Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Landrynka - miała być jakaś ważna wiadomosc juz byla czy ją przegapiłam czy jak?? no i od poniedziałku mam nadzieję ze będzie mnie tu więcej, gościła u mnie siostra z gór przez dwa tygodnie wiec chciałam się nacieszyć jej towarzystwem bo widziec się bedziemy pewnie dopiero za rok jak dobrze pójdzie do tego to malowanie wykończyło mnie zupełnie ;) no i oczywiście w przerwach dziubałam swoją lnianą tunikę, foty wrzuciłam na bloga jakby kto chciał obejrzeć :) no i ja Tak taku wziełaś się za to dziubanie na drutach? dla reszty ogromny 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz od 8 na nogach. Po 9 przyjechal maz i brat Justi i przewiezlismy rzeczy. We 3 to super szybko poszlo ,a wczoraj sama ladowalam busa ze 4 godziny. Nogi to mi z tylka wychodza, lydki bola. Teraz siedze u swojego Misia a o 15 umowiona jestem ze smarkata i bedziemy wszystko ukladac. Dzis pierwsza noc na nowym mieszkanku. Hurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopier wstalam po weselu a zaniedlugo na poprawiny jedziemy. Nogi mnie bola od tańcowania ale welon złapałam na ooczepinach hehe :) Udanej niedzieli buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na prochach cały dzień spię, moze jutro będę lepiej kontaktować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dzien dobry ;) Kawa !!! Bling jak się spalo na nowym miejscu ? ;P Snilo się cos ? Mowiaze jak się cos sni na nowym mijscu to potem się to spełnia :P Maja i jak poprawiny ? Mam nadzieje ze jakies zdjecia masz z calej imprezy i się podzielisz z nami nimi ;) Opowiadaj jak bylo, ile osob , co dobrego jadlas , jaka byla music itp :P Mrówka a co się stalo, ze się nacpalas ? Te nasze sprawy czy znpowu cos nowego ? Wiadomosci nie ominelacs, bo się jescze niczym nie chwal;iłam :O Obiecuje ze jak tylko bede miec pewnosc to od arzu do was napisze. Zreszta sama siedzie już na szpilkach i chcialabym wiedziec co i jak :) Pogoda ja marzenie. Wczoraj praktycznie caly dzien przesiedzialam na balkonie..Dziś jednak wiecej mam zamiar zrobic, ai zaczelam dzien od Was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis tylko herbatka ;) wstałam się przywitać a potem się zobaczy Landrynka - prochy zwalają z nóg a są na korzonki ;) - babskie sprawy to była zmyłka jak się okazało, tam wszystko gra czyli mają za zadanie rozluznić mięśnie wokół kręgosłupa no i rozluźniają ;) :) dziś wziełam tylko połowę zalecanej dawki zeby nie odjechać co prawda robić i tak nic nie będę konkretnego, zobaczę .... a wy piszcie Blinguś - co się śniło Maja - jak po weselu Tak taku - a Ty ze niby co? tak dziergasz namiętnie jak ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie Landrynka - dowiedziałaś się co z tym lnem czy zapomniałaś ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babeczki. Dzierganie dzierganiem ale wczoraj bylam caly dzien w Lesie wspinaczkowym wiec poza domem i ani dziergania nie bylo ani pisania do was. W sobote tez sliczna pogoda byla a wiec prace w ogrodzie itd. Teraz ide robic kawe a jak wynajde jakies fajne zdjecia ze wspinaczki to wsadze na fb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde Mrówka chyba zapomnialam o tym lnie, w ogóle o czym Ty piszesz ? Przypomnij, bo mam pustkę w glowie :O:O A co bierzesz na roluznienie misni ? Jak ja bralam takie tablety, to kazano mi je barc tylko i wylacznie na noc i to jzu jak bede lezec w łozku . Faktycznie po nich się nie dalo chodzić. TakTak czekam na foteczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o lnie prosze bardzo - czy tam jest jakaś farbyka która produkuje coś lnianego bo babka sprzedaje przędzę lnianą i jest z Wrocławia :) prochy - sirdalud i padolten, trzeciego nie kupiłam bo swierdziłam że dwa równocześnie wystarczą - 3 razy dziennie mam zażywać :( ale dziś chodze tylk ostrożnie ;) chciałam jechać sie wymasować ale siostra miała obawy bo mówi że chyba w stanach zpalnych to się raczej nie masuje mam najpierw wydobrzec a potem pojechac na masaż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahh faktycznie Mrowcia, pisalas o tym. Obiecuje ze się dowiem i dam Ci znac . a moze masz wiecej jakichs szczególow odnosnie tego lnu ? Kobieto tak silne leki, 3 razy dziennie i to dwa naraz ? To wcale sie Tobie nie dziwie ze bylas nieprzytomna. Bierz sobie tylko na wieczor i jeden. A najlepiej taki, ktory jest o przedłuzonym dzialaniu . No chyba, ze masz tak silny bol, ze po jednym specyfiku