Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Landri ja dałam na chybił trafił( prosiłam o terafił) wyszło chybił. Mróweczko czyżby miód z mleczu? Też robiłam przez lata, mam chyba ze 2 słoiczki. Trzymam się, M chyba zaczyna pękać,w nocy przyszedł do mnie w wiadomym celu, oczywiście go pogniłam. Choć powiem wam ,że miałam cholerną ochote. Ale rozum zwyciężył na chucią(tak moja babcia mówiła),efekt nie spałam wcale. Jak głupia nadsłuchuwałam czy śpi, też nie spał. o 4 wziełam kijki i poszłam ,wróciłam po 6 ,on akurat wstał.Myślał ,że ide do sklepu,nawet nie wiedział ,że mnie nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania ja biore regulon, po poprzednich też nie było efektu :P Mróweczko gdzieś miałam ten przepis od Ciebie na mlecze ale mi go wcieło, jak możesz to podaj raz jeszcze i napisz na co on pomagał ;) mleczu mam aż żółto na podwórko a że siedze teraz w dom u i sie nudze to może wkońcu zrobie coś pożytecznego ;) pogoda dziś piękna, ale słońce tak dawało że aż parzyło, mam czerwone ręce, twarz i dekold a siedzialam dwa razy z kawką tylko na słońcu :) no to życze udanego weekendu :) karkówke M kupił i tylko modle sie o pogode bo u nas deszcze zapowiadają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie napisze nic , tylko pomacham 🖐️ Nie chce mi się nic pisac ;) No moze słowko do Julki .....jak babcia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvik - przepis na ten miód jest na blogu to sobie zerknij ogólnie to właśnie skończyłam miód i teraz zawijam rękawy do innej roboty bo dziewczyn niestety brak wybyły, a na dworzu pada bleeeeeee no ale to nic, po południu jade na ślub więc musze się zwijać baj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie dziś byczę ;) Nie mam zamiaru robic nic , bo mi się nie chce ;) Jedynie mam w planach moje prywatne SPA :P Mała długo myśłałam nad tym co Ci napisac odnosnie wiadomego tematu. Nie wymyśiiłam nic sensownego . NIe bylam nigdy w takiej sytuacji ,i stwierdzam ze jestes w "tzw czarnej dupie " :O. Jka dla mnie to jest wszystko zagmatwane i jakies takie nie do konca jasne .Nie wiem co zrobiłabym będac na Twoim miejscu. Jedynie co moge napisac to pozyczyc Ci dobrego wyboru i rozsądnej decycji. Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Mała Twoje rozwiązanie pewnie jest dobre, ale na teraz. a jak dojdziecie do tego ze będzie Wam o wiele trudniej pod jednym dachem? Dobrze że rodzina wierzy Tobie. 3mam kciuki i życze duzo siły. a ja dzis leże w łózku strasznie bolą mnie jajniki i dół brzucha.l.. mam już nowych lokatorów i kota. Kot ciagle siedzi w moim pokoju..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii ja dziś pewnie będę W twoim pięknym mieście :P miłego leniuchowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii ja dziś pewnie będę W twoim pięknym mieście :P miłego leniuchowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii ja dziś pewnie będę W twoim pięknym mieście :P miłego leniuchowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvik - chyba bardzo się cieszysz z tego powodu - tyle razy to oznajmiłaś ;) a ja od dziś biorę się do roboty nad sobą, muszę zgubić 3 kilo i basta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas w koncu slonce Rany jak fajnie zaraz pojde na tarasik wystawic lico Mam nadzieje ze juz tak pozostanie,juz dosc tego deszczu Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba za szybko się pochwaliłam bo nigdzie nie pojechałam :( ale za to byłam na dobrym obiedzie ;) a pogoda do bani, zimno ide palić w centralnym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm hmm u mnie też tak sobie chyba na wieczór sie przepali. nudno się zrobiło towarzystwo się rozpierzchło a ja siedze w domu z Pawłem, byliśmy na małym spacerku a teraz to już mi tylko zostaje herbatka i druty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przepalam wieczorem bo zimno tak siedzieć w piżamce :) też byłam na spacerku, fajnie tak zielono, ptaszki ćwierkają, deszczyk kropi ;) uroki wiochy wiosną :) wpadłam do Was na chwile bo musze Was prosić o podpowiedź, moja mama kończy 60 lat i nie mam kompletnie pomysłu co jej kupić w prezencie. Macie jakieś pomysły? w sumie ona teraz taka damusia miastowa i sikorka na biżuterie więc zastanawiam się nad kupnem czegoś ze srebra lub coś do ubrania. Pomózcie plisss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mojemu tacie na urodziny planuję maszynkę elektryczną do mięsa, bo ciągle ode mnie pożycza. :D A mamie? Może książkę? Biżuteria też jest fajna. W końcu i tak odda wnuczkom. A może jakiś dobry krem przeciwzmarszczkowy, albo wizytę u