Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

czytam powiesc :" Jezus" WAltera Wangerina narazie nie moge nic nt napisac , bo dopiero zaczełam . Sięgnełam po ta ksiazkę , bo mama czytala i stwierdzila ze jest bardzo ciekawa , porusza wiele watkow , z zycia Marii i Jezusa , o ktorych sie nie mowi wcale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja normalnie mam dość tego pada świeci pada świeci i pizga więc zimno :( ale za to poszalałam :D kupiłam trzy motki pięknej urugwajskiej wełny na trzy piękne chusty w ostatniej chwili rano zajrzałam do sklepiku sa , po godzinie usiadałam zeby zamówić i już nie było połowy z kolorów złapałam to co zostało a teraz patrzyłam to już zostało trzy kolory, no coś takiego rozeszła się ta włóczka jak świeże bułeczki nic dziwnego jest przepiękna a ten kolor który upatrzyłam ktoś mi buchnął prze nosem :( no nic wpadłam do biblioteki i wziełam trzy romansidła historyczne ;) idę pod pierzynkę z gorącą herbatą bo ledwie żyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landri Poważna książka, ja chyba bym wolała jak mrówka ,jakieś stare romansidło. Nie te durnowate Harlekiny, których koniec przewiduje się po 3 kartkach. Katarzynek No chyba najlepiej skontaktować się z promotorem, temat dość łatwy z pozoru, ale jak pomysleć to czeka cię troche pracy . Zagadnienie mimo pozorów szerokie. Ja za korekte dostałam 2 zl od strony(sam tyle zaproponował),nie wiem czy to dużo czy nie. Wiem jedno, mam dość jak na razie. Ciekawe co u Kani, czy jeszcze kuruje M czy po kuracji sama chora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo :-) Mam dzis zajecie :-) Jestem baby sitter na jeden dzien :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) Julka wprawiaj sie :P Ile lat ma ten szkrabek ? ;) Mała ja tez wolę ksiazki lzejsze, przy ktorych za bardzo nie trzeba sie skupiac , ale akurat ta ksiazka jest pieknie napisana , w tak sugestywny sposób , ze możemy poczuc atmosfere tamtych dni .....jest o wielkeij milosci ;) Mrówka jak sie czujesz? Wygrzałas sie pod pierzynka? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby lepiej ale dycham dalej, właśnie zaliczyłam kawę i machnełam pół chusty ;) w oczekiwaniu na właściwą włóczkę ćwiczyłam nowy wzór i tak jakoś wyszło to już nie będę pruła tylko sobie zrobię :) próbkę można zobaczyć tu - http://maranta.livenet.pl/forum/viewtopic.php?p=321169#321169 humor stanowczo lepszy po książce ;) a pogoda na dworzu brrrrrrrrrrr i bleeeeeeeeee Julia > to chyba dziś czasu na pogaduchy nie będziesz miała, napisz potem jak Ci poszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chlopiec 5 lat, to ten szkarb, ktorego w sumie pilnowalam jak byl malutki. Czytalam ostatnio piekna ksiazke, ktora bardzo polecam....czytalam po wlosku, a tytul po polsku to zdaje sie "Chlopiec z latawcem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówka masz sliczne zdjecie jako avatar :D A chusta super :D Jka ja zazdroszcze Tobie tych zdolnosci :O i przede wszystkim cierpliwosci . Ja jak cos zrobie to musi jakis czas upłynąc , zanim chwycę za podobne dzielo. Nie umialabym byc tak non stop w transie :P Julka łee, to juz nie szkrab tylko dorosły męzczyzna :P I pogadac mozn az nim i cos porobic .....a ksiazkę zaraz wyszukam w necie , zobacze co to za dzielo literacki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to skrót filmu o tym samym tytule, ksiazka tez o tym opowiada ? "Będący adaptacją jednej z najlepiej ostatnio przyjętych powieści, film Chłopiec z latawcem jest pełną emocji opowieścią o przyjaźni, rodzinie, trudnych do wybaczenia błędach oraz powodującej odkupienie miłości. W znajdującym się na krawędzi wojny Afganistanie, dwóch przyjaciół z dzieciństwa, Amir i Hassan, wkrótce zost ...'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz gotowa do wyjścia byłam, a tu deszcz leje... chciałam iść do sklepu kupić produkty bo będę sałatkę gyros robiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 115 minut temu padal descz ze śniegiem, teraz niebo pełne słońca ;) Wiecie co....tak dziś postanowailam, ze dosc uwaznie przejrze tematy kafee i poczytam sobie to i owo. I ...? jestem zdruzgotana i zniesmaczona :O:O a najbradziej jestem zszokowana forum nt ciązy , macierzynstwa.......skad w tych młodych mamach tyle jadu i nienawiści ? Jak potem ich dzieci będa funkcjonowac , kiedy mają za przykład wąłsnie takie matki? SZOK!