Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Czesc Lasencje !! 🖐️ Dzien dobry 🌻 U mnie juz pogoda cudooo, ciepło i słonecznie;) Julka a co Ty tak ostatnio bez czarnej szatki się pokazujesz? Lenistwo czy roztrzepanie ? :P ;) Wstałas już ? Ita nic się nie stało, dobrze ze się przyznałas do błędu :P Obejrzę foteczki jpo powrocie do domu . Katarzynek bylas na tej kawie ? Co Ci szkodzi ?!! Obrązcki jescze nie masz na palcu :P Ile Twoj Ka jest od ciebie starszy ? I wlasciwie jakie Ty studia robisz? Dziennie i zaoczne razem ? Moze zapomnialam juz jak o tym pisałas :O Ita tez mogła w sumie dac sie zaprosic ;) Przeciez spotkanie takie przy malej czarnej, to chyba nie zdrada ? ;) :P Jesli chodzi o kryzys wieku sredniego u mojego męza to smiem stwierdzic, ze go albo omija , albo tak sie dobrze moj M kamufluje ;) Ma siłę do wszystkiego i chęci zawsze i wszędzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, u mnie dzis slonca brak, wczoraj po poludniu tez nie bylo, ale bylo cieplutko i kawke na balkonie zaliczylam na samej koszulce :-) Moj tesc znowu w szpitalu, niby ma miec operacje, a potem sie okazuje, ze na razie tylko badania...i to juz drugi raz. Ja mysle, ze on sam jest temu winien, bo bardzo malo mowi i jeszcze mniej pyta . Ja za to mam 100 pytan na godzine i jestem strasznie ciekawska :-P No ale dzieki temu wiem co gdzie dlaczego po co i jak :-P Wiecie co, te moje buty spadaja mi z piet, normalnie jak w klapkach czlapie :-( Za duze nie sa, cos tam po prostu w piecie nie graja.... Mysle sobie, ze sprobuje kupic takie zelowe wkladki do butow, mialyscie moze? Wczoraj zrobilam na kolacje kuskus, ale tyle tego wyszlo, ze mam jeszcze na dzisiaj. Zrobie tylko salatke warzywna, bo mam wielka ochote. I to by bylo na tyle. A moja kolorowa szatka to po prostu wiosna, Landrii :-P Jak tam dzis w pracy? Mrowka, jak tam Twoje wlosy? Moje po tym domowym farbowaniu zaczely sie kruszyc doslownie, powinnam isc teraz pofarbowac do fryzjera, ale obawiam sie ze sa zbyt slabe. Ratuje je teraz jedwabiem i odzywkami. Sylvik...czy do frenchu wykorzystujesz tipsy z bialymi koncowkami? czy robisz tylko i wylacznie zelem? Kania, Mala,Olajda, Bling, Jasa, katarzynek, Ita 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynko robię studia dzienne i jestem na 3 roku i robie zaoczne i jestem na 1 roku:) a mój Ka jest starszy 7 lat, urodzilismy się w samym miesiącu i nawet dzień po dniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja :) Julia> ja nic nie robię a wyglądają włosy okropnie - chodzi mi o odrosty, ale czekam cierpliwie, nowe włosy już widzę zaczynają odrastać, wiec nie jest źle ;) moze w połowie maja się już zdecyduje na farbowanie fotka dotarła od Ity ;) kolejna blondi na forum, hm hm :) o kurcze Katarzynek to spora różnica a jak facet chce jeszcze rządzić bo uważa sie za mądrzejszego i bardziej doświadczonego ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wyszło szydło z worka ;) Najmilszy funduje nam wycieczkę na Ukrainę. Będziemy zwiedzać Łuck. Wychodzi na to, że tylko jego pomysły są godne realizacji. Jutro wyjazd z samego rana. Wracamy wieczorem. Chyba nikt nie ma takiego przewrotnego męża. :D A z tym kryzysem to pewnie prawda. ;) Albo go tak rozbałamuciłam. Po wczorajszej przygodzie na szczęście nic mnie nie wzięło. Na noc wzięłam fervex. Pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nie miałam weny pisać. już kilka razy się zbierałam, ale kasowałam. Piasałam o wszystkim,a nie o tym co mnie boli. to tyczy się M Choć nie którym się to wyda dziwne , ale koniec mojego małżeństwa. Czekałam, myślałam teraz mam dowody. Jak będe miała siłe napisze wam na