Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

hej hej net mi chodzi jak zamulony Mrowko ja mialam super rachunek za prad we wrzesniu 1000 , i nikt tam go nie uzywal,no ale coz musialam zaplacic. U mnie male klopoty zdrowotne w rodzinie, dzadek ma zatkane zyly w nodze no i amputacja mu grozi,szkoda mi siostry ,bo ona sie nim zajmuje. mowilyscie o zakupach,na to nie narzekam, w tym tygodniu kupilam dwie pary butow no i pelno laszkow teraz szukam szarej torby z zamszu a w sobote planuje kupic lozko,ale zobacze jak to wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, tak sobie czytam- i tak mi się jakoś milutko zrobiło.. Bo też sporo czasu buszuję w sieciuni.. Pracę porzuciłam.. bo ktoś musi bardziej mieszkać w domu- z przychówkiem...;-) Tak więc- miło by mi było - gdybyście mnie przygarnęły do sympatycznego grona;-) Rano na pewno zamelduję się z kawusią - uwielbiam te chwile;-) (8.35 - do ok. 9.30 - bajeczki w TV ;-) ) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blinguś a jakie to łoże planujesz kupic ? Małzeńskie ?;) Amea 🖐️ witaj w Naszym gronie 🌻 Rozgość sie , wpadaj z kawa i nie tylko z kawą , pisz duzo i napisz nam coś o sobie :) I jak spotkasz wiosnę to od razu podeslij ja priorytetem do Wrocławia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O - super! Z krakowa- może szybko dojdzie..;-) Bąki wreszcie śpią (3 i 6 lat..), mąż jeszcze nie wrócił..(od 3 dni..) no i - tak mnie jakoś piwko kusi... chwila miłego relaksu.. a brzuszek rośnie..;-( kurcze- może trzeba to hula hop kupić?? Właśnie umawiam koleżanki na babskie wyjście - ale jeden mąż coś się strasznie przekomaża.. chyba lubi, żeby go przekupywać.. ;-) Nie mogę się doczekać..! To siedzenie w domku - to jednak wymaga odreagowania..;-) Znaczy- ja troszkę pracuję - ale w domu. A Wy co porabiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawka , noc ciepła , 5 stopni. Ja wczoraj włączyłam callana i oglądłam w łóżku (ciekawe czy zadziała, zakwasów nie czuje hihi) Leń , leń .Nic mi się nie chce . Amea witaj Ja nie pracuje. Bling u mnie też net pracuje na zwolnionych obrotach. Widze ,że wszystkie wypatrują słońca jak zbawienia. Ja też licze ,że ze słońcem odzyskam energie A gdzie ta nasza Olajda się podziewa? Ja za prąd płace 200zł i nie mam pojęcia skąd to się bierze .gaz też. Opłaty nas zeżrą. Wychodzi tak ,że opłaty równa się pensja minimalna. Już ludzie zaczynają wychodzić na ulice , wczoraj związki zawodowe , dzisiaj służby mundurowe. Ciekawe kto następny. Miłego dzionka i upragnionego słonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam\" stre\" i nowe kobitki :) U mnie za oknem tak nijako,gdzies tam na chwile mi slonko mignelo ale...marnie to widze. M jeszcze chrapie,mala prubuje ululac ale cos mi nie wychodzi...chyba wyczuwa ze ma dzis szczepienie! :( Temat rachunkow poruszony...wy w prawdzie po polowie z tesciami placimy,ale jak sobie pomysle o wydatkach jakie nas czekaja na budowe a potem wykanczanie... :( no ale kto powiedzial ze cena wolnosci jest mala...ha ha :P W planach na dzis tylko zakupy spozywcze,to nieszczesne szczepienie i chyba skocze do solarium,bo blada jestem jak sciana... :P Z porządkami jeszcze poczekam do przyszlegoi tygodnia :P Dobra ide sniadanko sobie zrobic. Spiocha budzic nie bede a mala chyba drzemie...chyba bo jedne oko ma otwarte :) Milego dnia wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze cos z ta stopka zrobic...bo to 3,5 mies juz nie aktualne...:P Jak ten czas leci!