Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Landrynko, to chyba powtorka programu Maklowicza z Turynu, co? Ogladalam ten odcinek chyba 2 niedziele temu :) I dzwonilam do mamy, zeby tez ogladala :) No widzisz, mamy tyle pysznosci.....wiec sie nie dziwcie ze mi dupsko rosnie :D Pokazywali wlasnie "targ", na ktory od czasu do czasu jezdzimy :) Maja tam wszystko i w przystepnych cenach :) A ten makaron, ktory gotowal to taki makaron swiezy, jajeczny, dlatego tak krociutko sie go gotuje, a ten sos to przyznam dziwo, jadlam wiele rzeczy, ale o takim sosie nie slyszalam :) Kuruj sie kochana, Tak tak tez :) Ja wlasnie sie wyszykowalam i jade po kawe i jakas rybke na kolacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sie ma W pracy siedzę. M poszedł też na 15tą, więc się zobaczymy dopiero późno w nocy Wczoraj bez ekscesów ;) ale dzięki za gratulacje Maja u nas takie rzeczy to są nie do pomyślenia. Zgubić świadectwo czy indeks - normalnie jakiś kosmos :( Trzymam kciuki za pomyślny egzamin 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam dzis na spacerku, jest tak pieknie, kolorowo, jesiennie :) i ten dywan z lisci :) A Bianca to jest taka "towarzyska", ze sie do kazdego cieszy , do przesady ; dzis tak skakala z radosci do jednej babci, ze sie na grzbiet wywrocila, dobrze, ze miala miekkie wdzinko , bo inaczej to nie wiem.... O swietach jeszcze nie mysle, choc w sklepach juz calkiem swiatecznie :) My jeszcze nie skonczylismy sie urzadzac, wiec raczej nie bede dodatkowo balaganic robiac dekoracje, no jeszcze zobacze. Widzialam w jednym sklepie taka dekoracje z szyszek do powieszenia, byl to dlugi sznurek( taki ziemisty kolor, w domu zawsze taki mialam ) a na nim poprzyklejane szyszki i popsikane jakims kolorkiem, fajnie to wygladalo, taka prosta dekoracja i 18e :) az mi szczeka opadla :) Ide nakrywac do kolacji, jednak rybki nie dostalam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy to dziewczyny Wy to macie "smykałkę" do tych wszystkich ozdób jesiennych i świątecznych :) Kania no niestety tai bałagan na tej uczelni mam zamiar jak najszybciej skończyć te studia :) Ja dziś cały dzień albo zakuwam albo siedze na stronach o ślubach i jak czytam ile rzeczy jeszcze przede mną to szok :) ale cieszą mnie te przygotowania do ślubu :) już nie mogę się doczekać :) Jeszcze 8 miesiecy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja siedzę i dłubię bombkę karczochową ;) Chyba za duza ta kula , bo robie i robię i końca nie widać ;) Julka a moglabyś jakos bardziej przejrzyście opisactą ozobę ?;) Maja 8 miesiecy zleci szybko, ze ho hooo . Zima minie , juz niedlugo swieta i tylko patrzec jak zalozysz zlotą obrączke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii :D :D :D Wiesz, ten szary sznurek o nieznanej mi nazwie....bierzesz kawal, robisz petelke , i dajesz podluzne szyszki (przyklejasz)....nie wiem czy je traktowac kolorkiem (sprayami) przed czy po...... naprawde prosta ta ozdoba , ale mi sie bardzo podobala, taka do zawieszenia np. na okno balkonowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka...te przygotowania sa najlepsze :) Chociaz ja zalatwaialm wszystko sama i on-line lub telefonicznie :) W jakim miesiacu sie pobieracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to chyba musze się też zabrać za jakieś ozdoby zawsze to zajmie mi ręce i myśli a mam od kogo się uczyc drogie koleżanki :P W lipcu sie pobieramy dokładnie w dniu moich urodzin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka no bedę musiala zapodac sobie taki sznurek, bo szyszek mam od choleru i ciut ciut . Poza tym chcę jeszcze zrobic choinki z worka, i wybieram sie po niego już od powrotu od TakTaczka , ale ciagle mi