzielam tak jak pisalas po 8 motkow , 4 rodzaje. buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to ggrzejniczkiem dogrzewasz, a gdzie masz męża :P a tak poważnie to sezon grzewczy tam się jeszcze nie zaczął? ja dziś wybieram się właśnie na zakupoy mikołajkowe, będzie wielka improwizacja bo pojęcia nie mam co by moja młodzież chciała dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sezon grzewczy sie juz rozpoczal, ale ich grzanie absolutnie mi nie wytarcza, wiec biore piecyk i tak sobie chodzi caly dzien .... Jak rano wstaje i mam 17 stopni, to wybaczcie.... A maz wpracy :-P Udanych zakupow, ja koncze kawke i tez zmykam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ Do mojego domu w tym roku Mikołaj nie przyjdzie, bo wszyscy byli niegrzeczni :P no chyba, ze przyjdzie lae tylko z rózgami ;) Juleczko moze jakas fotka z tym ekspreymentem ? Moze wygladasz super, tylko przez wrodzoną skromnosc tak piszesz ?! ;) Mróweczko piekna tuniczka . Pieniazki wysyłam , tylko jeszcze gwoli ścislosci napisz ile mam dorzucic za przesyłkę .Jak przeleje kase zara dam Ci znac . A co do sprawy o ktorej mi pisałas na maila to mam juz wsjo wypunktowane i jutro postaram się wszystko Tobie przekazac ;) Wraca, do pracy a Wam zycze udanych zakupów :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzmy że przesyłka gratis :) tylko napisz mi koniecznie jeszcze adres, bo nawet jak go miałam to już nie mam , normalnie co roku mam ten sam pro blem i to z całą rodziną pozapisuje gdzieś adresy i jak zbliżają się kolejne święta to ja tradycyjnie dzwonię do mojej mamy i proszę o adresy i tak jest dwa razy w roku ;) :) cholypcia no i niech się dobrze nosi, mam nadzieję że będzie lezała jak ulał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej !! Ja niedawno wstałam ;) Musiłam troche odespac zaległosci :) Teraz szybka kawa i musze doprowadzic mieszkanie do wygladu. Po 4 dniach mojej krotkiej bytnosci w nim , wyglada jakby działy sie tu straszne rzeczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś sobota moje małe kończy 3 latka :) ale minął ten czas, potem jeszcze dwie Baśki więc dziś imprezy same, wam tez życzę spokojnych dwóch dni spędzonych miło , wypoczywajcie i wpisujcie się tutaj, kawusia już wypita idę teraz połazęgować na świeżym powietrzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przesylam mikolajkowe pozdrowienia dla Was kobialki :-)) mroweczko - dla Twojego 3-latka duzo zdrowka i pomyslnosci:-) milej soboty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki malo bywam na necie stad te braki. ale pozdrawiam was serdecznie. duzo pracowalam ostatnio bo polowe podatku tylko odciagaki i kupilasm mase prezentow a 15 lece do Berlina buziaczki , bede w kraju az 3 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jak miło że się ktoś jeszcze odezwał ;) Ola> dzięki za życzeniaw imieniu dużego malucha :) dziś odpoczywam i do świąt mam na szczeście zero imprez, jak się trafia to hurtowo i potem trudno utrzymać linię przy tej ilości tortów :P dziś leniuszkuje i nic nie robię :D za oknem wiosennie albo jesiennie jak kto woli, ale nie zimowo, nie tracę jednak nadzieji ze do świąt śniegu troche spadnie, aby nie za dużo bo siostra z gór ma zjechać jak jej nie zasypie :) pozdrowienia dla tych co zamikły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w południe, właśnie wróciliśmy ze spaceru po polach, zimno, brrrrrrr, ale spacer był super, małe wchodziło w każdy dół i każdą kałużę, teraz jeździ wozem a ja mam chwilkę na kawę :) email? Landrynko> jest w nagłówku