Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Dobra, nadzwonilam sie na dzisiaj. Od 2.09 zaczynam Fitness trening. Zapisalam sie na Zumba Fitness z moja kolezanka. To polaczenie brazylijskich tancow z czyms w rodzaju aerobicu. Babki u nas szaleja na punkcie tego kursu. Raz w tygodniu po godzinie. Kurs ma 12 zajec. Ponoc chudnie sie w takim samym szybkim tempie jak muzyka na zajeciach. Juz sie nie moge doczekac ;) Kosztuje ta przyjemnosc 30 euro za caly kurs a moja kasa chorych zwraca te koszty. Moge w roku 3 takie kursy zrobic. Potem ide na joge ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Taktak swietnie ;) no wrecz superrr :-) A odnosnie mojej niedoszlej pracy i studiów napisalam Wam maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam u mnie upał niesamowity Tak taku w zeszlym roky chodziłam na zumbe i bardzo bylam zadowolona z tych zajec dawalymi tyle radosci i zabawy ale musialam zrezygnowac jak stracilam prace bo kasy nie mialam Bling to urzadzaj sie tam po swojemu, niech Ci sie dobrze mieszka Katarzynek jezeli chodzi o moje zdanie to najlepiej Ci w loczkach tych dłuższych loczkach Landrynka nie poddawaj sie jeszcze nie wszystko stracone moze jeszcze wszystko sie ulozy Ja tez wczoraj powysylalam troche aplikacji do pracy ale juz jakis czas temu stracilam nadzieje na dobra prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii odpisalam na maila. O Maja widzisz jaki ten swiat maly ;) Ile placilas w PL? Kurde mam taki syf w chacie a za Chiny nie moge sie zmobilizowac do dzialania. Do tego ta wstretna pogoda. W depresje mozna wpasc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie pogoda piękna - póki co :) dlatego umyłam sobie okna w sypialni bo mi już lepiej ;) Landrynka -odpisałam na emaila tańców zazdroszczę okrutnie, ja bym chętnie poszła na jogę ino nie mam z kim a samej to mi się zwyczajnie niechce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii i Maja (zdaje sie) Mozecie mi powiedziec w jakiej drogerii widzialyscie ta moja farbe. Mam taka ochote na ten ciemniejszy kolor ze chyba pojade do Szczecina jeszcze raz poszukac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakTak jak bylam u tesciów to ja widzialam w tamtejszej, takiej ze się tak wyraze wiejskiej :P drogerii :) Ale w niedziele bede popoludniu biegac troche po sklepach z córa i wałsnie myslałam o tym, ze ta farbe bede tu szukac i jak znajde to kupię ja dla Ciebie. A jak nie to wtedy skocze do tesciow i tam kupie. No chyba ze bedziesz ja miec wczesniej, to daj mi znac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak taku ja widzialam w takich małych sklepikach drogeriach, nie wiem czy dokladnie ten odcien coo Ty chcesz ale widzialam te farby, jak pojade doo siostry to popatrze. Co doo zumby to placilam 72zl miesiecznie w tym bylo 8wejsc ja chodzilam dwa razy w tygoodniu a 12wejsc kosztowalo 92zl. Ale upal wlasnie wrocilam ze spaceru z psem i normalnie masakra nie ma czym oddychac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo to mam pomysl gdzie moglabym jeszcze zagladnac. Zmobilizowalam sie i wypucowalam lazienke. Teraz zmieniam posciel, odkurze i wymyje podloge i chyba zasluzylam wtedy na jakis shopping :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak shopping ?:P udany ?;) Laski dzieki za slowa wsparcia :) ;) Dobranoc. Zapowiada się parna i duszna noc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez jest Zumbaa i kosztuje ,kurcze zapomnialam. Musze sprawdzic. Mebelki przewiozlam,wyszlo mnie to do odrobienia 20 godzin