Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Przepraszam jeśli kogoś uraziłam swoim pytaniem ;). No jasne, że ludzie nie pracują z różnych powodów. Ja pracowałam, ale były to umowy na czas określony. Obecnie szukam pracy i jest ciężko. Dlatego chciałam zapytać jak to jest u Was. Pozdrawiam wszystkie kobitki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech tam nie urazilas mnie. To poprostu durne zeby za kazdym razem sie tlumaczyc. Obojetnie z czego. To tak jakby ktos nowy na topic wpadal i pytal dlaczego siedzimy w internecie. Tylko tyle. Co do mnie to dorobilam sie jednej (moze i na szczescie) corki, 13 lat. I ta jest jak dwa w jednym. Z jednej strony niesamowita uczennica, zdolna, udzielajaca sie, aktywna. Pisze do gazetki, udziela sie politycznie :P wlasnie stworzyla grupe teatralna i sekcje koszykowki ale w domu ... tylko o pomste do nieba wolac. Len smierdzacy i brudas :/ a do tego zakuty leb :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę że z własnej nieprzymuszonej woli to mało kto chce w domu siedzieć i kapcieć ;) :P chociaż nie narzekam no chyba ze czasami ;) ale to dlatego że mam swoją pasję , swoje już wypracowałam trochę no i teraz lubię kurde siedzieć w domu - mam skalę porównawczą jak wpadałam z jęzorem na plechach do domu, najpierw gnałam napalić bo w chałupie zimno, potem gotować szybko obiad bo dzieciarnia głodna no a potem ślęczenie nad książkami z nimi, teraz to inna bajka - dzieciarnia dorosła, zostało tylko małe które kurde niańczę ale jak mnie wkurzy to dostaje wykop na dwór i ja mam chwilę na pogaduszki ;) :P no i niestety nie oszukujmy się ale u mnie nie ma szans na żadną robotę więc się pogodziłam z tym faktem i już :) Maja - tu masz linka na bloga to możesz mnie lepiej poznać ;) anpar40.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja się też wypowiem jak to ze mną jest :P Pracowałam dwa lata w pewnej placówce niby państwowa ale jak to się mówi "ręka rękę myje" czyli łapówkarstwo i układy rządziły a reszte traktowano jak smieci dosłownie wiec zaciskałam zęby ale ileż można po tym jak nabawiłam się problemow z kręgosłupem w pracy stwierdziłam że dość tego nie dam sobą pomiatać i zdrowie ważniejsze i odeszłam. Wiec na razie nie pracuje. Jakbym znalazła prace to chętnie będę pracować ale po poprzedniej mam nauczke żeby nie pchać sie w wyzysk tym bardziej, że nie ma jakiegoś nacisku na to że muszę bo mam z czego żyć :) mrowka kochana dzięki za linka :) będę mogła troszkę wiecej się o Tobie dowiedzieć:) Landrynka zapytam dziś u mnie w aptece o ten sok żurawinowy taki prawdziwy :) Dzieci pociechami będą pewnie całe życie nawet jak już swoich się dorobią tak to już jest :) Tak Taku to widze, że córka charakterek ma i dobrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja kurcze o 4 sie obudzilam trzesac sie z zimna, juz mam tego dosc i nie moge sie doczekac wyjazdu. Przynajmniej w cieplym sobie pobede :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynko może lepiej idz do lekarza i nie czekaj ile to będzie trwać. skoro sie powtarza trzeba cos z tym zrobić. Tak, Tak ja tez nie wiedziałam że masz Córkę, fajnie :))) ja poki co mam szanse na zostanie macocha ;)))) hehe a u mnie bez zmian, musze posprzatać a mi sie nie chce. Mój chłop miał wczoraj męskie spotkanie więc całe wyro moje było :)))) ale zapewne dziś cierpi, kto to sie tak umawia na poczatku tygodnia a ja nie pracuje bo sie ucze, ciagne szkoły i poki co jakoś idzie :) chyba mam dziś humor dobry... jakie macie plany na sylwestra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czarne scenariusze z tym wieszaniem firan :( dobrze że mam dość nisko i wąskie firanki, jest szansa że sie nie wywale :) Katarzynek ja Sylwestra planuje u znajomych a potem łóżeczko ;) Taktak a co to za dziwne ptaszki? takie szare hihi kurde ja musze kupić nowy karmik bo ten co mam sie nie nadaje na zime, za mała miseczka na daszku i śnieg sypie do niego :( dziecko jedno już stare, a ja nie pracuje bo prowadze swoją firmę i mam dużoooo wolnego czasu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha Juleczko Wesołych Świąt i udanego wypoczynku w naszym pięknym zaśnieżonym kraju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heee sylviku ptaszki ci szare?? Krogulec moze i nie jest zbyt kolorowy ale spotkac go w ogrodzie i do tego w karmniku to juz serio trzeba miec fuksa. A Grubodziob jak jest szary to ja jestem swiety mikolaj. No chyba ze masz czarnobialy monitor. Wtedy OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to ja tez musze isc po ten sok z zurawiny,moze bedzie w sklepie ze zdrowa zywnoscia ,no ale jesli u was kosztuje 20 zl to u mnie bedzie kolo 200 koron..... No nic pojde i zobacze. Tak tak dziekuje za wskazowki dotyczace schodow. w weekend sie za nei wezme jak bedzie jasno. Znowu napruszylo. Co do ciuchow to ja tez tak wlasnie z bolem serca cos wyrzucam. Dlatego to tak skladuje. Czasem pakuje i wysylam mamie lub siostrze. A te ktore teraz wyrzucam to wlasnie takie kilku letnie,czasem sie odlozy a bo moze