Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

za 15 minut zaczynam urlop :D :D :D :D Całe dwa tygodnie Mam nadzieję, że słoneczne 🌼 Mrówka trzymam kciuki za pogodę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Torebke wczoraj kupilam w Onasis przeceniona 70% idealna. Ale koszyk na plaze tez sobie kupie. Kupilam tez tunike cala w dziury i fioletowa sukienke. Wyladowalam w fajnym sklepie,wszystkie ciuszki takie albo bombki,albo z kilku warstw. Jeszcze jedna mi sie podobala,no ale juz koniec lata wiec gdzie to nosic. Adek robi podchody. Kupilam gatki do stroju i o 13 30 bylam juz na plazy,gdzie czekala kolezanka ,lezalysmy do 18 Jakis polaczek polozyl sie kolo nas,smialam sie ze namierzyl nas po naszych namiotach. W koncu spalam u Justi bo dzis jade z jej corka do Oslo, troszke z nia pobede zeby mama miala wiecej czasu dla malego. Moj Misiak wraca juz jutro ,w koncu alez sie stesknilam. A dzis przylatuje jego brat no i lipa,jak nie dostane kluczy od nowego mieszkanka to nie bedziemy meili gdzie pobyc razem. Najwazniejsze ze juz tu bedzie. Kania najwazniejsze ze urlop jakis bedziesz miala,no a ze plany nie wypalily trudno. Moze i w Zakopcu bedzie fajnie Julii spokojnej podrozy. Odpocznij,nabierz sily,wizji na nowe meiszkanko. Mroweczko zaczynasz cwiczenia? Ja tez mam ochote pochodzic troszke i poplywac,ale u nas basen zamniety w tej chwili. Moj Misiak jest doskonalym plywakiem, potrafi plynac nawet 2 godziny. Ja to trzymam sie tam gdzi emam grunt hihi,a jak juz bez gruntu to nie za daleko bo nie znam swojej kondycji. Kasia ,Maja,Landrynka,Tak tak,Jasa, buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybko sie tylko witam i znikam, dziś imrezka :) miłego świętowania :))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sie i ja dzien zabiegany od rana ale pozytywnie :) Rano zakupki potem sprzatanko i teraz relax a wieczorem wybywam na panienski ha poszaleje dzis !!!!!! :) Kupiłam sobie sukienke i butki jak sie ubiore to zrobie fotke i jutro albo w poniedzialek przesle, zreszta na panienskim bedziemy mialy aparat to na pewno wam podesle foty :) Ale nie moge sie doczekac swojego panienskiego to dopiero poszaleje z moimi laskami :):):) Katarzynku 14lipca 2012 mamy slub. Aaaaa wczoraj dzwonilam po zespolach na wesele i nie moglam znalezc bo wszystkie ktore chcialam na poczatku byly juz zajete nawet na 2013 rok!!!!! Na szczescie brat mojego L podal nam namiar na zespol ktory jest naprawde fajny i duzo ich znajomych mialo ten zespol u siebie na weselu, tylko oni wczesniej nie mieli naszego terminu wolnego wiec nie bralam ich pod uwage ale dostalam info ze akurat ktos odmowil na nasz termin no i w poniedzialek jestesmy umowieni na pospisanie umowy :) Julii udanej podrózy i urlopu w Polsce :) oby pogoda sie udala bo tutaj non stop pada :( Dla calej reszty udanego weekendu !! Bawcie sie, szalejcie albo odpoczywajcie kobitki buzka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy kawie 🌼 Pogoda się klaruje, tylko jeszcze nie wiadomo w którą stronę ;) Biorę się za pakowanie, bo jednak jutro jedziemy :) Może i dobrze, nie będzie tirów na drodze :) Mamy zamiar w drodze wpaść do Krakowa, Wieliczki... itd i co tam po drodze będzie dlatego wyjazd o 6 rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heej, Melduje sie po meczacym weekendzie. W piatek impreza Kaski zapowiadala sie deszczowo ale kolo 19:30 przestalo padac i w ciagu nocy tylko krotko pokropilo. Na moje oko bylo okolo 70 osob! bardzo kulturalne towarzystwo ale pili tez jak starzy :o Efekt byl taki ze na sam koniec juz dwoch lepkow nie zrozumialo sie jak nalezy. Jeden myslal ze drugi cos zlego do jego dziewczyny powiedzial i sprzedal mu cios z glowki takze mielismy jeden zlamany nos. No i dwoch innych postanowili isc na chate niosac sie na barana. Ten co byl niesiony spadl na asfalt i mocno rozszarpal sobie biodro (nie koc ale cialo) takze wyladowal na ostrym dyzurze i przelezal w szpitalu sobote i niedziele. Mam teraz pelen garaz butelek ktore trzeba wywiesc. Impra