Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Czesc... Landrii..no cos Ty? co sie dzieje? Ja w sumie tez przezywam nienajlepszy okres w moim zyciu, wiec nie jestem najlepsza w podciaganiu na duchu, ale mam nadzieje, ze u Ciebie to tylko zly humorek z przemeczenia, i niedlugo wroci nasza usmiechnieta i pelna optymizmu Landrii...A swoja droga to zauwazylam, ze Mrowka jest taka bardzo pozytywnie nastawiona do zycia osobka :-) Mrowko, musze Ci dac znac co i jak przed wyjazem, bo w Polsce moj dostep do internetu jest ostro ograniczony ..... Sylvik....zakasaj kobietko rekawy i do roboty, wykorzstaj ten przedsylwestrowy szal, kiedy my kobietki robimy cuda zeby byc piekniejsze....Ach...zycie :-) A Tobie w kieszen :-D Mrowko......nie badz taka tajemnicza....jak asz sposob na zrobienie pieniedzy to sie podziel, jestem daleko, wiec konkurencji Tobie nie zrobie :-) Buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii gdyby co.. to wiesz, wal jak w dym 👄 Mróweczka faktycznie tryska optymizmem i dobry nastrojem, zazdroszcze Ci bardzo, tacy ludzie są bardzo lubiani i żyją dłużej ;) Juleczko masz racje, teraz u mnie to jedyna okazja aby zrobić i odłożyć kika groszy na \"gorszy\" okres :) dopiero więc wróciłam do domku z pracy :) Taktak odezwij się wkońcu 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmmmmmm no dobra krótko i zwięźle na temat, żeby nie było :P małe ma katar i zapchany nos więc spania było dziś minimum, pod powieki wkładam sobie zapałki żeby coś tu jeszcze napisać ;) włączyłam rano zetkę i dowiedziałam się że dziś jest dzień bez przeklinania :) potem posłuchałam piosenki Kayi ding dong, zmieniłam pościel, wstawiłam pranie, pomyłam podłogi, małemu włączyłam ajkę i właśnie zalewam kaweeeeeeeeeeee :D mam jeszcze dziś zrobić żakiet dla córci na wigilie - zostały tylko rękawy (może zdąże) i szal na ramiona dla drugiej ;) (może zdążę) :P a tak ogólnie nie jest źle dołuje mnie tylko totalny brak kasy, a co gorsza brak perspektyw zarobienia :( dziś nie jest źle bo jeszcze nie zdążyłam wszystkiego wydać więc sobie myślę, nie jest źle :P ale dopatrzyłam się że normalnie to jest jak wyścig szczurów, kto pierwszy wyda tą kasę - rachunki, opłaty, życie, chemia, o takich pierdołach jak ciuchy czy kosmetyki to ja już nie wspominam bo mocno to ograniczyłam, jedeny luksus to fryzjer i tego raczej nie odpuszcze bo małe musi mieć młodą mamę ;) oooooooooo, krótko to to nie jest no i właśnie tak to jest ale jak to napisano w pewnej bardzo mądrej księdze życia - \"dosyć dzień dziesiejszy ma swojej biedy\", dokłądnie nie zacytuje więc nie martwię się na zapas bo i tak niczego tym nie zmienię :) Juli> niewiem czy to interes na zarobek, pewnie tak jak się za to odpowiedznio człowiek zabierze, ja bardziej pod innym kątem się tego uczę a jak będzie z tego kasa to jeszcze lepiej, ale nie chcę robić falstartu więc proszę uzbroić się w cierpliwość :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Babeczki 🖐️ Dziękuję za miłe slowa pocieszenia i chęc pomocy ;) Na Was zawsze mogę liczyć. Od razu milej na sercu i duszy , gdy się czyta takie słowa. Ale i tak swoje musiałam wczoraj wyryczec. Jakoś tak mam, ze jak mi cos na sercu leży, to musze to wydalic ze łzami i wtedy jest w miiare ok ;) Myśle, ze to taki stan to przemęczenie , sprawy kobiece i ogolnie mysli, ze sobie z niczym nie poradzę i z niczym nie zdążę na czas :O Ale potem sobie pomyślałam nie dajmy się zwariowac tp tylko swioęta, i niewazne czy jest szynka na stole i czyste okna , najwazniejsza jest atmosfera :) Mam tez