Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Ferdka ;) Spac nie możesz/ :) Bo ja nie :(, obudzilam się dziś 20 minut po 5 i juz ze snu nici :O Piszecie o tych ciastach tak apetycznie, ze musze coś na weekend koniecznie upiec ;) Mam smaka na serniczek , tym bardziej ze robi się go szybko i jest pyszny Milego dnia Babeczki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby ktos nie dostal dajcie znac. ja mam teraz @ po 3miesiacach, ale jakoś dziwnie dobrze go znosze. jakie plany na sobote?? W warszawie słoneczko przez okno, a na dworze podobno ziiiimnooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja na serniczka spadam jutro w gości ale czy go zjem to jeszcze niewiem :( a teraz zagniotłam ciasto i robię domowe kluchy do rosołku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie pochłaniam kanapkę, której nie miałam czasu zjeść w pracy. Za jednym przysiadem śniadanie i kolacja z obiadem :D Taką dziś miałam w pracy jazdę, że szok. Ale lubię takie dni pozbawione nudy. :) Landrynka ja cały czas znęcam się nad tymi słonecznikami. Liście już wyszyte na wiosnę były, potem wszystko leżało nie wiem ile czasu i dopiero teraz się zmobilizowałam i wyszyłam ze 3 kwiaty http://www.haftkrzyzykowy.com.pl/article.php?k=2&pk=&item=846 Nie mogłam wyszywać, bo nie odróżniałam kolorów żółtych. Zamówiłam wzór na papierze i teraz mogę śmigać igłą aż milo. Przy okazji wspomagam się wzorem na kanwie. :) Kasiu masz ode mnie maila. Potraktuj go z przymrużeniem oka. ;) Mnie rano jak zwykle Gandzia nie dała spać. Najpierw Młoda wcześnie, bo gdzieś koło 5tej wypuściła psa. Kot usłyszał, godziny mu się pomieszały i mnie budzić zaczęła. Jak mi zasnęła wreszcie pod pachą to usłyszałam dzwony i musiałam wstać. ;) Miłego wieczoru wszystkim 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej... KAnia, ja nie mam cierpliwosci do robotek recznych ;] Kiedys probowalam, ale szybko sie zniechecam... :/ Jesli o wyszywanie chodzi to nei mam co z tym robic pozatym. Nie mam gdzie serwetek ukladac ;] Kiedys szkicowalam portrety i przerysowwywalam olowkmi miekkimi obrazji z ksiazek... ale pojawial sie ten sam problem... portret robilam n 2 razy po 20-30 min bo nie starczalo mi cierpliwosci by sie w to bawic chocby godzine :) Ja mam chyba ADHD czy cos w tym stylu :P A pozatym to weekend w domu spedzam, chora jestem mam chyba zapalenie oskrzeli... ale t moja diagza wiec n jestem pewna... goraczki nie mam tylko odkaaszluje jakies swinstwo i boli mnie w klatce... Mala, a co u ciebie... tez gdzies zaginelas odkad ja sie pojawilam :( Mam naadzieje, ze u Ciebbiey pzadku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedzielkowe lenistwo. Kasiula daj poczytac maila bo do mnie nie doszedl. Zaleglam na sofie po obiedzie zrobionym przez A. Chcialam do kolezanki motorem sie wybrac,ale A stwierdzil ze jest za zimno i nie pojedziemy. Szkoda bo to jedyna okazja zeby ja odwiedzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Za piętnaście minut spadam do domu. Jutro mam wolne. W końcu nie będę nigdzie łazić. Trochę posprzątam w domu. Najwyżej po południu skoczę po moje przeróbki do krawcowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak pech to pech :( Zwalił się dekoder od cyfrowego polsatu. Nie będzie dziś oglądania tv. :) MM jakoś to znosi, ale kombinuje z dvd, ogląda filmy jeden za drugim. Ciekawe kiedy się znudzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś byłam na wyjeździe czyli gościłam się a potem wróciłam i ... odpoczywam :) siostry maluszek ma ponad miesiąc ale darciuch okropny niestety biedaczek ma kolki :( usypia tylko na rękach w pozycji pionowej no ale taki jest trud wychowania dzieci, mam tylko nadzieję że jej szybko zleci i po trzecim miesiącu będzie lepiej a ja sobie teraz podziergam :) wstąpiła nowa nadzieja i znowu nabrałam ochoty na dzierganie ale nic więcej nie napisze dopóki nie wypali ;) a emaila nie dostałam, chyba byłam niegrzeczna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz się witam Kawa i do roboty. Sama nie wiem co będę robić. Zimno na dworze. Miałam umyć okno w kuchni. 🌼 Zobaczę jak mi się zechce. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry 🌻 A ja nic nie będę robić :P Tzn zero porządków i tym podobnych . Kania Tobie radzę wziąć do ręki iglę i skończyć sloneczniki :) Ja już mam szydełko w ręce i tworzę dzwonki. Chcę parę wystawic na allegro i zobaczyć czy bedzie jakis zbyt . Moze cosik się sprzeda :D 🖐️ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja ułamałam ddziś zęba i został tylko cosik w dziąślę, muszę skoczyć do dentystki, ciekawe co zrobi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszło do reszty :) ja już w domu, wyjatkowo wcześnie. załatwiam sobie w jednej szkole indywidualny tok nauczania :) nie odpuszcze :))) Niespodzianka urodzinowa sie udała, wieczorem zaprosił mnie do meksykańskiej knajpki i było bosko :)) myśle co by tu na obiadek wymyślić, jak już mam