kosmetyczki? ;) Sylvik a może zrobisz jej pazurki zamiast wyzbywać się wszystkiego? Wczoraj weszłam na kafe, chciałam napisać post. zasłoniła mnie reklama always i nie chciała się zamknąć. Zamknęłam kompa. Można się wkurzyć????????? Wieczorem zrobiliśmy sobie grilla. Sami domownicy i chłopak Młodej. Potem przyszła jeszcze jej koleżanka. Wymiękłam koło północy. Reszta jeszcze siedziała, nie wiem do kiedy. Nawet MM. No i jeszcze śpią wszyscy. Nawet pies. Młoda zamówiła na allegro orbiterek. Przywieźli go w czwartek. Super sprawa. Po minucie już miałam dosyć. MM na drugi dzień dostał zakwasów. Zaczniemy metodą małych kroczków. Dziś będę samotna. MM ma dyżur od 14 tej. Zajmę się krzyżykami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry 🌻 A ja wczoraj imprezowałam :) Bylam na imieninach zaległych u kolezanki. Obżaralam się jak swinka :O I opilam tez. Pilam super cyrtrynówkę :D Jak tylko bedę miec spiryt po nizszej cenie, to sobie zrobię taką cytrynówkę ;) Sylvik ja myślę, że pomysł z bizuterią jest trafny , obstawiam równiez kremy , i ogólnie cos z kosmetyków ;) A dlaczego nie dojechalas do mojego pieknego miasta ?;) U mnei zaraz bedzie lać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo.... tutaj tez pogoda jakas taka niepewna. W sobote miala byc impreza na powietrzu u znajomych, ale zostala odwolana wlasnie ze wzgledu na pogode. Dzis u nas normalny pacujacy dzien... W piatek moj mial urodziny, w sumie nie planowalismy zadnej imprezy, a tu nagle zwalilo sie troche osob, fajnie bylo. A nasz barek wzbogacil sie o szesc butelek :-) Teraz tylko pic , pic i pic :-D :-D :-D Nie smiejcie sie, ale ode mnie dostal cisnieniomierz :) Raz , ze praktyczna jestem, a drugi to widzicie jak dbam o jego zdrowie :-) Sylvik...jak mama to taka modnisia to stawiam na bizuterie.60 lat to okragla rocznica, wiec i prezent zrobilabym taki bardziej specjalny, a bizuteria takim na pewno bedzie :-) Mala...tez nie wiem co Ci napisac, wsystko to takie nierealne! Az wierzyc sie nie chce , ze facet moze byc taki naiwny i umawiac sie z babka przez neta. Cos mi tutaj nie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też pogoda nie specjalna nigdzie na dłuższy spacer nie ryzykuje się wybrać pozostaje mi siedzenie w domu, no chyba że skocze do szwagierki na kawusie ale to się zobaczy, co do prezentu dla mamy to moze jakiś dobry krem albo perfumy jak znasz jej gust :) idę dalej leniuchować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszlam sobie z nudow na stronke jakiejs restauracji wloskiej w Polsce..... troche sie nasmialam, bo wszystkie nazwy sa napisane po wlosku z takimi bledami, ze zal...ale najlepsze to "pene" czyli penis...w dodatkach :-D :-D :-D (mialo byc "pane" pieczywo) ..niezly rzut, moj sie tez posmial :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff ja mam już nerwa o 4 rano mam byc na lotnisku... ee z tego penisa to i ja się pośmiałam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarzynek...juz wyjazd? myslalam, ze za miesiac...alez ten czas mija... Szczesliwej podrozy i udanego pobytu w Hiszpani :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka pewnie gdybys poszukala dokładniej , wiecej takich perełek bys wynalazła :P ...."pene" ;) ;) Katarzynek no faktycznie to juz teraz....nie stresuj się dziewczynko !!!! Wszystko bedzie dobrze , odpoczniesz sobie , pozwiedzasz, bedzie super :D Po powrocie się melduj i opowiadaj wszystko co i jak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej dziewczyny,kawka. Nie pisałam bo musiałam poukładać sobie wszystko. Dzięki za wsparcie. Przypadek sprawił,że dowiedziałam się dużo więcej i upewniłam się na 2000% O tym napisze wam na poczte. Teraz wcielam w życie zasade CO CIĘ NIE ZABIJE TO CIĘ WZMOCNI Mam nadzieje ,że weekend miałyście udany. Zaraz poczytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalewam kawusie zbierać mi się tu zaraz ;) :) no i trzymać kciuki za naszych maturzystów moich i Landrynki :) przez bite 3 godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadal nikto? no to spadam do roboty dość lenistwa kawa wypita :) bajjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem, ale dopiero teraz ;) Mrówka denerwujesz się ? bo ja taaaak :D Zaraz poszukam czy są w necie juz moze dane dotyczace tematow :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej wrzuciłam na luz bo i tak nic nie zmienię co ma być to będzie ;) rano tylko się uśmiałam bo chłopaki żartowały sobie ale to dobrze bo trema czasami tylko przeszkadza, nic nie czytam czekam aż wrócą i sami opowiedzą co było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×