nadzieję, że szef da mi wolna Wigilię i ze spokojem będę mogła przygotowac kolację :) Mróweczko tuniczka przesliczna, wszystko pięknie lezy i w sam raz na mnie :D Juz moje panny jeszcze zanim ją przymierzyłam i dokladnie obejrzałam planowały, która w niej i gdzie wystapi :P Szybko jednak im te pomysły z głowy wybiłam ;) Jeszcze raz bardzo Ci dzękuje i polecam się na przyszłosc ;) Sylvik moiwę Ci wyslij Mrówce swoje namiary, a tez bedziesz szczesliwa posiadaczką takeij kreacji :) Julka A Ty dlaczego przezywasz taki nienajlepsszy okres w swoim zyciu ? Mloda męzatak, szczesliwa, zakochana to powinnas tu nas moblizowac , weteranki w małzenstwie ;) No ale rozumiem, kazdy ma w swoim zyciu złe chwile i kazdy chyba musi to przejsc. Gdyby było tak pięknie jak w bajce to myślę ze bylby to sen , a nie samo zycie :) Lece dziewczyny do fryzjera. Zrobiłam sobie styling i mam po nim tak puszyste włosy , ze nie moge z nimi dojsc do ładu . Musi mi troche je wyprostowac na szczotce no i idę pokazac fryzure na Sylwestra z zapytaniem czy się podejmie ją wykonac ;) Potem wysle Wam fotkę tego fryzu. Sciągnęłam ją zresztą z netu , ale linka niestety nie zapisałam :O. Buziaki moje Kochane . Milego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo Mroweczka mnie uprzedziła z wpisem , doczytam wszystko jak wrócę bo juz musze wychodzic , a co do szalu jest piękny, ale dłubania przy tym , ze ho hooo :O ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawusia zapodana :) Mrówka szal piękny, ale jak go zrobić? ło matko ;) Landrii ciesze się że dziś już lepszy nastrój u Ciebie :) podoba mi się podejście Mróweczki do życia, ale z tym to chyba trzeba się urodzić :( :) chętnie bym zamówiła u Mrówki kreacje, ale boje się czy będę zadowolona, bo ja tak już mam że musze wszystko przymierzyć i to jeszcze z godzine się zastanawiam haha miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jak miło Landri :), koniecznie fotkę sobie zrób w tunice i slij bo jak nie namacam to nie uwierze :P Sylvik tak to już jest że kobieta dziala impulsywnie, w jednej chwili jej się podoba a w drugiej nie ;) często jednak tak mam że jak nie kupię a potem nie ma to nie mogę odżałować, zreszta niewiem czy bym chciała zrobić druga taką na zamówienie, obiecałam sobie że jeszcze tylko dla siebie ją zrobię i koniec no właśnie Juli> jak to nie najszczęśliwszy okres, no wiadomo że jest to czas na docieranie się i przeciąganie liny ale chyba nie jest tak źle? pisz kobieto, my doświadczone mężatki zawsze służymy radą ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja przerwe na capuccinko bo pieke dziś makowce zwijne :) czas zacząć przygotowania świąteczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam przerwe na herbatke :-) O ty moim nienajszczesliwszm okresie troszke mnie zle zrozumialyscie.... W malzenswie :-P jak najbardziej ok, mi raczej chodzilo o to, ze jednak nie ma to jak w domu, tutaj jest mi jednak samej ciezko i smutno.... Jakos takie zycie tutaj bez perspektyw... Moj wybor, musze sobie radzic. Ach...nikt nie powiedzial, ze zycie jest lekkie... Zmykam pakowac co nieco. Trzymajcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam sobie kolorowe lampeczki :) moze coś wystroje ;) do tego zapachowe świeczki nawet niezły świecznik z jakimiś galaretkami w środku no i zimne ognie które małe biega i wypala, co chwila przychodzi i mówi że teraz już ostatni, ciekawe czy cós zostanie do świąt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój syn dziś powiedział że nie chce choinki w pokoju bo bez sensu są święta :( nie wiem czy żartował czy faktycznie ich nie lubi :( Mrówka a jaki masz przepis na pierniki? takie twarde wychodza i trzeba czekać aż zmiękną? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Jak siedziałam w domu przez dwa lata, to był najgorszy okres w moim życiu. Teraz pracuję, nie mam na nic czasu, kradnę wolne chwile i jestem szczęśliwa. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po raz kolejny bo już dwa razy mi wyłączyli prąd akurat jak pisalam, więc będzie szybko Sylvi: pierniki zjadane są od ręki wiec o twardości ciężko mi coś powiedzieć :) kotki śśśśśśśliczne :D przepis podam jutro na spokojnie, fotki z czymś też będa jutro bo załatwiłam aparat ;) Landri> daj cynk że jeszcze jesteś :) pozostałe buziaki Juli trzymaj sie cieplutko do nowych> ja teraz niepracuje i nie narzekam :P :) zależy co się robi, jak rano wstajesz siadasz na krześle i tak do wieczora siedzisz to nie dziwota że to było błłłeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Babeczki 🖐️ Jestem, żyję , ale czasu brak na wpisanie sie . Zawsze cos, zawsze ktoś , chyba przyjdzie mi nocą tu usiasc i cosik nap[isac dłuzszego ;)Nadrabiam zaległosci i w sprzataniu i zakupach i ogolnie wszystko musze nadgonic :P W pracy urwanie glowy a jak juz jest chwilak to kawa , ktora i tak dopijam juz zimną :( Zdjecie tuniczki zrobie i zaprezentuje się w okresie swiątecznym . Zmykam , bo i tak pisze tego posta na raty . Obiecuję , ze siade moze dziś wieczorem i cos Wam tu naskrobię więcej :) Trzymajcie się Babulce 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już widzę to skrobanie wieczorem Labdri :P a ja mam z głowy całą robotę dzisiaj tak złapałam odkurzacz że wyskoczyło mi coś tam z torebki stawowej (nie pamiętam) co prawda już wskoczyło na swoje miejsce, masażysta spisał się ale nic nie robię bark i ręka oczywiście prawa boli jak..............., więc nie mam co robić, został tylko komp i telewizja, małe dycha więc niewiem też jak się rozwinie sytuacja :( jutro jadę w goście, w końcu to niedziela a i tak leniuchuje moze wstąpie po drodze do rosmana, w końcu to moje urodziny, nie powiem które ;) :P chyba osiemnaste :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mróweczko 🌻 po pierwsze: zdrowia dobrego po drugie: życia pięknego po trzecie: smutków niewielu po czwarte: dojścia do celu po piąte: przyjaciół licznych po szóste: samych dni ślicznych po siódme: uśmiechu na twarzy po ósme: dalekich wojaży po dziewiąte: błogiego snu po dziesiąte: Lat życia STU Wszystkiego Najlepszego 🌻 Wczoraj faktycznie nie dałam juz rady nic wpisac, byłam zbyt zmeczona :O Dzis rano zrobiłam juz zakupy i praktycznie wszystko kupiłam. Prezenty tez juz mam , aczkolwiek dla moich córek niestety nic nie wymysliłam. Gwiazdy same nie wiedza czego chcą i chyba poprzestane na kopercie z wkladką . Niech potem same sobie wymyslają :P Dziś jeszcze małe drobnostki w domu do wykonania , ze tak sie wyraze ostatni szlif i praktycznie mam swieta. Najgorsze jednak przede mną w kuchni , bo ostatnimi czasy nie lubie ani gotowac ani piec :O. No lae jak mus to mus, trza sie zmobilizowac i zakasac rekawy. A jak u Was ? Terazx kawa , chwilka odpoczynku i biore się do dzieła , bo mam zamiar popołudniu leniuchowac :P Moze wyskocze do mojego szefa na Imieniny ?! ;) No ale to dopiero pod wieczor . Zycze miłego dniadla Wszystkich i Aniu zdrówka zycze dla Mikołajka 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was drogie, niestety aparat nie wypalił i zdjęć nie mam w związku z tym zła jestem i już, musze odłożyć na kupkę i