po domu,a moze do spania i tak sie gromadza. Teraz A z nich skorzysta,beda na szmatki do auta. Maja ja pociech nie posiadam i nie planuje. Ale chetnie opiekuje sie obcymi i jestem im jak matka. Prezenty swiateczne to jak na arzie robie sobie hihi Dzis kupilam dwa sweterki rozpinane w szpic, szary i lekki roz. I bluzeczke w serek tez roz. Kurcze wszystko w szafie mam szare,brazowe,biale i czarne . No a jedyny kolor jaki jeszcze lubie to roz. Ale co sobie bede odmawiac tej barwy. Julii chyba zapina wszystko na ostatni guzik przed wyjazdem,bo jakos jej tu malo. Ciekawe co u Olajdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam, jeszcze nie zapinam, bo nie ma czego....jestem sobie baba przed @ i tyle. Wybralam sie dzis na wielkie zakupy, a wrocilam tak wk.... jak rzadko. No nic, mam nadzieje, ze mi przejdzie. Kazalam mojemu kupic butelke prosecco na rozluznienie :) Tak mnie wkurzyli w carrefurze, ze o wszystkim innym zapomnialam. i wyszlam z prawie pusta "siatka". Widzialam nawet fajna kamizelke z futerka, cos podobnego jak pokazywala Taktaczka i nawet niedrogo (25 e),. ale nie przymierzylam przez to moje cisnienie. A nad prezentem dla mojego to tez sie zastanawiam jak stara baba, a czas leci. Jakos tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taktak a coś Ty taka obrażona? czyżby na mnie że ptaszki szare? ;) może mi w oczach pociemniało hehe Juleczko nie denerwuj się, szkoda pięknej urody :( ;) a co Cie tak wkur... u mnie znowu zamieć, śnieg sypie jak szalony, a już tak fajnie na drogach było :( uwielbiam biały puch ale jutro miałam w planach wyjazd a tak będę się denerwowała jadąc bo pewnie do nas odśnieżarki nie dojadą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu pierwsza ;) zasypało Was? u mnie Zakopane ;) KAWUSIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja znowu druga ;) Sylvik no musze Ci powiedziec, ze u mnie tez niczym Zakopana. Takiej sniezycy jak poznym wieczorem to u mnie nie widziano kilka lat :O Juleczko a czym tak Cie wkurzyli ? Taktak serio o te szare ptaki sie obraziłas ? :P No ten jeden u mnie Grubo cos tam to kolorki ma sliczne ;) Musialabym Cie poznac z moim tesciem, on ma bzika na punkcie ptaszkow i tez cyka im ciagle zdjecia.Potrafi tak godzinami przesiedziec w oknie z lornetką i obserwowac . Smialm się kiedys nawet, ze powinien napisac ksaizke o zyciu patkow u niego w ogrodzie ;P Bling Olajda to dzierga jak nasza Mrówka , i pewnie pracuje, ale niedawno pytalysmy z Taktaczką czy wiesz co u naszej załozycielki topiku ? Katarzynek ja nie mam zadnych planow z wiadomych przyczyn. Chociaz ostatnio kolezanka cos wspominala, ze jak mamy sami siedziec w domu to mozemy z nimi, bo oni tez nigdzie nie idą ;) Tak wiec tak czy siak , bede w domu ;) Majaaa i jak tam sprawy soczkowe ?:P Mrówka a co u Ciebie ? bo coś Cie malo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde nie moglam wejsc na kaffe od rana. Juz nawet do mrowki napisalam. U mnie cholernie zasypalo. Zaspy po dupe. Od 7 rano odpopywalam sie. teraz tylko tunele. od strony ulicy jak juz gotowa bylam to z dachu spadla mi na glowe taka fura sniegu ze stalam po pachy i sasiad musial mnie odkopywac normalnie. I dalej pada i ma tak jeszcze jutro tez padac. Landrii no mam to samo co twoj tesc. Juz kiedys pisalam ze to moje wielkie hobby i ze mam w swoim zbiorze wszystkie ptaki ktore wystepuja w naszej szerokosci geograficznej i to wiekszosc pstrykana wlasnie na wlasnym podworku. Chetnie zasadzam sie tez w lesie na obserwacje albo nad woda. I teraz sylviku jak tak sobie poczytasz u gory to bedziesz rozumiala dlaczego sie obrazilam ;) Mam poprostu bzika na punkcie "ptaszkow" A zima piekna no. Az bym was wszystkie chciala miec u siebie teraz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taktaku kochany przecież wiesz że nie chciałam Cie urazić ;) też lubie oglądać ptaszki ale u mnie tylko sójki, sikorki i wróble się pojawiają :) zazdroszcze Ci że masz tak mieszane towarzystwo na "stołówce" ;) prosze tylko nadal fotki podsyłać, już nie będę komentowała że jakiś jest bleee :P a ja myślałam że tylko u mnie taka śnieżyca, a czytając Twój post już sobie wyobraziłam Ciebie stojącą w tej zaspie i czekającą na sąsiada haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze małe pytanko, czy któraś posiada przepis na chleb od Belisimy? znowu gdzieś mi go wcięło a wkońcu mam ochote go upiec :) zostaly mi tylko fotki jak ten chleb sie piecze ale brakuje skłądników :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już znalazłam przepis na chlebek :) Landrii pisałaś że pieczesz ten chleb, czy był smaczny i może jakieś podpowiedzi? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvik hm...coż ja moge podpowiedzieć ? Chyba nic , to jest tak łatwy przepis , ze nic dodac nic ujac tylko miec składniki i robic ;) Poradzisz sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wrócilam ze sklepu z zakupami i biore się za pieczenie chleba :) mam nadzieje ze choć z tym sobie poradze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×