Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

landrynka bo cie kocham i dlaciebie wszysdko sam niewiemm jakos ciagle mysle otobie i cie kocham a masz moze gg jakbys chciala to moge ci kupowac karty do tel kom zebys zadarmo dwonila i pieniadze tez moge jak bedziesz potrzebowac kocham cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarzan :D:D miłe to co piszesz, nawet bardzo :P :D:D Za pomoc finansowa bardzo dziekuje, sponsorow na moje wydatki nie szukam , bo juz jednego mam :D :P Mnie mozesz tylko kochac :D :P :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
landrynka a masz gg moze bysmu na gg popiali ja cie bardzo kocham i jakbys chciala to moge twoim przyjaciolkom co potrzebuja nieraz jakas kase wyslac a my bedziemy przyjaciolmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he moze :) kocham cie landrynka szkoda ze masz meza obym sie ztoba ozenil i sluzyl ci i spelnial wszysdkie twoie kaprysy i zachcianki ale szkoda corobic?(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie LAndrynka tez piękna pogoda właśnie wróciłam znad wody i teraz mam zamiar oddać się tworzeniu biżu, piękne rzeczy mi przyszły, ale zła jestem bo zamówiłam piękne wisiory niestety pozłacane, niestety dlatego ze zapomniałam do tego bigli pozłacanych kupić i poleżą sobie aż będe zamawiać następną przesyłkę :( gości mam umówionych na jutro więc dziś luzik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mroweczko a pamietasz o jakichs koralikach , wisiorku dla mnie do tych kolczykow czerwonych ? Bo ja jestem chetna i czekam na Twoj pomysl :) Pieniazki moge wyslac nawet teraz :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
landrynka a moge ja zaplacic zakoraliki????????i niechce si enazucac i niemysl zle omnie a mam pytanie podalabys mi gg swoie bysm nieraz popisali czy raczei niedajesz nieznajomym?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mroweczko fiu fiu jakie cudownosci wychodzą spod Twoich palców ;) Piękne te ozdoby :) Tarzan nie podaje numeru gg , poza tym praktycznie nie ma mnie na nim , wiec i ta bys nie pogadal ze mna :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam podpisac liste. Niestety zle sie dzieje u mnie...powiem tak ogolnikowo bo nie bede zasmiecac.. z dzidzia ok ale w malzenstwie moim to sie poooossyyypalooo.... Spadam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawusiaaaaaaaaa :) z rana oj rana ale co robić, małe niedaje pospać ;) a kto rano wstaje ...................:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek. Julii juz w kraju? Ja lece we wtorek,zebym wiedziala ze bede caly tydzien w domku siedziec to polecialabym juz dawno. Myslalam ze latem tu bedzie malutko wpisow ale widze ze Mrowka i Landri trzymaja dyzury. U mnie pogoda w kratke,ale widze ze dzisiaj raczej bedzie cieplutko. Moze jeszcze zdaze wykorzystac troszke te sloneczko i nie pojawie sie w Polsce biala jak maka. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej laseczki wpadłam na chwile bo mój laptop dalej padaka. Kumpel coś tam robił , ale dopiero za tydz. będzie miał jakieś gówiengo i wtedy mam nadzieje będzie działać. Czytam was codziennie. Kinga pisz jak masz problem Landri ty szczęściaro , Publiczne wyznanie miłości to już coś hihi Tarzan ja potrzebuje kase bo wróciłam do epoki kamienia i piore we frani. Kup mi pralke. (Żart oczywiście) A co do problemów to też mam wojne z M przez teściową. Od lat dzwonie do małpy raz w tyg. mąż na dzień matki i imieniny wysyła jej esa bo już przestaliśmy jedździć po to żeby całować klamke. Żadko ją zastaliśmy ( to jeszcze jak nie miała komórki) No i właśnie mamusia ma tel . na abonament w tym 120 minut darmowych i nigdy nie dzwoni , tylko puszcza mi sygnał . Szlag mnie trafiał , ale byłam miła i oddzwaniałam. Do kwietnia, jak ostatni raz zadzwoniłam to nie miała czasu bo jest właśnie z panią z ukrainy i wybiera złoty wisiorek dla michasia, bo za dwa dni ma urodziny, jeszcze dodało ,że na 18 kupiła mu piekny złoty łańcuszek, taki gruby i teraz chce mu dokupić znak zodiaku .