nie po drodze :P Maja ja słuzę pomocą ;) Oj lipiec ? Piekny miesiac ,ale nie ma w nazwie literki "r". Nie jestesś przesądna ? :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa wskazana :) Mrozu nie było w nocy a ciśnienie.... szkoda gadać, chyba wcale go nie ma ;) Mam dziś wolne :) Trochę ogarnę moje otoczenie, tzn. posprzątam chatę. W weekend pracuję, Młoda też ma zajęcia, więc nie będzie komu zamiatać. ;) Dziś w nocy spodziewamy się jej powrotu :) Jestem ciekawa wrażeń i jak jej poszło, czy będzie mieć tę pracę. Dzwoni co wieczór ale rozmowa przez telefon to jednak nie to samo 🌼 Zapomniałam wczoraj rano włączyć pompkę w akwarium. Przypomniałam sobie o rybkach dopiero jak szłam spać. Zaglądam do pokoju Młodej a tam już jeden skalar pływa do góry brzuchem a reszta łapie powietrze po dnie. :O Trupa do kibla, pompka chodziła całą noc - reszta żyje :D Powiedziałam M, żeby wracając z pracy kupił podobnego, może się nie zorientuje jak mama z tatą pielęgnowali jej dobytek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wait
Hej można się przyłączyć do rozmowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wy jesteście pracowite mrówki ;) :) ja ostatnio do południa jestem odcieta od neta a po południu ciężko się dopchać, Landrynka ozdoby świateczne chyba kupie bo jakoś nie lubię robić drobnych rzeczy, a ty rób foteczki i pokazuj swoje cudeńka :) ostatenie dni dziergałam czapkę, uparłam się jak głupia ;) no i efekt dwie czapki zrobione obie kicha totalna, dziś będe w mieście to się rozejrze za gotowcem ;) :) w temacie przygotowań do ślubu to niby jeszcze kopa czasu a pewnie zleci że ani się obejrzysz Maja :) Julia - jak nastroje polityczne bo chyba wam się władza zmienia, - liczysz na jakąś poprawę czy niekoniecznie? Kania - jak masz wolne to wrzuć na luzik ;) :) Tak tak - czy doszłas już do siebie czy choróbsko nadal trzyma? ja idę ogarnąć trochę bo wybywam na dwa dni, wiec pewnie zajrze tu dopiero w sobotę, trzymajcie się cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ;) Mrówka , a Ty to nie Mrówka ?:P I gdzie wybywasz , czyżby S ... ? Daj znac eskiem , jak i co , bo się czlek potem zamartwia :O Myślę, ze do weekendu wiecej porobię, to wtedy bedą zdjecia i bede się miec czym pochwalic ;) Kania ale z Ciebie opiekunka, hihiii :P ;) Wait pewnie, ze mozna ;) Teraz kawa , bo jeszcze spię ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zieloną hertbatą częstuje :) Landrii no właśnie nie jestem przesadna :P Biorąc pood uwage że moi dziadkowie pobrali sie w lipcu i razem przeżyli ponad 40lat. A rodzice moje L tez w lipcu i tez im sie dobrze wiedzie takze mysle ze to zalezy od ludzi a nie od miesiąca :) Kania zamiast w wolny dzien lezec do gory brzuchem to sprzatasz :) a z rybami to tak jest, jak mieszkalam z rodzicami to mielismy i fajnie sie na nie patrzy ale ja nigdy sie nimi nie zajmowałam :P bo o nich zapominałam dlatego u siebie nie mam :P mrowka jezeli mozna wiedziec to gdzie wybywasz na dwa dni ?? Tak taku co u Ciebie ? Jak zdrowie ? Julii jak Twoja dieta ?? Bling, Katarzynku odezwijcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heej! Juz mi troche lepiej chociaz gardlo mam caly czas mocno opuchniete. Na szczescie pecherz wraca do normalnosci i nie sikam juz po 3 kropelki co 3 minuty. Ponadto nic nowego. W piatek zaczyna sie nowy kurs Zumby i mam nadzieje ze bede w formie zeby isc na zajecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynka - ty nasza troskliwa opiekunko ;) :) tym razem tylko dwa dni ;) bo nikt mnie tam siłą w wekeendas nie będzie trzymał, przynajmniej mam taką nadzieję ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra :D Mogę poleżeć teraz :) Wszystko zrobione co planowane, chyba