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia> książka książką ale musisz mieć coś w zanadrzu, może jakieś samochody ;) Landrynka> jak to w transie to jest hobby no i jeszcze zarobek ;) :P a szal lub chustę możesz sobie zawsze kupić, pełno tego w galeriach :) u mnie naprzemiennie więc siedze w domciu i popijam herbatkę dla odmiany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wybaczcie mi, że nie pisałam, ale nie miałam kiedy W weekend jakoś tak zleciało, a zresztą w weekend staram sie nie otwierać kompa, a w poniedziałek miałam urlop bo ostatnie szczepienie. Mój też miał wolne i fajnie dzień sobie spedziliśmy byliśmy na starym mieście, gofrach, ładna pogoda była, ale niestety musiał wieczorem jechać do pracy. Fotki wysłałam tym dziewczynom, które mają maile w nicach, reszte proszę o podanie adresów, no i przesłanie swoich fotek. Kurcze nigdzie nie mogłam dostać nic na komary, byłam wczoraj w innym mieście, ale tam tylko off o stężeniu 9%, a to za mało w tropiki, zamówiłam na allegro, mama nadziję, że przyjdzie do poniedziałku no i starczy nam na osobę 50 ml.Drogie to cholerstwo, że szok. No i kupiłam sobie ładne buciki w zarze, takie klasyczne szpilki beżowe lakierkowane, szukałam takich do sukinek na lato a cena była przystępna. Jeszcze dziś po południu do krawcowej bo kilka rzeczy mi przerabia na wyjazd m in. strój jednoczęściowy kąpielowy sobie wymyśliłam, ciekawe jak wyszło, no i angol-już mi się odechciało chodzić. A wczoraj byłam na pogrzebie tego Borowca bo z pracy mnie wyznaczyli, szok ilu borowców było na tym pogrzebie chyba 30 no i wojsko, orkiestra, tak mi tego ojca jego było zal, bo przy grobie odbierał z rąk wojskowych ordery i flage, to takie smutne, taki młody chłopak.... No i jeszcze po tej tragedii ten wulkan, a ja za niecały tydzień w powietrzu spedze ponad pół doby..... Ok kończę życzę miłego popołudnia i pozdrawiam gorąco!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ita nie czaruj. Mój adres mailowy wysłałam ci już jakiś tydzień temu. Dzis też wysłałam ci maila. Dziewczynki w wiadomej sprawie zastój. Moje parady poranne niewiele pomogły. Łazi za mną przez cały dzień, podskubuje, zaczepia i ..... z powrotem na kanapę. Do sypialni przychodzi jak ja już śpię Jeszcze tego nie grali, żebym się jawnie dopominała tego i owego. Ale z drugiej strony to facet. Z nimi trzeba konkretnie i na temat przecież. Tylko że ja bym chciała trochę romantyzmu 🌼 Np na dziś mamy zaproszenia na operetkę a on mi rano, że mu się nie chce iść. Przecież zaproszenia leżą od dwóch tygodni i dobrze wiedział o tym. Zaliczyłam ryneczek. Zmokłam od deszczu, potem stłukł mnie grad. Z baldachimu zleciała mi na głowę woda z deszczu, wyglądałam jak zmokła kura. Dobrze, że miałam auto, bo pewnie bym była chora po tej wycieczce. U rodziców sie wysuszyłam i zdążyłam do domu przed śniegiem. Dzisiaj to normalnie wszystkie pory roku, jedynie nie grzmiało jeszcze. ;) Katarzynek fajne foty. Różowo wam było... ;) Mala może ta osoba miała dysortografię, czy jak to nazywają? Dysgrafię? Mrówka już lepiej się czujesz? Landrynka ja teraz czytam kryminał. Coś o inspektorze Paterze. Może być. W sumie to mój pierwszy kryminał, który przeczytałam. Teraz widzę, że to poprzednie było jego drugą częścią. Teraz jestem na początku pierwszej. Specjalnie się tym nie przejmuję. Sylvik 🌼 Jasa wreszcie jesteś 🌼 Dla reszty 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż ja też nic nie dostałam, coś tu kręcisz ita :P Kania> ty lepiej uważaj zeby Ciebie nie dopadło jakieś choróbsko ;) ja juz lepiej ale nie do końca, robię sobie przerwę na herbatkę która się pisze :) za oknem pochmurno, brrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halloł Przede mną 3 dni wolnego :-) Jutro wyjeżdżam na weekend wypocząć, przemyśleć kilka spraw i nabrać dystansu. 