Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Ja w sumie tez na luzie, ale w srodku troche się denerwuję :O Zadzwonilabym juz do córki, ale kazala mi czekac do 12 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córa juz po ;) Zadowolona, stwierdziłą , ze byla łatwa i podpasowaly jej tematy. Akurat Swietoszka , który był w czesci pisemnej bedzie miec na prezentacji maturalnej;) Teraz mogę napic sie spokojnie kawy 7 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje że dzieci Wam się sprawiły super ;) myślę że faktycznie skończe na kupnie biżuterii, chyba będzie to najlepszy prezent :) dziękuję za podpowiedzi ;) Katarzynek miłego lotu, a wczasy napewno będą udane, moja szwagierka z M byli rok temu i wrócili zachwyceni ;) nie denerwuj się :) Mrówka chusta piękna, ale nie na moją kieszeń :P Julli dobrze że napisałaś co podają u nas bo jeszcze bym sobie zamówila to "pene" :P miłego dnia, ide kroić ziemniaki na zupke warzywną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo 🖐️ Pada..pada..pada...i tak od wczoraj..... W mieszkaniu od razu zrobilo sie nieprzyjemnie,zimno i wilgotno, ble...No i tak szaro..Nie ma to jak slonko! Tez zjadlabym sobie talerz goracej zupki, a zapycham sie kanapeczkami. Powinnam pojechac na zakupy spozywcze, ale w takiej pogodzie to nawet sie szykowac nie chce. Moze pozniej ;-) No i ksiazke jakas powinnam kupic, bo juz nic ciekawego mi nie zostalo. Tesciowa podzucila mi jakies dwie, ale takie romansidla to nie dla mnie... A u Was jaka pogoda? Trzymam kciuki za Waszych maturzystow :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka🖐️ u mnie ciezka pogoda, chłodno sie zrobilo, w tej chwili nie pada, ale jakos tak smętnie jest ;) Sylvik 🖐️ juz widze jak Ci na "tacy" przynoszą "pene " :P Ciekawa jestem czy bys pogardzila ? :D ;) I faktycznie przez ta mature zapomnailam napisac o chuscie Mróweczki. Jest przepiękna , niestety w obecnej chwili nie na moją kieszen :( Bo na bank bylaby moja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D :-D :-D :D :-D Landrii...moze razem sie wybierzecie na ten smakolyk? restauracja w Twoim pieknym miescie................. :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczko :D:D:D :D:D:D....... hihi teraz Sylvik juz się nie wymigasz :P tym bardziej ze "pene" podają w miescie , do ktorego zawsze masz zawitac ;) Juleczko a mozesz napisac , w ktorej to restauracji podaja tak wykwintne dania ? hihi..... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrzcie co wyczytałam ;) Stan pogotowia w Hiszpanii; spadł śnieg i grad Po tygodniu lata, na początku maja powróciły do Hiszpanii zimowe temperatury. W 27 regionach kraju, głównie na północy i na wschodzie, ogłoszono stan pogotowia ze względu na śnieg, grad, deszcz i burze. W Vinalopo w prowincji Walencja grad zniszczył w poniedziałek uprawy winorośli, a w okolicy Elche, w tym samym regionie, uprawy granatów. Na Majorce padały ulewne deszcze - woda zalała wiele lokali, a nawet metro w Palma de Mallorca. Interweniowała straż pożarna. Ciekawa jestem w ktory rejon Hiszpanii pojechala Katarzynka ? A moze napisala ? Pamietacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też bardziej jesień niż wiosna :O Katarzynek w Hiszpanii pewnie zmarznie Mój szef też ma dzisiaj maturzystę. Od rana humorek mu tak dopisywał, że my też to odczułyśmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezle, niezle....optymizmem to nie napawa na pewno. Przypomnialo mi sie, jak to w zeszly poniedzialek byla u nas burza, to byl horror, czegos takiego nigdy nie widzialam i nie slyszalam. Blysk za blyskiem, moze byl odstep sekundy , bo wiecej nie. Ja mam okna z trzech stron, mimo wieczornej pory bylo jasno, cos strasznego...i te grzmoty. W koncu nie wytrzymalam, zalozylam adidasy i wyszlam na klatke. Myslalam, ze