pracy. Lozko skrecilam i mam teraz swoje, chociaz w salonie ale to nic to nic. Na razie spalam tam dwie noce. Dzisiaj obie wybylysmy ze smarkatka. Bylam z Misiem u kolegi no i zasnelam, hihi nawet dali mi kolderke i podusie ,co za goscinnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstawac spiochy !!!!! Ja juz o 6 kawe piłam i czekam na Was. A zaniedlugo wybywam pozalatwiac sprawy i porozgladac sie za praca na miescie. Mam zamiar od dzis znow zaczac ta diete coo stosowalam w marcu ale nie wiem czy wytrwam (moja wymarzona waga to 57kg czyli 5kg do zrzucenia) trzymajcie kciuki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Dzien dobry ;) A ja nie dawno wstalam. Zasnelam przed 2 , o 4 obudzila mnie burza . Niezle trzaskalao i grzmailao, i tak do samej 5 :O I jak sobioe przysnelam to a z do 9 :O Ale pogoda jak widze piekna, słoneczna . Maja trzymam kciuki. Ja co chwile podejmuje decyzję o diecie i nic z tego mi nie wychodzi, ino dupsko coraz grubsze mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! A ja wczoraj polatalam z P po sklepach budowlanych super sie bawiłam :) za to w nocy nikt nie mogł spac i tylko łazilismy i sie zmienialismy w kuchni albo przy kopie skutkem bylo to z P po 7 poszedł do pracy a ja dalej leze w łozku i zatsnaiam sie co robic... Ja na diecie nigdy nie byłam bo nigdy nie moge wytrzymac, udaje mi sie gora do wieczora... Landrynko ja myślę że to dobry pomysl z tą szkołą moja mama jak poszła na studia to dużo się zmieniło na lepsze u niej :) a zpraca to tak jak Tak Tak mówi poczekaj jeslinikt nie powiedział nie to jest jeszcze szansa zadzwoń i zapytaj. Maja widziałam zdjęcia na fcb fajna ta Twoja sukienka ta różowa... ja będe mysiała cos wymyslić na to wesele co mam być świadkową i zastanawiam się nad długa kiecka taka bardziej przyciele lejacą się. wypiłabym kawę, ale nie mam mleka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarzynku widze ze spotykaja cie te same rozterki co mnie ;) (mysle o mleku) Wczoraj kupilam sobie kawalki kokosa (sam ten miazsz) to pochrupania. zjadlam taka dobra garsc tego i tak mnie brzuch rozbolal ze myslalam ze wykituje ;) Chcialam jechac polywac w jeziorku a bylam w stanie dopiero kolo 18tej zwlec sie z lozka i pojechac troche sie popluskac. Dzis od rana cos mi internet szwankuje. Mialam o 8 termin w urzedzie a z domu wyszlam dopiero za 10 osma bo najpierw ten komp mnie przytrzymal a potem kokos :P Teraz chyba wsiade na rower i pojade pobuszowac po sklepach. Jakos tak mi sie nie chce siedziec w chacie :D No i musze jeszcze zamowic maszynke do strzyzenia psow bo juz mi sie tego nie chce robic nozykiem trymerskim a moje kundle wygladaja juz jakos tak nierasowo. Landrii, dzieki za maila, trzymama kciuki za wszystkie sprawy i za jubileusz meza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie wrocilam do domu zlozylam cv w Zusie tam gdzie mialam staz bo potrzebuja do pracy ale chetnych tyle ze nie ma sie co łudzić Katarzynku moze poszukaj na necie ja ta moja sukienke kupilam na allegro i to za 70zl takze mysle ze nie duzo. Co do diet to tez nigdy nie umiem wytrwac raz mi sie udalo w marcu schudłam 5kg i teraz planuje wrocic do tej diety, na razie sie trzymam a co bedzie dalej zobaczymy, chcialabym przed slubem wazyc 55kg ehhhhh nie wiem czy dam rade :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakos tak nie mam co pisac , wiec tylko pomacham 🖐️ ale... a propo tego zumbi czy zombi :P dzien wczesniej zanim napisala o tym TakTak, moja siostrzenica wstawila na fb filmik