a drugi to anpar@op.pl miłego dnia babeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ;) Mróweczko przede wszystkim najlepsze zyczenia dla Twojego Mikołajka ;) Niech zdrowo się chowa i szczesliwie !!!!! Sto Lat !!! Całuski od cioci Landri 👄 Przelew poszedł, na temat dotyczacy sklepu wysłałam maila . W razie pytan pisz i pytaj jeszcze o to czego nie rozumiesz.Mam nadzieję jednak, ze zrozumiłaś procedure i bedziesz wiedziec co i jak . Ja mam ostatnio totalny młyn i w pracy i w domu. Czekam na swięta jak na zbawienie , bo jest szansa ze troche odpoczne . Zawsze się dziwiłam ze dla niektorych doba ma za mało godzin, mnie własnie dopadł taki stan i fajnie by było dołozyc jeszcze do tych 24 godzin z 12. Moze wtedy wyrobiłabym sie ze wszystkim ;) Teraz zmykam do miasta . Piekne słonce świeci , wiec bedzie się fajnie chodziło. Buziołki dla Wszystkich 👄 Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, najpierw poranna kawusia a potem masę obowiązków :) Landri nie dostałam żadnego emaila :( napewno wysłałaś, moze jeszcze raz spróbuj na ten drugi anpar1@o2.pl bo włąśnie jeszcze raz sprawdzałam i nic, a gdzie reszta czyżby pucowała okna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc !!! Ja jeszcze nic nie pucuje, zostawiam sobie wszystko na weekend. Zreszta zrobilam juz sobie plan co , kto ma robic i wychodzi na to, ze ja bede tylko od wydawania rozkazów :P ;) Teraz siedze w pracy, poipjam kawe, macam kominiarzy na szczescie i ucinam pogaduszki. Mroweczko sprawdż jeszcze raz , własnie przed chwilka wysłałam i tez na ten sam adres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bialo, bialo, bialo! Pieknie! Mowie Wam, klimat szaleje! Choinka juz wystrojona, w tym roku po raz pierwszy mamy zywe drzewko, pachnie pieknie...Ach..jak ja kocham te klimaty! Tak sniezy, ze smochodem raczej na razie nigdzie sie nie pojade, wiec siedze narazie w domku i sluchajac swiateczych piosenek co nieco robie... W ogole to sie smieje, ze jak tylko pada albo sniezy listonosze \"robia\" sobie wolne...Czekam z niecierpliwocia na moje ubezpieczenie samochodu...a tu nic....I na paczke dla Mrowki...przyjdzie na pewno, ale nie dosc, ze swiateczny czas, wiec wiadomo, ze poczty sa oblegane, to jeszcze ta pogoda.... Rzucam sniezynka do kazdej z Was! a co tam! Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie sniegu ani słychu , ani widu :( Ponoc na swieta ma go troche byc, ale jakos w to nie wierze , przynjamniej nie w to , ze spadnie we Wrocławiu :( A szkoda, bo tez bardzo lubię gdy choinka wystrojona a za oknem biały puch ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śniegu to i nas ni ma :( okna mam czyste, przecież sprzątam w domu ;) :p paczki to i nas tak pewnie chodzą, ciekawe kiedy dojdzie do Ciebie Landri, mam nadzieję że obie zdążą przed świętami :) idę kończyć następna bluzie, moze jeszcze dzis zamiesz cze fotke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu dostałas tego maila ? jezeli nie to wysle ode mnie z prywatnego konta , tylko dziwi mnie dlaczego ten pierwszy nie dotarł ? Ja sie moje Kochane zwijam , czas do domu i zasłuzony wypoczynek ;) Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) nadal nie ma ineternetu ale podobno jutro ma już działać :) namieszałam z netem na maxa :( tyle czasu bez dostępu do kmpa to tragedia :( jedyny plus to ten, że troche się oduzależniłam od niego i odpoczęłam :P pozdrawiam gorącooo bo na dworze pada deszcz ze śniegiem i zimno się robi :( całuski 👄 a gdzie Taktak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×