Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Jejkuuuu , ale Wy jestescie zabiegane :P Sylvik udanego grilla ;) Blingus jak tylko mozesz to pakuj manatki i kierunek Polska , co bedziesz na obczyźnie sama siedziec ?! ;) Mała uwazaj na słonce przy pracach w ogródku i zaciszu , jest ono teraz bardzo zdradliwe. Moj tesc tak kiedys przedobrzył i cierpial z tego powodu, mial wrecz poparzenia i lekarz grozil mu placem :D Julka na wakecje wspone się piszę :) A co do amrzeń, ponoc jak sie czegos bardzo chce i non stop o tym myśli to sie spelnia to, wiec mrzyc mozn azawsze i wszedzie , i tak za to nie płacimy :P Mrówka moje robótki tez legły w gruzach :O Mialam tyle jajek wyhaftowac i guzik z pętelką :O To co chcialam powysylac , wysle juz po swietach jak sie za to wezme . Narazie braklo mi czasu :( Kinga tort zamowiony ? Szkoda, ze nie zgadalysmy się wczesniej co do ubranek na chrzest. Mialam przepiękną sukieneczkę dla dziewczynki , normalnie cudo i mysle. ze ubiłybysmy targu ;) Kania tzn, ze masz rubensowskie kształty :P Ale jakos nie bardzo moge sobie Ciebie wyobrazic a taką posturą :P Oluś jak tam spacerki ? Masz juz wiosne ? TakTak a Ciebie znowu wcięlo na dobre :O ;) Ja tez juz chyb adziś sie nie pojawie , bo zaraz po powrocie do domu fryz i oko robie , a potem drineczki, moze juz w ogródku na Rynku ? ;) Bawcie sie dobrze, odpoczywajcie w miare mozliwosci . Zycze miłego weekendu 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękny niedzielny poranek. 🌼 Pije kawkę i zastanawiam się czy kiedykolwiek pośpię dłużej niż biją pierwsze dzwony kościelne. ;) Do pracy mam troszkę później to mogłabym sobie jeszcze pospać. Ale nie! Nawet kot zawsze o tej samej porze przejdzie się po mnie - wstawaj, wstawaj. Jakby nikogo więcej w tym domu nie było do karmienia kota i wypuszczania psa na dwór. Nawet jak te jędze mają wybór, to i tak mnie przyjdą budzić. PAŃCIA GODNA ZAUFANIA :D Landrynka te moje rubensy niestety ograniczają się poniżej linii bioder. Góra nr 38. Dół 40-42 zależnie od fasonu. I przed założeniem korekta u krawca. Kinga nie łam się. Mało która z nas po porodzie mieściła się w ciuchy z przed ciąży. Ja na pewno nie. :D Ale w ciągu dosłownie kilku miesięcy zgubiłam wszystko i jeszcze trochę. Teraz z powodu rzucania palenia mam problem z nadwagą. Zwłaszcza spodnie i spódnice. Wszystko za wąski na linii ud. Koszmar :O ALE PRACUJĘ NAD TYM. ;) Buziaki dla wszystkich 👄 Miłej niedzieli wam życzę 🌼❤️ Ja mam przerąbane przez tę pracę, ale nie zamieniłabym jej za nic w świecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mróweczko możesz mi coś napisać na temat tych białych różyczek? Baaardzo mi się spodobały i chciałabym wejść w ich posiadanie. 🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! :) Dzis chyba bedzie mozna na golasa latac ha ha ;) W cieniu juz teraz mam +10... Przy takiej pogodzie mam problem co ubrac malej na dwor?? chyba troche przesadzam...ale spodziewalam sie ze tak bedzie przy pierwszym dziecku :( Landrynka...no niestety ale w jednym sklepie powiedzieli nam ze na tort za pozno...zostaje nam jeszcze jeden ale dopiero w pn sie dowiem. Co do ubranka na chrzest to chcemy jakies wdzianko polarkowe kupic. W kosciele jednak zimno jest. Ja wczoraj sama to odczulam. Poszlismy wieczorem na msze a po mszy odbylo sie spotkanie organizacyjne przed chrztem...i normalnie tak mi zimno bylo jak w lawce siedzialam!!! Co do ubran to juz wiekszosc z tych rozmiarow co pisalam dalam ciotce,ona ma core 15lat,jest pare fajnych rzeczy,wiec moze sobie cos wezmie...choc z drugiej strony cos mi sie zdaje ze 15 latka...raczej skrzywi sie na urzywane rzeczy... Moze macie racje ze uda mi sie cos zrzucic... ale nie do rozmoaru 36 ;) Poza tym,musialabym zrezygmnowac ze slodyczy....tylko jak to zrobic??? Podobno chrom(sa takie tabletki) \"blokuje\" ochote na slodkie...ktos