Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Jasa moze zbyt szumnie nazwalam ze to salatka jajeczna . Robi się tak prosto, ze hej, gotuję zazwyczaj 10 jaj, dodaję pokrojony ogórek konserwowy w kosteczkę , szczypiorek i mieszam to z majonezem :) Sol i pieprz do smaku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasa jeszcze a prop @. ja z racji swojego wieku, miewam teraz od jakiegos zcasu okropnie bolące @. Wspólczuje Ci bardzo, bo wiem co przezywasz :) Bóle te lagodzi mi cieply oklad , mam termofor taki maly i sobie przykładam , i zazywam czopki pyralgin :) Jak bylam u gina to powiedzial mi , ze moze mi dac jakies hormony , zeby mi trochę złagodzic bolesci. Ale nie chcialam , wiec tez mi poradzil pyralgin. I chyba musisz sie do tego przyzwyczaic , chyba ze brzuch boli Cie przez caly czas trwania okersu. Moze tez popytaj gina i popros o jakis skuteczny lek na te objawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie mi się tak z wiekiem zaczęło pogarszać, kiedys tego nie było :/ Dzięki za rade z czopkami, załatwię sobie chyba coś takiego... mnie boli najbardziej w pierwszy dzień - biorę zazwyczaj ketonale, ze dwa albo trzy a czasem poprawiam paracetamolem a i tak słabo działa, na drugi dzień już lepiej bo wezme ze dwa i działa. termofor tez mam ale zawsze mi mówili, że nie wolno bo można krwotoku dostać - nie próbowałam, ale skoro ty tak robisz i nie masz żadnych krwotoków, to może i ja spróbuję... a hormonów też nie chcę... aha, a te czopki to jak się zapoda to trzeba leżeć czy można iść do pracy ? nie wypadnie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A te jajka tez sobie zrobię jutro, tylko szczypiorku nie wiem czy dostanę, zastąpię cebulką... mniammmm kiedyś mama takie coś robiła i na chleb sobie dawaliśmy, ale zapomniałam jak się to robi - no rzeczywiście prościej i smaczniej być nie może :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasa.... poczytaj troszke o endometriozie, nie chce straszyc, ale czesto takie bole wlasnie moga na nia wskazywac :( Ja czasami robie taka paste jajeczna na chlebek, ale daje drobno pokrojonego pora :) tez pyszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ;) Jasa chyba dolączę dzis do gron acierpiacych :O Tez dostalam @ i cos czuję , ze łatwo nie będzie . Czopki - spoko, nie wypadną :P Jak jzu sobie zapodasz , to się połoz na chwilkę i z 5 minut odczekaj . Czasami taki czopek dziala tez na kiszkę stolcowa i mozna chwilke po tym leciec do wc ;) Z tym ketonalem to cholerka nie za duzo tego bierzesz ? Ketonal to silny lek , ja po jednej tabletce czuję sie otępiała .a Ty w dodatku do tego jescze paracematol zazywasz. Uwazaj na zolądek . Faktycznie jak szczypiorku nie dostaniesz to dodaj jak Julka poradzila pora . Swego czasu robilam saltkę z samego pora z majonezem i tez byla mniam :) Nie dosc , ze mam @ to jeszcze mi wywalila opryszczka. Usta mam jak u Murzynki :O:O i ogólnie czuje się dziś ble :O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej cierpiace babsztyle. U mnie zawsze najgorszy drugi dzien. Na bole jednak nie biore nic co ma w skladzie paracetamol bo leci wtedy jeszcze gorzej. Czasami jak sie @ spoznia to dobrze wziasc jedna tabletke paracetamolu i isc do cieplej wanny. U mnie zawsze dzialalo. Mrowka dlaeko mi do twoich dzierganiowych wyczynow ale sama widze ze z praktyka ida tez efekty w parze i jestem coraz lepsza i szybsza. Polowanie na 500 sie rozpoczelo co? :D Aaa jajeczna paste tez uwielbiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kiedys czytalam, ze jesli przebywa ze soba grupa kobiet to po czasie wszystkie dostaja @ w podobnym czasie. Ja po ostatnim zaburzeniu nie mam bladego pojecia kiedy sie pojawi. Cos sie poprzestawialo. T pojechal na kolejna rozmowe w sprawie pracy , a ja w koncu tez zabiore sie za przegladanie ofert, bo babka z urzedu to mnie chyba przeswieci, albo zabiora mi zasilek. Nie mam zielonego pojecia jaka prace szukac. Ostatnio kolega napisal mi ze nasza szefowa w hotelu sie zwolnila i zebym szukala pracy tam jako asystent, musze chyba podpytac kolege z recepcji. Chcialysmy w domu podlaczyc sobie tv, i wiecie co wyszlo, ze puszka niby z antena jest przykrecona do golej sciany,wielki pic na wode. A druga obok jest znowu tak zaszpachlowana ze teraz nie wiadomo gdzi etych kabli szukac. Co tu nie wymysla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też o tym czytałam, że niby się misiączki kobietą synchronizują :P np. w jednym domu, albo pracy, tam gdzie się dużo czasu ze sobą spędza ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii no jak sie trafi to wezme nie? :D No i swoja droga to juz jakis czas temu pozglaszalam wszystkie pomaranczki do usuniecia ale chyba na Kaffee juz zadnych