poczte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kania Uważaj na kryzys wieku średniego. Też tak myslałam. rzeczywistość, dochodzenie , plus prowokacja dały koszmarny obraz. jeszcze bym zrozumiała po wypatku,ale pamiętacie moją romantyczną noc w asyście policji. teraz wiem ,że to było uspienie mojego instynktu. Jak i wiele innych rzeczy. Puzle zawsze układają się w całość. On już nawet nie zaprzecza. o prowakcji napisze wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Katarzynku no faktycznie spora róznica wieku , Ty jeszcze taaaka mlodziutka, a Twoj Ka juz dojrzały facet :) Ita dziekuje za zdjecie , ale tylko jedno ? Dlaczego tak mało ? Fajna babeczka z Ciebie , Twoj men tez calkiem calkiem :P Czekaj na RE ;) Moze jeszcze dzis .... ;) Kania no no , co za szalenstwa. Mam nadzieje ze po powrocie pochwalisz sie zdjeciami i opiszesz nam jak bylo ;) Mała a u Ciebie co znowu się dzieje ? Ja zamulam w robocie :( Tak ładnie na dworze , cieplo , slonecznie a w tej mojej pipidówie zimno jak cholera :O:O Jeszcze sie mury nie zdązylay nagrzac i pizga mi tu po nogach :P I ogólnei nie czuje się najlepiej . Bardzo mnie boli głowa, nie spalam znowu do 3 , ehhhhh ja juz chyba sie starzeje , bo zaczynam się łapac na tym , ze jestem coraz bardziej marudna :P Co macie w planach na dziś ? Buziaczki dla Wszystkich , zycze w miare udanego i spokojnego weekendowania 🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaraz wybywam na miasto. Pogoda ladna, wiec milo bedzie polazic :-) Landrii..po powrocie z pracy poczytasz ;) Mala...co tam znowu? Buziaki dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie pogoda dziś fajna, ja kończyłam kopać w ogródku, i już finito :)) teraz jeszcze tylko posiać ogórki ale to dopiero jak będzie ciepełko ;) skończyłam szal właśnie się suszy i zaczełam drugi bo mnie jakaś wena naszła, wymyśliłam wzór i tworzę ciekawe co z tego wyjdzie ;) jutro jadę na imprezkę rodzinną, 25lecie małzeństwa u siostry męża, zapraszam na herbatkę zeby odgonic smutki :) Mala> toś zapodała, Ty to tak powaznie? no bo jakoś trudno tak uwierzyć dla wszystkich miłego odpoczynku i słonecznego dnia :) Landrynka i jak Ci się udaje bo z tego co pamiętam dawałaś sobie czas do czerwca a to już tuż tuż, mam nadzieję ze dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mróweczko ano u mnie nie ciekawie :O Za duzo pisania o tej sprawie, ale w trakcie wychodzą rzone sparwy zadawnione i okazuje się, ze wszystkie zyski idą na coś o czym nie mialam pojęcia :O Caly czas myślę , kombinuje , ale gdy juz , juz nwydaje mi się ze widze swiatelko w tunelu to znowu cos ............dalam sobie czas do czerwca i ten czas faktycznie się chyba skonczy. Za duzo mnie to kosztuje i sil i nerwów . Po 2 kalruje się poamłu sytuacja u mojego znajomego, ktory byc moze będzie miec dla mnie propzoycję pracy, ale to dopiero od wrzesnia. Moze kokosów tam miec tez nie będe , ale będe dostawac wynagrodzenie zgodnie z umową na czas i w calosci ;) Porobilam zdjecia i dziś mam zamiar pare ciuszkow wystawic na allegro. Moze to jakis pozytywny skutek odniesie ;) Teraz popołudniowa kawa , moze lampka czerwonego wina i zaczynam skromne porzadki. Na wieksze nie mam checi :P Mąż pojechal do tesciów z praniem. Jak zawsze gdy sienie am kasy to cos się psuje. Po raz ktorys z rzedu spieprzyla sie pralka . A na czesci musimy czekac do srody :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu ja mam byc pierwsza ? :) Dzien dobry 🌻 Wstawiłam obiad i ide z filizanką kawy posiedzieć na balkon ;) Nie mam ogródka , wiec cieszę się z tego co mam :) Życzę Wam miłej niedzieli :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milego kawkowania, Landrii :-) Ja juz po..teraz make-up :-) A masz slonce na tym balkonie? u mnie dopiero tak po 17...