Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

;) ;) Dzwona oczywiście nie ma, jak pisałam- tak zrobiłam. Jest za to śliczny dzwoneczek ;) Znalazłam wczoraj 3 motki takiej stalowej wełny, i pomyślałam sobie, ze zrobię kamizelkę . I mam zamiar zrobic ją w postaci prostokata , z dziurami na głowę i na ręce :) Zobaczymy czy mi cos z tego wyjdzie :P no i musze poszukac odpowiednie szydełko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tam Laski ? Na Fb to Was widać, a tu co ? :P Troche dziś poszalalam z córką kulinarnie. Narobiłysmy znowu sporo sałatek roznej masci , a córka zrobila krem z brokułow z groszkiem ptysiowym - rewelacja !!! Zaraz będę robic jescze deser , przepis rodem z FB ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze prosze :) Zupke widzialam, a gdzie salatki? chetnie sie pisze na jakis nowy fajny przepis ;) Pojechalam sie przejsc na rynek, ale kurde nic nie kupilam (oprocz wycieraczki :P ) ... teraz zalegam i czas mi nie leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka te moje salatki to nic nadzwyczajnego . Dzis zrobilam sałatkę gdzie podstawą jest makaron z przyprawą z tzw zupek chińskich :P. Do jednej dodałam kurczaka wędzonego i ogórka konserwowego. Do drugiej wszystko co mailam po trochu w lodówce :) Papryka, ogórek zielony, szyneczka konserwowa, cebulka marynowana itpp .... wszedzie dodalam też odrobinę majonezu :) Deser wyszedl super. bardzo lekki nie wiem czy nie popełnie grzechu piszac ze to coś ala pudding :P Spieszylam sie i chcialam jzu go zjesc, a jednak powinien odstac swoje w lodówce zeby się porzadnie schlodzil ;) Teraz podziergam trochę dzwonków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, Landrii... Ja kurcze nigdy nie jadlam wedzonego kurczaka, tutaj nie ma... Salatke z "zupkami chinskimi" jadlam u znajomej :) Od niej dostalam fajna miske do salatek, niestety wczoraj znalazlam ja zbita w kartonie.... Kurcze, troche szkod jest przy takiej przeprowadzce. Oproznilam dwa kartony z ciuchami i znowu wypelnilam worek dla caritasu :) A w szafie pustki, jak zwykle. A dzis lazilam i lazilam, ale do ubrania jakos nic mi sie nie podoba. Chyba zaczne kupowac on-line, ostatnio przyszly mi kozaki, tak sie balam, a sa super :) Zaczyna mnie lapac taki jesienny humor....tak mi jakos.....a moze to przez @. Widze, ze piecsetna stronke rozpoczynam jednak ja :D A ten deser to ten jablkowy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta 500 strona , to moja zasługa :P TakTak i co Ty na to ? ;;) :P Tak, ten deser to ta fantazja z FB ;) Szybko , tanio i bardzo smacznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak apetycznie się zrobiło :) ja właśnie wróciłam i lecę zaraz robić bransoletkę bo dostałam weny ;) a przy okazji dziś praktycznie miałam zmienianie koła bo złapałam kapcia ;) oczywiście teoretycznie miałam wszystko obcykane z praktyką nie miałam do tej pory do czynienia, prawie sama to zrobiłam, do momentu oczywiście kiedy trzeba było podnieść koło, nijak mi lewarek nie chciał stać no i okazało się że go odwrotnie montowałam ;) :) na szczęście trafił się facet do pomocy no i robiłam za asystentkę ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w świecie pada :) zaraz spadam z kołem do wulkanizacji ;) Tak taku - grubsze mozna ino na rękę to są za sztywne bo już jedną tak zrobiłam i sprułam, miałam wczoraj wstawić na fb ale coś nie szło popijam kawusie po raz pierwszy od dwóch miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee tam troche plotek poczytalam i poszlam dalej moje warkocze dlubac. Wczoraj kupilam dlugi do ziemi welniany plaszcz w tym sklepie gdzie kupilysmy talerze. Za 4,99! Wzielam dwa dla mnie i Kaski. Kurde to po co ja kupuje welne za tyle kasy i dlubie jak najeta jak za bezcen mozna to kupic :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówka skrobnij co potrzeba na te bransoletki , dokładnie punkt po punkcie wymień co i jak. Córka pokzaywała znajomym i moze moglabym i ja porobic troche i sprzedac laseczkom :P Pisz co i jak , ceny , co potrzeba i za ile sprzedawac :) TakTak nie mogłas i dla mnie wziać takiego plaszczyka ? Kurde szkoda, ze tak daleko do tego sklepu mam, bo widac, ze fajne okazje tam są ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbyś mogła to byloby superrr :) Potem byśmy się dogadaly jakos do wysyłki :) Dzieki za chęci ;) A tak w ogóle to moglabys tez podesłac fotkę tego cudenka :) Ja już obiad mam zrobiony. Od wczoraj brokułowa jeszcze zostala, zrobilam kotlety mielone, fasolkę zoltą i zieloną, zeby bylo kolorowo na talerzu i kopytka :) Teraz chwilka relaksu przy kawce drugiej i wracam do prac szydełkowych. Kamizela się robi i w miedzyczasie dzwonki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówka wsjo wiem, nie wiem jak Ci dziękowac :O Nie dosc, ze musze się zarejestrowac to nawet nie mam pojęcia w jakim watku tego szukac . Wez no sama skrobnij co i jak, a ja potem bede dalej sama szukac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam gapo jedna :P link podałam do tego wątku ino musisz się zarejestrowac jak nie jesteś, potem wchodzisz w szydełko - dziergamy online - sznury koralikowo szydełkowe ot i cała filozofia ;) :) no i nie dziękuj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem wqrwiona. Zdecydowalam sie na szybkiego ze jade popoludniu do gina. Umowilam sobie szybko przez telefon wizyte i pojechalam. Kurwa tylko usiadlam na fotelu to od razu uslyszalam ze mam znow polipa i ze byloby dobrze by bylo od razu go wyciac ale moge tez max 6 miesiecy poczekac. Kurde niecale 3 lata temu mnie skrobali i teraz znow to chujostwo :( :O Chyba musze sie dzis nawalic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Babulce :) TakTak nie duzo wiem w tej dziedzinie, ale słyszałam, ze jak się ma sklonnosc do polipów i to juz tak się ma caly czas. Nie czekaj na nic , tylko usun go i bedziesz miec swiety spokój. Piekny dzien sie zapowiada.Mam troche do zrobienia . Wiec dopijam kawę i zakasam rękawy . Mrówka ja nadal w martwym punkcie, nie moge znalezc tego"on- line : :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakTak pamiętasz jak były zrobione te choinki z worka ? Ta wstązeczka po bokach , byla przeplatana przez materiał, czy była tylko naszywana ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii tam nie bylo zadnej wstazki tylko taka gruba nicia bylo zszyte, tak przetykane raz dolem raz gora, no fastryga taka ;) Na to byly naszyte guziczki i do wieszania byl chyba tez tylko sznurek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Ja znowu nie moge spac nocami. Dzis juz po 5 sie krecilam. A teraz oczy mi sie kleja. Siostra chciala jechac do naszego wielkiego lumpa,moze jak wroci z pracy i sie odezwie to podjade do Oslo,bo jak narazie to siedze u T. Alez te dni leca,juz znowu weekend. Mam wolny dzien, tak sobie liczylam ze pazdziernik bedzie najlepszym miesiacem w przyplywie gotowki a tu lipa. Ciagle jakies wolne dni wpadaja. Sloneczko swieci a mi sie nie chce nigdzie wychodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×