moderatorow nie ma ze nam tu to wszystko tak wisi. Bling to sie sprezaj i szukaj roboty. lepiej tych dupsk z urzedu pracy nie draznic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to walne sobie jeszcze jeden albo dwa posty jak mnie moja slodka landrii nie wyprzedzi. Co tam. Jak juz usiadlam i jestem pierwsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciauuuuu, ja juz po porannej kawce :) Obrobie moje pole i nie wiem co dalej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się nie powinno liczyć, bo ja już wczoraj moglam sobie postów natrzaskac i dziś grałabym Ci na nosie:P Chciałam być uczciwa ;) :P ;) Julka co masz na tym polu ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa pewnie a jak to bylo z 400?? he?? tez pstrykalas i liczylas :P To sie liczy i juz. Mozesz teraz sobie spokojnie na 1000 czekac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah jestescie niemozliwe wyslalam dwa CV do sklepow,jedne z butami niedaleko miejsca gdzie meiszkalam z Adkiem, w sumie to fajna rzecz bo rabacik mozna meic zarabisty a jak dla mnie to super sprawa by byla Maja tam naprawde dobry wybor , znanych marek. A drugi to jakis sklep w centrum Najlepiej to gdybym miala cos na godzine 11 ze 4 godzinki do 6 , git malina. W najgorszym wypadku zrezygnuje z zasilku i bede robic cos na czarno i niech ze mnie zejda,bo nie usmiecha mi sie stracic to co mam od 7 do 10 siedziec na kursie od 8 do 15 i miec tylko zasilek,bo to jednak za malo. No nic pomarudzilam ide dalej szukac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie będe tak czuc jak dzis, to do 1000 nie dozyje :O:O :P Bling ja balabym sie na Twoim miejscu pracowac w sklepie gdzie jest towar , który chloniesz. Pewnie calą wyplate tam zostawisz :P TakTak wieczorem sciagnij reczniki, bo od jutra ma padac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dalej słonecznie ;) Wiecie co ? Robie na szydełku dzwonek. I mam taki jakis wzór , ze chyba kurwa jakis dzwon zygmunta mi wyjdzie z tego :O:O Robie i robię i konca nie widac :( Chyba rzuce to w pizdu i inny zacznę robic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, ze masz humorek, Landrii ;) Ja na polu mam groszek, chcesz troche? ;) :D :P Zaliczylam godzinne posiedzenie w urzedzie, zmiana zameldowania az tyle czasu pani zajela, normalnie mojego m pod stolem obcasem zaczepialam, bo smiac mi sie chcialo z tej baby...sama sobie nie radzila, to druga do pomocy sobie zawolala i tak sobie w godzinke poradzily....Zamiast sie wnukami zajmowac, to nie....a mlodzi ludzie bez pracy, bez zasilkow i wez plany na przyszlosc rob. Dobrze, ze Blingus u Ciebie tak ciezko o prace nie jest. Jasa..jak u Ciebie? masz cos na oku? Normalnie o tej porze to juz siedzialam i zebami "szczekalam" z zimna, kaloryfery grzaly...a teraz jeszcze na koszulce siedze i wrecz wietrze... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii - współczuję!!! mi już przechodzi... Julii - ja wciąż w hotelu pracuję na pełny etat i pomału sobie szukam, ogłoszenia są, wysyłam cv i czekam.. ;] mieszkania to samo, pełno ogoszeń ale albo neiaktualne, albo wymyślają inne ceny niż w ogłoszeniu i to takie, że nie warto.. ostatnio byliśmy oglądać super mieszkanie.. fajna dzielnica.. no a w środku porażka jakich mało... prądu nie było nawet i facet mi zapalniczką kazał sobie poświecić, powiedziałam mu, że nie trzeba bo ja już wystarczająco zobaczylam, heh no masakra ... szukamy nadal ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widzę to wszedzie te same problemy i takie same praktyki :O Z mieszkaniami u nas podobnie , i z tymi emerytami co siedzą jzu na emeryturze na stołkach tez paranoja.Kolezanki znajoma, siedzi na stolku i zarabia bo musi córce pomoc w spalcie kredytu :O Ale nie wazne, ze inny młody nie ma pracy i moze chcialby tez sobie kredyt wziac ?! Ponoc od stycznia ma sie to u nas zmienic , ale jak to bedzie okaze sie w styczniu :) Julka co robisz z tym groszkiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kawusia podana ) sie panie częstują o pracujących emerytach zamilknę o reszcie też bo co z rana sobie humor psuć ;) ale problemy takie same nas dotykają bez względu na kraj, chociaż za granicą łatwiej o pracę z tego co czytam, warunek - trzeba znac jezyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde Landrii ale sie usmiaalam z twojego dzwona ;) :D U nas z praca to samo albo stare zasiedziale dupy albo po znajomosci albo jeszcze jedna kategoria stanowiska dziedziczone. Wnuczka przychodzi na miejsce po babci. Placilam u takiej przedwczoraj prad. No szlag bierze. Tepy wzrok, morda wysmarowana jak na jakies burdelparty a komputera nawet nie mogla wlaczyc. U mnie dzis sloneczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×