gdzies uderzy na pewno. I to trwalo ponad 2 godziny, bylam tak zdenerwowana ze brzuch mnie bolal. Moj tez byl zdziwiony ta akcja natury. jak sie rano obudzilam to czulam na sobie zmeczenie poprzedniego wieczoru. Landrii, rezerwuj miejsca :-P http://dellacasa.pl/dodatki.html#E8C140 Herbatka karmelowa? ...ja dzis co chwile cos skubie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania 🖐️ ;) Julka wiem o czym piszesz. Sama przezylam taką burze rok po powodzi w Polsce :O Bylam wtedy na wakacjach u tesciów . Burza była wtedy nad Polanicą Zdrój w nocy po połnocy.. 3 godziny błysków i grzmotw jeden za drugim. Czegos takiego w zyciu nei widzialam. Nikt nie spał, bo nie dalo się spac . Huk potworny i wygladalo to jakby cala Polanica się paliła. Taka łuna nad nia byla .Na drugi dzien podali , ze zostala całkowiecie zalana przez nawałnice :O Dzieki za namiary ;) A swoją droga to strasznie drogie to zarełko :( 100 za penisa ? :O:P Sylvik to kiedy wpadniesz na "pene" ?:P Jak powinno byc poprawnie ? Nie moge znalezć tego Twojego wpisu. Napisze do nich maila , albo zadzwonie i poprosze o korekcję błedu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania 🖐️ ;) Julka wiem o czym piszesz. Sama przezylam taką burze rok po powodzi w Polsce :O Bylam wtedy na wakacjach u tesciów . Burza była wtedy nad Polanicą Zdrój w nocy po połnocy.. 3 godziny błysków i grzmotw jeden za drugim. Czegos takiego w zyciu nei widzialam. Nikt nie spał, bo nie dalo się spac . Huk potworny i wygladalo to jakby cala Polanica się paliła. Taka łuna nad nia byla .Na drugi dzien podali , ze zostala całkowiecie zalana przez nawałnice :O Dzieki za namiary ;) A swoją droga to starsznie drogie to zarełko :( 100 za penisa ? :O:P Jak powinno byc poprawnie ? Nie moge znalezć tego Twojego wpisu. Napisze do nich maila , albo zadzwonie i poprosze o korekcję błedu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he Landrii...to moze zrobmy interes, bo co tam sama poprawka takiego specjalu jak penis, skoro pelno bledow tam maja. Ty zalatw, ja poprawie, a kasa dzielimy sie po polowie :-P Ciekawe jaka mine maja Wlosi lub inni wladajacy tym jezykiem czytajac cos takiego ;-) W kazdym badz razie pieczywo to "pane" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) Juleczko nie ma sprawy. Napiszę do nich i zapytam ile płacą za poprawe błedów :P Zyskiem dzielimy się po polowie :P ;) I tak sie zastanawiam, jezeli juz ktoś faktycznie chce zabłysnąc znajomoscia potraw z kuchni zagranicznej , to wypadaloby przeciez popytac kogos o poprawnosc nazw , zeby takich gaf nie popełniac ?!! :D Laseczki, zbieram się do domu. W drodze jade do znajomego z wódką w prezencie , bo 2 maja mial imieniny ;) Wczoraj dzwonilismy do niego z zyczeniami i nei bardzo kumal co i jak ........... był jakis taki wczorajszy i to nawet bardzo :P Bużki, spokojnego wieczorku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynka> miłego ucztowania :) a do restauracji to ja też chcę :P mam w końcu siostrę w okolicy to moze ją kiedyś też przy okazji odwiedzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze to widze że wkońcu spotkanie będzie przy "penisie" u Landrii w mieście hehe w sumie ja mam niedaleko :P Juleczko może to coś w powietrzu jest bo mi się od kilku dni gęba nie zamyka :( ciągle coś żuje i szukam po szafkach, najgorsze że już widze po spodniach że efekty tego są :( kurcze czemu w drugą stronę nie jest tak szybko hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry 🌻 A co dobrego na tym stole postawiłas Mróweczko ? ;) Mam ochotę na buleczki z masłem i bialym twarogiem , a do tego kubek kakao ;) Co Ty na to ? :P Miłego dnia Dziewczyny !