Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Dzien dobry ;))) Mrówka wcale to nie oznacza brak wspólnego tematu . Jak ktos nie przejawia chęci do rozmowy, to zebys się skichala i nie wiem jak gadatliwa byla to i tak w pewnym momencie sobie odpuścisz. Kania ja juz nie pamiętam jaki link wczesiej podawalam, a teraz podam Ci z haftów polskich , chyba najbardziej wiarygodny :)) http://www.nasze-hafty.pl/ Jak wejdziesz na strone głowną, to masz zamiennik muliny po lewej stronie ciut nizej :) Blinguś i co, i co ? Wyjasnilo się już cos ? Pisz , bo tez się martwie o Ciebie :) Zycze Wam super udanego weekendu ;) Ja mam nadzieje, ze tez bede się dobrze bawić :)) Buzki Laseczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Mam bolace plecy, cos krzywo dzis spalam a moj nowy materac ma sie pojawic dopiero za tydzien :O Pije kawusie i rozkoszuje sie sloncem i mrozna pogoda za oknem. Chyba musze juz powoli wystawic karmniki do ogrodu. Mam dzis wieczorem wyjscie do znajomych ktorzy jeszcze moimi znajomymi nie sa. Konieczne jest wiec wrzucenie na siebie czegos ladnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciao ciao! Kurde, mialam dzis taki sen, ktory nie zapowiada nic dobrego :( Snily mi sie zeby i to czarne, gorna szczeke mialam czarna, nie wiem czy to zeby byly czarne czy to byl ich brak :( A feee... Landrii..zgadzam sie calkowicie :) To nie brak wspolnych tematow, to po prostu nieumiejetnosc komunikowania sie z innymi i tyle. Ja na jutro musze szykowac cos fajnego do ubrania...w sumie to musze cos kupic, bo nie mam nic... No i jakis prezent... Kto bedzie dzis wieczorkiem ogladac mecz ? :) A...Blingus, jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka ja będę fizycznie na tym meczu ;) Wiec dobrze patrz , będe machac do Ciebie :P ;) TakTak pochwal się co kupilas ? ;) aaaa i zapomnialabym , pisala do mnie Katrzynek , ze jest w takim pędzie, ze nawet siku nie ma czasu zrobic :P Prosila Was pozdrowić i obiecala, ze niedługo się pojawi :) Trzymam Cie za slówo zabiegana Kobietko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow Landrii!!!!! No to koniecznie musze zasiasc przed tv i uwaznie Ciebie wygladac ;) Baw sie dobrze i duzo machaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto to gra?? Landrii kupilam biala lniana bluzke z falbanka malutka na calej linii guzikow. Zdaje mi sie ze bedzie super do jeansow wygldac. Zaki dlugi szeroki top jakby ze spodniczka do sciagania po bokach to na Zumbe chyba sobie wezme. I zamawialam dwie welniane sukienki jedna z gofem (kolor kreci :P )druga bez (jasno bezowa)jedna z dodatkiem angory(bez golfa). I pare drobiazgow. No i takie sliczne dzwonki ktore dzwonia jak konskie do san. Niestety nie moge znalesc zdjecia. A wczoraj przeziebilam sobie znow pecherz i latam znow sikac po 3 kropelki. Kurde jak ja tego nienawidze!!! Ale moja glupota bo poszlam z psami na spacer super leciutko ubrana bo myslalam ze jest cieplo a byl juz mroz tylko ze mi sie nie chcialo juz wraca no i masz babo placek :P :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie wróciłam do domu bo dziś zostawiłam ekipę i pojechałam sobie w świat odsapnąć ;) nie miałam w planach meczu ale jak Landrynka nasza tam będzie to koniecznie ogladam ;) :) Julia - nie przejmuj się teściową odwiedzaj kiedy musisz i będzie ok, wiem że niektórzy są małokomunikatywni ale ja zawsze staram się patrzeć i z tej drugiej strony ;) moj syn wczoraj przywiózł do domu pannę ale zabrał ja zaraz do swojego pokoju także z panną zamieniłam dwa słowa - dzień dobry i dobranoc ;) :) potem siedzę w kuchni z córka i mówię że mogli przecież chwilę z nami posiedzieć a moje dziewcze na to - a o czym z nią będziesz gadać jak ona małokomunikatywna ;) :P ponoć sama próbowała z nia pogadać bo w końcu tylko rok młodsza od niej i twierdzi że się - nie da :D Tak taku - chwal się nowymi zakupami bo my spragnione nowości :) szczególnie ja bo ostatnio odwiedzam tylko sklepy spożywcze :/ to niech chociaż oczy nacieszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki. Odezwaly mi sie jakies babskie problemy. Na razie mam stosowac masc, w sumie to miesiac temu lekarz nie umial postawic diagnozy, dobrze ze nie zwlekalam z tym i jak tylko wrocil z urlopu i chorobowego to znowu do niego poszlam w ten czwartek. Jesli masc nie pomoze to laser pojdzie w ruch. A potem cytologia i sprawdzanie pod katem raka szyjki . Troche mialam stresa, ale chyba troche za bardzo. Wpierw sie podlecze a potem niech stawia diagnoze. Myslalam ze uda mi sie jechac na zabieg do Polski i w ten sposob unikne kursu ,ale neistety bez pism od lekarza nie moge