Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

hej Nie odzywam sie ostatnio bo nie mam weny chyba jakas chandra jesienna U mnie wszystko po staremu, wciąż czekamy na przetarg na mieszkanie bo jeszcze nie ma terminu, załatwiamy różne sprawy związane ze ślubem (zostało tylko 9 miesiecy :D ) Landrynka i Tak tak wy plotkary jedne :P i jeszcze sie przyznaja hehe :p Katarzynku widze ze realizujesz sie w pracy :) ja nadal szukam poki co nic nie pisze zeby nie zapeszac ale do konca pazdziernika ma sie cos wyjasnic :)) mrowka sliczne te Twoje bransoletki :) Mam nadzieje ze z Pablo juz lepiej :) Julka zazdroszcze Ci tych temperatur bo u nas jesien na calego a nawet napisze wiiecej czuc w powietrzu zime :( Kupiłam juz kurtke zimowa zeby mnie zima nie zaskoczyła ale ja chce lato !!!!!! Kania jak upływa urlop ?? Jasa ja nie dostałam zdjec zakupów :( buzki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
machaczy klub otwieram ;) :) no bo co tu kurna pisac jak mnie połamało lekko i się rehabilitują póki co prywatnie bo państwowo - szkoda gadać tak odległe terminy ;) Pablo chyba lepiej - tak na oko to niekoniecznie- jutro jade do kontroli to się zobaczy, w przerwach macham kolejne bransoletki no i to by było na tyle zupe z dyni bym zjadła ale u nas cieżko kupic dynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ HEJ Landri jest wlasnie taka specjalna farba do malowania po szkle. Potem takie szklo odpowiednio sie wypala w piecu czy piekarniku. Pamietam ze mialysmy takie cos jak mialam praktyke. Co do praktyki to w listopadzie zaczynam nowy kurs,ale to chyba juz pisalam. Masakra tak sie rozleniwilam ze zadnego cv nie wyslalam, i mnie gonia. A mi sie nie chce Jakas nieprzytomna chodze. Schudlam juz troszke ale to kropla w morzu bo jedyne 2,5 kg w ciagu dwoch tygodni. Siedze u dziadka , pomylam mu okna i za 20 minut ide na autobus. Trzymajcie sie kobietki. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa!!! U mnie dzis mroz w nocy byl. Wczoraj jak wrocilismy z koncertu jesiennego ( w szkole u Kaski ona moderowala :P ) to szybko jeszcze wnosilam oleandry do domu bo juz sie o 21szej srebrzyly dachy samochodow. Chcialam wytrzymac do 1 listopada z wlaczeniem ogrzewania ale chyba jednak tak dlugo nie bede czekac. I kurde myslalam ze mam dzis dentyste patrze na ta karteczke a tam 4.11 :O Ja nie wiem ale te pigula na recepcji musiala sie pomylic bo ja jej mowilam w teszly czwartek ze chce termin na przyszly tydzien a nie miesiac kurde! No ale skoro mam wiecej czasu dzisiaj to zaczynam sweter dla Kaski. Aaa Landrii dzieki za kwadraciki ale ja do tego i tak potzrebuje jeszcze na youtube podpatrzyc dokladnie jak sie to robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry, wiecie..moja Bianca ma zawsze i wszedzie apetyt, z reguly jest problem, bo jak jej dajemy jesc to tak wciana, az sie jej uszy trzesie....Wczoraj wieczorem dorwala sie do siatki, w ktorej wyrzucilam sernik i sie najadla, taka slodkoscia pachniala, ze az....a teraz rano dalam jej sniadanie, a ta powachala, zjadla ze 3 krokieciki i koniec! Normalnie dziwne. czy to moze byc z wczorajszego przejedzenia? Jeszcze wczoraj smigala jak zajac i bylo ok, teraz zalega u mnie na kolankach, ale wydaje mi sie ze nic jej nie jest....Psiarki, co myslicie? Moze zje jak zglodnieje.... Wieczorem idziemy na urodziny do tesciowej, trzeba wyskoczyc i jej jakis upominek kupic. No a teraz zapraszam na caff :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ;) Dobrze, ze ja nie jestem psiara :P Julka rozrzutna jestes , jak Ty serniki wyrzucasz ;) U mnie to nawet balszka jest wyskubana z resztek ;) Alez dziś pospalam, spalam do prawie 10 ;) Piję teraz czarna kawę , bo mleka zabrakło dla mnie i sie zastanawiam co bede robic :) Zaraz nakładam powidła do słoiczków, wyszly mi pychotka , a potem chyba podobnie jak TakTak zasiądę do szydełka . Ale najpierw poszukam jakiegos wzoru na mitenki szydełkowe. Mam taką ochotę je zrobic juz od