nie odpusci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie dopiero teraz. Mialam dzien zabiegany, wszystko w pospiechu zalatwialam . Wrocilam niedawno do domu. Jestem styrana spocona i zmeczona ;P Ale pozytywnie :) Ciesze sie , ze pomimo iż upala nie zamulowalam w chacie :P Mrówka popytalam w kilku zrodłach nt tej fabryki. Ale nikt nic nie wie. Znajoma stwierdziła, ze byc moze ma dobra, tania hurtownie , gdzie kupuje i sprzedaje to potem na allegro jeszcze z zyskiem Moze w przyszlym tygodniu pojade do "mojej " hurtowni gdzie zaoptaruje się w kordonki i tam zapytam tych babeczek :) Julka jak tam wypoczynek ? Juz chyba pogodę masz ? ;) Ide na chwilke na fb i zajrze czy TakTak wstawiła fotki obiecane. Potem konieczna relaksujaca kapiel wieczorna ;) :P Buuuuuziooo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma siły, chyba nie bede brała tych prochów, właśnie wstałam :( trudno, pewnie ma swoje zródła,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrowcia posłuchaj się mnie i wez te tablety, ale jedna i na noc . Zobacz ktora ma przedluzone dzialanie. Wez kilka wieczorow i powinnas ie lepiej poczuc. Wiem co mowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki LAndrynka - ale mi one rozwaliły żołądek, siedze w łazience od rana :( póki co wziełam sie za metody babcine- czytaj nasiadówki termofory masaże i inne takie ;) no nic moze jutro będzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Na weselu bylo fajnie zespol super gral, ludzie sie bawili tylko jedzenie bylo niedobre. Jak bede miala fotki to podesle bo dzisiaj powinnam doostac Widze że tu dziewczyny jakos cicho tylko mrowka nas tu zwołuje a teraz jeszcze sie pochorowała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie mam fotek :P Tak taku nieważne kto ważne żeby się zebrać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie są ok, ja bym je zostawiła :) tak do Ciebie pasują ze ja cały czas byłam pełna że to Twoje naturalne loczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wole cie poprzednio: z troche dluzszymi i niesfornymi loczkami. Teraz taka pani z biura albo.. no nie wazne, tak nijako. Postarza cie ta fryzura. Wiem wiem wredna malpa ze mnie ale chce mojego slicznego Katarzynka spowrotem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam laski. No wlasnie spimy nogami do okna wiec sen jak byl tak zniknal o 6 rano. W sumie ta pierwsza noc byla jakas taka stresowa i ciezko spalam. Dzis byla druga a teraz spie u Misia. Cholernie za nim tesknie jak sie nie widzimy wiecej niz jeden dzien. Powoli doprowadzamy mieszkanko do ladu. Przykrecilam karnisz, skrecilam szafe ,bedzie dobrze. Jutro maja przyjechac mebelki. Dzisiaj bylam ogarnac mieszkanie poprzednie, klucze zwroce jak A odda mi kase. W czwartek ide na spotkanie ,na rozmowe w centum kryzysowym dla kobiet,moze mi pomoga jakos. Kupilam bilet siostrze i przylatuje 10 wrzesnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza!!! Dzis ja zwoluję na kawe ;) Katarzynek jestem tego samego zdania co TakTak- toczka w toczke myślę tak samo :) Blinguś fajnie, ze się pomalu urzadzasz, moze jzu teraz los bedzie Ci sprzyjał ;) Ja wpadlam znowu w jakis dolek paskudny , a wszystko przez to, ze moje plany stanely w miejscu i nie wiem czy w ogóle cos mi z tego wyjdzie :( Nie pisalam nic , bo nie chcialam zapeszyc . Ale moge Wam jzu napisac , bo mysle ze to i tak nic nie zmieni. Mialam wydawlaoby się rozpoczac na 100% prace od wrzesnia. I to calkiem fajna i troche kasy nareszcie by wpadlo. W zwiazku z tym podjelam tez decyzje o pojscia na studia. Kierunek dofinansowany z UE - 135 zl czesnego na miesiac . Jak narazie wszystko stanelo w miejscu , nie wiem czy cos sie ruszy jeszcze w tej sprawie :( :(. A jzu tak sie cieszylam , myslałam ze cos nareszcie drgnie w tym moim bezjalowym zyciu, ze cos sie zmieni.... no nic... male rozczarowanie .... ale moze jeszcze ..........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii, bedzie dobrze, glowa do gory. Jesli nie uslyszalas stanowczej odmowy to poczekaj albo poprostu zadzwon, zapytaj. Nie wiem na jakich zasadach bylas umowiona. No i opowiadaj co to za studia? Ja wczoraj znow zlapalam dostepnego Sylvika na gg i oczywiscie po kilku moich zdaniach znow sie rozlaczyla :( Sylvik wredna babo, moglas chociaz powiedziec zebym cie w dupe pocalowala! Bling az tak zle z tym twoim A.? Koncze kawe i musze w pare miejsc zadzwonic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×