Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Landrii ja bym powiedziala zebys zlamala ta bezowosc-brazowosc-naturalnosc bo to czasami jest nijakie i nudne. Postaw sobie pytanie jakie kolory lubisz, w czym sie czujesz dobrze. To wazne zebys nie chciala po miesiacu znow przemalowywac. I nie boj sie stawiac akcentow. Ja bym byla odwazna przy tym polaczeniu ktore wymienilas i walnelabym jakas sliwke albo cos innego konkretnego na sciane. Jak masz jakas wolna sciane przy stole albo cos to sprobuj z kalkomaniami na sciane. To czesto bardzo ladnie wyglada. Jakis cytat albo inny Bild. Julii dzieki za fotki, Twoje choinki wygladaja Suuuuper. Najbardziej podoba mi sie chyba ta z muszelek. Powiedz, przyklejasz je na silikon a malujesz przed czy po? Ja musze sie wybrac nareszcie do warsztatu i zajac moimi zeby sie miec tez czym chwalic :D Na razie moge kliposnac Wam mojego konara i inne pierdoly co mam juz w domu rozwieszone do tej pory :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strzelaj foty Tak taku.... co zdazymy cos ciekawego "podpatrzec" :P A..malowalam po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow, jak u Ciebie swiatecznie Tak taku! Pieknie! Z czego zrobilas te serca na parapecie? Przyszly weekend bedzie chyba przeznaczony na poszukiwanie szyszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poslalam Wam pare fotek i doszlam do wniosku ze musze sie ostro do roboty brac bo to co jest to jest stanowczo za malo. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juli te serduszka na parapecie sa z lavendy. To sa same glowki bez lodyzek ukladane jedna przy drugiej na formie z drutu i owijane cieniutka zylka. Mam jeszcze jedno bardzo duze i troche inne. Zaraz ci podesle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___rodzice__
Wiek przedszkolny to szczególny okres w rozwoju dziecka. Do 6 roku życia następuje rzeczywisty rozwój mózgu. Im młodsze jest dziecko, tym szybciej przyswaja nowe informacje. Im później je przyswoi tym dłużej będzie trwał ten proces i będzie coraz trudniejszy. Niestety często nie zdajemy sobie z tego sprawy. Dlatego chcemy Państwu pomóc i zaproponować zestawy, pomoce naukowe do stymulacji dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Produkty naszej firmy wspomagają wszechstronny rozwój dziecka, przygotowując do poznania i pojmowania wiedzy. Sprawią, że Wasze pociechy szybciej i pełniej rozwiną się poprzez zabawę. Zestaw nr 3 to pond 150 literek i znaków o wysokości 5 cm do samodzielnego przyklejenia na blok techniczny, ( blok nie wchodzi w skład zestawu). Idealna pomoc do nauki alfabetu, pierwszych wyrazów, prostych zdań. Litery wykonane są z najwyższej jakości miękkiej samoprzylepnej folii. http://allegro.pl/literki-do-nauki-alfabetu-czytnia-zestw-3-i1313276713.html http://allegro.pl/cyferki-naklejki-zestaw-edukacyjny-nr2-i1313720175.html http://allegro.pl/alfabet-litery-literki-naklejki-zestw-nr-1-i1313720239.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie do takie tonacji był pomarańcz a teraz machnełam ciepły żółty albo można połączyć te kolory,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach wiesz ja mam fiola na punkcie lavendy i w ogrodzie tyle tego ze musze cos z nia zawsze robic takze w chacie tyle bukietow i innych pierdolek ze szok. Moj F. tylko glowa kiwa i mowi: "Znow lavenda?" ja tam uwielbiam ja. to moja absolutnie ulubiona roslina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii lub Julli podeślijcie mi adres i fotki Taktaka bo nic nie dostałam :( u mnie dziś bardzo słonecznie, a na zakupach nadal nie byłam, mam nadzieje że do świąt zdążę :P miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvi ty wredny leniuchu. Odpalilabys swoje gg i dostalabys maila. Julii moja Kaska wlasnie poszla do warsztatu sklejac stozki. Przedtem stwierdzila ze we Wloszech to macie fajnie - takie ladne makarony macie ;) Musze jutro sie udac na poszukiwanie takich ladnych muszelek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwolilam sobie na wyslanie Twoich prac Tak taku do naszej leniwej Sylvii :) He, toz to ja w makaronowym kraju zyje, jak nie tu to gdzie? :D :D :D Jeszcze 16 nie ma, a ja mam taka ochote na drina....