trwala do 2giej. Kaska z kolezanka zaraz od rana sprzataly ogrod takze spoko. Procz jednego polamanego stolu ktory juz i tak byl do wywalenia nie powstaly zadne szkody. No i chata wygladala strasznie takze cala sobote sprzatalam i zrobilam 6 pralek prania. Teraz kawusia \_/7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak to w sumie podsumowanie nie wyszlo tak zle. U nas deszcz na calego Wczoraj mialam wplacic kase i dostac klucz,ale ze facet jeszcz ema tam cos porobic umowieni jestesmy na dzisiaj na 17 . Pogoda do bani deszcz, a ja spodnie wszystkie mialam spakowane i szukalam wczoraj gdzies ogrodniczek,masakra tak zyc na walizkach. Chce jeszcze raz to przejrzec i rzeczy ktore mi sa niepotrzebne przechowam u znajomych. Jestem juz u swojego Misia ,zdazylam wstawic mu dwa prania. Zrobilam mu wczoraj niespodzianke na lotnisku a on mi bo nie mial auta i musielismy wracac pociagiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P Hej , witam :) U mnie bylo nie wesolo :O Ale wiele się tez dzialo. Jak dobrze pojdzie bede miec dla was pod koniec tygodnia 2 wiadomosci- dla mnie jak najbardziej happy ;) Nie chce jednak zapeszac , wiec poki co milcze :) Myślę, ze jzu bede jako tako z wami na bieząco :) TakTak wspolczuje tego ogrodowego party . Jak przeczytałam ilosc osób , to az mnie ciary przeszly no i te 'niespodzianki " tez zrobilu na mnie wrazenie :O Co to z tymi dzieciakami się robi ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja :) ja się melduję na krótko i spadam zaraz do lekarza bo mam ciąg dalszy babskich dolegliwości wiec mi się nie bardzo chcę marudac publicznie :P potem biblioteka i reszta farby bo jeszcze dwie sciany mam do zamalowania ;) Landrynka - mam nadzieję że to zwiazane z praca ;) :) no i kurka mnie tez by się przydała robota jakaś ale płatna ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Za szybko mi ten weekend zlecial. Ale panienski byl super, najpierw mala imprezka u mlodej w domu, potem byla wynajeta limuzyna i zawiozla nas do klubu a potem szalenstwo w klubie :) Juz dawno sie tak nie bawilam :) Ale ten tydzien tez bedzie zabiegany, jutro odbieram siostre bo wraca z wczasow, potem solarium, w piatek jedziemy robic korone najpierw u brata mojego L, potem do jego narzeczonej i tam bedzie imprezka :) a w sobote wesele. A my zalatwilismy zespol na nasze wesele, na ten rook zostal nam jeszcze kamerzysta i footograf reszta w przyszlym roku, szkoda ze jeszcze tak duuuuuuuuzoo czasu :) Tak taku to mialas sensancje na imprezie ale pewnie ogolnie corka zadowolona z impry :P mrowka to kuruj sie Landrii trzymam w takim razie kciuki za te sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mroweczko nie masz przypadkiem tego wzoru na ten sweterek z kwadratu co kiedys chcialam robic? Teraz wymyslilam sobie ze chce taka kamizelke rozcieta z przodu, dluzsza, bez rekawow i z jednego kawalka. Nie wiem tylko jak zrobic dziury na rece robiac to wlasnie w jednym kawalku. Czyli plecy i boki jednoczesnie. Podpowiedz cos. Maja, Landrii Kaska byla super zadowolona z impry ;) i juz snuje plany kiedy bedzie nastepna. Ja sie tylko popukalam po glowie. Teraz jest nauka a nie imprezowanie. Wstawie na FB popoludniu pare zdjec poimprezowych ;) U Kaski na profilu sa te z impry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówka napisz jakos skrótowo co się dzieje z tymi babskimi sprawami u Ciebie :O Moze i mnie cos doradzisz po wizycie u gina . I narazie nic nie zdradzam w mojej sprawie ;) Myslcie co chcecie ;) Maja no faktycznie masz plany jak ta lala :P Ale to chyab dobrze, bo ostatnio cierpiałas na marzm :P Jakies fotki masz z tego pnaieńskiego ? To pochwala sie czy bylas grzeczna ;) TakTak Ta Twoja kaks ato zmienia się jak kameleon . Porownałam zdjecia z ubieglego chyab roku z tymi z imprezy to szok normalnie ;) Laska nie z tej ziemi :) A towarzystwo no noo... ;) , czy bylo tam cos oprócz picia jeszcze dla podniebienia ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i sory za drastyczne literrówki, błedy, ale padly mi okulary i niestety niedomagam chwilowo :O :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii musze przyznac ze przewazaly plynne pozywki ;) Ale byl tez grill i clay zestaw artykulow chrupiacych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najważniejsze, ze młodzież sie swietnie bawiła ;) Wychodze z zalozenia, ze niewazne przy czym sie bawimy , byleby byloby super :D Ide pichcic obiad .