( Michaś to wnuk jej siostry , w wieku mojego syna , tydzień starszy) O mało mnie szlag nie trafił , na 18 syna nie była bo niby była chora . Nawet nie zadzwoniła z życzeniami , nie mówiąc o prezencie. Nic myśle skoro przyznała się ,że michasiowi kupuje, może syn choć raz dostanie prezent. Na urodziny syna oczywiście wysłaliśmy zaproszenie (mieszkamy 40 km od siebie) nie przyjechała . Od tamtego czasu , puszcza mi sygnały nie oddzwaniam , jeszcze dolało mi oliwy do ognia jak za dobre oceny wnuczce siostry kupiła komórke. ( o tym dowiedziałam się od jej siostrzenicy , przysłała zdjęcia na @ z opisem , tu ciocia wręcza Lili komórke która jej kupiła) Do moich dzieci nie zadzwoniła nawet. My nie istniejemy , a ja byłam miła 19 lat. Koniec. No i od kwietnia nie dzwonie, ona już też sygnałów mi nie puszcza , do M nie zadzwoniła ani razu. I wyobraźcie sobie ,że dzisiaj zadzwoniła do mojej sąsiadki na stacjonarny ,żeby mi przekazała ,że kupiła już farbe , i w sobote ma mój M z synem mają przyjechać i pomalować mieszkanie, ja też mogłabym jej umyć okna. Klucz u pani X bo Ona jedzie do siostry bo Michaś wraca z Angli i nie widziała go mies. ( moich dzieci nie widziała rok) Sąsiadka chciała jej dać komórki nasze niech zadzwoni , ona na to ,że ma , ale jak sąsiadka przekaże to jej wymalujemy, a jakby zadzwoniła to się wykręcimy. Kurwica mnie wzieła, raczej mało powiedziane, ten idiota mój M chce jechać i jej pomalować , cchce tez zabrać sna . Powiedziałam ,że jak pojedzie , to za nim pojadą jego rzeczy, powrotu nie ma. Do "kochanej" mamusi dzwonie co chwile i odrzuca połączenie. Sory ,że zanudziłam was , ale musiałam o tym komuś powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Mała fajnie, ze się pojawiłaś , i mnie przynajmniej nie zanudzasz. Lubie Ciebie czytac :) Co do tesciowej to temat długi i obszerny jak rzeka . Ja ze swoją tez mialam przejscia, ale w zasadzie tylko w poczaatkowej fazie naszego małzenstwa. Dopiero pewna sytuacja dotyczaca zdrowia tesciowej otworzyła jej oczy na to, iż w sumie jestem bardzo dobrą synowa :P No ale to moj przypadek. Ja myśle Mała, ze nie powinnas tak stawiac sprawy co do meza. W sumie to Jego mama i zawsze bedzie się liczyl z jej zdaniem w iwekszym lub mniejszym stopniu. Co więcej , ja na Twoim miejscu pojechalabym nawet z mezem i synem do niej. Jednakze nie robilabym niczego poza tym, ze powiedzialabym jej to samo co powiedzialas nam.. Nie ma to jak konfrontacja w 4 oczy :). Telefonowanie nie zalatwi sprawy. Sama wiem po sobie. Przez telefon to mzona sobie pogadac po przyjacielsku. Jedź i wylej caly kielich goryczy. Powiedz co lezy Ci na sercu . Zobaczysz ze Tobie zrobi się lżej , natomiast gwarantuje Ci, ze nawet gdy tesciowa bedzie udawala obojętnosc to da jej to sporo do myslenia. Chciaz na tyle co Cie zdazylam poznac to krewka z Ciebie istota i pewnie bedzie mala zadyma :P Tak czy siak trzymam kciuki za Ciebie ;D Npaisz potem jak sie to skonczylo ;) KInga u licha a cóz to sie stalo, ze sie rozsypalo ? I to tak nagle ? Czyżby Twoj wyjazd na miesiac przyczynil się do tego ? Npaisz troszeczke . Moze jek nie na forum to chciaz na maila. Jest tu nas gasrtka doswiadczonych męzatek , moze coś doradzimy i da sie