ubiegłego roku. Jak tylko znajde wzór to polece po włóczke . Mam dzis fazę na robótki ręczne, wiec jak nie mitenki to moze bombki ? ;) Sam nie wiem co , ale cos bedzie ....:P AAa u mnie tez chlodno, ale za to mnóstwo słonca - tak jak lubię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to musze wyjasnic: sernik nie wyszedl, mysle, ze to wina piekarnika. Kiedys pieklam duzo i wszystko wychodzilo super, od jakiegos czasu nic nie wychodzi, siedzi w piecu dlugo,a wyciagam niedopieczone.,... Z miesem tak samo, kiedys cos sie pieklo 1 h, teraz prawie 2... Wszystko wysiada....Lodowke wymienilismy miesiac temu, nastepny w kolejce jest zakup zmywarki, bo stara padla, a teraz jeszcze sie piekarnik w kolejce ustawil. No i w ogole to przywiozlam sobie twarog z Polski, bo tutaj nie ma, specjalnie wlasnie na ten sernik i doooopa..... Polezal sobie 5 dni w lodowce, bo sumienia nie mialam tak go od razu wywalic, no ale ile czasu mogl zajmowac miejsce w lodowce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze jak tu się zrobiło dziewiarsko :P Tak taku pokazuj te swoje udziergane cuda :) Julia - uważaj zeby psa nie zapaść bo będzie potem odchudzanko ;) Landrynka - ja mam robić druciane mitenki ale jakos zapału nie mam :( wróciliśmy z Pablo od kontroli, prawie zdrowy ja tez już lepiej wiec zaraz biorę się za zwijanie wełny , chodzi mi po głowie sweter w trzy kolory tylko jakoś to przekładanie nitek mnie nie bawi :) dzieciaki zjeżdzają na wekendas do domu więc będzie pełna chata chyba musze polukać do lodówki co by tu.............. upichcić - może ktoś mnie zastąpi? ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julii z psami jak z ludzmi ;) Nazarla sie to teraz cierpi. Przeglodz ja jeden dzien tylko wode do picia zeby miala i bedzie dobrze. Taki maly brzuszek musi teraz popracowac zeby twoje wypieki przetrawic. No i zajmij sie juz powoli wychowywaniem. Psi nos nie ma nic do szukania w smietniku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok :) Bylam z nia na dworzu i smigala jak zawsze, wiec jestem spokojna :) Pierwszy raz wyszlam w bluzie, ale az milo pooddychac takim chlodnym powietrzem. A smietnika jeszcze nie mam, poki co za takowy sluza mi reklamowki, a te wieszam na "ramieniu" krzeselka na balkonie :) , to sie mala dorwala, bo jej pachnialalo :) No nie chcialabym, zeby z niej smieciara wyrosla :D Hm....moze herbatke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówka jakie tam wygibusy ? Chociaz jak układanie w szafach mozna nazwac wygibusami to ok ;) A chcialam tylko pouukładac rezcniki w szafie :) Skonczylo się na zupełnie czyms innym i 5 razy wiekszym ;) Wczoraj nic z prac szydelkowych nie zrobilam :( . Szukalam jakiegos porzadnego wzoru na mitenki i wszystko jest na drutach. aA ja na drutach robilam parenascie lat temu i pamietam tylko oczko lewe i prawe :O Dziś praktycznie do wieczora jestem sama , wiec po zakupach i posprzataniu zasiadam do szydełka i chyba poprzestane na robieniu ozdób choinkowych ;) A cos musze robic , bo mnie nosi za bardzo po chacie. Szuakalam wczoraj tez farbek do malowania po szkle, ale nie wiem czy zle szukalam, ale co znalazlam to wsdzystko drogie jak cholera :O . Chyba tez bede musiala sie przejsc gdzies osobiscie za tym :) Tyle ode mnie. Bawcie sie dobrze, miłego dnia , odpoczywajcie , buziaczki :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimnica - lece gotować obiad a po południu wybywam na imieniny :) miłego wypoczynku moze i ja machnę jakieś mitenki hmmmmmm ale jakoś kurka chęci brak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nic z moich planów nie wyszło, bo dzień spędziłam w ZOO ;) ( kilka fotek na Fb ). Piękna pogoda , wiec bez chwili namysłu odpowiedziałam na zaproszenie. Od 10 pazdziernika do 16 czyli do dziś , sa w ZOO dni otwarte. Ludziu porostu tak duzo, ze chwilami to nie mozna bylo przejsc :) Bylam w ZOO chyba kilkanacsie lat temu, jeszcze jak dzieciaki były male. Moze dzis zrealizuję moje wczorajsze