Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Landtynko tylko on ma 38 lat i nie wiem czy to dobry pomysl... byłam dzis zrobic cytologie... jakis kosmos.. położna powiedziala ze jak odbiore wyniki musze się zgłosic koniecznie do lekarza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki ale cały dzień byłam w rozjadach więc nie zaglądałam do Was ;) Landrii szkoda że nie mieszkam bliżej (po raz setny :P ) bo bym na zakupy z Wami chodziła, ale bylaby jazda :P Juleczko kup lody, wsadź w paczke i przyślij do koleżanki, lubie lody ale wolałam te stare z automatów, prawdziwie mleczne i czekoladowe :) mniammmmmm Mrówka ja też jestem zdania że taki sweterek jest ok, pasuje do wszystkiego. Zaopatrzyłam się w taki szary ;) zaraz lukne na poczte czy doszła fotka Ity :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita no super laska z Ciebie :) Dziękuję Landrii \za emaila ;) ale mnie wkurza ta reklama łóżek do solarium jak ludzie mają korzystać z solarium jak takie debilne reklamy pokazują, mylą rozsądne korzystanie z przesadą, tak samo a nawet gorzej można się spalić na słońcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Nie moge się zebrać aby wam opisać co się stało. Napisze dokładnie na e-mail, ale nie wiem kiedy. Tak w skrócie to wiecie ,że facet po 40-tce wymienia żone na dwie 20-tki. To niby dowcip , ale się sprawdza w rzeczywistości. Prędzej bym się bliźniaków spodziewała niż tego,że tak mu odbije!!! To nawet nie romans z jedną, tylko zwykłe kurwienie się(sory za słowa) I choć mu to udowodniłam to wyznaje zasade. Jak cię złapią za ręke, mów ,że to nie twoja ręka. Zmienił się strasznie, nawet w stosunku do dzieci, to nie ten sam facet z którym przeżyłam tyle lat. Sory ,że tak z rana smuce, ale rzuciłam wam hasło i się nie odzywałam. Co dalej nie wiem, nie mam czasu myśleć, córka ma testy, 9 maja komunia. Załamana nie jestem ,raczej zszokowana i jakby to nazwać...zawieszona w próżni. Pozdrawiam i postaram się napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc 🖐️ Ja mleka nie pijam na czczo ;) Ale kawa nie pogardzę ;) Sylvik a ja myślę , ze taka reklama jest dobra. Ta , ktora bedzie korzystac ze solarium zgodnie z zasadami , to na niej reklama wrazenia nie zrobi. Ale sa takie , ktore nie znają umiaru i nie dosc ze wygladaja jak monstrum zjarane na węgiel , to narażaja sie na potworną chorobę. Jestem ZA za takimi reklamami. Zastanow się nad przeprowadzką :P ( po raz setny ;) ) , mialabys takie jazdy bardzo czesto :P I nie tylko takie ;) Katarzynek 38 lat dla Ciebie to duzo , ale wierz mi ze faceci w tym wieku dadzą sie tolerowac ;) I pędem do lekarza, bo to chyba nie przelewki :( Oby bylo wszystko ok :) Mrówka w sumei wczoraj sporo przemyslałam, i nawet sie ciesze , ze zapowidaja mnie się takie "wakacje" . Poza tym pewien dobry znajomy rodziny ma na mnie oko odnosnie pracy, wiec moze faktycznie nie bedzie tak zle ;) Jkaos jestem pozytywnie nastawiona;) Mała czy aby nie za duzo sie u Ciebie dzieje ? :O Jesli to prawda o czym piszesz, moze w tym wszystkim zabrakło Ci czasu na meza i stad u niego ten skok ? I dziwie Ci się , ze nie jestes załamana, jakos lekko chyba do tego podchodzisz. Zawieszonym w prózni tez mozna byc , ale po tylu latach nawet najtwardszy głaz potrafilby skruszec . No nic... tyle moich skromnych spostrzezen, czekam na maila .