Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

kapusta zakiszona, teraz spokojnie siadam do rękawiczek dla Pawła, a wy co porabiacie? Landrynka weszłaś na ta stronę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakTak , dzieki, juz mam ;) Mróweczko no niestety, gdy się loguję na ten link, który mi wklejasz to mam odniesienie do strony głównej, potem mam szydelko, ale nigdzie za cholerę nie mogę znalezc tego dziergania on-line :( Albo ja jestem tak tępa, albo co.... ? Chyba sobie dam spokój juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam wam fajną prezentacje zwierzątek robionych z kwiatów Do dzieła artystki 🌼 Landri i Tak tak lubicie takie rzeczy. Ja nie mam talentu do tego. ciekawe, która się skusi :) Zbieram siły na pracujący weekend. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w tym szydełku jest to dzierganie przecież :( ale musisz być zalogowana, nie mam pojecia dlaczego go nie widzisz hmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potrzebne by były: - szydełko około 1mm - pasująca nitka - ja używam ariadny 30x6 do mniejszych i 2x76 do większych koralików, na początek jakaś jasna. - koraliki - jak najrówniejsze = pasmanteryjna drobnica ODPADA. Najlepsze japońskie toho i miyuki, ale wystarczy jablonex czy koraliki które sprzedawane są w empiku (marki euroclass czy knorr prandel). A tych koralików : - około 5 gramów (100 sztuk) minimum w dwóch kolorach 3-5mm do nauki oraz - około 12-16 gramów 2-3mm koralików na bransoletkę. Dodano 16,09: Sklepy w których kupicie co trzeba: Koraliki toho: beading.pl (przy rejestracji w miejscu polecającego, bedzie mi miło, jak wpiszesz mojego mejla - weraph@o2.pl) beadbeauty.pl kadoro.pl artfan.pl Koraliki miyuki silvex.pl (to hurtownia) Koraliki jablonex/preciosa magraf.com.pl Koncówki: onyks.eu bixel.pl Sprawdzone zakończenia? Sa dwie metody wykonczenia - szybsza - na wklejane końcowki do rzemeni, oraz bardziej pracochlonna - z uzyciem czapeczek (nakładek). Wykończenie wklejaną końcówką: Potrzebne są koncówki do rzemieni (7-9mm), klej do bizuterii (np. epoksydowy), ogniwka. Wykończenia czapeczką: Potrzebne są: 2 czapeczki w odpowiednim rozmiarze, szpilka z loopem, ew. kuleczki. i link http://www.youtube.com/watch?v=vwPwZWsWO9I&feature=related to takt w skrócie bo wątek jest zbyt duży żeby go całego tu przenieść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania - a ty idzę, że naprawdę usunęłaś tego mojego maila :/ Zawsze dostawałam od CIEBIE regularnie prezentacje i różne ciekawostki a teraz już nic. Jak mogłaś tak posłuchać Landrii i usunąć mojego maila :( Teraz nie dostaję nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bu Kania, niedobraaaaaa !!!!!!! i Landrynka też niedobraaaa nic teraz nie dostaję :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasa cały czas miałam twojego maila w poczcie, pewnie nie wiedziałam jak cie przyporządkować. Naprawione :) Poczta poszła 🌼 Spodziewaj się dalszej korespondencji w najbliższych dniach Teraz szykuję się do pracy. Jeszcze pranie muszę powiesić na dworze. Mam nadzieję, że nie będzie deszczu. Miłego dnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski ;) Jasa :P ja Ci dam, ze niedobra ;) Przeciez wyjasnilysmy sprawę poczty , a Kania jak zwykle czyta po lebkach :P Mróweczko 👄 dziekuje Babulcu ;) Przysiąde do obejrzenia tego wszystkiego i zastanowie się czy tez nie sprobowac . Chociaz czego ja nie mialam spróbowac ?! :D Bylam dziś wczesnie rano na gieldzie kwiatowej. Kupilam wstazek , form styropianowych i od poniedzialku zabieram sie za ozdoby swiateczne . Dzis namachalam dzwoneczków .Najpierw sobie narobie a potem bede dopiero usztywniac wszystko :) takTak kupialm sobie fajne serewtki ze wzorami do decupagu . Podpowiedz mi jak Ty robisz ? Co jest potrzebne , jaki klej , lakier itp :) Chcialabym walnac te zdobniki na szklo, da sie tak ? ( sloiczki do kuchni na różne przyprawy itp ). Ide teraz podgotowac sobie obiad na jutro, bo wyjezdzamy z mezem za miasto . Pogoda piekna , wiec chcemy wykorzystac moment, zeby nie kisisc sie w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynka - że też masz wenę a ja nic :( na dworzu dziś