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga mnie uprzedziła ;) ale najpierw musiałam małemu puścić bajkę a potem był rytuał parzenia kawy :) teraz malutki relaksi bo potem jadę do szkoły i na zakupy, potrzebne mi buty i mam od wieków ten sam problem 38 za duże 37 za małe a gdzie połówki się pytam, od dwóch lat chodze w starych pantoflach bo najzwyczajniej w świecie nie mogę sobie kupic butów, oprócz numeru muszą mi się jeszcze podobać ;) mieć odpowiedni obcas i przód i tu sie zaczynają schody ;) ale przy okazji poszukiwań znalzłam dla małego buty dzis pojedziemy je kupic Landrynka> nie ma nic gorszego niż zimnica w pracy, przerabiałam to przez dwa lata, jedyny strój wtedy to były spodnie i gruby sweter, a jak w końcu założyłam spódniczkę i pantofelki to mnie znajomi nie poznawali ;) a kamienie masz głowy zamiast sprzątania zrób sobie luzik kobieto, maseczka i takie tam inne sprawy, porządki nie zając, posprzątasz po gościach przecież i tak zabrudzą ;) nowych witamy chętnie, zapraszamy do podzielenia się fotkami oddżwięczymy się tym samym ;) Sylvik no krótko to piszesz fakt :P mogłabyś to szykowanie się do pracy troszkę wyciągnąć ;) :P Mala> widzę że przejełaś moją metode ćwiczeń słowo daję podpatrzyłaś czy co ;) co by tu jeszcze nabaźgrać, hmhmhm, chyba tylko dodam, że po wczorajszej werwie dziś rano dźwig był potrzebny żeby mnie z łózka podnieść no i została jeszcze cała góra,, bleeee, ale ppozwolę się tam wykazać dziewczynom, niech mają uciechę, też im się należy ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodaje bo się uśmiałam :) Temat: PIERWIASTEK NIEBEZPIECZNY CHARAKTERYSTYKA PEŁNA NAZWA: Kobieta SYMBOL: Ko ODKRYWCA: Adam ROK ODKRYCIA: Znana od zarania dziejów MASA ATOMOWA:  Średnia około 65,6 kg, lecz istnieją izotopy o masie od 40 do 200 kg WYSTĘPOWANIE: Stosunkowo znaczne ilości występują w obszarach zabudowanych WŁASNOŚCI FIZYCZNE:  Powierzchnia zwykle pokryta cienka warstwa kolorowej substancji (maskującej?)  Wrze i mrozi bez znanych przyczyn  Topnieje przy odpowiednim traktowaniu  Zgorzkniała przy nieprawidłowym użyciu  Występuje w wielu odmianach począwszy od dziewiczo czystego metalu do rudej pospolitej... WŁASNOŚCI CHEMICZNE:  Wykazuje silne przyciąganie do metali i kamieni szlachetnych  Absorbuje znaczne ilości drogich substancji  Może nagle eksplodować bez żadnego ostrzeżenia czy powodu  Nierozpuszczalna w płynach, lecz wykazuje wzrost aktywności po nasączeniu alkoholem etylo-wym  Jest najsilniejszym znanym człowiekowi czynnikiem redukującym bogactwo UŻYCIE:  Element wysoce ozdobny, zwłaszcza w samochodach sportowych  Uwalnia od naprężeń  Bardzo efektywny czynnik czyszczący REAKCJE:  Czysty okaz, odkryty w stanie naturalnym, przyjmuje barwę różowo - czerwoną  Barwa zmienia się na zielona, jeśli zostanie umieszczony obok dorodniejszego okazu ZAGROŻENIA:  Wysoce niebezpieczna w niedoświadczonych rękach  Legalnie można posiadać tylko jeden okaz, choć można utrzymywać kilka, pod warunkiem, ze znajdują się w rożnych miejscach i nigdy ze sobą się nie stykają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z kawa i sniadaniem :P Ja tez nie moglam dzis wstac z łózka;O Dopiero dzwonek domofonu postawil mnie na nogi, inaczej bym przysnęła :) Za oknem szarosc :O Dobrze ze jade samochodem do pracy , to nie bede moknąc , bo myśleze zaraz zacznie padac . To i ja wtracę kilkaa słów nt opłat . U mnie prad tez ponad 2 stówy miesiecznie , do tego telefony, inetrnet , kablówka , i mieszkanie co dają lączna kwotę oplat 2 tys zlotych :O NIe liczac kredytow :O Ja nawet nie zarabiam na oplaty , nawet nie chce mylsec co by bylo gdyby mi teraz mojego M zabraklo . Chyba tylko sznur na szyję albo skoczyc :P Dobily nas wyliczenia grzejnkow , na ktorych pozakaladali nam mierniki. A tak się cieszylam ze będę je miec, bo kaloryfery zawsze u nas sa odkrecone n apol gwiazdka la bo wcale. NIe wiem wiec skad nagle tak wysokie nlaiczenia i oplaty ?!!! No ale to zły temat , na pewno nie na piatkowy ranek ;) Amea hula hop super