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Baby :) zwiałam ze szkoły trochę... poszłam na spacerek a teraz chyba wstawię pranie... tak wiem że jest niedziela... Landrynko wracając do tego faceta od pizzy bylo nawet ok ale jak powiedział mi że ma kumpla w ZK w mojej miejscowosci dowiedziałam się że mam lekkiego świra na miejsca gdzie są kraty przestal sie odzywac... ja szukam wpółlokatorów i nie wiem jak do konca miesiaca znajde kogos.. odezwał się do mnie Rob English native speaker moglabym mieć bezpłatny kurs języka bo prawie nie mówi po polsku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nawet nie wiedziałam że tyle tu nie zaglądałam :P przepraszam ale wiosna tak mnie nastraja że cale dnie spędzam na dworze i nie mam ochoty psuć oczu przy kompie ;) Juleczko ja french robie tylko żelem, kiedyś miałam tipsy z białą końcówką ale szybko odrasta i trzeba wymieniać tipsy na nowe, a ja wychodze z zasady że najlepiej pierwszy raz tipsy nsaklejać a potem już tylko na swoje pazurki żel nakładać, więc szkoda płytkę piłować i zmieniać tipsy co 2 uzupełnienia. Zaraz spojrze na poczte czy mam też fotki Ity ;) Mała co się znowu porobilo u Ciebie? coś nie doczytalam :( Landrii daj link na allegro, może coś odkupie ;) dziś chciałam sobie kupić super sandałki, takie modne paseczki ale oczywiście te co mi się spodobały to mojego numeru brak 😠 czy Wy też tak macie problem z zakupem tego co Wam się podoba? bo ja już myśle że to oczywiście złośliwość rzeczy martwych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) Julka balkon mam od strony południowej. Latem w piękny , słoneczny dzień słońce mam praktycznie od 10 do 18 ;) Nic tylko się opalac :P Sylvik mogę podesłac linki, ale zaopatrzenie mozesz robic tylko gdy szykujesz się do roli po raz drugi mamy lub chyba prędzej do roli babci :P Jednak nic w tej sprawie nie zrobiłam. Mąz wrócil szybciej od tesciow . Naprzywozil smakolykow, wiec zrobilismyy sobie uczte przy pudingach , batonikach , ciasteczkach itp ;) Wspomnialam Wam , ze jego ciotka byla w Izraelu. Przywiózl dla nas wino z Kany Galilejskiej, olej z Betlejem , ziemie z Betlejem i wodę z Jordanu oraz ponad 1000 zdjec do obejrzenia :D Wysyłam do Syvika i Mróweczki zdjęcie Ity :-) Ja jutro sie zrewanzuje. Dzis mi się nie chchcialo :P ;) Dobranoc. Jutro na 10.00 zamawiam kawę z mlekiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawusia :) dziś zaplanowałam sobie godzinkę na siedzenie tu więc chodźcie a pogaduchy za oknem słoneczko no i zaczyna robić się ciepełko i tak się zastanawiam bo za chwilę na plaszczyk będzie już za ciepło a na sam sweterek jeszcze chyba za zimno, nic posredniego nie posiadam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadal nikogo no trudno to musowo brać się trzeba za robotę, apropo słyszałyście że jest 8 kandydatów na prezydenta? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Laseczki, u mnie tez pieknie i slonecznie, chyba lato zawitalo :-) Weekend spedzilam w letnich bluzeczkach :-) Wczoraj bylismy w lodziarni, slynnej w mojej okolicy, bo robia lody z samych naturalnych skladnikow, ludzi jak "mrowek" :-D :-D :-D niektorzy porozkladali sobie koce i sie opalali. Na drugi raz i ja wezme do bagaznika koc w razie czego ;-) Mrowka, a moze zrobilabys sobie jakis dluzszy sweter rozpinany albo niekoniecznie z guzikami... Ja nosze takie wdzianko (nie wiem jak to nazwac), dlugie przed kolano..kurcze trudno wytlumaczyc, poszukam gdzies w necie, jak znajde to wkleje. A wkladki kupilam i juz mi nic nie spada ;-) Dziki