Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

macham bo też deszczowo i mam troche pracy w domu :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez macham, dzis wyszlo slonko, ale naokolo wciaz mokro. Oby tylko juz nie padalo. Mi leb peka, cos czuje ze szykuja sie zmiany i juz sie denerwuje. Wczoraj wieczorem pomyslalam sobie...."jak chcialabym byc jeszcze dzieckiem ".... A jak nim bylam to bylam przekonana, ze dorosli problemow nie maja... Buziolki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvi ja jeszcze w sprawie tych tabletek regulon. Czytałam w internecie, że to na trądzik działa, tzn. leczy go. Więc mają podobne działanie jak Diane. A Diane nie można stosować przez dłuższy czas, co najwyżej do pół roku. Bym musiała się skonsultować ze swoim ginekologiem co do stosowania tych prochów. Teraz poszłam na żywioł i nie biorę nic. Ale cycki przydały by się większe. ;) A jak to na mnie nie zadziała? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania niestety to przez Diane mam problem z wątrobą. Wczoraj Pani gin też powiedziała że Diane można brać do pół roku a mi poprzednia lekarka przepiwywała to przez ponad 3 lata :( teraz mam zamienić tabletki na plastry, nie wiem jak będę się czuła bo podobno pierwszy miesiąc jest nieciekawie i nie każda kobieta może je używać. Musze zmienić tabsy na coś co ma jaknajmniej hormonów. Mówiła też coś o krążkach ale jakoś nie wyobrażam sobie ich noszenia hehe po Regulonie czułam się dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro po regulonie czułaś się dobrze, to czemu zmieniasz? A jak to wpłynie na jakość twojego biustu? ;) Wiesz, ja bym stosowała tylko dla biustu, bo antykoncepcja to mi jest niepotrzebna :D Mam naturalną 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania a po co tobie wieksze cycki ? :P ;) Julka a jakiez to zmiany sie u Ciebie szykują ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belka 6
Bialadamo ,siemanko 🖐️ Landi -normalnie padam na kolana i sie tłumaczę :-P A że ktoś musi być winny to zwalam to na moje dzieci [ale podła zołza]Bo to one wciągneły mnie w tego Facebooka i grę PetVill.Rodzinna rywalizacja poszła ostra !!!W dalszej kolejności dzieciątka moje zwaliły mi swoje misiaczki do obrobienia.....cholera....Dałam się w to wrobić .......i się ocknełam !!!! bo już czasu dla domu to wlaściwie nie mialam ...upsss Oddałam "dziecką' ichnie zabawki mi wystarcza moje :-)Ot i cała prawda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak .......pogoda że tylko spać ....... > kawka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rańca :) deszczowo ale cieplej moze pójde dziś na spacer, kalosze stoją a teraz kawusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania napisałam w poście :P zmieniam bo mam problem z wątrobą i nie powinnam przyjmować doustnych tabletek tylko coś z jak najmniejszą dawką hormonu :( a jak to wpłynie na biust to nie wiem hehe Mrówka miłego spaceru :) u mnie narazie nie pada, może też dziś pospaceruje troche :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie wyszłam ale za jakieś pół godzinki wychodze :) mam do was prośbę wystawiłam druga chuste http://www.allegro.pl/item1031280843_chusta_floweriny.html ale mam do niej obiekcje czy taka z falbanką to kogoś ogólnie zainteresuje? bo mnie jakoś ta falbana nie pasi ale widze że wiele osób lubi takie coś, tylko obiektywnie, musze wiedzieć co lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) Belka codziennie w innej kreacji jestes ;) Wytłumaczenie przyjmuję , rozumiem i opieprzac nie będe ;) Mrowka ma byc obiektywnie ? To będzie : Mistrzostwo Swiata !!! Dla mnie bomba ;) Julka do Ciebie napiszę maila ;) Ja dziś nie mogalm sie podniesc z łozka . Efektem jest spożnienie do pracy o prawie godzine ;) Teraz kawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciao, ja dzis tez nie moglam wygrzebac sie z lozka, za oknem tak melodyjnie pada a w domu tak zimno, ze jak tu wyjsc spod ciepluchnej pierzynki? Normalnie grzejnik wyciagnelam. Belka..no ladnie w to wgrzezlas, a dzieciaczki to jeszcze Ci w tym pomogly :-) , ja raczej tylko na farmie dzialam i jest ok :-) Mrowka...mi rowniez sie podoba chusta, mam nadzieje, ze dasz rade ja sprzedac szybciutko :-) Sylvik ;-) Landrii ..milej pracy :-) Kania...Tobie rowniez milego dnia w pracy :-) Ja chyba poprasuje na rozgrzewke :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wróciłam z ogródka gdzie kopałam :) ale łeb mnie dziś moze nie boli ale kręci czyzby to efekt wczorajszej imprezy, hmm ale byłam trzeźwa jak świnia wiec co to, chyba zaleję sobie druga kawę albo lepiej jakąś odrutkę powinnam zastosować a co do szala to hmhm mam nadzieję ze obiektywne były te