Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Ja tez uzywałam dove, i tez bylam zadowolona. W sumie to czesto zmieniam szampony i odzywki. Czesto tez stosuję loreal do włosów farbowanych . Mam jedyną rzecz z zamszu, ale jeszcze nigdy nie czyscilam ;) Tak rzadko uzywam tej marynarki, ze w zasadzie nie ma się kiedy wybrudzic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynka - to nie jesteś sama u mnie znowu nie ma wody, cholera mnie bierze, pewnie coś robią i dlatego wyłączają ale kogo o tym powiadomili!!!! pewnie włączą o piątej tak jak wczoraj wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr na jutro się przygotuję - nie ma bata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pada od rana, wody pod dostatkiem ;) Zapraszam na popoludniowa herbatke :) Wczoraj pierwszy raz odkrecilismy ogrzewanie. Mam do sprzatania i gore do prasowania, ale nic mi sie nie chce...jesien , jesien, jesien... Z szamponow tez przewaznie uzywam L'oreala, czasami chce mi sie zmiany i probuje inne, ale nic mnie nie zadowala na dluzsza mete :) Dove nigdy nie probowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sprawie Sylvika - na mojej poczcie układałam sobie adresy mailowe tematycznie. Forum kto nie pracuje: Landri, mrówka Takatak itd itp... Była tam tez Sylvik. potem wysyłam maile to klik na forum i poszlo. po co mam klikać na każdy adres pojedynczo. dostaje odpowiedź od Sylwi: Proszę mi nie wysyłać maili z załącznikami! Dziękuję. Trochę mnie zamurowało ze względu na ton w jakim był ten mail. :( no cóż.... wykasowałam adres. A że czytam forum rzeczywiście czasem wyrywkowo. Dziewczyny ja po prostu nie mam kiedy i wpadam do kompa jak po zapałki. W pracy w ogóle nie wchodzę ze względu wiadomo jakiego, w domu już mam dość komputera, to na cały wieczór przejmuje go M. Dziś mam wolne to klikam a za chwilę lecę w miasto. :) Miłego dnia. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Robilam kurde dzisiaj do 2:30 w nicy na drutach :O Choroba jakas czy cos? Kania jesli chodzi o Sylvika i jej mail do ciebie to musze niestety przyznac racje Sylvikowi bo ja pisalam kilkakrotnie tez juz i w przeszlosci razem z Sylvii ze nie chce otrzymywac tych wszystkich prezentacji pps, smiesznych zdjec itp. Przez jakis czas to funkcjonowalo ale potem poszlo w zapomnienie. Wiadomo przychodza na forum nowe osoby i nie wiedza poprostu. A wiec to nie chodzi i to ze wysylasz swoje zdjecia tylko wlasnie te wszystkie prezentacje itp. Chociaz oczywiscie jak dostaje mail a tam jest zalaczonych 30 prywatnych fotografii z urlopu gdzie na 2 moze znajduje sie buzia mojej kolezanki z forum to tez mnie to wnerwia. Zwlaszcza jak fotografie maja po 1mb. Ponadto wez pod uwage, ze ona nie pojawiajac sie u nas od kilku dobrych miesiecy poprostu nie jest w temacie o co chodzi w tych fotkach ktore jej byc moze wysylamy. A ponadto u mnie dzis tez leje. Wode mam zarowno na dworzu jak i w kranie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie świeci słońce :) i póki co jeszcze leci woda z kranu wiec musze zrobić to i owo bo może znowu zakręcą ;) Tak taku a co tak namiętnie dziergasz po nocach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ladna pogoda i u mnie, slonce, a w tle osniezone gory. Marzy mi sie fajny aparat, ale szkoda mi kasy :P W ogole to brak mi slow, pobilam rekord swojej wagi :( i nie wiem jak to poprawic.Jest mi tak przykro i smutno...Normalnie to wloskie powietrze mnie tak pompuje ;) Teraz kawa i zmykam szukac jakiejs kurtki/plaszcza na zime :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam ostatnio w drugą stronę Julia - dziś mierzę w sklepie spodnie w swoim rozmiarze a one kurna za duze :( no przecież mniejszych nie będę kupować bo w zimę jak nic przybędzie w ten sposób zostałam na jednej parze spodni :/ idę dziergać rekawiczkę bo już by trzeba za drugą się brać ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julii nigdy bym nie pomyslala ze wine za swoja wage mozna zwalic na powietrze ;) Super pomysl. Od dzis bede tak samo robic. Mrowka ja robie ciagle jeszcze plaszcz z kapturem i wzorem warkoczowym dla Kaski :O Miedzyczasie dostalam super welne dla mnie taka fajna gruba na druty 10 i to mi sie tak fajnie robi ze nie moge sie zmusic zeby skoncentrowac sie na tej cienszej welnie i