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny Znowu zimno i deszczowo. Ciekawe gdzie to globalne ocieplenie :P Serwuję herbatkę malinową. Normalnie nie mogę się jakoś dziś pozbierać. Przez pół nocy kotka darła mi się za drzwiami sypialni, bo nie chcieliśmy jej wpuścić. W końcu Młoda nie mogąc znieść tego miauczenia, uchyliła drzwi naszego pokoju i rano obudziłam się z kotem na głowie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynka; do stołu podano kopytka jeszcze parują - własnie skończyłam gotować :) Kania- to chyba Ci było ciepło ;) u mnie też deszczowo i chłodno, dlatego teraz proponuje kawusie i idę dalej dziubać chusty :) wczoraj jedna z dziewczyn podzieliła się ze mną wzorem na piękna chustę i już dostałam przyśpieszacza, muszę skończyć to co mam i zrobić to co mi się podoba :D o tu prosze zdjęcie - http://twistcollective.com/2010/spring/magazinepage_020.php a ponadto zapisałam się na zakup jeszcze jednego wzoru - http://twistcollective.com/2010/spring/magazinepage_023.php i na oba już zakupiłam włóczkę no wiem że was to nie rusza ale musiałam sobie pogadać bo strasznie się cieszę ;) :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mróweczko ładne te chusty. Ale póki co, to mam tylko ostatnio cierpliwość do moich krzyżyków. ;) A ciepło to mi było, owszem. I całe szczęście, że mnie kark nie boli, bo bym tego kota chyba udusiła. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam i sily i czasu do krzyzyków ani do szydełka. Ale po 15stym wracam do rekodziela na dobre ;) Mrówka jak to mnie nie rusza ? Nawet nie wiesz jak Cie podziwiam i zazdroszcze zdolnosci . Poza tym bardzo mnie sie podobaja te Twoje prace i gdybym miala kasiorke , to bylabym głowną Twoją odbiorczynią ;) Tą czekoladową chustą jestem oczarowana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie Mrówka ma złote ręce i cierpliwość :) Mam szansę, żeby moje krzyżyki zobaczył ktoś więcej niż tylko moi goście. Mają zamiar zorganizować w ŁOKu wystawę takich prac. Młoda i ja też chcemy wziąć w tym udział. Namawiam moją bratową. Ta to dopiero ma co pokazać. Mam na myśli oczywiście krzyżykowe obrazki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero co przestalo padac... Wszedzie tylko woda i woda, az boje sie ze skrzynek z kawiatami zaczna wychodzic robale...ble..kiedys wlasnie od kilkudniowych deszczy pojawily sie u nas na balkonie takie dlugasne robale, horror. Gdyby slonce wyszlo to by ladnie wszystko wysuszylo, ale ponoc do piatku ma byc tak nieciekawie. I chyba przez ta pogode mam taki wzmozony apetyt ;-) Teraz herbatka---- Czy ktoras ma jakies wiesci od Jasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale miodzio - balsam na moje serce :) ;) mozecie tak częściej :) ale oczywiście nie badźcie takie skromne wiem ile trzeba zdrowia żeby taki piękny obraz wyszyć Landrynka - jak tam po matematyce - u mnie chłopcy twierdzą ze nie było najgorzej ale to się pewnie zobaczy po wynikach jutro angielski - o to właściwie jestem spokojna - obym się nie przeliczyła teraz kawusia zbożowa i dalsze robótki ale nuuudy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczko jedyne wiesci od Jasy ma chyba Mała :O A kwiatki? moze suszarką je podsusz :P Albo do solarium daj . Szkoda zeby te robale je zniszczyly :( :P ( zarty ) Rozmawialam z córka zaraz po tym jak wyszłe ze sali. Jakas tak dziwna byla :O W sumei powiedzial ze spoko;) Teraz jednak , gdy juz ochlonęla powiedziala, ze naawet nie zle jej poszło i powinna miec wyniki przyblizony do matury wyniku z matury próbnej. Wtedy otrzymala 74 pkt ;) Wiec chyba tak najgorzej jej nie poszło :D Kania a co to jest ten ŁOK ?;) ( łowicki osrodek kultury ? :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak piszecie o tych swoich apetytach ..........ja juz wygladam jak kobieta SUMO :O:O wiec prosze o zarciu nic nie wspominac :P bo się tylko dołuje 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×