sobie zakupić takowy tym razem lepszy od poprzedniego mam nadzieję oczywiście żeby tu usiąść też muszę kogoś wykopać bo komp oblegany od rana do wieczora, samo życie za zyczenia dziękuje :D ja tylko choinka i wypieki, pieczenia itp, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mróweczko wszystkiego najlepszego 🌻 🌻 🌻 przepraszam że dopiero teraz, rano zapomniałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvik co tak krzyczysz ? ;) Ja mogłam Wam zrobic pobudkę juz o 6 :D Ale chętnie kawę sobie wypiję . Mocną i se smietanka :P Julka czy Ty juz w Polsce jestes ? Napisz jak Twoj mąż widzi Naszą świąteczna tradycję? Czy u Nich tez łamią się opłatkiem i mają Wigilę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) spać nie możecie :P ja właśnie wstałam, ale to dlatego że małemu przestawiły sie godziny, ostatnio wstaje o 2-3 i zaczyna się rytuał, siku, picie, papu, potem znnowu picie a potem spanie, schodzi do czwartej mniej więcej :) Julka już wyjechała do Polski, wczoraj napisała mi emaila że moja włóczka właśnie jedzie do Polski :) ponieważ niestety z aparatu i zdjęć nici to napisze że ostatnio zaczełam robić również biżuterie :) a co w końcu to człowiek uzdolniony ;) na pierwszy ogień poszły kolczyki i już cześć rozeszła się po rodzinie więc fotek niestety nie będzie ale po nowym roku a moze i wcześniej będzie kolejna porcja i mam ochotę też zrobić jakiś bryloczek lub maszyjnik, wtedy to już napewno pozyskam ten aparat do zdjęć, zapominiałam że biżetria jest srebrna oczywiście , chociaż na początku ćwiczyłam na posrebrzanym żeby taniej wyniosło ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz specjalnie dla was :) życzenia świąteczne, bo niewiem czy jeszcze tu zajrzy któraś potem :) "Najbardziej straconym dla człowieka jest dzień w którym się nie śmiał" - a więc dużo radości :) "Życie należy umacniać wieloma przyjaźniami" - zyczę wam mnóstwa przyjaciół :) "Każdy człowiek uczy się dawać i przyjmować miłość w rodzinie" - życzę tej codziennej miłości w rodzinie "Prawdziwe szczęscie jest rzeczą wysiłku, odwagi, pracy i cierpliwości" - tych wszystkich zalet pomnożonych przez dwa Wam życzę :) Trochę inne te zyczenia a co ;) chociaż myslę że jesteście osóbkami które czynią dobro drugiemu więc niech to dobro w następnym roku wróci do Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to Julka , nawet się nie pozegnała z Nami :( Mróweczko sliczne zyczenia, przeczytałam ja kilka razy i od razu sobie skopiowałam , moze sobie wykorzystam przy okazji :P No No z tą biżuterią to fajny pomysł . Tez myślałam o tym i nawet znalazłam juz hurtownię z akcesoriami potrzebnymi do wyrobu takich cacyków , ale narazie weny brak. Moze w nowym roku popróbuję coś zrobic , ale znając mnie tylko na chęciach się skonczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam już z pracy, niestety dziś nastrój blee oczy mnie bolą i pieką io jakieś dygotki wewnętrzne mnie męczą, tak ze trzy dni mnie coś męczy i myśle że to przez tą pogodę. WKońcu zapowiadają od dziś mrozy i śniegi :( . Ale dziś na wizyte do doktora jade więc mu troche pomarudze ;) Mrówka fajny pomysł z biżuterią, ja się nie nadaję bo nie mam uzdolnień twórczych ;( :P mnie kusi bardziej to szydełkowanie, ale jakoś do sklepu po nici (czy włóczkę?) pójść nie mogę hihi Landrii dziękuje za kartke świąteczną, dziś dostałam, ale Aniołka jakoś złożyć nie potrafie :P ot ofiara ze mnie :P aha Mróka nie strasz mnie że nikt tu nie zajrzy do końca roku 😭 ja chce Was czytać codziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×