warkoczach. Moj sweter w kazdym razie juz dzis bede miala gotowy wiec bede mogla wreszcie i Kaske zadowolic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka napisałabys wreszcie ile wazysz :P Bo prawdę mowiac narzekasz na wagę a w sumie nie wiadomo, czy nie przesadzasz ? ;) A ja pojechalam dzis na miasto. Chcialam kupic sobie welnę na mitenki i taka opaskę na głowę na zime i oczywsicie wszystko inne kupilam tylko nie to :O Przypomnialam sobie jak jzu byłam w domu ale drugi raz nie chcialo mi się juz schodzic i jechac , chociaz prawdę mowiąc mam niedaleko :P Za to zrobilam sobie z dwoch prostokatów taka kamizelkę ze stalowej włozcki , gruba welna , szydełko, to szybko efekt bylo widac :) Dwa prostokaty zeszyte tak, aby bylo mozna przez nei przelozyc ręce i szyję :P Nic nadzwyczajnego ,ale cieple to i milutkie :) W miedzyczasie dzwonki, dzwonki, dzwonki, gwiazdki, dzwonki, dzwonki.... i w koncu jeszcze parę bombek musze machnąc ;) A potem siadam do ozdób z szyszek, stryopianu i szkła ;) Mrówka wszysto co mi podalas odnosnie koralików zapisalam i odstawiam to na długie zimowe wieczory :) Córka mowila , ze3 mialabym zbyt na to, wiec musze koniecznie sie za to wziąc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie nie ma sensu pisac o wadze, bo kazdy ma inna posture, kosci, wzrost. jedna osoba o wadze 50 kg nie rowna innej o tej samej wadze a nawet wzroscie. No i z waga jak i z wiekiem, lepiej o to kobiet nie pytac :P W kazdym badz razie przytylo mi sie sporo jak dla mnie (+6) i nawet nie wiem jak i kiedy. I nie bardzo wiem czego sobie odmowic. O spodniach nie wspomne, ostatnio wyszukalam sobie jeansy i wcisnac sie w nie nie moglam, ciagnelam i ciagnelam , az szlufke wyrwalam :P Wcisnalam sie w nie, ale chodzi sie w czyms takim obcislym nieciekawie. W inne spodnie juz nie wejde. Na codzien po domu i z psem smigam w spodniach dresowych :( Landrii..Ty chyba te ozdoby swiateczne bedziesz sprzedawac, co? bo chyba pol chaty juz masz tego porobione :) W ogole to robotkowy ten topik sie zrobil :P Co u reszty dziewczyn slychac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynka - foty nawet tego prostokąta mile wskazane jak nie tu to na fb :) a co do tych bransoletek też mi koleżanka powiedziała ze sprzeda każda ilosc i zebym robiła - to zrobiłam i ....... kicha ;) nic nie poszło teraz to będę obwieszona ;) Tak taku - ja ostatnio mam odwrotnie, gruby kaszmir leży i się prosi żeby coś udziergać a ja z cienizny na druty nr 3 lecę ;) ale właśnie skończyłam pierwszą rękawiczkę i zaczełam drugą :) przed zimą moze zdąże :) Julia- to prawda że waga w zależnosci od wzrostu, ale ja na zimę mam tendencję do przyrastania ;) a na wiosne sie człek tego pozbywa, poza tym na na fotce u Ciebie tam nic nadto nie widziała ;) :) no ale jak się źle czujesz to trzeba się pogimnastykowac chociażby w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojny wieczór 🌼 Taktaku postaram się być bardziej powściągliwa w wysyłaniu poczty :) Mój najmilszy drzemie cicho pochrapując ;) Młoda wybyła gdzieś z kuzynką W TVN Fakty Agent Tomek pozywa panią Krzywonos za określenie ;) Nowe rządy, nowe afery :O Kurna co za debilstwo, jakby nie było poważniejszych problemów w dobie walącej się gospodarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówka a Ty się gimnastykujesz ? Hę ? W domu, to żadne cwiczenia :O Wiem po sobie, chyba ze ktoś z twardą reką nad Tobą stoi i pilnuje :P Julka masz rację , ze na wage skalda sie wiele czynników, ale tak z ciekawosci zapytalam . Chociaz napisz jaki numer ubran nosisz ? Fotki prostokata zrobie jutro. Ozdoby tak Julka masz rację , robie na sprzedaz . Licze na pare groszy, zebym miala za co swieta wyprawic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania ja już nie słucham tego co się dzieje w polityce ;) Za malą mam glowę do tego :) Własnie jedna z moich córek powiedziala nam bye bye i zamknęla za sobą dzrwi. Oby tylko zycie nie dalo jej w kosc za bardzo :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://splendi.bazarek.pl/search/fraza,po%C5%9Bciel+3d/ Będąc na naszym bazarku zobaczyłam pościel w tym stylu co na tym linku. Co o tym myślicie? Spodobała mi się bardzo , jedynie cena 130 zł za wielkość 160x200 trochę mnie zniechęciła. Pewnie bym kupiła jakby była tańsza i dwa komplety. Na szczęście mieli tylko pojedyncze egzemplarze. ;) Landrynka moja Młoda dostała zamówienie też na bombki. Powoli też już bierze się do roboty. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście że ćwicze :P z małymi przerwami :D ale byl już czas że systematycznie przez dwa miesiace ćwiczyłam - mobilizacja - wesele :) ;) teraz musze zacząć ale bardziej korekcyjnie ze wzgledu na kręgosłup, w piatek mam prześwietlenie i potem chyba się wybiorę prywatnie do rehabilitanki żeby mi zestaw odpowiedni pokazała bo państwowo mam wizytę na koniec listopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania nie chce mnie się ten link otworzyc :O Mrówka no to pozazdroscic samozaparcia, bo mnie nawet wizyta samej miss world nie zachecilaby do wykonywania tak solidnie cwiczen :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wrzuć w google hasło pościel 3d i wyskoczy ci kilka stronek. Piękna i zarazem cholernie droga. Kto nie wypił kawy to zapraszam. Ja już po. :) Szykuję się do pracy. Miłego dnia. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej !! Co jest ?! Wstawac !!!! ;) Spicie ? Pościel faktycznie bardzo ładna, ale czy taka droga ? Jestem zdania , ze lepiej kupic drozsza, która jakis czas przetrwa niż te taniochy, których w sklepach pełno :O Kilka lat temu dostalam od mamy piękna posciel z kory. Jest do dziś i wyglada wciąz pięknie. Mama dala za nią wtedy jzu ponad 100 zł. Ale warto bylo. Ja się kiedys polasilam na posciel za 40 zl z kory i jzu po niej sladu nie ma. Raz ze się sprala , dwa, ze zaczela pękać :O A te 140 zl, ktora ta 3 d kosztuje to wcale nie dużo, porównujac inne badziewne zestawy , ktore kosztują blisko 100 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Kania posciel bardzo ladna i wlasciwie chyba nie droga. Pomijajac te z tygrysami podobaja mi sie wlasciwie wsystkie z motywami kwiatowymi i jasne. Ta z bialymi tulipanami jest sliczna. Ciekawe ile biora za wysylke za granice. Wzielabym sobie ze dwa takie komplety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojawiam się i ja :) też jakaś zalatana jestem co chce Wam coś napisac to ktos do mnie przyłazi albo mój Obleśniak siedzi ze mna w gabinecie, a jak wracam do domu to juz na kompa nie moge patrzeć... Sporo mam pracy, duzo przykrych spraw troche śmiechu. Ostatnio mnie dyrek pochwalił, że jest zadowolony... to śmiałam się że postaram sie żeby do końca roku był dalej zadowolony ( bo mam do końca roku umowe tzn szkolnego) a ten ze chciałby żebym dłuzej została... ale tak to sobie może gadać zobaczymy co powie w czerwcu. Chciałabym mieć jakiegos zwierzaka chyba najbardziej psa... Ciagle jestem przeziębiona a do tego jeszcze @ tak mnie łapie bół czasem ze aż w głowie mi się kręci. Mrówka bardzo mi się podobają Twoje rzeczy na rękę. Landrynka Ty to masz wene wszystko robisz, ja nie mam cierppliwości do rzeczy plastycznych. Tak, Taku ja tez chce miec taki tani sklep z ciuchami... musze sobie troche nowych ubrań kupić bo ciagle mylą mnie z uczennnica. Julii ja na zdjęciach nie widziałam że jesteś pulchniejsza :) buuziaki dla reszty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestescie fajne :) Ja sie przeciez pulchniejsza zrobilam w ciagu ostatnich 2 miesiecy :) No ale zrobie tak jak Mrowka napisala :) Mam tylko bardzo ograniczone miejsce, ale choc nogami powywijam ogladajac tv :D W starym mieszkaniu to na rolkach moglaam jezdzic :) Fajna ta posciel, Kania! I tez uwazam ze cena calkiem przyzwoita, w Pl na rynku zwykla bawelna satynowa jest w cenie 100-120zl. Katarzynku, ja ta moja psinke tak kocham, ze az!!!!!!! a mam ja od 2 miesiecy :) No to stawiam kawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak siedzisz po nocach , to jak się masz czuc wypoczeta ? Poza tym pogoda jest do dupy :O Katarzynku ja jestem troche zmuszona tym sie "bawić" ;) Chociaz robię to też dlatego, że lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a juz myslałam ze ja dziś taka do dupy sie tylko czuję, nie wyspałam się ogólnie i jestem do bani na dodatek co rano wstaje zapuchnięta pod oczami - co za ustrojstwo? :/ jakieś pęcherzowe sprawy czy jak? Landrynka - masz szczęście że masz byt na swoje robótki bo u nas w mały miasteczku to wszystkie dziergajace itd ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×