był bajer, właśnie wróciłam z pola, dziś robiłam za kierowce traktora a chłopcy działali ;) :) teraz kąpiel i spadam do kościoła dziś mamy dzień papieski, a modlitwy nigdy za wiele ;) :) robótki leżą odłogiem i czekają na faze :) Kania - oprócz zdjeć nic więcej nie dałam rady otworzyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff dziękuję, wszystko wróciło do normy:D Miłego dnia wszystkim, ja lecę do pracy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawusia i spacer :) chociaż na dworzu ponuro, ale się ciepło ubieram i spadam potrzeba mi więcej ruchu ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo 🖐️ stawiam kawe :) i zaraz spadam na testy kwalifikacyjne do pracy :) Od rana juz zdazylam sie porzadnie wkurzyc w piatek profesorka ze szkoly kazala mii zadzwonic do niej dzis o 8 rano i dzwonie do niej a tam nikt nie odbiera a to wazne bo ostatnie wskazowki przed obrona (nie znosze nie slownych ludzi)!!!! Nie odzywalam sie troche bo w zeszlym tygodniu znow mialam awarie kompa (zlom co chwile sie psuje) i jezdzilam do siostry zeb skorzystac z neta. Trzymajcie sie ciepło bo za oknem zimno i wiatr taki ze glowe chce urwac brrr Milego dnia buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii potrzebujesz klej do szkla do decoupagu. Mozesz zobaczyc w Empiku. Widzialam ze maja calkiem interesujacy wybor tych spraw. Musisz posmarowac butelke czy tam pojemnik tym klejem, wyciac z serwetki interesujacy cie motyw oddzielic ta nadrukowana warstwe (sa trzy czyli ta najwyzsza) i delikatnie przylozyc na to juz posmarowane miejsce. Sa do tego spcecjalne gabeczki albo super mieciutkie pedzelki. Ja mimo wszystko stawiam na wlasne paluchy ;) Ten motyw musi bac dokladnie i gladko "rozprowadzony" na szkle i jeszcze raz posmarowany klejem ( zawsze od sodka dekoracji na zewnatrz inaczej bedzie sie przesuwal i marszczyl) Potem musisz postepowac wg przepisu na opakowaniu kleju. Ja musze np wsadzic do pieca na 90 min w 130 st. Wtedy mozna ze sloiki myc w zmywarce i normalnie je uzywac. Buzka. Mam dzis tyle do zrobienia ze nie wiem jak sie wyrobie a zimnica taka ze szok :O Aaaa Landrii musze ci jeszcze przez leb trzasnac. Wczoraj bylam w Szczecinie po ten podklad od Eris. Mowilas mi ze on bedzie tak kolo 30 PLN kosztowal a ja zaplacilam 79 ;) No i kupilam sobie tez wczoraj przesliczna sukienke. Lazilam 5 godzin zanim znalazlam to co chcialam. Dobra teraz juz spadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja ja właśnie wróciłam od lekarki Paweł ma zapalenie oskrzeli wiec znowu zabuliłam, a dziecko płacze ze nie poszło do szkoły ;) czeka mnie więc ciekawy tydzień brrrrrrrrrr Landrynka bierzesz się za depucaż? no no to masz werwe podziwiam :) chyba sie zamieniłyśmy rolami ;) Taktaku dawaj foty kiecki niech oko nacieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mroweczko w czwartek mam wyjscie na ktore chce sie w kiecke wbic to wtedy bede tez foty robila. Uzbroj sie w cierpliwosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) A ja dzis spalabym do bólu. Zaspalayśmy z córą i ta majac na 11 do pracy, ledow zdązyla ;) Miala byc ładna pogoda a u mnie mglisto, szaro i fujj :P mrówka u mnie to takie chwilowe, znajac mnie , gdy się narobie tego , to potem cala zime bedę siedziala bezczynnie :P No ale poki co ,własciwie to musze się za to wziac , bo licze na zyski , nie mam wiec wyjscia :) TakTak superrr, przejade się w tygodniu do Empiku, a moze tez popatrze gdzies blizej za tym. Najwazniejesze ze mniej wiecej wiem , jak to się je ;) I nie wiem o jakim podkładzie piszesz, ale wierz mi , ze jedyny podkład jaki mialam z tak wysoką ceną to byl VICHY . Erisa nie kupowalabym za taką kase, tym bardziej ze pomijajac kremy , Eris nie ma takich drogich produktów. Cosik mi tu nie gra :P Coz to za imprezka ? Haloween ? ;) Maja 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahhh nie, za wcześnie na Haloween ;) Gdzie będziesz balowac ( jeśli to nie tajemnica ? Czyjas 18nastka ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello hello, u mnie zrobilo sie tak zimno, ze mojego cieniutkiego plaszczyka chyba nie zaloze. Mam tez jeden skorzany plaszcz-zamsz, ale powinien