cos na ten temat wie???? Zatkalo mnie wczoraj jak zobaczylam kumpele...Jest taaaka chuda!!! Wydaje mi sie ze chudsza niz przed ciaza. Wazy 63 kg ale przy wzroscie 170!!! I zeby karmila piersia,to moglabym to sobie wytlumaczyc...ale ona tez butelkowa. No nic...zmykam na razie. Milej,slonecznej niedzieli! :) Tylko nie spalcie sie za bardzo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ;) We Wroclawiu wczoraj juz biegali na golasa:P BYlo tak goraco jka w lecie, na bank ze 27 stopni w słoncu :) Wracalam po 2 nad ranem ze spotkania . Oczom wlasnym nie wierzylam. W Rynku bylo tak duzoooo ludzi , jak w ciagu dnia w poludnie. Ogrodki piwne powystawiane i nie bylo miejsca , zeby gdzies usiasc :) . Królowały mini :P, szpilki i białe t-shirty :P Myśle, ze ludzie byli juz tak spragnieni ciepła , ze wszyscy ktorzy mogli wylegli na miasto , aby uczcic wiosne i zblizające się lato :) Ogólnie super się bawiłam i mamy juz następny termin spotkania. Tym razem będzie to spotkanie wyjazdowe , u kolezanki w domku z ogrodkiem :P KInga ja mialam nie tylko sukienki , ale i grubsze kompleciki oraz pelerynki . No ale juz jak sie mowi musztarda po ... ;) Kania to mamy podobny model ciala. Niestety jak chudne to najpierw twarz, piersi , brzuch a dupa nie chce :O :P:P :D Jatak jak wspominalam robie dzis wietrzenie chalupy ;) Co prawda dziś Niedziela Palmowa , ale na szczescie nikt tego widziec nie bedzie :P Zmykam wiec do obowiazkow domowych i zycze miełgo dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wlozylam do piekarnika karkowke ale...na spod blachy kilo soli,na wierzch musztarda francuska....zobaczymy co z tego bedzie. Przepis znaleziony w internecie ;) PODOBNO sie udaje i smaczne,wszyscy wychwalali...zobaczymy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :-) tak, tak u mnie wiosna, ale w sercu, a tutaj to.... przesle Wam zdjecia to same zobaczycie. pozdrawiam i zycze milej niedzieli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola masz super chłopaka , jest swietny . Zwlaszcza na zdjeciu w okularach :classic_cool: :D:D Kania pisz jak Ci wyszła karkówka?! Chcę upiec na swięta , wiec moze skorzystam z tego przepisu :) Chwilak odpoczynku na obiadek i wracam do moich ulubionych zajec :O 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie babeczki na chwilę weszłam do domu i pomyślałam ze luknę tu i poczytam u mnie też pięknie więc wiadomo siedzę na dworzu ;) w sadzie strzelają z wiatrówki więc i ja popróbowałam na dwa strzały jeden trafiony jeden nie :) na słoneczku mogłabym dzień i noc Kania> a w jakim sensie chcesz wejsc w ich posiadanie, chcesz je sobie kupic i coś zrobić czy gotowy produkt Cię interesuje? są śliczne - prawda? :D robione z korala naturalnego teraz chyba pójdę na hustawkę, trochę wietrznie się zrobiło ale co tam jak świętować to na całego obejrze tylko fotki bo jeszcze nie wchodziłam na poczte Julia> z tym bieganiem ze szmatą nie przesadzaj w końcu to rodzina przyjeżdza - rozdziel robotę ;) narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynka...mysle ze o mnie Ci chodzilo? ;) a wiec przepis polecam. Karkowka bardzo soczysta (co nawet tesciowa zdziwilo) no i myslalam ze bedzie przesolona...ale nie! Powiedzialabym nawet ze jest troche za malo slona w samym srodku ale mozna wtedy dziabnac tej musztardy u gory i juz jest ok :) Polecam ! Mialam 1,5 kg karkowki ,pieklam w piecu elektrycznym w 180 stopniach przez 2 godz :) Olajda_S no chlopaczek rewelacja :) podzielam zdanie Landrynki,szczegolnie w tych okularach! ;) Ps: mysle ze Landrynka wyslala Ci zdjecia moje? Jesli nie to daj znac odwdziecze sie:) A ja scielam sie z M :( Glupie te chlopy jak but!!! Cale szczescie jutro chyba idzie do pracy...CHYBA bo nie rozmawiamy wiec nie wiem... dobra ide kawki sobie moze jeszcze zrobic bo cos glowa mnie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myśłam