Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

No dobra, poczytalam ale nie ma za bardzo do czego sie ustosunkowywac :P wiec ide nadrabiac pozostale zaleglosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na coś takiego pomaga mi ostatnio płukanka z soli z morza martwego dr Nony. Nie wierzyłam dopóki nie spróbowałam. A jednak działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda na zmianę raz deszcz raz słońce a moje pranie moknie ;) W pracy siedzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja :) już mi lepiej, mam szwagierkę pielegniarkę która jest przygotowana na każdą dolegliwość- oprócz wspomnianych leków dostałam jednorazowo procha w postaci antybiotyku na babskie sprawy i jest ok, już byłam w mieście, troszkę poszalałam bo w orsay- wyprzedaz wiec kupiłam koszulową bluzkę :) no i zafundowała mi siostra krem stosowny do mojego rocznika z kwasem hialuronowym, zaraz poczytam co to takiego bo będe pierwszy raz to to stosowac ;) podobno mam być po tym dwudziestka :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K urcze mnie tez cos chwyta. Uplawy i te sprawy. Moj T chce wrocic w niedziele wiec nie polecialam. Sciagne tu moja siostre z Polski na miesiac we wrzesniu i wtedy obie polecimy do Rzymu. Dziewczyny co to taka slaba aktywnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello, zapraszam na kawusie :) , a potem zakasac rekawy i do roboty!!!!! Kiedy ja to wszystko ogarne? :( A moj chrzesniak odlicza na paluszkach dni do przyjazdu cioci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam juz serio kurde dosc tego deszczu. Co to jest za cholerstwo?? Jutro moja Kaska wydaje party ogrodowe i pewnie beda sie musieli kisic w tym deszczu przez cala noc :O Na szczescie od poniedzialku szkola wiec chociaz spokoju troche bede miala od samego rana. Julii moja Kaska miedzy 2 a 5 rokiem zycia wymagala zeby miec na okraglo te "adidaski" ze swiatelkami ;) Jak na dworze bylo za zimno zeby w tym pomykac to zachrzaniala po domu. Nie wiedzialam ze mozna te butki jeszcze kupic. Blingus, zaraz na poczatku znajomosci takie dolegliwosci?? No no no Landrii jak tam twoj przyjazd? Sylvik a ty to jestes okropne babsko. Ja do ciebie na gadulcu milutko a ty cak i znikasz. Bylo to w prawdzie ze dwa tygodnie temu ale tak mi sie teraz przypomnialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak taku, a ja myslalam, ze te adidaski to najnowszy wynalazek!!!!!!!! A tu kurcze widac, ze jestem "do tylu" i to sporo :( No ale ja z malej dziury pochodze, wiec trzeba wybaczyc ;) Tutaj ostatnio pogoda piekna, a ja zamiast sie na lezaku wylegiwac to zachrzaniam jak osiol. No ale ktos musi :) W Polsce sobie odbije.A po powrocie dalszy ciag przeprowadzki. A wczoraj bylam u lekarza i dal mi skierowanie na rtg, bo wtedy na pogotowiu zalozyli mi tylko ten kolnierz ...No ale to po powrocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma o czym pisać. Dodam, że pogoda w sam raz na opalanie, tylko troszkę chłodnawo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ Ja wczoraj normalnie zdychałam :O:O Dostaje od niedawna tak obfite @ i tak bolesne, ze szlag by to trafil :O Chyba wchodze w okres menopauzy :P W zyciu tak się nie meczylam z tym jak teraz , rozumiem teraz dziewczyny ktore cierpią z tego powodu . Z Sylvikiem to dziwna sprawa . pewnie skonczyla z nami znajomosc. W ubiegłym tygodniu dzwonilam do niej, ale mnie odrzucila i potem nie dala znaku. Drugi raz dzwonic nie bede . TakTaku wyjazd caly czas mi krazy po głowie . Ale ciagle coś :O Nie bede owijac w bawelne ale głownie przez sprawy finansowe. Obiecuje ze zrobie wszystko , aby dojechac w koncu do Ciebie. Ale dokladnego terminu podac w tej chwili nie moge. Na pewno bedzie to jeszcze w tym roku :P Kania o jakim Ty opalaniu piszesz ? Ja tez jzu mam dosc takiej pogody , wczoraj to tak bylo jkaby nastal czas chlodnych, pazdziernikowych dni. Koszmar :O Lata juz chyba w tym roku nie bedzie . Julka to kiedy wyjezdzasz ? Bylam już raniutko w UP. Powinnam byla pojsc wczoraj, ale nie bylam w stanie wywlec się z łozka . Na szczescie kobietka wyrozumiala , wiec nic nie mowila :) Szykują się jakies kursy , moze się załapie. Na te płatne we wrzesniu o ktorych pisalam duyzo wczesniej nie mam szans. 