Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Hello, widze, ze w koncu jesien nastala :) Tak dlugo na nia czekalam, a teraz biedna siedze bez ciuchow. Nie moge znalezc moich jedynych dwoch kartonow z ciuchami! W domu ich nie ma, w piwnicy tez, w garazu niby tez, ale przeciez nie przepadly. No to mam same skape topy, sukienki i lekkie 3/4 spodnie, z dlugim rekawkiem mam lekki narekawnik :P Nawet jeansow nie mam. Ciekawe kiedy to wszystko znajde. Strasznie dlugo spie ostatnio, chyba bede sobie nastawiala budzik. Milego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakTak ;) e tam z tesknoty :P , jak byłas w łozku od 19 to nie dziwe się , ze wstalas już o 7 ;) Julka ;) własnie jak obgadywałysmy z Taktakiem Was , to stwierdziłysmy, ze Ty jestes okrutnym spiochem ;) ;) Szukaj tych ciepłych ciuchów , bo tyleczek zmarznie :P Jasa ;) nie stwierdziłas nic nowego, Polacy niestety sa zawistnym narodem i min. słyną za granicą z tego tez :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie że się dobrze bawiłyście :) ja tylko na chwilkę pomachac bo odezwę się pewnie za jakiś czas, Pablo chory więc nie mam bardzo sił na pogaduchy, miłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemasinski
Nie wiecie co się stało z Orką? Ostatnio była widziana na Woodstocku i w Katowicach na OFFie i w Dębkach na plaży. Jedyne informacje o niej są na joemonsterze i pojawiły się na kwejku. Pomóżcie ją odnaleźć! Podobno jest za nią nagroda http://www.kaktusek.pl/3968-Ktokolwiek_widzi al_ktokolwiek_wie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) I co tam u Was ? Mrówka jak Pablo ? Spałas w nocy ? Kawę stawiam i ciepłe bułeczki z maslem i..... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki!!! Landrynko Tak taku Super wyglądacie na fotkach widać, że razem sie dobrze bawicie. tak, Taku gdzie to u Ciebie takie tanie ciuchy? chyba mi paczke zrobisz ;) Mrówka Pablo przeziębiony mocno? Julii Pudło się znalazło? Jasa dobrze, że masz koleżanki w pracy zawsze raźniej. Maja co u Ciebie? Kania a u Ciebie? Ja w pracy siedze, znów świetlica.... juz nie moge się doczekać aż pójde do gabinetu. ale wiecie świetlica to dodatkowa kasa....wiec mam 10 godzin tygodniowo dołożone. Tak to u mnie wszystko ok, tylko wracam i jestem mega zmeczona chyba magnez bede pic i albo łykac podobno pomaga. jak mam na 8 to wstaje 5.30. a w weekend miałam jeszcze szkołę, wiec też nie wyspałam się. chociaż ja to tylko tak gadam a wcale nie spie dłuze niz do 8 jak mam wolne ale połąziłąbym do 12 w piżamie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarzynku juz się nie bawimy razem :O TakTak zrobiłas porządek z kwiatami ? :P Ja właśnie wszystkie swoje usunęlam z balkonu juz . Częsc wystawilam na korytarz i nie wiem czy nie przesadzilam , bo wygląda jak mala oranżeria ;) Oby tylko mi nie pokradli. Na piątek zapowiadaja opady śniegu :((( Mialam podjechac dzis po płotno workowe , ale za bardzo pada i bede miec samochód do dsypozycji dopiero po 17 . Chcialabym się juz zabrac za choinki płócienne. Najwyższy czas myslec o ozdobach swiatecznych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciauuuu :D Katarzynku, jeszcze sie nie znalazly, ale moj m jedzie dzis na inspekcje do tesciow, ma wrocic z kartonami :P Na szczescie jest jeszcze ladnie, wiec w sukience moge wyjsc. Narobilas mi ochoty na ozdoby swiateczne, Landrii :) Tyle, ze mam tu tak malo miesca, ze chyba sobie ta choinke w tym roku na suficie powiesze :P Pozyjemy, zobaczymy.... No i musze sie pochwalisc, ze wstalam dzis wczesniej.....powoli powoli i naucze sie wstawac o 9 :) Mam w planach wypad do centrum ogrodniczo-zoologicznego :) , na razie make up :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii leje u mnie jak sqrwy.... wiec nie wychodze na dwor. Wczoraj tylko zawiozlam blat do Mary i to byla cala moja przechadzka. Dzisiaj siedze i koncze moja kamizelke chociaz wlasciwie powinnam siedziec w garazu :o bo obiecalam ze dostanie reszte do soboty. Poza tym wczoraj potrzebowalam prawie caly dzien zeby po tobie posprzatac :P No i spalam dzis do 10tej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko macham, leczymy sie z Pawłem oboje, u mnie też leje i jest do d...... ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wlasnie wrocilam z malych zakupow dla moich zwierzatek :) Pochodzilam po sklepach z ciuszkami, ale nic nie wpadlo mi w oko. Przykro mi, ze marzniecie, a ja tutaj zdycham . Na naszej stacyjce pogodowej pokazuje mi 51 stopni :D :D :D oczywiscie sensor jest na sloncu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Czesc laski :)) Mrówka jak sie czujecie ? Zdrówka dla Ciebie i pablo :)) Julka temperaturę masz pelna podziwu , tylko zazdroscic :P U nas wciaz gadają juz o sniegu :O:O TakTak az tak nabalaganilam ? ;) Ja wczoraj jeszcze sprzątalam u siebie , po tej mojej niebytnosci w domu :) I sami dorosli ludzie byli :O Zaprosilam sobie do grona znajomych na fb ulubionego psa :P . I nie mam go wsrod znajomych, ale wszystko co sie u niego na tablicy pokazuje widzę i ja , jak to się stalo ? Moze mnie ktoś oswiecic ? I jeszcze mam pytanie. Podpowiedzcie Laseczki , w jaki sposób mam ozdobic słoiki . Mam kilka słoikow w kształcie prostopadloscianu. Wysokie na jakies 25 cm z bialego szkla . Nakretki sa brązowe. Chcialabym je wykorzystac na jakies przyprawy, moze makaron, płatki , ale chcialabym zeby byly ozdobne.kolorowe . Jakie macie propozycje i czym to najlepiej zrobic ? ;) Wstawac spiochy !!! ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello hello :) Jak te sloiki sa z biale nieprzezroczyste , a nakretki brazowe to albo jakies fajne napisy (ladna kaligrafia :) ....coffe, tea, flavour, itd....w kolorze brazowym jak zakretki....albo jakies wzorki/kwiatki, malowidla rozne :) W kwesti farbek to Taktak doradzi :) Ja pije kawke :) Dzis w koncu bede miala gaz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem jestem. Landrii ta wstazka falbankowa w brazie bylaby ladna co?? Ta z mojego katalogu ;) I wlacale nie nabalaganilas ale wiesz jak to jest jak czlowiek nie trzyma reki na pulsie tylko zajmuje sie gadaniem i lataniem po sklepach ;) U mnie dzis swieci slonce ale czuc juz takie mocno jesienne zimno. Rano bylo takie czyste powietrze ze az zime mozna bylo wywachac. Ja jeszcze nic o sniegu nie slyszalam. Byloby ladnie ale zima dla mnie moze poczekac do przyszlego tygodnia bo tam dopiero dostane drewno. Spadam dlubac ostatnie 10 cm mojej kamizeli i wtedy nieodwolalnie do garazu. Buziaki laski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
One są biale , przezroczyste :) I tak wałsnie pomyslałam Taktak o tej wstązeccze . bede musiala się rozejrzec tutaj czy taką dostanę . I wałsnie tez Julka pomyslalam, ze Taktak mi podrzuci pomysl jakiej farby uzyc na malowanie. Fajnie byloby tez cos ponaklejac , ale jak to potem myć ? ;) Poszperam tez w necie , moze cos wpadnie w oko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba juz zaczne bic moje własne dzieci.... ja jeszcze w pracy. Landrynka moja siostra butelki jakas farba d o szkła malowała i normalnie myło sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski 🖐️ Ja już wrócilam z targu. Kupilam dynię, bede gotowac zupe z dyni, kupilam węgierki i chcę zrobic powidla z wegierek z czekoladą ;) Tak wiec sporo pracy przede mna ;) TakTak stól skonczony ? ;) Katarzynku ja tam jestem od zawsze zwolenniczką teorii, ze dziecku czasami nalezy się klaps w dupsko :P Wszystko w granicahc zdrowego rozsądku :) Mrówka jak zdrowie ? Blinguś cos długo Cie nie widac ? jak zyjesz ? Jak zdrówko ? I dla calej reszty 🖐️ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×