ze tylko Sylvik myli Kanie z Kingą :P Tak, teraz widze , ze sie pomyliłam :) Zrobie tak wg tego przepisu na swięta karkówkę , bardzo lubie takie pieczone miesko :) Kinga kurcze nie pamiętam czy do Oli wysłałam Twoje zdjecia, bo usunęłam calą skrzynkę Wysłanych :O Jezeli wiec nie zrobi Ci to problemu, to przeslij Oli jeszcze raz swoje zdjecia. Oczywiscie podeslij nam potem swojego Anioka ze chrztu ;) A mezem się nie przejmuj :P Niech sobie pomilczy :D . Jak bedzie zmuszony sam sie odezwie, no chyba ze masz jakiegos uparciucha ;) Moj M , wytrzymuje moze ze 2 godziny i sie odzywa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dzieki Olajda za zdjecia :-) Wiosny faktycznie ani sladu, za to malenstwo usmiechniete i zadowolone :-) Dla mnie tez w okularkach jest the best :-) A za to mamusi na zdjeciach ani troszke podeslij przy okazji jakies Twoje :-) Mrowka..masz racje z podzialem prac ;-) Jak bedzie taka potrzeba to zaraz do sprzatania popedze, ale poki co niech ich przywita czyste i swiezutkie mieszkanko :-) I oby bylo zdrowko i pogoda :-) Landrynus nasz Ty slodki, wypoczelas troszke? A te Wasze ksztalty, tzn. Kani i Cukierka to tez tak troche moje, ja na gorze taka malutka, a za to nizej jak za dwie :-) I to jest moj bol, bo kazdy kilogram wchodzi w uda i tylek, i o ile z bluzkami nie mam prblemu, to ze spodniami zawsze. I przyznaje, ze jestem bardzo uboga w ta czesc garderoby :-( Kinga, ta pieczen jest interesujaca...ale napisz dokladniej jak to wszystko zrobic. Smarujesz calykawal miesa ta musztarda, a potem ukladasz go na tej soli, czy jak? czuc musztarda? Bo moj nie za badzo przepada..ach Ci faceci....Ja tez czasami trace cierpliwosc i nerwy....a za to on ma tyle cierpliwosci i spokoju, ze czasami to az drazni. Na jutro zaplanwalam mycie okien, oby pogoda dopisala. Buziaki dla wszystkich i milej nocki :-) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie z kawusią ja juz prawie po porządkach . Na święta też pieke karczek. Tylko kupije taki peklowany i wkładam w rękaw do pieczenia . pychotka. Co do M to normalka , ja też się w sobote ściełam ze swoim i ksiąze chodzi obrażony . Tyle mam przynajmniej spokoju , że wtedy za sobą sprząta i nie wymyśla kolacyjek tylko sam sobie szykuje. Co do garderoby ,to miałam zrobić segregacje i kupe rzeczy powywalać , ale się wstrzymam. Waga leci w dół. Miałam 2 dni zastoju ,zbluzgałam wczoraj wage i dzisiaj pięknie pokazała -0,9. Najważniejsze ,że w spodniach czuje się lużniej . Zaraz kukne na poczte. Pozdrowienia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Landri tak tez zrobilam,kupilam bilet i jutro lece do Szczecina. a wracam z Poznania w piatek 17 Moj tu zostaje,no ale pracus nawet nei odczuje ze mnei nei bedzie. Musze pomoc siostrze w opiece nad dziadkiem,no i ogolnie troche tam pozalatwiac spraw. Po prostu zazdroszcze wam tej wiosny ,a ze u mnie i u Olajdy jej nei ma to tzreba sobie zafundowac. 5 LAT nie bylam w Polsce na Wielkanoc,ale juz nawet o same swieta mi nie chodzi No nic spadam,bo dzis troszke spraw do zalatwienia mam,no i pakowanko,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja kawusia i spadam wymienić opony na letnie :) chyba już zima nie wróci ;) a potem jadę z małym rozeznać sprawy w przedszkolu, chciałam go od jesieni zapisać ale chodzą pogłoski że miejsc nie ma, ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) pogoda fajna, ale czekam na słońce które na dziś zapowiadają :) pranie robie i chce je wywiesić na dwór aby ładnie pachniało wiosną ;) Olajda mały śliczny, ale te klimaty zimowe to brrr aż zimno się zrobiło jak sie na to patrzy :( :) Kinga podaj dokadny przepis ;) ja raz tylko piekłam karkówke, ale najpierw znajomi mi ją peklkowali i trzymali w zalewie kilka dni, była przepyszna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry 🌻 