Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Dokladnie Maja. Spieklam sobie wlasnie cudownie tylek i teraz zmiatam do szczecina na kolacje. Buziaczki slodziaczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mało się nie roztopiłam , to fakt :O W nagorszym upale jezdzilam po miescie :O Zgroza normalnie :O Dziś dowalilo, ze hej :P Teraz spijam chlodne piwko z sokiem malinowym i chlodze się wiatrakiem :) TakTak jak Ty bedziesz siedziec podczas tej kolacji ?;) Tak czy siak, smacznej i romantycznej.... ;) Buziaki laseczki , dobrej nocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu sie dzieje cholewcia jasna ???? gdzie Was wywiało?? kawa czeka a Was nie ma babulce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Maja ja o 12 to juz byłam po drugiej kawie ;) Zakupy zrobilam juz przed 9 . Poszłam tez do Jyska i za 50 zl kupialm sobie 7 reczników. Jest wyprzedaz , wiec skorzystalam z okazji :) Teraz doprowdzę chate do porzadku, wstawie ciasto i relaks :) Milego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łooo to musialabym poodjechac do jysk moze u nas tez beda te wyprzedarze Ja na razie sie lenie a wieczorem wybywam na parapetówke :) Udanego weekendu buzka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Kolacja i szczecin wczoraj udane. W domu bylam o 0:30. Dzis bylam na grzybach. Na sam koniec jak juz calkiem stracilismy nadzieje znalerzlismy polane pelna kurek. Taka ilosc i na tak duzej powierzchni ze musielismy po nich chodzic zeby zbierac. Niesamowite. Bedzie dzis pyyyyszna kolacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki :) Dostalam info od Mrówki. Prosila o przekazanie Wam pozdrowien. Z tego co zrozumialam z smsa , jest w szpitalu, nabiera sił i niedługo do Nas wraca. Bylo nieciekawie u Niej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mroweczko szybkiego powrotu do zdrowia zycze. U nas pogoda niezbyt,duzo wiatru deszczu. Wczoraj i dzisiaj to nawet w swoich kowbojkach chodzilam, i trabili na ulicach, ma sie ten sexapil hihi Nie mam ciagle laptopa w domu ,no i netu tez nie , tesknie za wami ale w miare mozliwosci zagladam. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, Zdrowka Mroweczko, mam nadzieje, ze szybko do nas wrocisz 👄 U mnie nic nowego ale za to pelen kubek swiezo zapazonej kawusi. Ktos chetny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrówcia wracaj szybko do zdrowia i do nas !!!! :* Dziewczyny z kawy to i ja skorzystam :) Weekend miałam udany w sobote parapetówka u mojej przyjaciółki z która znam sie od dziecka :) a w niedziele bylismy na geilu u moich rodziców na działce :) Miałam dzisiaj pospać to obudził mnie telefon pan z zaproszeniem na rozmowe kwalifikacyjna na jutro, mieli mnie w bazie w jednym z serwisow na ktorym szukam pracy. Z tego co sie dowiedzialam to potrzebuja kontrolerow jakosci z statusem studenta, umowa zlecenie ale reszty sie jutro na rozmowie dowiem jakby warunki byly w porzadku to chetnie sprobuje bo siedzenie w domum i juz bokiem wychodzi. Tylko cos wyczytalam o wyjazdach służbowych od czasu do czasu takze jutro musze postawic sprawe jasno że co do wyjazdów too ja sie nie pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja a dlaczego się nie piszesz na takie wyjazdy ? Szlag by to tfail 😠 jestem wkurzona na mkasa . Padl w moim komputerze dysk twardy i wszystkie dane , wszystkie konta, hasla, zdjecia poszly się je...