plany, ale juz slonce swieci w okna i maz wspomina o jakiejs wycieczce za miasto ;) Zobaczymy :") Buzki Laseczki , milej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, fotki widzialam i sie ustosunkowalam wiec powtarzac sie nie bede zeby za slodko nie bylo ;) Wczoraj bylam na super imprezie. Wlasciwie technoparty ale DJ ktory gral do polnocy kladl tak super ze wytanczylam sie znow ze szok. Lokalizacja byla do tego nieziemska bo w starej parowozowni. Normalnie taki wypas ze szok. Kaske musialam oczywiscie za kudly wyciagnac przed pierwsza bo chyba by do 4 tam zostala menda wstretna. Poza tym nadzialam sie odwracajac sie od kolezanki na taki metalowy slup i rozwalilam sobie nowe spodnie :O Rano nie moglam mojej komorki znalesc i jak poszlam do gory Kaske spytac to jej niestety nie zastalam. Spieprzyla przez okno spowrotem na impreze albo cholera wie gdzie. Oczywiscie gada ze rano o 9 poszla do kolezanki tylko kurde nie wiem po co podstawiala stol pod okno i wlazila na niego z buciorami (brudne slady na stole :P ) Normalnie kiedys zatluke ta dziewuche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz na Nią miec oko, bo takie numery , zeby przez okno wylazic,to jakos tak mi się zle kojarzą :P Ale widac , ze dziewczyna ma charakterek ;))) Dobrze, ze ja nie mieszkam tak nisko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to idę i ja poogladac fotki na dworzu mroźno i szron, musze wygrzebać zestawy zimowe dzisiaj - czytaj spacer na strych, brrrrrrrrrrrr a teraz coś na rozgrzewkę - co kto woli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Ja witam sie z herbatka waniliowa Jade zaraz pomoc siostrze, wzielysmy kilka prac kolezanki ktora poleciala do kraju. Ja u siebie mam wolne. Ostatnio wyczailam jakis sklep ktory ma ciuszki przecenione do 70 % Kupilam sobie fajna kurtke skorzana ,mieciutka jak nie wiem co i kombinezon na lato a T. dres Adidasa i tez skore. Sporo jest tam dzinsow,no ale ja sie ograniczam w ich noszeniu. Musze zabrac tam Ulcie. U was tez juz powoli zimno przychodzi. U nas wczoraj bylo bardzo ladnie, sloneczko ,lekki mmrozik. Usmialam si epo pachy jak jechala w sobote pociagiem ,w nocy do T . i tacy mlodzi za pozno wstali , poszli nie do tych drzwi i nie zdazyli wysiasc, biegali po pociagu jak poparzeni, czekala ich droga do domu na piechotke. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heej, Melduje ze jestem po kawie i zabieram sie za dalsze drutowanie ;) Pogoda ladna, slonce swieci ale zimno. Wiecej nowosci nie pamietam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to kawa już była, może czas na herbatę ? Kupiłam sobie dziś jaśminową , którą piłam będąc u TakTaka , pysznaaaaaaaaa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za jasminowa dziekuje, ta jak i z opuncja mi nie podchodza, juz wole czysta z miodem :) Teraz mam zelona z malina, bardzo mi smakuje :) Brzuch mnie dzis boli niemilosiernie, to przez @.... Ide sie wygrzac na slonko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej co to za pustki wszystkie lecza @ ;) zapodaję herbatkę jaką kto woli ja akurat parzę swoje ziółka :) ja tam Tak taku idzie Ci dzierganie? widze że przejełaś pałeczkę po mnie ;) zaczełam mitenki ale jakoś weny nie mam na robótki, a wy się gdzieś zawieruszyłyście i nie ma z kim pogadać ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robiłam popołudniu sałatki :) jarzynow.ą, jajeczną i z serem feta :) A tak mnie naszlo... :P Pożniej wzielam sie za wyszukiwanie ofert pracy . Wysłałam kilka CV , ale jakos nie wierzę, ze cokolwiek moze się zmienic na lepsze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie też brzuch boli, kurcze co miesiąc ta @ gorsza w objawach... co będzie za kilka miesięcy? :/ chyba w szpitalu wyląduję jak się tak będzie pogarszać... wczoraj nie poszłam do pracy - 1 dzień @, dziś już byłam, bo trochę lepiej ale kłóce się z P jak tylko się odezwie do mnie.. grrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×