Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Maju glowa do gory, czasem musi sie zdarzyc ze sie nei wyspimy,ale to nic wielkiego. Ja odkad rozstalam sie z Adkiem zadnej nocy calej nie przespalam i jakos funkcjonuje. Za to ile rzeczy mozna zrobic nie spiac do poludnia,szkoda zycia na sen. U nas dzisiaj mial byc deszcz a tu piekne sloneczko,biegam w krotkich spodenkach, a nie powinnam bo koledzy maja ramadan i nie powinnam im swiecic golymi nogami przed oczami. Kurcze cos czuje ze czekam mnie ciezka przeprawa z adkiem,wiecie ten typ faceta ,ma tak ze mi nie odpusci. Justi ostatnio miala dosyc zly sen i mnie troszke nastraszyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski ;) Z wędrówki po lesie przywiozłam z poł kilo kurek, i troche jakichs grzybów :P - nie trujaków ;) i...szyszki ;) Nalzililsmy się , ze nóg nie czuje :) Ale super spedzialam czas no i się dotlenilam :) Maja a jaki powód smuteczku ? Moze poprostu jestes zmeczona ? Zrob sobie relaksującą kapiel, połoz się , odpocznij. Bedzie ok ;) Blinguś a jaka przeprawa Cie czeka z A ? Przeciez juz zakonczyliscie zwiazek , czego On jeszcze chce i dlaczego nie chce odpuscic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynka - a próbowałaś - nimesil- moze pomoze ja tam dzis patrzyłam na druga ścianę no i się wziełam za mycie a potem to juz było szkoda dwie pozostałe zostwaić i poszło ;) potem byłam w kosciele a teraz kawusia i robótki :) nudaaaaaaaaa :P Maja - no właśnie smutno ci tak bez powodu? Blinguś ale u was to dziwnie z tymi wyznaniami jak inni mają ramadan to co? ;) Tak taku - ty tego kompa szybko naprawiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie. Adek to typ bardzo msciwy,ciagle mi grozi. Masakra juz po rozstaniu mialam dwie klotnie, mialam ochote po prostu wyjsc z domu. Jak sie nei odzywam to i tak ,sprawi ze musze to zrobic. Tak umie prowokowac Ostatnio mial pretensje ze nie chce mu dac adresu, no ale po co ,zeby mnie nachodzil? Mam juz inne zycie i nie ma w nim miejsca dla niego. Na szczescie dzis dowiedzialam sie od kolezanki ze 21 sierpnia leci na wycieczke wiec bede miala spokojnie czas na wyprowadzke, bo i tak musze zaplacic za caly miesiac,wiec nawet jak nie zdaze sie z tym uporac na nastepny tydzien to bede miala czas. Mroweczko bo ja teraz obracam sie w kregu wlasnie w kregu muzulmanow,no i nie wypada kobiecie swiecic nagoscia wsrod facetow, dlatego czesto tez nie chodze ze swoim do jego znajomych,bo po co im jedna kobieta,jak to meskie spotkania. Wlasnie zrobilam obiad ,ciacho , tym razem masa sernikowa na to owoce z galaretka i trzecia warstwa wszystko zmeiszane ,masa,galaretka i owoce. Dostalam pismo z urzedu ze mam sie wstawic 25 na spotkanie a tak chcialam leciec do siostry. No i nie polece. beda pytac ile arzy szukalam pracy i takei tam, mam wymowke ze skupialam sie na mieszkaniu, bo rozsypal mi sie zwiazek,powiem ze mam depresje i poprosze o pomoc w znalezieniu domu. A niech si ewysila troszke Moze polece do tych Aten za tydzien, szkoda z ete bilety takie drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kobietki. No i zostalam sama, moj Misiu jest juz w Grecji.Kolega mial z nim leciec,ale zrezygnowal. Ile bym dala zeby tam byc. Taka rozlaka na poczatku znajomosci , to chyba dobra proba . Jade dzis z Justi mezem do przemyta po piwko, przyjedzi etu po mnie i zabiore sobie rower. No i w koncu zaczne sie pakowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P ;) 🖐️ Jaka tam laba ?!!! ja mialam wczoraj popoludniu ponad 20 osób w domu ;) Uwijałam się jak mrówka :P Teraz musze ogarnac ten syf :P Wieczorem jzu nie mailam sily nic robic :O Padlam jak betka :O Blinguś a ten Twoj nowy facet jest Muzulmaninem ? Jakiej narodowosci ? Bo chyba pisalas o tym, a ja nie moge skojarzyc . Nie boisz się tak radykalnych pogladów na pewne kwestie u niego ? Wiesz milosc miloscią, ale dla mnie to jakby dwa rozne swiaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jaka laba? Mialam bardzo pracujacy weekend....wywozilismy nasz "dobytek".... Ile jeszcze przede mna roboty nie wspomne. Dopadl mnie straszny bol szczeki , mam za soba nieprzespana noc....a tabletki praktycznie nie pomagaja :( Wieczorem ide do lekarza w innej sprawie, ale poprosze o jakis silny lek przeciwbolowy. Moze Wy cos znacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka mnie na takie silne bóle pomaga ibuprom max, albo