ten rozsypany łancuszek jeszcze ulozyc na nowo. Pamietaj jednak nigdy niczego nie rób na gorąco. Przemysl zanim cos zrobisz to dwa razy i wtedy zdecyduj . Wierze, ze nie jest żle i ulozy się wszystko pomyslnie ;) Blinguś a na ile lecisz do Polski ? I nie martw się o opalenizne. U nas w Polsce ma byc piękna pogoda jeszcze ponoc dobrych kilka dni, wiec tu nabierzesz fajnego kolorytu skóry ;) Mrowka [czesc ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mojej krolowej landrynki i jej przyjaciolek dziewczyny jak chcecie to moge wam kupowac karty do tel kom i bedziecie dzwonic zadarmo i jak kase bedziecie potrzebowaly to jak bede mial to wam wysle bo chce wam sluzyc serio:) landrynka ciekawe coteraz robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolowo mam urlop caly mieiac jeszcze :) chcialbym pracowac zaciebie zebyc ty niemusiala :)i robila wsysdko naco masz ochote moja pani:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landri napisałam wielkiego posta i mi go zżarło . Opisałam całą sytuacje z teściową . Ż le odczytałaś to co napisałam , teściowej nie będzie, jedzie do siostry , klucz u Pani X czyli sąsiadki. Kiedyś jeszcze opisze całą sytuacje z teściową, z moją to temat wszystkich wód na naszej planecie. Tarzan prośba do Ciebie, skoro masz tyle kasy , to kup słownik i weź korepetycje z polskiego . Nie da się czytać Twoich postów. Może też troche z informatyki ? Żebyś wiedział do zego służy spacja. Pomyśl o tym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala ciebie itak bardzo lubie ale moja krolowa jest landrynka i jej slowo najwaznieisze i jak mi karze to kupie slownik :)a tobie buziole sle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała upss , faktycznie , doczytalam o tym , ale rozpędzilam sie zanadto w swoim wpisie. Masz rację , w takiej sytuacji nie powinnyscie tam jechac . Tarzan jako Królowa Twoja nakazuje Ci pisac poprawnie i bez błedów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam prozbe do krolowej landrynki malej mrowki i reszty kompelek moich i krolowej:) wstawiłybyscie tu fotki swoich pieknych stop??????co he bysmy popatrzyli ktora ma najpiekniejsze :)taka abawa:)he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goście pojechali, padam na pysk chyba się odzwyczaiłam od tyla luda w domu ;) małe padło te.z na kanape i usneło takie brudne a niech to, teraz cisza idę myju myju i chyba się wczesniej położe, Mala> nie zazdroscczę ale też nic nie podpowiem ja mam teściową w porządku Kinga wysyłaj emaila Landrynka ma rację jak to mogło się posypać w tak młodym małżeństwie, nie wierzę :( Dla reszty 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej Niestety nie poopalalam sie bo bylam w pracy , napisac liste godzin zeby mi za lipiec wyrownali przy nastepnej wyplacie. W koncu to nie mala kwota a na pewno przegapia cos. W ogole zle sie dzieje w pracy,wrocila poprzednia asystentka i mnie najnormalniej w swiecie wygryzla. Teraz mysle o urlopie a po powrocie rozeznam sie co i jak. Landri jade na 10 dni od wtorku do soboty ,bo w sumie to te dwa dni to na lotniskach sie spedzi. Mala ta historia z twoja tesciowa ,na pewno powielana jest w wielu rodzinach Bardzo brzydko sie zachowuje, to was ma za pomagierow? Niech moze Michas pomaluje mieszkanko ,skoro babcia ciocia robi mu takie prezenty. Zawsze mozecie powiedziec ze byliscie na urlopie,mogliscie miec w tym samym czasie inne plany. Jak sie do niej nie wybierzesz ,to napisz jej list. Ja wiem ze to mama twojego meza, na pewno mu przykro,ale teraz to ty i twoje dzieci jestescie jego najblizsza rodzina. Ech....... U mojej babci , bylo sporo dzieci. Teraz