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koncu jestescie,juz mialam wrazenie ze sama do siebie pisze Odebralam wczoraj klucze od domu, moze w czwartek lub w piatek sie przeprowadze,na spokojnie jak Adek na Krete poleci. Znajomy mi auto zostawi pod domem i sobie sama to wszystko zapakuje. Jeden problem z glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynka może Ty sobie rodzinke powiększasz? :) dostałyscie mojego maila? a ja tez mam problemy gin... rok temu usuwałam nadżerkę i nie zagoiła mi się dobrze, byłam kilka misiecy temu na kontroli imiaam się zgłosic jak będe tak tydzień w domu. No i juz prawie tydzień krwawie i mam takie dziwne upławy, że się wystraszyłam i zadzwoniłam a ona ma urlop do poniedziałku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bling no to super, że jesteś szczęsliwa :) Maja ja teraz odwiedziłam koleżanke i poprosiła mnie żeby była jej świadkową a ja nic nie wiem co taka osoba robi... Podobno faktycznie taki szal jest na zespoly i sale że już są pozajmowane na dwa lata do przodu... TakTak po dobrej imprezie zawsze masa sprzątania :) Mrówka a Ty sama wszystko malowałaś? buuzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarzynek a tfuuu jakie powiekszanie rodziny ? :P Kobietoooo !!!! ;) Maila dostałam od Ciebie , ale musze zebrac sie aby napisac i w ogóle poodpisywac na inne zalegle :O A poki co mi sie nie chce :) Blingus czyli kolejny krok naprzód ;) Oby tak dalej :) Jaką niespodziankę zrobil Tobie Twoj facet na lotnisku ? Bo tylko liznelas temat i nie dopisałas ;) ...chyba nie dopisałas, albo ja nie zaskoczylam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bling nam dawkuje informacje o swoim szczęściu ;) no Landrynka tu o Ginie piszesz a tu o niespodziankach szczęsliwych... to tak sobie pomyślałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii, facet Blinga mial taka niespodzianke ze nie mial auta i musieli na chate pociagiem wracac :D Odnosnie nadzerki.. ja milam raz stwierdzona w PL i miala byc wypalana ale ze wtedy powiedzialam ze mam plany macierzynskie to gin powiedzial ze zostawimy zo na "po dziecku" Dziecka sie nie doczekalam ale po jakims roku moze ponad poszklam znow do lekarza w Szczecinie i jak zobaczyl wyniki od mojego starego to sie mnie zapytal jakie jak ziola stosowalam bo takiego wnetrza bez nadzerki to w zyciu jeszcze nie widzial ;) Tak mi do tej pory zostalo. Za to przez bardzo dlugie cykle po tabletkach mialam polipy w macicy ktore musialy byc skrobane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynka - nic nie powiem bo dostałam właśnie @ i z wizytą musze poczekać, wziełam prochy przeciwbólowe i jakoś tydzień przeżyje co do nadzerki to już wieki temu czegoś takiego nie miałam a Ty Kasiaczek spokojnie poczekaj do poniedziałku się wybierz na wizytę co tam jeszcze było no kurcze zapomniałam ;) zamiast malować pojechałam ze szwagierką w roli znawcy i doradcy do wielkiego miasta, miałam podpowiadac jaką nitkę na sukienkę kupić ;) ale nic nie wypatrzyłyśmy konkretnego zjadłyśmy lody i wróciłyśmy, idę zaraz robić szarlotkę bo dawno nic nie piekłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ot, cala nasza zakręcona Mrówka ;)....... a TakTak nam spłonie :O ;) :P Nadzerke to miałam jakies 22 lata . Mialam robioną wypalankę i teraz od tego czasu cytologia non stop gr 1 ;) Tylko te cholerne @ mnie dobijaja . Czuje , ze starosc na mnie nachodzi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no tak zapomniałam :P ;) no więc pytanie pierwsze czy chcesz na druty czy na szydełko? idę szukać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×