wolniejszy dzień może coś zrobie. ale moje zdolności kulinarne są fatalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii no kurde bluzke w paski pamietam a jakze. Ta bluzka bedzie mi sie z toba nierozlacznie kojarzyc do konca moich dni.. Landrii=Bluzka w paski z H&M :D Matrixowi wtedy zamawialam jeansy z allegro bo tez bidulka nie miala jeszczce wtedy wprawy. Kuuurde ile to lat juz :D Wlasnie w czwartek bylam na shoppingu w Berlinie i oczywiscie mimo ze Center ogromny i sklepow nie zliczysz to i tak pierwsze kroki do HM dopiero potem na luzaka wszystko inne. Mimo to juz poszlo dodatkowo nowe zamowienie przez internet. I 4 pare kozakow w tym roku juz tez przytargalam :/ Ale oczywiscie nie z HM ;) Zakupocholiczka ze mnie :( Wiesz co z tym jezykiem to faktycznie to ze nie mam zadnych polskich znajomych z ktorymi bym sie regularnie spotykala, w polsce bylam juz chyba ponad rok temu. No i mam taki glupi nawyk jak nawet w domu rozmawiam po polsku to i tak wtracam niemeickie wyrazy i potem jak mam gosci z polski albo musze gadac przez telefon to mecze sie bo staram sie nie wciskac niczego po niemiecku a na szybkiego czesto nie moge znalesc slowa po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze ja jestem taka noga do języków, ch..................................................... :(((((((((((((((((((((((((((( wiele by mi ułatwiło gdybym takiego angielskiego znała, ech szkoda gadać, dołówisko mnie dopadło, idę sobie.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olałam robotę :) Do domu wróciłam przed 3cią ;) Na szczęście się zlisiłam i zrobiłam przed wyjściem bigos z cukinii, bo sobie przypomniałam, że w spiżarce leżą. Będzie co jeść ze dwa dni jeszcze. Zrobiłam ciasto. Szarlotkę z budyniem. Czeka na włożenie do piekarnika. Niepotrzebnie włączyłam wcześniej zmywaczkę i jak chciałam odpalić piekarnik to korki wywaliło. ;) Teraz czekam aż się wyzmywa. A jak chodziła pralka i zmywaczka to nic się nie działo. Pewnie mniejszy pobór mocy miały. 🌼 Moja zdolność do języków obcych jest taka sama jak u Mrówki. Dziwne, że w Turcji się dogadywałam po angielsku przy mniej niż podstawowej znajomości języka. Rozmówki też ze sobą miałam, tak na wszelki wypadek. Przydały się średnio. Po powrocie obiecałam sobie solennie, że się podciągnę w nauce. Jak do tej pory na obietnicach się kończy. :D Mam w planie zaliczyć jakiś kurs z kadr. Jestem na etapie rozglądania się. Młoda znowu poszła na zajęcia z kobiety bezpiecznej. Trochę się porusza przy okazji. No, chyba zmywaczka się wyłączyła. Idę włączyć piekarnik. Jak ciasto się upiecze zapraszam was do degustacji. Landrynka powoli zaczynam pracować nad słonecznikami. Codziennie 5 krzyżyków i poleci piorunem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mroweczko i jak z zebem? Kania u mnie tez czasem korki wysiadaly jak pralka ,czajnik i mikrofalowka razem wlaczone byly. Szarlotka z budyniem,ale pysznosci. Przysnelo mi sie po 17 na godzinke Z praktyki lipa,nie maja zapotrzebowania,tylko ze nie rozumiem po co ciagneli do siebi na rozmowe . Dobrze ze akurat na tym sklepie najmniej mi zalezalo. HM tez mialam na liscie, mam jeszcze 4 tygodnie na znalezienie miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dzien dobry ;) U mnie slonecznie :D Kania wrzuć przepis na szarlotkę z budyniem, takiej jeszcze nie piekłam :) U mnie z tym sprzętem agd jest tak samo. Jak tylko włączę piekarnik i zmywarę razem , to korki wylatują. Widocznie nie można tego razem włączać . TakTak wiesz ile to lat / ;) W kwietniu, gdy to zamawiałysmy minęlo 6 lat :) A spodnie Twista pamiętam, faktycznie było w tym samym czasie :) Co do znaj Mrówka nie przejmuj się , ja podobnie jak Ty nie mam talentu do nauki języków obcych. Chociaz maturę z niemieckiego zaliczyłam na 4 :P No , ale potem juz zero tego jezyka na codzien i tyle lat to się zapomnialo :D Podobnie zresztą z rozyjskim. Chociaz tak prawdę mowiąc, poki sidzew domu moglabym przeciez cwiczyć . Tym bardziej ze mam super kursy na płytce :D.No ale tu juz chyba nie jest to brak daru do nauki , tylko zwykłe lenistwo :P Julka wracaj szybciutko do zdrowia :;) Katarzynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łojjjj co jest //// Gdzie reszta wpisu / A tak sie napisalam , dla kazdej cos skrobnęłam :( Nie powtarzam jzu tego.....moze pozniej dopisze. Teraz kawee dopijam i biorę sie za obiad . Chce sobie już go podszykowac , zeby potem miec czas. Gotuję zupę jarzynowa z przwegą na kalafior i do tego knedle z jabłkami. Katarzynek pytalm co wczoraj zaserwowałas / I jak Ci wyszlo / To narka 🖐️ :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jeszcze jedno :) Chyba Belka swego czasu podawala tu przepis na chleb , albo moze była to Mrówka . W kazdym bądź razie potrzebuje ten przepis, gdzies mi go wcięło, a chcialabym upiec taki chleb. Moze któras ma , to prosze o wklejenie go tutaj, albo na maila do mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×