3 dni odpoczynku od rodziny :-) jest mi to potrzebne jak cholera. Landrii - dziękuję Miłego wieczorku laski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarzynek wieje jeszcze ? ;) Ferdka swietny pomysł , nalezy Ci się :) Mam nadzieję, że wrócisz z pozytywnym nastawieniem :) Wierze w Ciebie :) Kania a moze zamienimy sie mezami ?:P Moj , gdybym mu tak paradowała jak Ty , zgwałciłby mnie juz samym wzrokiem :D A z kryminałow to ja tylko Chmielewska ;) Ita no kręcisz Babeczko, kręcisz :P Ja tez wysłałam do Ciebie maila z moim adresem i nic nie dostałam :) Replay z wysylki zrób ;) Sylvyś cos nie teges znowu ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jullii
Landrii...a co Ty o tej porze robisz przy kompie? Zamiast paradowac..... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rocznic
Gloria Gaynor - Can't Take My Eyes Off Of You

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo :) za oknem słońce ale zimno brrrrrrr wieje własnie byłam na dworzxe dlatego zapodaje ciepłą kawusie :) i zaraz biorę się za robote póki mam chęci ;) tak sobie myslę czasem ze szkoda że mam nieaktywnego skype żeby pogadać ;) była ale dzieciaki podołączały, telefon i słuchawki zabrały bo swoje popsuły i dupa, próbowałam z siostrą kiedyś rozmawiać i się nie dało, zgrzytało, stukało i niewiem czy to u niej wina czy ja mam za słaby net bo tu się jakoś mijamy ;) Sylvik co sie nie odzywasz babulcu jeden na sadzenie za zimno, ja odpusciłam sobie w tym tygodniu ogródek codziennie padało i pizgało a ja i tak zaziębiona ;) no i mam dylemat jeszcze ale może na emaila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sory dziewczęta nie tą pocztę otworzyłam, już wam wysłałam z rana, także powinno dość. Zjęcie z moim ukachanym z wakacji 2 lata temu, ale chyba niewiele się zmieniłam, no może troszkę schudłam. A propo ale jestem z siebie dumna od 2 tygodni jestem na takiej mini diecie i schudłam parę kg, w sumie jem dużo, ale nie jem węglowodanów, chleba, ryżu, makaronu, ale całe szczęście nie chodzę głodna. Kania przepraszam może nie powinnam tak mówić, ale może to kryzys wieku średniego, mój też coś takiego miał chociaż 30-stki nie skończył, ale całe szczęście przeszło mu....też nie chciał nigdzie wychodzić, niec mu się nie chciało i był wielkim hipochondrykiem i histerykiem masakra....-to mu troszkę do dziś zostało Fredka-ale masz fajowo-mąż tak puszcza samą ;) a gdzie się wybierasz? Mrówka jak masz ochotę to ślij na maila może coś doradzę jak będę potrafiła A wczoraj taką dziwną sytuację miałam, ale całkiem miłą haha na ulicy chłopak koło 30-stki mnie zaczepił, wyglądał nie najgorzej hehe, obydwoje szliśmy minęliśmy się i nagle on się cofa idzie za mną i mnie zaczepia i pyta się czy moglibyśmy sie poznać haha miłe to było, no ale z wiadomych powodów nie skorzystałam ;) Pozdrawiam gorąco jak kotoś nie dostał fotek to niech krzyczy a ja czekam na rewanż i przy okazji na krótki opis siebie, bo troszkę sie tu pogubiłam kto jest kim Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) a nie wiem czy wieje bo pisze jeszcze z łóżka... mam szkolę w ten weekend, ale chodzę na 13 bo nie opłaca mi się na wykład na 8 iść i czekać 3 godziny następne zajęcia. dziś miałam iść na 8 bo jakieś karne kolokwium facecik zapowiadał, ale się nie podniosłam i dobrze, dostałam smsa ze faceta nie ma facet a i przysłał jakiego kolegę :) teraz to tak trochę luźniej bo na dziennych prawie nie ma zajęć, na zaocznych polowe mam zaliczoną... Ita dziękuje za fotkę, bardzo ładna jesteś, a Twój facet to niezłe ciacho :) a Ty dostałaś moje fotki? ja ostatnio zamawiałam pizze do domu jak mama u mnie była, no taki młody koleś przywiózł, ale byl dramat bo nie miałam drobnych a on nie miał jak wydać i kase ze skarbonki brałam. no ale jak wyszedł dostałam smsa czy nie została jego jakaś karta do bankomatu gdzieś u mnie w korytarzu :) wymieniliśmy kilka smsów i zaprosił mnie na kawe... Ja mam czasem też podobnie z moim Ka pokazuje mu różne rzeczy a on że tak tak i nie wie o co chodzi... zaczynam sie bać bo on jest "trochę" starszy i jak to będzie pózniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×