Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Byłaś blisko Łukowski Ośrodek Kultury. Córcia jest tam na stażu. Dzisiaj jest tam kiermasz butów. Ponoć nawet fajne jakieś są. Ale niestety nie będę miała czasu tam dziś wstąpić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie uporałam się z bieżącą robotą. Biorę się za zaległości. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania i jak idzie robota? posuwa sie w przód ? ;) A czy wiecie co się dzieje z Belissimą ? Przepadła jak kamień w wodę . Pisałam do Niej info na facebooka, ale nic nie odpisała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nic nie wiem Do mnie też nie pisała. Może zajęta? Nadrabiam zaległości sprzed 4 lat. Takie tam papierowe rzeczy. Na szczęście nic pilnego, więc zaczepiam w wolnej chwili. Jeszcze mam sporo tego. Kiedyś skończę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dlugo do nas nie zagladala......widze ja czasem na facebooku, szkoda, ze tak nagle nas "olala" :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihii Julka ładnie to ujęłaś:P Kania zaległosci sprzed 4 lat !!! wow !!! dasz radę ? to kupa czasu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co proponujecie na rozgrzanie? Rumu do herbaty nie mam...... Moze grzane wino? brrr..i pomyslec, ze to maj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie skończyłam herbatkę owocową i kazałam przepalić o jedzeniu nic nie mówcie bo mnie coś naszło chodze i szukam czegoś na przegryzkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wsumie mogłabym polecic rum;) Rozgrzewałam się nim badź co bądź wpracy podczas mrozów;) Grzane wino ? Tez fajnie, ale trzeba umiec je przyrządzic. Słyszalam, ze swietnym rozgrzewaczem jest grog , ale tak naprawdę to nie wiem co to jest :O Tez chyba na bazie wina....ale nie jestem pewna . Widze Julka, ze Ty taki sam zmarzluch jak i ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mróweczko ja własnie pochlonęłam jogurt Jogobelkę 8 zbóż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.kuradomowa.com/kuchnia/przepis_na_grog.shtml Juz wiem co to, ale mocny trunek i to na goraco to nie dla mnie. Tutaj pilam cos podobnego,juz kilka lykow rozgrzewa super, ale jednak wole co innego. A zmarzluch ze mnie niemaly :-) Nawet poprasowalam dzis zeby sie cieplej zrobilo.... Bardzo lubie jogurty z wszelkimi ziarenkami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo , przynajmniej dowiedzialam sie jak powstal grog ;) Ale tak z tego przepisu sądzac to nie jest az taki mocny ;) na 150 ml rumu AZ 600 ml wody !!! to słabizna:P Jak stan esię posiadaczką tanszego spirytusu to zrobi e cytrynówkę o ktorej Wam wspominalam. Super wódeczka :D I co Julka sobie przyrzadzisz na rozgrzanie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lampka czerwonego wina :-) Jejku jak pada!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha...a ta cytrynowke to jak sie robi? Ja mam przepis na limoncello , ale to likier cytrynowy... szczegolne powodzenie ma w upalne dni :-) Kieliszek schlodzonego limoncello po kolacji :-) w lecie to prawie mus :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J adokladnie nie wiem jak się tą cytrynówke przyrzadza. Nie wnikalam w takie sczególy poki co, ale wspomniala kolezanka , ze moczy się dobrze umyte i sparzone cytryny 2kg, przez 24 godziny w spirytusie,wyciska z tych cytryn sok , potem sie dolewa wody , spirytusu , cukier , mozna miód tez dac.Oczyswicie wszystko w odpowiednich proporcjach .No i odstawia sie na jakis czas aby to się wszystko razem dobrze przegryzło;) Byc moze , ze ta wódeczka jest tez dobra na gorace dni, bo kolezanka własnie ją podawala wręcz zamrozona i swietnie sie ja pilo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooooo to ja pilam te limocostam w Wloszech ja lubie likiery ale takie czekoladowe, kawowe glloga to sie w Norge pije, w Boze Narodzenie jest to bardzo popularne, no Landri slabizna,ale ja na przyklad dolewalam tego do winka no i wtedy to mialo sens Wiosny brak, wczoraj padal u nas snieg z deszczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belka 6
OLAŁA -yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :-P pięknie ! no pięknie !! ujęte .Wystawiam jeszcze dupsko do kopania .......... Sorrrrrrry ,nie bijcie ,jestem tylko slabą starą kobieta {ups z ta stara to chyba przesadziłam}i błagamo wybaczenie . Ale nie ma tego złego ,co by na dobre nie wyszło :-) wiecie ile czytania mnie czeka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belka 6
Nawet mój nick sie zaczerwienił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belka 6
Głośno mnie Julka wołałaś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belka 6
Witaj Biala Dama :-) Czy nie byłaś kiedyś na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belka może to "nasza" Biała Dama ;) BiałaDamo prosze o podanie z kąd jesteś? ;) Wy tu cały dzień o trunkach, jedzeniu i deszczu. A u mnie ciepełko dziś było i słonecznie, pół dzionka na słoneczku w ogródku spędziłam :P Popołudniu byłam u gina na usg i okazalo się że mój guzek to nic strasznego, poprostu jakiś gruczoł i nie mam się czym martwić :) uffff ulżyło mi powiem szczerze ;) i oczywiście krzycze do Was abyście do gina się wybrały chociaż na cytologie!!!!!!!!!! aha, cytrynówka to mój popisowy trunek ;) mój M i znajomi go uwielbiają, niestety nie lubie się bawić w robienie go, bo sama nie pije a roboty troche jest z tym :P to do jutra ide spać :) bajjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belka 6
Witam moje drogie panie z Kawusią > :-) Powiem Wam w..... sekrecie ....że jest mi .....miło ,milusio i ciepełko koło serducha ......PAMIĘTAŁYSCIE :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belka 6
Ale dlaczego ja na czerwono ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belka 6
Sylvus ,no tak sobie pomyślałam :-) Może to nasza Dama :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że ktoś tu nie może spać. Rozgrzewam się herbatką malinową. No przecież w robocie jestem. Jak tak dalej pójdzie, po pracy znowu napalę sobie w piecu i będę raczyć się jakimś likierkiem ukraińskim. Żurawinowy już spożyty. Młodzież była spragniona w niedzielę po grillu. MM wrócił wczoraj późno. Obstawiali mecz. Padł normalnie jak po seksie. ;) Co do tych spraw, to sama wzięłam je we własne ręce, jeżeli to można tak określić. Żądam i dostaję. I chyba mu się to podoba. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po kawusi tylko macham dziś mam ambitny plan wyrobić się z robota do południa potem odebrać malucha z przedszkola i jade na imprę znajoma córcie wydała za maż :) dziś piszemy angielski pamiętajcie trzymać kciuki za nasze pociechy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️🌻 Glowa mi pęka :(, deszcz leje !!! , nic mi się nie chce, do pracy mam na 10 ,ale siedze jeszcze w domu. Normalnie az zal z domu wychodzic :O:O Czekam na syna, musi mnie podwież , nie bede sie snuc tramwajami w taką pogodę :) Belka moze sie tak wytłumaczysz , a nie tylko prosisz o wybaczenie :P Gdzies sie szlajała tyle czasu ?;) Mrowka a jak po matmie mlodzież ? U mnie powinno byc ponad 70% ;) Juz się męcza na angielskim :) Dla Wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×