Julka nic nie odpoczełam :( NIe dosc, ze poxno poszlam spac z soboty na niedziele, i wczesnie wstałam , to jeszcze mialam orke w chacie . Wieczorem bylam niezywa :P Od razu jak weszlam do łozka to padlam .Ale mam juz wiekszosc rzeczy porobionych. Jeszcze tylko mała kosmetyka i zakupy w srode i bedzie luzik ;) I uwazaj , zebys przez to okno nie wypadła :P Bling odpoczywaj dziewczyno ile się da. U nas w Polsce ma byc piekna pogoda na swieta , wiec pakuj slonce i cieplo do worka i zabieraj potem do Norge. Ilez bedziecie sie tam mrozic :P Sylvik u mnie juz jest słonce, wiec jak cos to wysle Ci priorytetem ;) Mrowka mozesz miec kłopty z przedszkolem . Ostatnio ogladalam reportaz , gdzie matki ustawialy się juz na dobe przed zapisami pd przedszkolem i stworzyla sie tka znana nam ( no moze niektórym tylko ) lista społeczna. A jeszcze Ty jako matka niepracująca...hm....no , ale zycze powodzenia ;) Moze w Twoim rejonie jest lepiej niz wduzych miastach :) No to narazie tyle ode mnie. teraz kawa i coś trzeba chyba porobic w tej robocie :O ?!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dzien piekny! Prawie dogadalam sie z tesciowa co do swiat....ale jak to w reklamie...prawie czyni wielka roznice... ;) M jest w pracy i CHWALA BOGU!!! ale... jutro jedziemy kupic ciuszki dla malej i zastanawiam sie jak to zrobimy nie odzywajac sie do siebie... :/ Co do przepisu to prosto. kawalek karkowki np: 1,5 kilo, 1 musztarda francuska, kilo soli. Sol na blache wysypac,karkowke polozyc na nia,wierzch karkowki posmarowac musztarda (cala zuzylam) i do piekarnika. Ja mam elektryczny. Pieklam w 180 st przez 2 godz. :) I to wsio. Z tego co wiem to mozna tez zostawic ja na pare godzin natarta ziolami prowansalskimi,albo uzyc pol na pol musztardy francuskiej i meksykanskiej :) Landrynka...a gdzie Ty slyszalas ze ma byc piekna pogoda w swieta??? bo juz od dwoch osob slyszalam ze ma byc chlodno :( Co do kosmetyki to i mnie by sie przydala...bo ta moja trwala to jakis niewypal...ale chyba nie bede juz przed swietami eksperymentowala ze scinaniem wlosow... :/ Mala...cos w tym jest...ze jak nasze szacowne polowki sa obrazone,to WSZYSTKO sami potrafia zrobic...a jak jest ok to wyrastaja im nagle dwie lewe rece!!!! :P NO nic,ide pranie wywiesic i kawe sobie zrobic,poczekam az mala sie obudzi...bo ta pora nieuchronnie sie zbliza..ha h a:) Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga jak to gdzie słyszałam ? Wczorak słuchałam pogody długoterminowej na TVN i przez najblizesz dwa tygodnie ma byc ciepło, od 17 do 24 stopni :) Tak więc chyba nieżle ? :P I nierób juz wiecej Trwałej ondulacji ;) Jak juz to polecam tzw styling :) Ja robie juz od 3 lat i zupełnie inaczej to wyglada i włosy się tak nie niszczą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, pogoda piekna, w przeciwienstwie do wiadomosci. Straszne rzeczy sie dzieja :-( Ja machnelam dwa okna, jeszcze jdno na dzis, a reszta pewnie w czwartek. Jutro wypad do fryzjera :-) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapisałam ale czy będzie przyjęte to inna para kaloszy ;) w każdym razie sobie znanymi szlakami będę załatwiać, dzieciaków fuul a miejsc mało, o co tu chodzi podobno dzieci coraz mniej ? pogoda też słyszałam że w święta ma być do bani, ale to mnie nie wzrusza bo w takim układzie będę leniuchować w domu, a jak będzie ciepło to na tarasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrowka zmieniaj ,zmieniaj kola. Kolezanka tu dostala mandacik na 400 zl,za to ze jezdzila na zimowkach. Dziwne bo przeciez u nas w niektorych miejscach jest jeszcze nsieg. Dziewczyny z ta pogoda to roznie bywa,no ale na pewno spedzicie piekne swieta w gronie rodzinnym Spakowalam troszke cienszych rzeczy,no ale jade w kozakach hihi jak na Norke przystalo, zartuje. Musze je do szewca oddac. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi glowa peka...:( Niby pije kawe a do bani... Normalnie nie wiem co mam z soba zrobic.Jakas w sosie nie jestem... Powiedzcie mi ...czy temp w pomieszczeniu gdzie kapana bedzie Daga ( dzidzia 4,5 mies) 21 stopni to malo??? Tesciu pytal sie czy napalic,zeby nagrzac,ja na to ze nie. Po chwili weszla tesciowa i mowi ze u sasiadki pala,to moze my tez napalimy bo do kapieli to moze troche wiecej....itd ... Do tej pory kiedy byla kapana temp pomieszczenia wynosila gora 23 stop wiec niewielka roznica. A moze sie myle??? Machnelam na to reka,niech sobie grzeja..ale....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadam na chwile kinga ------> sliczna masz coreczke :-) ...najlepszy, bo najzdrowszy jest zimny chow, nie przesadzaj z cieplem. 21 stopni to wystarczajaco, zwlaszcza, ze dziecko juz nie jest noworodkiem. Wazne, zeby nie bylo przeciagu. Takie ogrzewanie pomieszczenia to do 1-ego miesiaca zycia, a pozniej to temp. przy kapieli najwyzej do 22 stopni, a w nocy do spania 17-19 stopni. Dziekuje Wam za opinie co do mojego Bobiaczka :-) My wlanie wrocilismy ze spacerku i Antos spi, a ma sie zaraz kapac i spac. Mamy nie ma na zdjeciach, bo to przewaznie ja szalenie biegam wokolo i cykam fotki, no ale cos tam znajde i fotke ze mna tez Wam przesle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówka u nas z przedszkolem takie same cyrki, nawet jak dwoje pracuje to bez układów marne szanse .Może i dzieci mniej się rodzi, ale polikwidowane są przedszkola, u nas do budynku przedszkola przenieśli zerówke i tym samym zlikwidowano kilka grup przedszkolnych. Bling miłego pobytu w Polsce Kinga tak jak mówi Olajda , nie chowaj małej w cieplarnianych warunkach , ja w domu utrzymuje temp. około 21 stopni jak jest więcej to jest za gorąco. Olajda Antoś śliczny , a widoki cudne, mnie też na zdjęciach nigdy nie mam , bo ja pstrykam. Wyśle wam fotki z moich terenów , tam gdzie chodze na kijki. Część jest ze spaceru 2 tyg temu. Całusy dla wszystkich. Ps. waga dzisiaj znowu - 0.5kg. Myślałąm ,że mi przybędzie bo wczoraj non stop jadłam , jeszcze po 22 wmłóciłam całą makrele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy dostałyście fotki bo wyskoczył mi problem dostarczenia poczty, także meldować Olajda ja odniosłam się do poprzednich fotek , że widoki piękne. Zaglądam na poczte , a tam już nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja zaraz wejdę na pocztę popatrzeć z tymi przedszkolami to fakt, u nas też polikwidowali, trudno, cociaz bardzo bym chciała żeby poszedł do innych dzieci, teraz jeszcze przychodzi czasami dalsza sąsiadka ze swoim maluchem, ale we wrzesniu rodzi, więc niewiem jak długo jej się będzie chciało przychodzić, opony wymienione dieta przymusowa, czymś się tak wczoraj strułam że miąłam zawroty głowy, oddałam do muszli część trucizny a potem delikatnie głowa na poduche żeby pokój się nie przewrócił i usnełam, dziś sie nie kręci, ale na jedzenie patrzeć nie mogę :( co to moze być? co do dzieciaczków to lepiej jak mają chłodniej, bo najgorsze co może być to przegrzewanie, dzieciaki nie są zahartowane i potem ciągle chorują, także Kinga nie daj się, moja siostra to przerabiała, niestety poddała się i potem jeździła po lekarzach z maluszkiem za okenm już słoneczko, wiec mam nadzieję na piękny dzionek, miłego dnia wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola> jesteś nie do poznania, Antoś bez zmian :) Mala> grunt że coś robisz, okolice świetne, a te walające się śmieci to chyba problem wszędzie :( Landrynka> mrówka mi się podobała :D teraz spadam coś podziergać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa!!! Olajda...dzieki :-) Zmienilas fryzurke? 179 zabitych, 1500 rannych i to nie koniec. Ludzie bez dachu nad glowa...... A w nocy znowu trzeslo. Strzaszne :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×