własnie z takiej imprezy, gdzie tanczyla w grupie ten taniec :) Zastanawialam sie własnie co to za taniec , ale już jestem na bieząco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa wypita :) Maja ja to pewnie bede musiała uszyć sukienke albo kupic i przerabiac, bo ja niby duża nie jestem ale mam cycki C a nizej troche mniej wiec trudno mi trafic kiecke... mam lenia, siedze w piżamie, P w pracy. Musze popgrzegladac ciuchy w szafie bo chce zrobic miejsce na nowe poważne ubrania :) jak to moja mama mówi dziecko idziesz do pracy nie mozesz wyglądać jakbys miała 15 lat :) bo co? :)))) podobaja mi sie buciki takie cielisty kolor, albo kawa z mlekiem, moga byc lakierki na srednim obcasie np ze spodem niby drewnianym http://allegro.pl/czolenka-szpilki-bezowe-roz-39-jak-nowe-i1784958646.html http://allegro.pl/lilu-7d14-nude-beige-szpilki-cieliste-klasyk-38-i1786724584.html http://allegro.pl/nude-cieliste-bez-szpilki-platformy-drewniany-38-i1783182417.html jeszcze sa takie niby lakierki taki same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii no nie jechalam jednak do tego szczecina bo ten brzuch mnie bolal i cos tam jeszcze bylo. Wiec jak jedziesz do tesciow to kup mi te farby ale wtedy jedna taka a druga ta ciemniejsza. Podawalam gdzies numery. Guckne zaraz i napisze jeszcze raz. Katarzynku te pierwsze calkiem ladne tylko ze nie ze skory. Zainwestuj lepiej w lepszy material niz cerata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7.1 to ten ciemniejszy i 8.0 to ten moj. Kup mi po jedenej jak beda a ja w przyszlym tygodniu bede w Szczecinie t jeszcze extra lookne w malych kioskach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, taku ja to bym chetnie wydała mase kasy na ładne buty tylko u mnie sie to nie opłaca, ja chodze jak łajza i niszcze szybko buty... do tego miałam kiedys zapalenie korzonkow i zostały mi do dziś slady, jedno biodro gorzej pracuje a tym samym ciezar mi sie zle rozkłada i niszcze tez spody szybko... i wole kupowac tasze buty a cześciej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, to podaj jeszcze raz ten drugi numer , bo ten jasniejsze to 8 jest :) Aaaa i jescze napisz mi , czy takie pasemka jak sa widoczne na zdjeciach to włąsnie ta farba daje taki efekt ? Jakby balejaz? Moze kupilabym i sobie ? Katarzynku, mnie się podobają wszystkie te buty , chociaz pierwszy troche jakby nie moj kolor . Uwilebiam platformy, mam sandalki na lato podobne na platformie , tylko nizsze i swietnie się w nich czuję :) I do czego chcesz je nosic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo kbitki Ale upał nrmalnie nawet nie mam siły na sprzątanie wiec na razie siedze :P a potem cos porobie. Popoludniu jade do sklepu bo jutro ide na parapetowke do przyjaciolki takiej od dziecka i jakies ładne kieliszki chce jej kupić bo nie ma. Katarzynek mnie sie najbardziej te pierwsze podobaja, szkoda tylko ze ja nie umiem chodzic na takich wysokich obcasach bo śliczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii tak jak juz kiedys powiedzialam ten efekt jest bardzo naturalny. Pasemka wygladaja jakby wlasnie rozjasnione przez slonce. Ale oczywiscie nie moge gwarantowac co u ciebie wyjdzie ;) No i ja te pasemka robilam tak bez zadnego konkretnego systemu. Tak zwyczajnie to tu to tam i tez o roznej grubosci. Zalezy jak mi sie wzielo. No i tzreba uwazac zeby pasemka robic dopiero tak 1-2 cm od glowy. Inaczej jak zacniejsz przy samej nasadzie to moga byc jasne plamy na lbie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×