Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Julia> mam do Ciebie prośbą a jak się zgodzisz to zadanie - na allegro ktoś sprzedaje taką włóćzkę http://www.allegro.pl/item1011910809_wloczka_100_jedwab_pure_silk_debbie_bliss.html czy mozesz zobaczyć po ile ona u was chodzi bo cenę ma zawrtonąa pisze ze to produkcja we włoszech ogólnie firma Deebie Bliss mnie ostatnio intereseuje nie wiedziałam ze to włoska, mozesz mi podesłac z ebay waszego jakie linki na tą włóczkę no tak jak człowiek chory to nic na to się nie poradzi ;) ino o jednym gada, spadam już do swoich moteczków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny, potraficie poprawic humorek :-) Mrowka..... wklejam link z ebay...poogladaj sobie spokojnie, ja w sumie musze sie szykowac do wyjscia, wiec zbyt wiele nie szukalam..Jak cos to po poludniu przysiade. http://shop.ebay.it/i.html?LH_AvailTo=101&_trkparms=65%253A12%257C66%253A2%257C39%253A1%257C72%253A1229&_nkw=PURE+SILK+DEBBIE+BLISS&_trksid=p3286.c0.m14&_sop=15&_sc=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówka a czy Ty wiesz, ze jak się białej twarzy powie, ze ma duzy tyłek to tak samo jakby Ci ktos pwiedział Ty sumoku ? ! :P ;) Dzien dobry 🌻 U mnie cos dzis humorek pod zdechłym azorkiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis ogarniam mieszkanie, bo maja wpasc ludzie ogladac a tu taaaki syf bo przecież wielcy Państwo nie sprzatają a my tez za nich nie bedziemy, ale dzis troche ogarniam. Uprzedzalam że będa dzis ludzie ogladac pokój no i wlazłam do nich aa tam syf jak nie wiem... bedemusiała sie wstydzic za obcych ludzi. 30 maja opuscic mieszkanie a jak nie to wystawie im rzeczy na klatke i zmienie zamki jak pojda do pracy :)))) to co wiem że zabiore wkładam już do torby, biore tylko bagaż podręczny 9 kg wiec duzo nie zabieram, ale moze przychodzi Wam do glowy co powinnam zabrac bo ja jak zawsze zapomne polowy rzeczy... Mała napisała tego maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu ja nic nie doradze w tej kwestii, bo nigdy na takim wyjedzie nie bylam. Wydaje mi się , ze powinnas brac pod uwage pogode . Az strach pomyslec jaki syf zastaniesz po swoim powocie jak masz takich brudasów ;) Od Malej maila zcze nie dostalam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje Brudaski maja się wyprowadzic do 30 kwietnia :) dzis wpada taka para "znajomych" ogladac mieszkanie w sumie na 80% są zdecydowani. ona ma kota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynka a co to sumok? - nie spotkałam się z takim określeniem uzupełniłam zapasy spożywcze jeszcze zatankować samochód kupić gaz zapłącić rachunki i ja chcę kolejną wypłatę!!!!!!!!!!!!!!! ale chrzanic to - jutro jade do fryzjera zrobić kolor ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie słyszałas , bo to moje okreslenie na "słonicę " :classic_cool: :P A w ogóle to wzielo sie od walk SUMO ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chłe chłe to dla was dietetyczna cola a dla mnie gorąca czekolade bo ździebko zmarzłam pzy tym dzierganiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooooo jaka pustka to pije kawe i spadam bo zaraz jade do fryzjerki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki Wysłałam wam pierwszą część listu, jeśli możecie prześlijcie to do reszty, nie wszstkie adresy wchodzą. Reszte prześle wam może dzisiaj. Życze miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julli dziękuje za zdjęcia, popieram, poprostu superrrrrrrrr Landrii ja raczej tak nie zrobie jak Juleczka bo i tak nigdy tak wygladać nie będę :( nie ten wiek :P Mrówka no dziękuję za komplement, ale czy Ty wiesz że ja do 30-tki nosiłam stanik o rozmiarze zero :P tabsy podziałały na biust hehe a co do biustu to niestety ale musze Wam pomarudzić, wczoraj