byc wyczyszczony...u nas kosztuje to 40e i tak sie zastanawiam czy warto... No i musze sie rozgladac za czyms na zime. Wy tak wszystkie dlubiecie te dekoracje, robotkujecie :) a ja jakos nie mam jeszcze weny...no ale moze to przez to, ze jeszcze nie skonczylismy. Ogolnie to nudnawo sie robi i tyle. Chyba zabiore sie za robienie golabkow :) Buziaki i milego dnia! A! macie jakies wiesci od Sylvika???????? jak ona sie czuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii 18 byla w piatek. Bylo fajnie ale bylam tam wlasciwie w sumie moze 2 godziny. W czwartek sa urodziny mamy T. i zostalam na nie oficjalnie zaproszona wiec nie wypada mi nie isc. Halloweenparty jest w sobote. U mnie tez zimnica ze szok. Robie barszcz ukrainskie dzisiaj na obiad. Golabki tez super pomysl, moze zrobie na weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakTak , no to musisz błyszczeć ;) I widzisz, ten podkład próbowałaś , faktycznie ;) znowu chcialas mnie w cos wkopac :P ;) Julka urządzasz mieszkanko i się nudzisz ? :P Masz zmysł artystyczny , wiec korzystaj z tego talentu i stwórz piękne gnaizdko :) A o Sylvik to się nie pytaj , myślę ze sama moglaby cos skrobnąc , tym bardziej ze widac ja w necie i czesto na gg ją widzę :) Widocznie pozegnala się z nami w iście angielskim stylu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie zaraz trafi coś bo od dziesiatej nie mam wody!!!!!!!!!!!!!!1 cholera jakaś czy co nic nigdzie nie pisali ze nie bedzie, ino na herbatę mam, mam tylko nadzieję ze po 15 włączą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietam, jak mieszkalam u mamy to czesto odwalali takie szopki, ze wylaczali wode....a czesto wcale nie uprzedzali. Z pradem tez rownie bywalo. Tutaj pod tym wzgledem jest lepiej :) Na obiadek ugotowalam sobie po dlllugim czasie zupke ogorkowa, mniam, lubie kwasne zupy. A na kolacje beda golabki :) Wszytko ladnie i pieknie, tylko zlew znowu pelen....juz sie nie moge doczekac zmywarki. A wczoraj pojechalismy kupic zyrandol i wiecie co? 2-3 tygodnie musimy na niego czekac....normalnie brak slow. Dziewczyny, poleccie mi jakis fajny szampon ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówcia masz juz wodę ? ;) Julka ostatnio bardzo mi podpasował szampon i odżywka z seri Syoss ( nie bardzo pamietam jak się tą nazę pisze ). Ale jak dla mnie rewelacja . Cena nie jest malutka, ale u mnie tu w pobliskiej Naturze sa czesto promocje i wtedy kupuję ten zestaw. Butelki duże, wiec jest na jakis czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Landrii.... mam wlasnie z tej firmy preparat do prostowania, ktory bardzo chwale. Mamie zafarbowalam wlosy farba tej firmy i chyba nigdy nie miala lepszego kolorku! A tutaj nie ma tych preparatow. Moj m. wzial sie w koncu za pomalowanie jednej fazienki :) jak bedzie ok, to jutro biore sie za sprzatanko! Bylam z mala na godzinnym spacerku, jakis facet sobie biegal, a ta za nim tak wyrwala, ze zrobilam sobie z nia niezla rundke :) Czy ktoras z Was czysciala jakas zmaszowa kurtke, plaszcz czy cos innego z zamszu chemicznie? jakie sa efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Mnie dziś proszę omijac szerokim łukiem :P Drapię i gryzę , mam humor totalnie do bani :O W dodatku dziś u mnei nie ma wody . Zdazylam kawę zrobic i sucho w kranach :O Julka ooo, tez raz robilam włosy tą farbą ( zupełnie zapomniałam o tym ) i tez sobie bardzo chwaliłam. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski, Ten szampon od Landrii tez bardzo lubie ale ostatnio mimo ze kosmetykow Dove nie lubie odkrylam szampon i odzywke powiekszajace obietosc. Ja mam wlosy grube ale ten szampon przynajmniej u mnie podnosi je tak fajnie u nasady a wlosy na calej dlugosci sa takie ladne gladkie. Do tego przed suszeniem na takie juz dobrze przesuszone recznikiem wlosy pryskam sobie odzywke bez splukiwania od GlissKur z maslem Shea i Kaszmirem. Dla mnie bomba. Julii ja czyscilam kiedys, jeszcze w PL kurtke z nubuku w takiej duzej pralni chemicznej w markecie REAL. Kurteczka byla jak nowa. Miekka czysta i w zaden sposob nie zniszczona. Stawiam kawe i ide czytac ploty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×