sprawa, ja mam zamiar cwiczyc trovhę na twisterze a tu dziewczyny cwiczą calannetics :P Wiec nie jestes odosobniona w walce o smuklą sylwetke;) I koniecznie jak masz mozliwosc wyjscia z domu to to rób . Siedzenie na dluzsza metę w domu konczy się zazwyczaj chorobą :P:P Co robisz w domu ? Jak pracujesz? ;) Kinga faktycznie masz nieaktualną stopkę ;P Mrówka ja z butami zqwsze mam problem . Bez wzgledu na to jakie bym kupila zawsze mnie gdzies albo obetra , albo uciskają . Jedynie co to pantofle domowe sa ok, lae tez czasami mi cos w nich nie pasi i chodze po mieszkaniu na bosaka ;0 Lece Laski , a Wam zycze miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja znowu na chwile :P kawa już wypita, wyszykowana jestem, ale zaraz ide do suczki znalezionej :) jest słodziutka i napewno młodziutka, nie wiem czy ma z rok. Mrówka szkoda że daleko mieszkasz i raczej kurierem było by ciężko ją wysłać :P miałaby u Ciebie dobrze napewno i dzieciaki miałyby radoche, bo foksy są bardzo rozrywkowe ;) witam nową Panią, przyłącz się do nas i pisz dużooooo kilka stron wcześniej wszystkie pisałyśmy co robimy bo niedawno dwie nowe |Panie też do nas dołączyły :) Landrii no to masz troche tych opłat, w mieście jednak droższe opłaty, ale za to innne rzeczy kupisz taniej niż na wsi. Co do ćwiczeń to dziś mam znowu iść na aerobik ale co wymyśle jeszcze do wieczora to zobaczymy, jestem leniwa strasznie i każda wymówka dla mnie jest dobra :( :) temat butów- no cóż, ja też jestem częśto niezdecydowana, ale w przeciwieństwie do |Was, zawsze coś kupie (na siłe) a potem żałuje bo leżą w szafce bo albo nie wygodne albo już m się nie podobają. Uwielbiam klapki, te najłatwiej kupić ;) wystarczy narazie pisania? jestem rozgrzeszona? :P miłgo weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówka ciesze się że razem ćwiczymy callana(tylko może byśmy ruszyły tyłek przy tym oglądaniu) z butami to samo , mój rozmiar to 37.5 i zawsze się wkurzam, najlepiej jak mówi Sylwik klapki. Najchętniej chodziłabym w nich okrągły rok. Na dworze cieplutko , ale deszcz wisi w powietrzu , momentami już zaczyna kropić i przestaje. Znowu z kijków nici.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoła zaliczona, żadnych rewelacji, oj ciężko mieć w domu dorastajacą młodzieć, ufffffffffff butów nadal nie, jak mi się będzie chciało to może po południu podjade jeszcze w jedno miejsce, ale narazie to zmarzłam jak cholipcia, czpę musiałam dziś naciągnąć bo by mi nagwizdało że hej, a wczoraj już było tak cieplutko Mala> właśnie dostałam informację że siostra ma płytę już, wiec moze po niedzieli zacznę naprawde ćwiczyć, narazie objadam się słodkościami bo mam takie zapotrzebowanie i mam gdzieś smukłą sylwetkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie raz słońce ,raz deszcz. No a ja ogłaszam ,że zaczełam dzisiaj diete ( ciekawe ile wytrzymam) Ponoć szybko lecą kg, a to zawsze motywuje. Tylko jak wytrzymać bez kochanego chlebusia. Dietke poleciła mi koleżanka , zrzuciła 10kg w miesc. bez głodu , ona już chyba wszystkie diety i dorobiła się 100kg . Bo się głodziła , a po tygodniu rzucała się na lodówke. pożyjemy zobaczymy. Waga zapisana w kalendarzyku . Napewno dieta plus kijki coś zdziałąją . Trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala1972 jaka to dieta? Szczegoly poproszę..szybciutko!!! ;) Wlasnie ze szczepienia wrocilismy ..ktore sie nie odbylo. Mala w posiewie moczu ma bakterie! Myslalam ze juz tego paskudztwa sie pozbylismy,a tu taki pech... :( Dobrze ze wczesniej jeszcze obiad przydotowalam bo teraz to by mi sie juz robic nie chcialo...Serwuje dzis nalesniki z pieczarkami zapiekane serem zoltym :) Tylko ze wrzuceniem do piekarnika czekam bo M gdzies sie szweda!!! :(....a glodna jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) przeczytałam dietę i juz wiem, ze nie jest ona dla mnie . Tu trzeba konsekwentnie przestrzegac zasad , miec uregulowane godziny jedzenia itd. Wszystko to u mnie odpada. Dla mnie najlepsza dieta to MŻ. Duzo płynów ,owoców, 5 posiłkow malych i zero słodyczy , zadnych bułeczek , pączkow ani kalorycznych ciastek i waga tez spadnie. Moze nie tak szybko jak w tej w/w diecie , ale spadnie. No i przede wszystkim umiarkowany ruch . To jest dieta cud i jak dla mnie najlepsza. Tak wiec ja odpuszczam diete proteinową i trzymam sie mojej diety :). Kinga czy Ty tez płacisz astronomiczne kwoty za szczepienie malej ? Dzis rozmawiałam z moim chrzesniakiem i normalnie jestem w szoku ile ich to kosztuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje że mimo wymówek byłam na aerobiku :P fajnie było, ale dziewczyna daje taki wycisk że szok. Ale to chyba dobrze hehe ide do wanny i do jutra :) niestety ja do pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie śpiochy . Sylwik gratulacje ,że się zmobilizowałaś na ćwiczonka Kinga a pobierasz mocz w rękawiczkach? Koleżanka miała z córeczką też problemy , leczenie i cały czas bakterie. lekarka kazała jej pobrać mocz używając rękawiczek . i w końcu wyniki wyszły dobrze. Co do szczepień to u nas też płatne . Landrynko , każdy musi dopasować dietke do siebie. Mi akurat to pasuje. Jem kiedy chce i ile chce. Z tego białka jest w czym wybierać. Powiem więcej nie pamiętam kiedy ostatni raz tyle zjadłam co wczoraj. (Byłam pełna po brzegi) Miałam się dzisiaj nie ważyć bo jestem przed okresem więc znając mój organizm powinno być przynajmniej kilo lub 2 do przodu , ale stanełam i szok. 1.2 mniej ! A młóciłam wczoraj równo aż mąż się śmiał że to chyba dieta dla anorektyków a nie na odchudzanie. Oby tak dalej ! ostatnio próbowałam SB i cały czas byłam głoda,a waga stała w miejscu.więc odpuściłam po 3 dniach . Zobaczymy teraz. Miłego dzionka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja dieta polega na nie jedzeniu kolacji. Po tygodniu widać efekty. Nie głodzę się, nie mam na to cierpliwości. Jem wszystko. Ostatnio przez to nie palenie mam za mało siły, żeby sobie odmówić kolacyjek i mam problem z nadwagą. ;) Ale pracuję nad tym. Wczoraj nasmażyłam pączków. Coś mi do głowy przyszło. Jak na kogoś co wieki tego nie robił, to wyszły super. Nawet pies był zadowolony. Ze startu złapała trzy po kolei. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 70 dni (+ 13g07m49s). Ilość niewypalonych papierosów: 423. Będę żyć dłużej o 3 dni (+ 05g36m06s)! Zaoszczędzone pieniądze: 148,14 zł! Jak widać, dalej się katuję tym rzucaniem palenia 🌼 O słonko się pokazuje. Namówię mojego, żebyśmy skoczyli na zieleniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania> trzymma ckiuki, mnie by mobolizowały te zaoszczędzone pieniadze chyba najbardziej ;) koniecznie coś za nie musisz sobie kupić :) Landrynka> masz dietę podobną do mojej i też się tego trzymam plus teraz dojdzie calan :) Mala> gratulacje, czekam dalej na efekty:) Sylvik> no no, najaważniejsze to zacząć potem to już będziesz chodziła z przyjemnoscią :) Kinga> m,nie kiedyś mądra lekarka powiedziała że w moczu zawsze się znajdzie jakaś bateria, ale jeżeli wynik ogólny moczu jest w porządku to nie ma co dziecku serwowac antybiotyków i go wyjaławiać idę odsapnać p[o zakupach spożywczych, jeszcze dziś mam w planach wyjazd za butami, moze coś kupię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam dobry humor bo znalazłam dom dla suczki :) dziś rano byłam z nią u fryzjera, została wykąpana, ostrzyżona i pojechałam z nią na kawe do teściowej i poprostu teściowa jak ją zobaczyła to pokochała od razu i sunia została już :) bardzo się ciesze bo bałam się ją