wieczorem wyczułam guzek na piersi, dziś poszukam gdzie można i gina zrobić usg bo przy mojej nerwicy to zastanawiałam się już czy testament zacząć pisać 😭 tylko prosze bez pocieszeń, daje rade narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juli wyglądasz super!!!! Sywik Z guzkami się męcze jakieś 10lat,jestem pod stałą kontrolą onkologa ,ginekologa. Nie każdy guzek to wyrok. Moje pojawiają się i maleją.Raz wielkości śliwki ,raz tylko ja je wyczuwam. |Robie co 3 mies.Usg raz w roku mamografie.Miałam już chyba 5 razy biobsje. Lekarzy też kilku. Nie stresuj się , ale super reakcja, najważniejsza wizyta od razu. Naoglądałam się i na czytałam mnóstwo na ten temat. Guzek nie musi oznaczać złego,ale tzeba go zbadać! Im wcześniej tym lepiej! Teraz już nie masz wyjścia, my cię przypilnujemy z badaniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajrzałam na poczte ,znowu problemy z dostarczeniem, jeśli któraś dostała list , podeślijcie reszcie i dajcie znać,kto dostał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała mam nadzieje ze to nic groźnego, ale niestety w pracy 2 młode babki umarły na niegroźne guzki tfu tfu. Badanie usg dopiero najwcześniej udało mi się umówić na środe popołudniu więc trzymajcie kciuki. A Twojego emaila odebrałam, napisałam Ci co o tym myśle. po\zdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uffff nareszcie sobie usiadlam ;) Od rana kursowałam po miescie z córka w poszukiwaniu stroju maturalnego :) Nie bylo lekko , ale jakos sie udalo :D Kupila sobie córa ładne czarne spodnie, do tego bialą bluzeczke , a druga kreacja to bezowa spodniczka i ładna, elegancka bluzeczka czarna ;) Wybrala w tym zestawie czarną blzukę , bo spodnica jasna , a buty i bluzka pasują czarne ;) I 3 stówki pękło :O ;) A w ogole to masakra z bialymi bluzkami , Nie dosc ze mało to jeszcze wszystko na jedno kopyto . Sylvik dostalam Twojego smsa ,ale nie odpisalam bo latałysmy miedzy budkami po te ciuchy i nawet nie mialam jak odpisac na niego. Ale moze zrobie to po pracy dziś na maila , w kazdym badź razie widze ze zaczynasz myslec podobnie ;) A guzkami poki co się nie martw. Wiadomo ze guz kojarzy nam sie z czyms strasznym, ale rodzaje takich guzkow sa przerozne. Najwazniejsze to szybko do lekarza i zdiagnozowac co to jest. Ewentualnie potem sie martwic. Nie pocieszam wiec juz , bo i po co , mam nadzieję ze bedzie wszystko ok :) Mała ja nie dostalam maila od Ciebie. Julka jak tam wczorajesze rejsy ? Owocne byly ? :D Ide zrobic sobie kawe . Tak mi się jej chce jak spragnionemu na pustyni wody ;) :P Dla Wszystkich 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wróciłam i zalewam kawusie, Mala dostałam emaila i tą droga odpisze Sylvik> no właśnie że mnie przydałby się mniejszy rozmiar miseczki bo teraźniejszy mi nie pasi ;) Landrynka o tym co w sklepach to mi nawet nie mów pełno tego a jak człowiek chce coś kupic to nic nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja babcia sie nienajlepiej czuje, nawet na pogotowiu wyladowala i jakos tak mi jest.... Mrowka...jak tam fryzurka? Sylvik...dobrze, ze od razu dzialasz, trzymam kciuki Landrii...mi by sie tez przydal choc jeden rozmiar :-P Mala.... dostalam maila, ale czekam na ciag dalszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii zaraz podeśle Ci emaila od Małej, prosiła aby podsyłać dalej jeśli ktoś nie dostał. Juleczko zdrówka dla babci Mróweczko jak zwykle źle zrozumiałam hehe widzisz jak ogladam fotki że nawet nie zauważyłam że masz nadwyżki gdzie niegdzie :p Katarzynek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówka własnie jak fryzurka? Ja to jajo zniose tu sie dnerwuje tym lotem tu tą cytologią po co mnie ta baba nastraszyła. jestem ciekawa czy nadżerka oznacza od razu zły