nurofen .Silnym lekiem przecibólwym jest tez ketonal i tez kiedys bralam , pomogł.On jest na receptę. Ale lekarze znaja szereg innych nazw, moze lepiej zeby poradzil Ci lekarz, bo zalezy od czego ten silny bol szczęki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biore ibuprom max, ale nie wygrywa z bolem do konca. Ja mysle, ze sa to jakies bole nerwow- jak mam jakis nerwowy okres, to zaciskam strasznie zeby podczas snu, i wydaje mi sie , ze to obciaza i jak stres mija to nerwy puszczaja i stad te bole. Innego wyjasnienia nie mam. Kiedys latalam do dentysty codziennie z tym bolem, bo sa okresy, ze trzyma mnie kilka dni i nic nie pomaga. Mialam rtg, ale tez nic nie wykazalo. Zapalenie nerwu trojdzielnego tez wykluczyl. Kiedys mialam te bole dosc czesto, ostatni taki "napad" pamietam kilka lat temu. No nic, zobaczymy wieczorem. Milego dnia dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze - uderz w stół a nożyce sie odezwą :P jakie zapracowane ;) a ja sie bycze bo sciany mi schną, jutro będę impregnowac :) Landrynka - jakas specjalna okazja tyle osób? ja z muzułmaninem też bym sie raczej bała zadawać już niejedna dziewczyna skończyła źle :( no ale myślę że BLing wie jak tam źle traktowana jest kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ U mnie rowniez pracowity weekend. Humor moj juz lepszy, a co mi go popsulo to dluga historia. Wogole to ja jestem osobą która ma mniejsze czy wieksze ale jednak kompleksy i mam wsrod znajomych a wlasciwie wsrod swojej przyszlej rodziny osobe (dziewczyna) ktora uwaza sie za najpiekniejsza, najwazniejsza, najmadrzejsza, najzgramniejsza i wogole najwpanialsza, wszystkie sprawy z nia zwiazane sa najwazniejsze i roobi wszystko zeby caly swiat krecil sie wokol niej i za kazdym razem jak sie z nia spotkam to ta swoja gatka potrafi sprawic ze czuje sie przy niej beznadziejnie, jakos tak umiejetnie potrafi zrobic zebym czula sie gorsza. Staram sie unikac z nia kontaktu ale sa takie sytuacje kiedy musimy sie widywac tym bardziej ze po slubie bedziemy rodzina :/ A tak wogole to od jakiegos czasu szukam pracy ze wzgledu na to ze po weselu chcielibysmy sobie kupic jakies mieszkanko no i przydalyby sie jakies dodatkowe pieniadze, ale oczywiscie z praca ciezko i to tez mnie jakos tak doluje Na dodatek pogoda do dupy krotko mowiac leje i leje :/ Bling ja podobnie jak Landrynka nie pamietam czy pisalas jakies narodowosci jest Twój nowy facet (ale moze to moje roztargnienie) takze napisz bo jestem ciekawa :) Julii jak pracowalam w szpitalu to wlasnie na wszelkie bole podbieralysmy pielegniarkom ketonal bo od razu bol po nim przechodzil a ten lek jest na recepte Mrowka jak zwykle kobieta pracujaca :) Landrii a to jakas mala imprezke urzadzalas wczoraj ? tak taku naprawiaj tego kompa i wracaj tu do nas :) Kania 🖐️ A dla wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor. Tak dziewczyny on jest muzulmaninem,ale takim jak ja katoliczka,niepraktykujaca. On nie obchodzi tych wszystkich obrzadkow itp. Wiem ze rozne rzeczy przytrafiaja sie kobietom,dlatego tez jak na razie mam dystans. Chce go blizej poznac,no a nie pozna si ekogos jak siez nim nie przebywa, dlatego pomieszkuje z nim,ale na razie nie chcemy razem mieszkac. Mnie juz tyle w zyciu spotkalo ,ze malo co moze mnei zaskoczyc. Czas pokaze czy okaze sie kolejnym draniem czy jakims normalnym facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pobudkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :P no ja pitolę co z wami to ja mysłałam że dziś bede ostatnia, specjalnie się nie spieszyłam, zaimpregnowałam sciany i dopiero zalałam kafeeeeeee a tu duuuuupa ;) oj nieładnie, nieładnie :P a oknem świeci ale w nocy padało bo kałuże widze dookoła no i zrobiło sie chłodniej w sumie to dobrze trafiłam z tymi swetrami, zrobiłam trzy z myślą o jesieni a tu cały czas sie przydają :) no dobra to idę dalej pooglądac strony w necie, aleeeeeeee jeszcze tu wrócę, he he he ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra nadal nikogo nie ma a ja musze lecieć to powiem tylko że zgłosiłam się do jakiejś zabawy, szczegółłów doczytać nie miałam czasu ;) ale przesyłam linka, trza tam klikac chyba codziennie, hmm, no i wysłać znajomych żeby tez klikneli na moje mieszkanko bo w końcu jest fajne :) http://www.osiedlelg.pl/mieszkanie/anpar-nasza-oaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówka ja juz