😠 Normalnie maskara. Korzystam teraz z chwili kiedy syna nie ma w domu iweszlam tu z jego kopmpa. Sytuacja nieciekawa, bo tego się raczej naprawic nie da , trzeb akupic nowy dysk. Raz ze znowu kasa wydana , a dwa najgorzej, ze wszystkie dane zostaly bezpowrotnie wymazane. Zobacze jescze jak maz wroci z roboty, moze on cos wymysli, ale syn powiedzial ze to amen dysku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I po to nalezy dzielic dysk na partycje. I spokojnie Landrii dane nie znikaja tak latwo. Mozesz ciagle przez zabezpieczona wersje wejsc na dysk - albo przynajmniej sprobowac. No i istnieje cos takiego jak odzyskiwanie danych. Jesli nie sformatowalas dysku to dane musza ciagle na nim byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde Landrii ja to sie na kompach nie znam ale wydatek na pewno jakis z tego bedzie (skad ja to znam). Co do wyjazdow to przez dwa lata odczułam wyjazdy służbowe na własnej skórze (moj L kiedys pracowal w delegacji ) i nic dobrego z tego nie bylo ale zobaczymy jutro, jeszcze spotkalam dzisiaj kolezanke ktora tez korzysta z tego portalu co ja i tez jutro ma tam rozmowe kwalifikacyjna takze jedziemy razem bedzie mi raźniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakTak ja jestem "ciemna masa " pod tym względem . I dzieki za podwoiedź. Wszystko jest ok, tylko ze to nie jest jakies zwykłe tam uszkodzenie tylko padla elektronika dysku, w dysku, na dysku - nie wiem ..:P Nijak sie gowno nie chce uruchomic. Ale maz jzu wykombionowal co i jak ijest to kwestia dwoch moze 3 dni i nieduzej kwoty , tak wiec czarny scenariusz jkaby sie nie co oddalil . W miedzyczasie dzwonilam do jakiegos punktu zapytac o kwote odzysklania danych , to gosciu mi wyspiewal 1000 zł i miesiac kazal czekac :O:O Poki co mam dostepo do kompa syna i laptopa meza , ale tu poruszanie się to porazka dla osoby , ktora robila to do tej pory w zasadzie tylko myszka ;) Maja no to zycze powodzenia i pochwal się jak wypadla rozmowa. Ta pipka co maila do mnie dzwonic , nie dzwoni nadal. A ja telefonu do niej nie mam . Jeszcze zyje nadzieje , ze do 1 wrzesnia zadzwoni, ale coraz bardziej trace wiare :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! Mrówka zdrówka życze :) u mnie w weekend malowanie... a ja juz sie stresuje mam jutro 1 rade pedagogiczna.... włoski zakreciłam na szczotke, calkiem mi sie podobaja bo wiecie ja to robie troche łajzowato i one sie wykrecaja tak niegrzecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello wieczorowa pora :) dzis grzecznie w domku przy piwku :) pogoda cos sie popsula, ale choc dwa razy plaze zaliczylam :) Juz w niedziele powrot :( W piatek czeka nas jeszcze wesele , w sobote poprawiny.... Jakos malo czasu mam na wszystko, nawet z kumpelami sie jeszcze nie wybralam na piwko, moze jutro lub w srode ostatni dzwonek :) Poczytam Was po powrocie,poczte tez nadrobie pozniej. Ale co z Mrowka?????????? mam nadzieje, ze nic powaznego, co? Aha..... mam coreczke maltanska :D fotka na fb :D Buziam Was wszystkie i pozdrawiam z nad morza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stawiam kawe !!!! Od samego rana tak jakoś mi smutno :( ale długo by pisać dlaczego. Julii buziaczki dla Ciebie szalej dziewczyno na urlopie :) Katarzynku trzymam kciuki za rade pedagogiczna na pewno dasz sobie rade :) Miłego dnia dla wszystkich pózniej sie odezwe buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Zadnego pieska nie znalazlam u Julii niestety :( Maja glowa do gory i dziel ta czekolade na wszystkich ;) Katarzynku ja tez trzymam za ciebie kciuki. Landrii i jak zadzwonila wreszcie ta pinda? Jade dzis kolo 10tej do Neubrandenburg troche pomyszkowac. Bede dopiero wieczorem. Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) TakTak zadna pinda nie dzwonila ale dowiedzialam sie ze jest na urlopie i ma juz wracac , wiec moze sie doczekam tego pieprzonego telefonu. Julka faktycznie masz szalony pobyt . Ale przynajmniej bedziesz miec co wspominac , jak wrócisz;) Zarazwejde na fb i moze ja dojrze tego pieska :P Maja nie smutaj się , szykuj sie na rozmowe i potem pisz co i jak. Na wszelki wypadek zjedz sobie cala tabliczke czekolady :) Zadzwonie potem do naszej Mroweczki i dowiem się co u niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczko ja tez zadnego psiaka na