Sylvik, ja wyszlam z wprawy w robieniu tej bialej koncowki,no ale musze sie wziac za to. Landrii....tez bym chciala taki balkon! Dla wszytkich milego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zadna mnie nie czekala z kawą ?! :( .......:P Julka u nas sa lody wloskie, zreszta pewnie wiesz o tym , czy one maja coś z Włoch czy tylko samą nazwę ? ;) Mrówka Juleczka dobrze napisala, mozesz sobie zrobic przeciez jakies wdzianko na drutach czy szydelku z jakiejs lekkiej włoczki, takie 3/4 i masz do wszystkiego i do spodni i spodnic ;) Nie bedzie to wygladac jak swterek, a z pewnoscią bedzie lzejsze niż płaszczyk :) U mnie tez dziś piekna pogoda. Ponoc cisnienie jest ok, a wszyscy zaspalismy ;) Jkaos tak sie dobrze spało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii...chodzi Ci o te krecone? to tylko nazwa... Powiem Wam, ze wloskie lody sa przepyszne! i nakladane lycha, a jak widze w Polsce te malutkie galeczki to juz mi sie odechciewa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo jeszcze tu ktoś jest ;) Landrynka prosze podeślij mi linka na stronę skąd pobrałaś sobie program antywirusowy ten którego używasz no i co z tego ze jest 17 stopni jak wiatr wieje zimny i trzeba się chować co do porad to dzięki myślałam zeby sobie cos takiego zrobić ale jakoś nie mogę sie zabrac, a powodów jest tysiąc ;) właśnie oglądałam program o operacjach plastycznych nastolatek w stanach, brrrrrrrr straszne, wiele z nich powinno po prostu pójść na siłownie i mż a nie od razu pchać się pod skalpel pokazywali na żywo jedną operacje bleeeeeeeee , na brzuchu miała dziewczyna tony tłuszczu pod skórą i to już po odessaniu, to okropne, dobrze że u mnie gotuje się zupy, moje laski powinny mi ziękować że ich nie karmię pizzami chociaz pewnie by tego chciały ;) :) powiiny to obejrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Julka własnie o te kręcone mi chodzi ;) I tak myśłałam, ze z włskiego to maj tyle co nic :P Zresztą podobnie jest z ryba po grecku ;) Ponoc Grecy nigdy w takim wydaniu jak u nas w Polsce się podaje rybę , nie jedli jej ;) Mrówka ja ogladalam kiedys program Martyny Wojciechowskiej o Wenezueli. Tam juz dziewczynki 5- 6 letnei poddawane są opreacjom plastycznym ;) Nawet nie wiem jak to skomentowac . O programie antywirusowym napisze do Ciebie z domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Decyzja podjęta, siedze w tym bagnie do 15 maja , potem witajcie WAKACJE !!!! :O ;) :P sama nie wiem czy sie cieszyc , czy płakac , mam mieszane uczucia, ale tak czy siak, decyzja zapadla .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarzynek zaryzykuj, co Ci zalezy ;) przyda Ci sie troche takiej bezposredniej rozmowy w tym jezyku ;) Sylvik daltego ja jak ide do sklepu, to nie wymyslam sobie co chcialabym kupic, tylko dopiero kupuje jak mi cos w oko wpadnie . Ty masz podobnie jak moja córka, ona sobie umysli jakis ciuch a potem bieganie po miescie w poszukiwaniu takiego samego ciucha :O Nabiegamy sie, pol miasta zlecimy i w koncu kupi cos co jest . Juz sie boje na samą mysl, bo czeka mnie w czawrtek moze w srode nawet taki rajd. W przyszły wtorek ma córa mature i musi sobie kupic cos wiztywoego na te okolicznosc. Oczyswiecie jzu mi mowi jakie spodnie , jaka bluzka , jaka spodnica a i tak wiem ze dokladnie tego samego nie kupi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to mamy oboje maturzystów Landrynka ;) na szczęście u mnie chłopak i gajer już ma, zreszta ogólnie o tym ni emyślę bo jak widze jego przygotowania do tego to mnie krew zalewa ;) a wakacje czasami się przydadzą, może wyjda na dobre głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×