1200 zl to dla mnie na ten moment astronomiczna kwota :( Ehh w takim dokłku finansowym jak teraz jescze nie bylam . Nie wiem jak ja mam to wszystko ogarnac :( No, alle oby do przodu, moze wreszcie zła passa się skonczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) stawiam kawe, czestujcie sie ja wczoraj troche wybylam z domu, bylam u koolezanki podlac kwiatki bo pojechala na urlop, a potem do mamy wpadlam to przy okazji mi wlosy zafarbowala juz na to wesele. w sobote ide na ten panienski moze sie troche pobawie bo juz mi brzydnie to siedzenie w domu tym bardziej mi to doskwiera że potrzebuje prace a tu nic ciekawego zadnych ofert a kasy teraz bedzie potrzeba coraz wiecej bo zaczynaja sie juz te wszystkie zaliczki itd a nie chce zwalic organizacje mojego wesela na rodzicow. to na razie buzki iide pobuszowac troche po stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa Landrii też kiedyś tak miałam z @,po prostu leżalam i nic nie bylam w stanie zrobiic z bolu takze rozumiem Cie ii wspolczuje, na szczesciie odkad bioore tabletkii anty wszystko jest ok :) Kupilam sobie ta sequrelle co reklamuja do doustnej antykoncepcji, opinie o tych tabletkach sa podzielone jednym pomaga drudzy twierdza że to tylkoo chyt reklamowy, no zobaczymy w kazdym raziie lekarz mi powiiedziial ze moozna sprobowac mooze zmniejsza skutki ubooczne braniia tabletek, a nawet jak nie poodzialaja too nie zaszkodza bo to ziolowe. Kupilam jedno opakowanie takze zoobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja co ty masz z tymi podwojnymi literami?? ;) Ja nareszcie moje sprawy papierkowo-finansowe uregulowalam i dostalam dzis zalegla kase z 3 miesiecy. Jupi. Jak zobaczylam stan mojego konta to sie normalnie prawie posikalam ze szczescia. Jeszcze zeby ta wredna pogoda nareszcie sie odmienila bo inaczej faktycznie zaczne juz swiateczne ozdoby robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawusia :) Tak tak - nie będę ukrywac że zazdroszczę stanu konta :P ja na widok mojego mogę dostac tylko sraki nerwowej ;) :P ale mam nadzieję ze już we wrzesniu się odkuje, he he no tak jeszcze szkoła Pawła ;) Julia- te buty nosiły moje chłopaki 20 lat temu ;) ja nadal bawię się w malowanie - został mi ostatnio etap zakup farby i pomalowanie, ale nie moge sie zdecydowac jaki chcę kolor :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam Wam maila, dzis mam troche więcej czasu to sobie nadrobie wszystko tutaj. na działce miałam mase roboty,żniwa itp... buuziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak taku odkad mialam zalana klawiature to sie tak dzieje zazwyczaj jak szybko pisze to sie podwojnie litery pisza a jak pisze wolno i kasuje te podwojne to jest ok, czasami jak sie gdzies loguje to mnie cholera bierze ale coz musze wytrzymac jak znajde prace to zmienie komputer :P Katarzynek to zmykam czytac maila mrowka wchoodze na ten link ale tam rozne fotki mi sie wyswietlaja :) ale i tak sobie obejrze ja lubie takie rzeczy jak wybieranie koloru scian albo aranzacja wnetrz :P aaaa dziewczyny jak myslicie czy pasuje na panienski mala czarna sukienka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i przechwaliłam pogodę. Cholera zachmurzyło się jakby miało padać. Katarzynku coś ci nasmarowałam, tylko nie złość się na mnie. Weź poprawkę na pogodę. ;) Maja co do tych środków typu asecurella cz lacibios femina... skończyłam z cudami. Teraz to nawet do jogurtów dodają wodę utlenioną. Przerzuciłam się na ocet jabłkowy. jak nie zapomnę to sobie serwuję rano na czczo. łyżeczka octu na 1/4-1/2 szklanki wody niegazowanej lub przegotowanej. Odkwasza organizm. Poczytaj w internecie. Na razie mnie ratuje. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po co go odkwaszasz? kolor wybrałam capucino - maluje jedną ścianę i jutro zobaczę ;) ja sobe zafundowałam - body detox- u siostry - woda była nieźle brudna ale podobno też oczyszcza moze po niedzieli skocze znowu na to i połacze to z masażem bankami :) musze jednak skończyc to malowanie bo mi już ochoty na zmiany brakło :P ale do niedzieli to raczej nie dam rady :( cos jeszcze miałam napisać ale zapomniałam - idę zaparzyć kawe - moze sobie przypomnę - sorki za byki - nie poprawiam bo mi sie juz niechce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej plazy byla zawierucha wiec sie zmylysmy do centrum handlowego.