jestem ;) Dzien dobry 🖐️ O co chodzi z tym mieszkaniem ? To Twoje ? Tylko, ze po kliknieciu w link , wyskakuje mi jakas kuchnia . Gdzioe to kilkac ? Ja wczoraj praktycznie caly dzien przelezalam. Spałam, lezałam, lezałam , spałam ;) Dziś jzu nie moge sobie na to pozwolic. Wiec zaraz wybywam do sklepu , bo lodówa swieci pustkami :P Potem wpadne i napisze wiecej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Laski, zapraszam na pozna poranna kawusie :) Wstalam dosc pozno, ale musialam odespac zalegla noc. Biore aulin (nimesulide) i mi pomaga :) W domu wyglada tak, ze nie wiem za co sie zabrac, co chwile zerkam, zeby cos wreszcie zadecydowac , no i nie wiem...siedze dalej :P W czwartek, gora piatek zdajemy klucze. Pogoda ladna, az sie chce gdzies wyjsc..a tu zonk :P Blingus....a jakiej on narodowosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynka niby moje :) a pod tą kuchnią jest napis głosuj i tam trzeba nacisnąć a potem wpisac kod z obrazka i gotowe :) ja połaziłam po chałupie i teraz piekę placka, pogoda na spacer każda jest dobra więc nie marudac tylko jak kto ma ochote to się ubrać i na spacer :) ;) ja myję kolejną ścianę "bo robota lubi głupiego" ;) goście miały być rano i ich nie ma to się wziełam za robotę, a może dla nich rano to jeszcze nie teraz ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagłosowałam :) Na dworze piękne słonko. @ daje mi popalić. Normalnie pompa. :O Na ból biorę Ibum ten zielony w kapsułkach, ostatnio dobrze działa. Julia też brałam ketanol ale on jest dość silny. Nie można przesadzać. Landrynka na co ty to bierzesz? Nie słyszałam tej nazwy. Kilka dni temu prosiłam was o glosy dla mojej córy. Można glosować raz w tygodniu. Pliss jeszcze o głosy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypomnij Kania linka a co do prochów to powtórzę jeszcze raz, nimesil - ale tylko na receptę, moja córka miała okropne bóle zwiazane z @ i tylko to radziło dziergam tunikę z lnu jest przecudowna w sensie że len ;) milutka na gołe ciało i zarazem chłodna, no uwielbiam len i już ;) :) ale chyba trochę zrobiłam dopasowaną a niekce mi się już pruć, może się zmotywuje i najwyzej do niej schudnę, hmmmmmmm nie będzie łatwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrowka, Nimesil to wlasnie nimesulide, ktore ja tez biore , bo tylko to na mnie dziala. Ibuprom max lykalam co 2 godziny i niewiele pomagal, za silny bol na ten lek. Bol bolowi nierowny. U nas ten lek tez jest na recepte. Ja sobie nawet drzemke Zafundowalam. Nie moge sie odnalezc w tym balaganie i tyle, robie i robie a konca nie widac, ba...nawet nie widac, ze cos ubywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę pozamiatałam. :) Obejrzałyśmy z Młodą film na dvd pt. Wojna żeńsko męska. Ogólnie ujdzie ale ten koniec jakby trochę im nie wyszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julii on jest z Palestyny Dostalam kilka dni wolnego bo babcia do wnukow przylatuje,no i wszystko dazy do tego ze kupie bilet na czwartek i polece,ale czekam na odp,bo jesli tylko do niedzieli to sie nie oplaca. u nas dzis gradzisko, jutro chce isc kupic buty na koturnie ktore wczoraj wypatrzylysmy z justi/ padam na twaarz,codziennie wstaje o 5 30 no a klade sie pozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa! Musze sie szykowac i wybywam na zakupy :) Pogoda piekna :) Juz za pare dni i Wy taka bedziecie miec, bo ja sloneczko zabieram do Polski :) i ciepelko tez :) Blingus, tutaj tez ludzi wszystkich kolorow od groma, dlatego pytalam.... chodzilam do szkoly z ludzmi z roznych zakatkow, ale akurat zadnego Palestynczyka nie znam. Miej jednak oczy szeroko otwarte ;) Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nareszcie, Julia dawaj to słońce bo u mnie dziś "pic totalny" ;) i w kiepskiej jestem kondycji dopadło mnie coś o czym raczej nie będę publicznie pisała w każdym razie dość uciążliwa dolegliwość, idę sie walnąć na wyrko, powiem tylko że leki zażywam dopochwowo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Laski, Musze was poczytac po kilka stronek naciapalyscie od czasu mojego znikniecia. Mrowka wspolczuje. U nas jest teraz taki nowy lek ktory trzeba tylko raz wsadzic i po klopocie ;) Nie probowalam jeszcze czy dziala bo od jakis 2 lat nie mam tego problemu juz. Odpukac i na szczescie. Dobra to ide czytac i sie ustosunkuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×