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu no to moze to tylko odpowiednia reakcja połoznej , wiec nie martw sie na zapas ;) A tak swoją drogą jestem ciekawa co Ty tam robisz, ze Anglik moze byc pozbawiony ciszy i spokoju ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt ,u mnie się dużo dzieje. Działo. Będzie działo, jestem aktywną osobą. Ale M nigdy nie był zaniedbany w tych sprawach. Chyba musze wam wszystko opisać. Postaram się dzisiaj. Zawsze pisałam szczerze i tą sprawe wam opisze.Nie na forum ( z wiadomych względów) To ,że nie jestem załaana, może dlatego ,że to już trwa od jakiegoś czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dopiero teraz z kawką ;) Katarzynek napisz co z tym wynikiem i nie martw się, pielęgniarki lubią być ważniejsze i lepiej obeznane od lekarza ;) Mała tez czekam na emaila, a swoją drogą to też mnie zdziwiło że nie jesteś zalamana, ja bym warjowała z zazdrości i złości. Ale ja zawsze przewrażliwiona jestem odnośnie małżeństwa :( a co do facetów, to niesty nigdy nie mów nigdy, nie wiadomo co takiemu odbije i to nie koniecznie dopiero po 40. Mrówka następna kawusia? Landrii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o przepraszam, już wołam Cie na kawke choć moja zimna sie zrobiła hehe zaraz ją podgrzeje i możemy pogadać wirtualnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Babeczki, wlasnie przysiadlam z herbatka, czarna karmelowa. Mialam ochote na zwykla ale zapomnialam kupic. Niedawno wrocilam od fryzjera :-) Juz nie moglam na siebie patrzec w tej rudosci, ktorej calkowicie zlikwidowac sie nie dalo, no ale jest o niebo lepiej :-) I troszke zmienilam look, bo namowil mnie fryzjer na grzyweczke :-) W ogole to on jest chyba pedalem :-D Mrowka..Ty to ostatnio ciagle czekolade zapodajesz, a my biedne tylko pomarzyc mozemy. Jak ostatnio spojrzalam na swoje uda i tylek to mi sie zle zrobilo, nie wiedzialam, ze mam taki cellulitis! Krem mam, musze wziac sie za systematyczne smarowanie! Mala...myslalam, ze to odkrylas na dniach,a tu piszesz ze to sie juz ciagnie...a Ty cos robisz w tej sprawie? Katarzynek....pewnie masz sie zglosic z wynikiem , aby lekarz sprawdzil ..chociaz z reguly jak wynik jest ok, to juz nie trzeba sie zglaszac...Zawsze mozesz zadzwonic i sie upewnic. Landrii.... troche urlopu dobrze Ci zrobi. Zrobilas co tylko moglas, wiec glowa do gory i ciesz sie latem, sloncem i nicnierobieniem :-P A od wrzesnia pewnie ruszysz :-) Buziaki! Sylvik...dzieki za porade ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha, Juleczko chyba nie trzeba Ci mowic co powinnas zrobic w zwiazku ze zmianą fryzurki ? :P a jzu myslałam ze doczytam tylko o celulicie :P a tu znowu szeroki tylek i masywane uda hihiii mam Cie prosic o zdjecie w bikini ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjecia poszly, wybaczcie ze takie wilgasne, dopiero teraz sie zorientowalam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam !!! Mialam odpisac bezposredno na maila, ale napisze tutaj ;) Beauty :D:D:D Slicznie wygladasz z grzywką , jakos tak młodziej i bardziej dziewczęco ;) Jak dla mnie rewelka ;) I tek kolorek bardzo ładny i taki naturalny :D Dziękuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii...dzieki, szczegolnie mi sie podoba to "mlodziej" :-) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julii własnie miałam pytac ile masz lat! faktycznie wyglądasz bardzo młodo i bardzo ladnie Ci w tych wlosakach :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
herbatka herbatka herbatka :) czekolade wam dziś daruje skoro macie wielkie dupska ;) :P Julia> ja się dziwię że Ty nie próbujesz zrobić tam kariery modelki, kończ to siedzenie w domu i jazda na casting!!!! poważnie mówię no i z grzywką rewelacja :) i jeszcze wróce do wielkich tyłków - nie oglądacie chorych doktorów? jak się powie mulatce lub murzynce że ma wielki tyłek to jest najlepszy komplement ;) :D mnie tam by sie przydały włosy Julii i cycki Sylvi wtedy bym już była zadowolona ;) uprzedzam pytania - dlaczego Sylvi - widziałam ją po prostu w stroju kąpielowym i mam skalę porównawczą :) innych nie ogladałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×