pierwszy raz od wielu tygodni. Pewnie dlatego, że Młoda pojechała i nie było komu mnie po mieście ciągać, więc siedzę grzecznie na tyłku, tylko po chleb skoczyłam do spożywczaka :) Taktaku kuruj się. Macie tam u was Furaginum. Pomaga w jeden dzień. Maja z tym R to jakieś przesądy. My przecież się pobraliśmy w listopadzie. Też gadali, że miesiąc zmarłych i takie tam bzdety. A tak żyjemy ze sobą, bo dwie Panny to się raczej razem nudzą. Mnie by się przydał jakiś mniej ułożony zodiak ale cóż, stało się ;) Landrynka możesz wrzucić jakieś linki na te cuda jak się je robi? Kiedyś mi przysłałaś ale ... nie będę się powtarzać :D Mrówka miłego wyjazdu i wracaj szybko. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorę się za Marylin, już malutko mi zostało. Potem się będę chwalić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biorę się za Marylin, już malutko mi zostało. Potem się będę chwalić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania dostalam cos innego, ziolowego i musze powiedziec ze jest super bo bylo w sobote i niedziele juz tak zle ze wylam z bolu nie tylko przy sikaniu ale normalnie tez. teraz jest w miare ok, moze nie idealnie jeszcze ale jak niebo i ziemia. W kazdym razie w sobote bede w Szczecinie wiec kuie sobie jeszcze ten Furagin, tak na wszelki wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski ;) TakTak, dobrze ze juz wracasz do formy ;) Mrówka no oby tylko do weekendu ;) Kania wklejam linka do topiku , gdzie jest maaaaaaaaaaaaasa przepięknych ozdb i nie tylko swiątecznych :) Stamtąd tez czasami ppodkradam pomysły ;) Tylko uprzedzam, ze wciagą !! ;) http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3949928&start=1350 Skonczylam dziś bombkę karczochowa ;) Srednica 15 cm :) Zaczęłam tez kroch,alić dzwoneczki i bombki robione na szydelku :) AA i zrobilam choinkę z piór i takich lisci bialych ( kupne, gotowe) . Jest przepiękna . Zdjecia w najblziszym czasie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski, witam z kawa. Sluchajcie mam pytanie odnosnie wyrabiania dowodow osobistych w PL. Musze sobie nowy wyrobic bo moj w grudniu sie konczy :O Ale ja nie mam zadnego meldunku w polsce i slyszalam ze poniewaz w PL nie ma obowiazku meldunkowego moge isc do obojetnie jakiego urzedu w obojetnie jakiej pipidowie i zlozyc papiery o dowod. Wiecie cos na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej :) Ja tez z kawa ;) TakTak nie jestem pewna , ale z tego co czytalam i pamietam, to faktycznie wniosek mozesz zlozyc w kazdym miejscu , bo i tak dowody sa wyrabiane w Warszawie . Ale jesli chodzi o kwestię meldunkowa to upewnij sie , albo zwyczajnie zaczekaj do stycznia. To prawo bez obowiazku meldunku wchodzi chyba w zycie od stycznia. Wiec moglabys wyrobic sobie dowod na poczatku przyszlego roku. Ale jak wspomnialam, nie jestem pewna na 100% . U mnie mglisto , blee :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii brak obowiazku meldunkowego jest juz od jakiegos czasu z tego co wiem. Nie moge czekac do stycznia bo bylabym przez spory okres czasu bez zadnego dowodu tozsamosci (nie mam paszportu) a w zwiazku z tym teoretycznie nie moglabym przekroczyc granicy aby odebrac nowy dowod :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) wczoraj pojechalam na casting, ale bylo tyle ludziska, ze nie weszlam, prawdopodobnie zorganizuja jeszcze jeden :) Co do pytania Mroweczki, to mysle, ze zwyklemu szaremu czlowiekowi gorzej nie bedzie na pewno. Pozyjemy, zobaczymy. Najwazniejsze, ze B."zszedl ze sceny" :D A Majka....Ty mnie o "te" rzeczy nie pytaj :( Tak taku, dlaczego musisz wyrabiac nowy dowod????? Przeciez nie ma daty waznosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×