oddać obcym ludziom. Widać że dużo złego przeszła bo caly czas jest bardzo wystraszona i tylko mojego M pilnuje na każdym kroku. Sorki że tak Wam marudze o tym psie :( :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki :-) U mnie dzis pogoda nienajlepsza, od rana bylo ponuro, a teraz zaczelo padac. Ale zdazylam polazic, jak to w kazda sobote, porobilam zakupy spozywcze , a oprocz tego kupilam sobie buciki i torebke , wiec jestem happy :-) A Ty Mroweczko kupilas buty? Landrii, ta dietka mz jest chyba najlepsza, ja jakos tak sceptycznie podchodze do tych diet cud, gdzie szybko tracisz kg, a jak zaczniesz w miare normalnie jesc to kg przybywa w zastraszajacym tempie....To takie bledne kolo ... Wazny jest tez ruch, a jak jest jeszcze super humorek i dobre nastawienie to droga do sukcesu latwiejsza ;-) Sylvik, fajnie , ze znalazlas pieskowi dom :-) No i nie stracisz z nim kontaktu :-) Milelego sobotniego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooooooo poruszylyscie moj ulubiony temacik zakupki,to ja pokaze jakie ostatnio kupilam. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f735c788b4a95e38.html No i chyba torebke kupie w Polsce,bo tu nic zamszowego nie widze No coz moja dietka jest taka ze lykam tabletki,ale teraz jestem przed @ no i wsuwam jak szalona, wlasnie pozarlam kubek 0,6 kisielu wisniowego. Wczesniej 2 czekoladki z nadzieniem wisniowym, taka galaretka pyszne, No ale cos Adrian mowi ze schudlam wiec sie pocieszam. U mnie niebywale, sniegu spadla masa, w czwartek. Niby jutro ma byc slonce,az mi sie wierzyc nie chce. Dzis nie poszlam do pracy, chorobowe. Jutro takze wolne,w koncu. Juz kiedy skiedys mialam wam zaproponowac prywatne forum, kiedys kiedys zalozyl nam je maz kolezanki, no i potrzebowalysmy nowej krwi, bo jakos cicho sie zrobilo. Mamy galerie,w ktorej moglybyscie pokazywac swoje prace ,wlasnie przez fotosik. Jest tam kilka mlodych mam,ktorym czasem trzeba cos doradzic, sa tez przyszle mamy. Jesli ktoras by chciala to zapraszam. Wpierw nowe osoby pisza na temacie dla nowych ,a po jakims czasie wciagane sa do Vipek,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blinguś Ty o zimie a Polsce czuc juz wiosne . Z kazdym dniem coraz cieplej i zaraz inaczej na sercu ;) Az mi się wiezyc nie chce, ze w Norge nie ma zamszowych torebek :P Mozesz poadc namiary na to forym . Wejde poczytam i sprawdze czy ta sie nadaję ;) Sylvik no widzisz, widocznie ten psiaczek mial byc Twoj ;) Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszlo :) Marób fotek nowego \"dziecka \" wyslij je nam pokazac i informuj nas o jego poczynaniach :P To tyle na dzis . Jutro mam gosci , wiec zaraz czeka mnie gotowanie i pieczenie w kuchni :O Dopiero skonczylam sprzatac . I juz na nic nie mam sily . Doberze , ze mi moj M chce paomagac , bo na swoje córy niestety liczyc nie moge :( Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybki meldunek i witanko :) Sylvik fajnie że pies ma już właścicielkę :) Bling buciki fajne chociaż ja szukam na obcasie Juli> buty kupiłam ale nie powiem żeby to było to, w końcu jednak coś wybrać musiałam, na kozaki robi się stanowczo za ciepło, te które wypatrzyłam były za duże, tyle butów a numeracja mocno ograniczona, natomiast pełno swięcacego się , buty jak błyskotki, może to teraz taka moda w tym sezonie, ale teraz już nie będę w taki stresie, po prostu jak coś znajdę to sobie kupię, dziś za oknem kapie deszczyk ale fajnie cieplutko jest, mam zaplanowany wypad do babci która ma 78 urodziny, torta nie zdążyłam zrobić bo mi się mikser w piatek rozwalił, ale już wczoraj zakupiłam nowy i dziś szybciutko rano syn ukręcił dobrego placka, mam nadzieję ze wystarczy :) miłego dnia babeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×