wynik cytologii? A wiecie tu w Wawie niby jest jeszcze stadion i czasem wpadam tam na zakupy, i np kupuje takie sweterki rozpinane rożne kolorki kupuje za 20-30 zł a w sklepie 60... dżinsy za 50, i słuchajcie identyczne jak w firmowych sklepach, a ja jestem sknera jak nie wiem. i jeszcze nic mi si enie rozpadlo po 1 razie :) i buty tamkupuje za 20 zl baleriny :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fryzurka beznadziejnie bo nic z nią nie da się póki co zrobić ale kolorek ładny ;) jak nałożę jutro tapetę to przy dziennym słońcu zrobię fotkę i wam podeślę :) Katarzynek nie martw się na zapas , mnie raz wyszła źle cytologia to potem robiłam jeszcze dodatkowo jakieś badanie teraz juz nie pamietam nazwy ale ono na szczęście wyszło dobrze no i zapomniałam co jeszcze miałam napisac nie mam takiej pamięci jak Landrynka niestety do waszych wpisów ... no właśnie Sylvik - prawidłowa reakcja - biegusiem do lekarza, sprawdzić co to takiego ;) wyczytałam że czarna rzodkiew starta i nakładana codziennie na głowę naprawia włosy - wiedziałyście? na pewno wiem że cebula ale potem strasznie śmierdzi głowa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciąg dalszy poszedł. Na pewno duzo ominełam ,ale to trwało pół roku. Zastanawiam się tylko jak człowiek może się tak nagle zmienić. A może ja nie chciałam widzieć. Choć przyznał ,że zdradził mnie pierwszy raz w sierpniu, z młodą dziewczyną, 20 letnią.To chyba najgorsze , według niego to byl tylko sex. A dla mnie to właśnie jest straszne. Miałam mysli zrobić to samo, tylko sex, nie miałabym problemu z kim . Ale zniżać się do takiego poziomu....nie. Mam dzieci, które mnie potrzebują,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Się witam Ja dostałam oba maile od Malej. Też odpisałam, wczoraj. 🌼 Mala przytulam cię ❤️ Sylvik i reszta - to jakie to były prochy? ;) Ja brałam gravistat, diane, climonorm i nie zauważyłam, żeby mi po tym cycki urosły. Nadal wyglądam jak Tereska - z tyłu i z przodu deska. Na operację plastyczną nie mam odwagi, ale chęci to by się znalazły. Na upartego kasę to bym w banku wzięła. Ciekawe czy dają kredyt na taką inwestycję :D Kurwa znowu przerżnęłam 24 zł. W totka. Mam pięć jedynek. Nie mam szczęścia do gier liczbowych. :O O wyjeździe napiszę potem. Było nawet fajnie. ciekawie i chwilami horror. Mam na myśli tę część wycieczki, gdy ustawiliśmy się w kolejkę powrotną na przejściu granicznym. Przeprawialiśmy się od 17 tej po południu do wpół do trzeciej rano w niedzielę. Dostawaliśmy klaustrofobi a na ziarka słonecznikowe to długo nie będę chciała spojrzeć. Tyle na razie. Mam dziś wolne. I jak uda mi się posprzątać w domu, to mogę liczyć na spokojny weekend. :) Zaraz lecę na strych po krzesła podwórkowe. Może wpadnę do jyska pooglądać, bo te nasze białe to takie zaszłe brudem, że niczym się ich nie daje doczyścić. Na dworze piękne słonko. Może by tak jakieś pranie .... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawusię podano, na dworzu bajer chociaz wiatr nadal chłodny ale ruszam dziś dupsko i biorę się do roboty, musze urwac 550 łebków wstawiam więc pranie, zmywam i spadam, mam tylko jedno dziewczę i jutro ono też mi się zmywa z domu, muszę więc zagonić dziś do roboty i ją i siebie :) syn jedzie dziś po świadectwo - koniec szkoły a od wtorku - matury, brrrrrrr, no nic jestem dobrej myśli i wam również życzę optymizmu Mala - głowa do góry :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odniosę się jeszcze do tego totka, ponieważ ja nigdy nie trafiam a za pudła nie chcą płacić, mój brat kazał mi skreślić wszystkie liczby oprócz sześciu, te mają być właśnie wygrane :) tak więc niedługo zostanę milionerką bo wygraną dzielimy się po połowie ;) :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×