- Tak tak przez wlasna glupote sobie narobilam klopotu bo wypralam gatki w mydle a to dla mnie masakra. Wlasnie rzegladam plyny do mycia i bede musiala u swojego tez postawic bo on sie mydlem myje a ja mam za duze ph Ja dzis zakupilam sobie dwie pary butkow Toniego Hilfigera,na koturnie sexi i klapeczki bedzie jak znalazl na nastepny rok No a wczoraj zalozylam sobie konto i rok czasu nie moge ruszyc, i niewiele mi zostalo,az facet zrobil oczy ze az tyle chce zamrozic,hihi nie ma pojecia ze ja przyplyw gotowki mam co tydzien. Poczytac wasz musze raz jeszcze. W niedziele planuje pojechac pociagiem na lotnisko i przywitac T, rany jak sie stesknilam za nim,masakra. Adek robil dzis podchody lapal mnie, obejmowal, masakra motorem mnie podrzucil i mnie z niego sciagnal na rekach..... nc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majaa - a może kup sobie klawiaturę na usb poprostu i podepnij do laptopa? Albo jeszcze lepiej - bezprzewodową, to nie jest takie drogie a bardzo wygodne, bo można sobie samą klawiaturę na kolankach trzymać. my po zamiszkach nareszcie, było groźnie, pod oknami jak mi przeszło 60ciu ludzi z cegłami i zaczęli na dole rzucać tym w sklepy i walczyć z właścicielami w nocy to tylko się człowiek zastanawiał gdzie będzie uciekać jak się dom zacznie palić :/ No ale poza powybijanymi szybami na dole w sklepie nic się nikomu nei stało. Mrówka - zazdroszczę Ci tych Twoich zabiegów!! Buziaki dla wszystkich pozdrawiam i cały czas Was czytam... aaa z Sylwikiem to naprawdę dziwna sprawa, one przecież była z Landrynką w dość zażyłych stosunkach no i z Taktakiem, a teraz odrzuca wszystkie rozmowy i próby konraktu , hmmm :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) cześć Jasa - dobrze że się odezwałaś bo się zastanawiałam właśnie jak sobie radzisz u nas ciągle trąbią o tych zamieszkach, dobrze ze moje dziewczę jednak nie pojechało, bo szefowa zmieniła zdanie ;) :) ja wypijam szybką kawę i znikam bo zaraz wpadnie do mnie siostra z dwójką maluchów a jutro mam podwójne urodziny u malców i oczywiście żadnego prezentu i chyba tak zostanie bo oni mają tyle zabawek że siostra nie ma gdzie tego upychać wiec jako mądra i rozważna kobieta ;) od razu oświadczyłam że od wyrodnej ciotki nie dostaną nic bo w szafach z ciuchami tez jej się przewala, chyba że coś podpowiecie, jedno ma 3 lata a drugie rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Nie wiele dzis pisze bo mam kaca. Nie jakiegos wielkiego ale czuje sie jakbym jeszcze ciagle troche pijana byla. Byla u mnie wczoraj kolezanka i wypilysmy butelke wina we dwie a potem zaprawilysmy to likierem ziolowym z ibizy. Najgorsze ze mam dzis sporo na glowie i nie wiem jak to ogarne. Najchetniej wrocilabym do lozka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Oj Tak tak wspolczuje, ale imrezka corki sie udala? Co sie na tym swiecie dzieje. Ja za chwilke jade do maista do urzedu pracy dostarczyc odpowiedz i na zakupy za torebka z koszyka.,czy cos na ten styl chyba wezme abonament na telefon bo majatek wydaje ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pracy siedzę :) Dziś ostatni dzień przed urlopem. nie pamiętam czy pisałam ale wybieramy się w okolice Zakopca. A mieliśmy takie plany.... :( Cóż, Zakopane i okolice to też niezła atrakcja zwłaszcza, że blisko do granicy słowackiej. Wyjazd we wtorek z rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wyjezdzam dzis w nocy :) Za chwilke jade jeszcze na jakies ostatnie zakupy... Milego dnia dziewczyny! Wpadne pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja teraz odsapuje goście pojechały wiec spadam na taras odetchnąć po dzieciarni ;) :) udanych i bezpiecznych wyjazdów wam życzę :) imprezy również na 100% nie będzie padać bo zamówiłam słońce ;) :) i chyba dziś albo w niedzielę zaczynam akcję - basen :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×