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) Sylvik :P Leniwa kobieto . Ja u sibei takie muszle widziałam, ale troche dużawe :O Musialabym do nich miec pewnie tą 50 cm choinke albo sama robić stelaż . Poki co narazie musze konczyc inne duperelki no i ta kuchnia mi wpadla niespodziewanie ;) Taktak a wiesz, ze myslalam nad fioletem / Ale takim bardziej fioletowym , niż śliwkowym . Zresztą wyslę zaraz do Ciebie kilka zdjec mojej kuchni i mozesz jeszcze coś podpowiedziec :) Mrówka Pomaranczy bym nie chciala, bo boję sie ze wszystko by mi sie zlało w calość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAaaaaaaaaaaa Julka , juz po 13 wiec drink jak najbardziej wskazany :P A tak w ogóle to marzy mi się taka impreza , zebym mogla sobie duzo wypić i miec wszystko w dupie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SOS SOS SOS wyslalam foty kuchni , moze zajrzycie tu za chwilke i mi jeszcze coś doradzicie. Chce jechac po farbę i mam dylemat :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooooo jakbym pila to tez bym sobie z wami wypila :( Ja mam 3 grudnia impreze swiateczna na zamku i w stylistyce sredniowiecznej wiec pewnie picia bedzie pod dostatkiem. Juz sie nania ciesze bo bede miala mini urlop piatek-niedziela na ponoc swietnym zamku w gorach. Landrii nie doszly do ciebie moje zdjecia bo tak mnie jakos nic nie chwalisz :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii....cos te Twoje maile ciezko do mnie dochodza....kuchni niet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak nosz kurde sory :O Oczywiscie mialam napisac przy okazji jak zdjecia kuchni wysłałam, i jestem tak zakrecona, ze szok. Oczywiscie wszystko mi się bardzo podoba, serca odgapie , Tylko moge miec mały problem , bo moj maz nie cierpi lawendy. Ale jak bede robic , to bede się radzic co moze byc w zamian. Zauroczona jestem tą galezia ;) Uwielbioam takie stroiki, ale niestety nie mam gdzie tego stawiac ani eksponowac :( U moich tesciow jest kilka moich prac. Moze kiedys cykne tam u niech fotki i tez się pochwalę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec ja bym zostawila sufit klasycznie bialy bo cos mi sie zdaje ze kuchnia nie jest za wielka wiec jak malniesz sufit na kolor to moze byc juz przytlaczajaco. Ta sliwka do tej kombinacji mi sie nadal podoba. Taka richtig kreftig ale wchodzaca w roz czy bardziej pink nie w niebieski (bedzie za agresywnie wygladac) Problem moze byc tylko z tymi dekorami na kafelkach. Drugim wchodzacym dla mnie w gre rozwiazaniem bylaby butelkowa zielen. Trzecim ciemna czekolada ewentualnie mocca to byloby takie bardziej stonowane zestawienie. Do tego bezowy-migdalowy sufit. Ja sklaniam sie do rozwiazania nr 1 i 3 z przewaga 3. Do tego wymienic lampy na bardiej nowoczesne z fajnymi dodatkami byloby super. A jeszczce jakbys zlikwidowala te szczotki do butelek ze scian to bylabym juz calkiem happy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakTak👄 ;) Potem napisze wiecej , juz na mnie krzycza i jade. Wieczorkeim skrobnę co tez wymysliłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kobietki ;] Mam wiadomosc od Mala - ona ma duze klopoty teraz no i komputer musi sobiesprawic nowy, dlatego do Was nie pisze od dluzszego czasu. Prosila by Was pozdrowic i ze odezwie sie do Was juz za kilka dni. Ja tez Was pozdrawiam, jestem na urlopie w Polsce wiec jest super.... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jednak są inne zestawienia - a może zieleń? ta śliwka to niewiem czy nie będzie za ciemna, ale dekoratorem to ja już nie jestem ;) faktycznie musi to być coś kontrastowego, krzaków od Tak taka nie wiedziałam wiięc nie chwalę ;) a teraz mała prywata można raz dziennie oddać głos na moje dziecie - podaję linka http://www.streetcom.pl/language/pl-PL/StreetcomJunior/Photo/1606/ a idę poćwiczyć troszkę :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby nic nie było widać po załadowaniu to trzeba nacisnąć galeria i pokaże się fota , a co do świąt to zamówiłam bomki styropianowe jak będą brzydkie to moze na nie coś szydełkiem wydziergam i to będzie mój wkład własny w święta ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co mnie od leniuchów wyzywacie? :P Landrii ja nie pomoge bo dekoratorem nie jestem i gustu u mnie brak :( Taktak piekne prace, no i znowu mam doła że taka leniwa jestem i beztalencie totalne :( Jasa dziękuję za pozdrowienia od Małej, oczywiście też ją pozdrow :) fajnie że wypoczywasz w naszym pieknym deszczowym kraju ;) dobra spadam bo humoru u mnie dziś niet :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasa miłego urlopu i dziekuje za pozdrowienia od Małej. Miłego pobytu w Polsce :) Mrówka załatwione, kliknęłam. A jak nagroda jest za udział w tym konkursie / ;) Taktak :) W kuchni totalny bałagan panuje. Nic nie bylo na swoim miejscu. Ogarnąć to zajmie mi sporo czasu . Na oswietlenie nowe nie moge sobie teraz pozwolić. Moze w przyszlosci pomyślę nad tym . Zresztą nie ukrywam,ze ta lampa ktora mam w tej chwili mnie wkurza . Ogladalam oswietlenie , ale wszystkie mają swiatlo skierowane do dołu.A ja chcialabym aby bylo do góry lub blsko sufitu, żeby bylo ono rozproszone na sufcie. Farby zakupione. Niestety nie ukrywam ,ze mailam malo kasy do dyspozycji i wybieralam tanie w miarę farby. Wybrałam na ściany amaretto a na sufit soczysta pomrańczę. Jakby któras była chętna to mozna sobie zobaczyc te kolorki w palecie barw firmy Dekoral.Chciałam na ścianę ciut ciemniejszy brąz ,ale nie byłam sama i muisałam liczyc sie ze zdaniem innych wspóldomowników;) Byl piękny fiolet , taki o którym pisala Taktak, ale niestety cena mnie powaliła.W dodatku musialabym wtedy wziac dwa wiaderka , wiec kosztowąłoby mnie to blisko 150 zł. Sylvik u mnie wbrew pozorom humor tez do bani :O Chyba zaczynam wkraczac w okres menopauzy :P Mam taką huśtawkę nastrojów, ze sama się gubię w tym wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj byla wiosna, ciepło słonecznie - bajer a dziś dupa, zimno deszczowo i wietrznie, już pobiegłam napalić i teraz mam cieplutko :) ale ta pogoda brrrrrrrrrr, ale mam dziś masażyste wiec pewnie wrócę wymasowana i zrelaksowana ;) :) bo tak naprawde znowu mnie lekko znieruchomiło, ech starość nie radość ;) a kolory to Landri pokaż jak pomalujesz :) no i ogólnie zaraz idę do domowych porządków - raz na jakiś czas sie mobilizuje ;) a potem obiecałam sobie poćwiczyć troszkę. hmmmmmmm a teraz kafeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAWA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Landrii powiem Ci że odważne kolory wybralaś :) na sufit kolorek? no no ja taka odważna nie jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii moglas kupic barwniki i sama mieszac. Te gotowe farby sa zawsze super drogie. Z lamp polecam ci firme Technolux. Oni maja niesamowita oferte, wspanialy design i do tego calkiem atrakcyjne ceny. www.technolux.pl. Ogladnij sobie przede wszystkim katalog Spot i Nowoczesny. A co tam ogladaj wszystko. ja ci potem napisze ktore dwe dla ciebie mi super w oko wpadly. I niech ktos wysle Mrowolowi moje krzaki :D Ja nie mam jej adresu, zreszta jak Sylvika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taktaku zaraz Ci na gg podam mój adres email :) a teraz możecie się znowu ze mnie nabijać, miałam problem jak zrobić stożek do choinki :P siedziałam i kombinowałam . Z kartki papieru strasznie mały ten stożek wyszedł :( Julka czy Ty jakiś duży papier kupowałaś, czy ta choinka tak wygląda na dużą ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×