opinie bo naprawde miałam obawy co do tej falbanki ;) no nic idę smażyć rybkę potem kawusia i dalsze dzierganie ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówka chusta na styl romantyczny. Ładna 🌼 Daję sobie z biustem na wstrzymanie. Jak się nie ma co się lubi to, się lubi co się ma. Muszę popracować nad interpunkcją. :) Dostałam maila, że nasze certyfikaty są już do odebrania. Niedługo mają do nas dzwonić w tej sprawie. Nareszcie dostanę do ręki dowód, że ciężko pracowałam nad ecdlem. W końcu zasłużyłam sobie na ten certyfikat. ;) Wcześniej dali nam tylko zaświadczenia ze szkolenia Profesjonalny sekretariat i że nas przygotowywali do egzaminu z ECDL. Pokażę szefowi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówka jak dla mnie również bomba, podoba mi się bardziej niż poprzednia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrowka ,ale ładna ,serio ,juz pisałam że Bóg dał Ci genialne zdolności.Bardzo lubię wpadać na Twój blog i oglądać Twoje dzieła .:-P. Kania ,biustu Ci Trza!! oddam za darmo połowę :-)Jeszcze się trochę trzyma w półpionie .:-) Jutro jadę rano do Oświęcimia tradycyjnie na zawody .Młody juz dziś dojechał tam z obozu w Dębicy.Ckni mi się już bardzo za synusiem :-O Wyjechał zaraz po egzaminach gimnazjalnych .Wracamy w niedzielę ,a pod koniec tygodnia jedzie na następny obóz i tak do MP w lipcu . Idę popiec kotleciki bo młody głłłłłłłłooooooodny!!!!! słabo karmili i musiał sobie jedzonko kupować.Ale jutro dowiozę i nakarmię :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też chętnie odstąpie ze dwa numery ;) i nie marudać tylko cieszyć się z tego co się ma, wiecie ile mam problemów z dobrym biustonoszem o dźwiganiu tego nie wspomnę :P miłego wieczora :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laseczki 🖐️ Ja faktycznie mailam miły wieczór ;) Tak mnie głowa bolała, ze szok. Jak wróciłam do domu , to zjadłam , zrobilam sobie relaksującą kąpiel i sie położyłam. Obudzil mnie dopiero pare minut po połnocy odgłos trwającej walki Pudziana z jakims Tamaguczi :P Po obejrzeniu walki uderzylam dalej w kimomo. I najsmieszniejsze jest to, ze się wcale nie wyspalam :P Myśle, ze to wina pogody , takiej jakiejs byle jakiej , ni to cieplo, ni zimno i przede wszystkim brak słonca ;) Buziaki dla Was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, a mi sie dzisiaj zapowiada dlugi smaotny wieczor..zajrze do Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po długiej przerwie :-) Mam bardzo długi urlop majówkowy i spędzam go na Kaszubach z córką. Jak zaczęłam majówkę 1 tak ją skończę 11 :-) Super, w końcu jakiś wypoczynek. Pogoda w kratkę ale ogólnie jest fajnie. Tylko, że we wtorek idę na USG, bo mam podobnie jak Sylvik jakiś guzek w cycku. Oby to się skończyło tak samo jak u ciebie Sylviku. Poza tym mam podobne problemy co nasza Mala, stąd ten wypad bez "kochanego" męża. Mam dużo do przemyślenia. Muszę sobie wszystko poukładać w główce, a to nie takie proste. Dlatego też nie odzywam się zbytnio do was, bo nie chcę wam smucić. A miejsce gdzie wypoczywam jest do takich przemyśleń idealne. Najchętniej zamieszkałabym tutaj. Póki co jest tutaj jeszcze cisza, spokój, natura itp. Landrii - dziękuję Życzę wam miłego weekendowania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) O !! Ferdka fajnie, ze się pokazałaś :D Mam nadzieje, ze wyciszysz ise tam w tym "buszu" i dokonasz własciwych wyborów;) A guzkiem na zapas się nie martw . Sama widzisz jak u Sylvika sie skonczylo ;) Wierze , ze będzie ok :D Julka jak takas samotna to moze jakąś flaszeczkę obrócimy ? :P ;) Sylvik wpadniesz na kielicha? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii...stawiasz? bo ja chetna jestem :-D Ferdka...trzymaj sie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie Kochana , ze stawiam, tylko napisz mi na co masz ochote , jaki drink ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, myslalam, ze juz sie nie docczekam i nalalam sobie lampke czerwonego wina. Moze byc wodeczka z sokiem, najlepiej grejfrutowym ;-) A Ty co pijesz? Wieczorek w domku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak , w domu :-) Jestem wykończona tym tygodniem :O To ja dolączam do Ciebie tez z lampką czerwonego winka :D Własnie buszuję po facebooku i próbuję się połapac , co z czym się je :P Ale albo ze mnie taki głąb , albo to takie skomplikowane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze po pierwszej lampce bedzie lepiej ;-) A jak nie po pierwszej to po drugiej :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda , ze nie ma Cie tu koło mnie, wprowadziłabyś mnie w tajniki tego ustrojstwa ;) No to na drugą nóżkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×