fb nie widze . Dzwonilam do Mróweczki, byc moze dziś wyjdzie ze szpitala. Prisla Was usciskac i bardzo się cieszy , ze za Nia tesknimy :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz wrociłam wygląda to tak umowa zlecenie przedłużana z miesiąca na miesiąc ogolnie praca kontroler jakosc czyli kontroluje i raportuje prace lini produkcyjnych, praca od poniedziałku do piątku. Są trzy zmiany ale to ja sama decyduje na jaką zmiane chce pracować mogę sobie zmieniać i co tydzien na inna zmiane a moge caly czas pracowac na jedna, stawka nie jest jakas wysoka ale jak dla mnie wystarczy na razie zeby sobie zarobic. Do soboty maja dzwonic do osob ktore sie dostaly i jak zadzwonia to od przyszlego tygodnia do pracy takze zobaczymy. Landrii nie trac jeszcze nadziei, moze ta babka jeszcze zadzwoni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :) od 9 do 13 siedziałam na tej radzie. częsć ludzi była bardzo miła podchodzili przedstawiali się, nawet starsze Panie prosiły żebym mówiła im po imieniu. pedagog pracuje 20godz tygodniowo, dostałam jeszcze 11 godzin pracy w świetlicy wiec bede dostwała wiecej kasy.. ogolnie chyba było ok. Landrynka nie martw sie zadzwoni jak wróci ja wierze w to. Mrówko czekamy na Ciebie! Tak, Tak ile Ty jestes po slubie? Maja a szukałaś czegoś w zawodzie? dzieki za miłe słowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja :D jednak mnie wypuścili chociaż widziałam wachanie, aż mi skóra ścierpła ;) tylko się przywitam i idę się położyć bo licha trochę jeszcze jestem, jutro poczytam i napisze wiecej ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka Kobitki, Śpiochy z Was dzisiaj :) ja jeszcze z łóżka piszę. Mrówka dobrze, że już jesteś :* jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej śpiochy :) Wczoraj wieczorek pojechałam z moim L i jego kolegami z pracy na gokardy, super zabawa:) musze sie tam jeszcze kiedys wybrac :) Mrowka odpoczywaj i nabieraj sil :) Katarzynku z ta pracą moją to długa historia, jak skończył mi się staż to zaczęłam szukac cos zwiazanego z moim kierunkiem studiow, ale okazalo sie ze to wcale nie takie proste bo albo szkoły i przedszkola miały już komplet nauczycieli albo twierdzili że wolą zatrudnic nauczyciela z kilkuletnim stażem niż takiego zaraz po studiach wiec zaczelam szukac czegos zwiiazanego z praca jaka do tej pory wykonywalam i w jakiej malam dośwadczenie (pracowałam w przychodni jako rejestratorka i w szpitalu w sekretariacie a mialam tez staż w Zusie) i jak na razie echo wiec po kilku miiesiacach bezowocnego poszukiwania stwerdzilam ze musze znalezc cokolwiek bo wydatków przybywa a kasy brak. Troche też mam żal do moich bliskich bo bliskie mi osoby maja znajomości i możliwości załatwienia dobrej pracy i pytałam , prosiłam i twierdzą że załatwiają tak czekam mesiac za miesiacem az w kooncu musialam zaczac liczyc tylko na siebie , ja wszystko moge zrozumiec ale w zeszlym roku jak szwagierka potrzebowala pracy bo tez planowala slub to w ciagu miesiaca jej zalatwili i to dobrze platna prace, a jak ja teraz jestem w podobnej sytuacji to kazdy udaje ze nie ma problemu :( No ale tak bywa że w życiu można liczyć tylko na siebie. Ale sie rozpisałam ale to Katarzynek mnie zainspirowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja to faktycznie musi być Ci przykro. Jeszcze ja maja mozliwość pomóc Ci z jakaś praca a udają, że coś robia i nic a potem komuś innemu załatwiają szybko. Ja chyba miałam szczęście, że udało mi się z praca w zawodzie. Bo chodziłam na rozmowy do call center a do szkół wysyłałam cv tak sobie. Mam dzis chyba lenia. Chce isc kupic sobie marynarke http://allegro.pl/marynarka-zakiet-wywiniety-mankiet-rozm-s-m-i1782997520.html albo ta czerwona tylko ona tu taka mocna jest a faktycznie jest malinkowa albo ta jasne beżowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×