na starosc po smeirci dziadka babcia kazdej corce ktora chciala dala kawalek ogrodu i moga sobie sadzic itp. Najsmieszniejsze ejst to ze ciocia ktora ma swoje warzywa itp przyjezdza po gotowe sloiki. Tych rodzinnych historii to jest masa. A ten tarzan to chyba fetyszem jakims jest,ale takie bzdury zeby pisac to sie w glowie nie miesci hihi . Jakies pieniadze,karty cuda na kiju. Chyba chlopina nie wie ze sie tu nei da zamieszczac fotek,on sie z jakiejs choinki urwal, choinki niewiedzy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny 🖐️ u nas przez ten caly czas jest poprostu super pogoda! jezdzimy nad morze na plaze, siedzimy na werandzie, nawet kupilismy maly basenik dla Antosia do pluskania i namiocik, ktory ochrania przed sloncem, mowie Wam to rzadko spotykanie, zeby tu bylo TAKIE SLONECZNE LATO!!!! szok!!! z nowosci to jeszcze to, ze zaczelam pod koniec lipca prace, bylam na 4 dyzurach i jeszcze 7 przede mna i znowu mam wakacje i lecimy do Polski :-) Jak jestem w pracy, to w domu wszystko ok, Antos przesypia ladnie nocke :-) Dzieki tej pracy to w sumie udaje mi sie cos wiecej poszydelkowac, bo jak jestesmy odrobione, pacjenci spia i jest troche luzu, to mozna zajac sie robotkami :-) Julii ------> co do mojej slabej kondycji, to nie opisywalam tego co mi sie dzialo, bo by mi wyszedl zestaw objawow z leksykonu objawow chorobowych ;-) ...ale musze powiedziec, ze powoli zabieram sie za siebie i zaczynam cwiczyc na silowni jak tylko znajduje mozliwosc, tak by zlikwidowac efekty ciazowo-porodowo-poporodowe - ehhhh! Julii - milego pobytu w Polsce :-) Landri ------> ten kurczak, to tylko tyle, ze do bulki tartej dodajesz sezam, w proporcjach pol na pol :-) Jak sie corci podobala w Szwecji? i jak corkom smakowal tort? mrowko -----> moja siostra podlewa orchidee co tydzien, wkladajac cala doniczke do wiaderka z woda, ale tak, zeby nie wchodzila woda gora, tylko zeby roslina ssala wode od dolu, na mniej niz pol godziny kania2a ----------> gratulacje dla Ciebie i mezusia z okazji rocznicy slubu :-) milego pobytu w cichej dolinie :-) Sylviku ------> a pamietasz jak pisalas, ze forum Ci troszke pomaga? ... nie zapominaj o tym i zagladaj tu czesciej - to mnie si etez tyczy, bo wpadam tu tez nie za czesto - ale!!! za kazdym razem sobie obiecuje, ze sie poprawie :-) Mala1972 -----------> jak ogladalam wiadomosci w necie -szkody po burzy, to uwierzyc nie moglam, ze to PO BURZY! Kinga --------> Landri to madra kobieta, napisz maila, z pewnosci Ci cos doradzi.... jestescie mlodym malzenstwem i na pewno sie wszystko ulozy, a zmojej strony 1 rada to na pierwszym miejscu obojetnie jakich problemow by sie to tyczylo to -komunikacja-trzeba ze soba rozmawic. Hmmmm!!! czyzby przez niejakiego tarzana nasz topik powoli staje sie topikiem ''sponsorowanym''? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Druga ? ;)Dopiero druga ? W pracy mialam zamieszanie, gdy wrociłam od razu wzielm sie za goląbki :) Chce jeszcze wstawic jakies ciasto, moze szarlotkę? Teraz chwilka przerwy na kawe :) A ,ze kawę spijam w tempie błyskawicznym , więc juz spadam, bo mnie czas nagli. Wpadne poźniej i poczytam Wasze wpisy . Widze, ze jest co czytac :) Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chej dziewczyny pewnie wszysdie spicie jeszcze:) a ja mam zly dzien wczoraj przegralem nazakladach 1200zl trudno sie muwi chociaz moglem oddac ta kase mojej landrynce pewnie itak by niewziela bo jest bardzo porzadna:) dziewczyny i mam prozbe macie jakies samotne kompelki znalazlybyscie moze jakas dlamnie zebym juz sam niebyl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×