si eruszac z Norwegii bo mi zasilek zabiora. Dzwonili z hotelu ze potrzebuja ludzi,myslalam nad tym zeby isc tam w jakis dzien, w sumie to moge poniedzialki,wtorki, piatki od 11. ale nie chce tam wracac,po tym jak mnie skrzywdzili, beda na pewno komentarze niepotrzebne,a tego wolalabym uniknac. Kolezanka idzie na rozmowe w poniedzialek do nowootwartego hotelu ,no i ma wspomniec o mnie. Ja jej zalatwilam ostatnie dwie prace ,wiec moze teraz ona bedzie miala szanse sie odwdzieczyc. Gdyby byl to etat na 100 procent to rzuce ten zasilek w cholere i bede znowu w obiegu. No a jesli sie nic nie wyjasni to niestety 5 miesiecy kursu . To tyle u mnie w skrocie. T wyjezdza do Holandii na 2 tygodnie , stesknie sie na pewno. Siostra postanowila ze wroci tu jeszcze po swietach na kilka miesiecy. Ciesze sie bo juz sie oswoila. tutaj. Gdyby znala jezyk to juz miala by jakas prace na kuchni bo ona lubi gotowac ,nie to co ja. Landri jak w pracy? Mroweczko dzieci zdrowe? Julii remoncik skonczony? Pogoda u was jeszzce dopisuje? Tak tak jakies nowe zlecenia, dlubiesz przy mebelkach? Ostatnio o tobie wspominalam jak bylam odwiedzic kolezanke ,ktora ciagle zmienia cos w swoim mieszkanku Kania buziaki Pozdrawiam reszle Kasie,Maje,nie placz majeczko,Jasa ciebie takze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej,alez wszystkie zajete w ten weekend Ja wlasnie rozwiesilam dwa prania,robilam dzis kokosanki a teraz pieke ciasto marchewkowe. Mam nadzieje ze ani si enie przypiecze ani nie wyjdzie zakalec bo ostatnio nic mi w tym piekarniku nie wychodzi. Milej niedzieli zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na kawę (_) 🌼 Bling jaka jest różnica czasu miedzy tobą a mną? Kurde spać nie możesz? Pranie o drugiej w nocy!!! :D :D :D Skubana ale masz kondycje do nocnego buszowania. :D My z kina wróciliśmy o 23.00 to już byłam padnięta. Nie jestem raczej sową. A dziś to nawet jako skowronek zaspałam, budzę się a tu 9ta. Sama się zdziwiłam. ;) Landrynka a ten przelicznik widziałaś? http://www.abakan.pl/index.php?Page=flossconverter&Lang=pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Blinguś no Ty faktycznie zaskakujesz kobieto.... wróc do normalnego trybu : dzien-noc , bo się wykonczysz :O Długo tak nie pociagniesz.... tym bardziej, ze jak sama widzisz zaczynaja szwankowac hormony :O Kania widzialam , ale powiem szczerze, ze jakos nie moge ogarnąc tegooo i dlatego wole ten "normalny" jak dla mnie :P Jestem wykonczona tym moim weekendem . Ale byl ekstra , wybawilam się , wytanczylam, popiłam :P, mnóstwo emocjii, zdjec , wspomnien ... najwyzszy czas zejsc z obloków na ziemie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wciąż w fazie eksperymentowania z różnymi programami ;) Raz ten, raz tamten. Próbowałam sobie przerobić foto na krzyżyki. Ciekawie, tylko jakoś mi nie przypadło do gustu. A co dziwne to nie dało się zapisać na kompie. Jedynie od razu drukuj. Odpuściłam... :( Aż tak nie byłam zadowolona ;) Dziewczyny nie rozumiem co ma do rzeczy wrzucanie takiego linka na face z walka z rakiem? Chyba na prawdę jestem tępa, bo nie widzę związku. :( Im bardziej próbuję segregować wiadomości, tym więcej mam wątpliwości co do sensowności ich przysyłania. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania myślę, ze pomijając zabawę chociaż raz na rok, przypomnisz sobie, ze warto zbadac piersi . Niestety wstyd się przyznać, ze na mnie to dziala , chociaz pewnie skonczy się na obiecankach , ze pojde się przebadac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ;) dla takich w moim wieku to już wysyłają zaproszenia z przychodni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania roznicy czasowej zadnej nie ma. Tak sie zlozylo, ze ze wzgledu na smierc T ciotki nie widzielismy sie prawie przez tydzien i chcialam z nim troszke pobyc. Ogladalismy filmy do 10 rano Landri juz od jutra przestawiam sie na normalne funkcjonowanie, on wyjezdza wiec nie bede biegac na dwa domy . Zaczne normalnie chodzic spac ,leczyc sie i w ogole. Kolezanka jutro idzie na rozmowe do jednego hotelu, oby jej sie udalo to i moze ja sie wkrece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Dzien dobry. Witam z kawą w mglisty poranek :)) Blinguś no najwyzszy czas KObieto zacząc myslec o sobie :) I trzymam kciuki za pracę. Mam nadzieję, ze już w tym tygodniu i ja dostanę oczekiwaną propozycję pracy ! ; Poki co kawa i zabieram sie za szyszki :) Swieta tuż tuz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Nie odzywałam się ostatnio i troche Was zaniedbywałam ale miałam gorszy okres i nie chciałam Wam tu smucić i marudzić w kółko bo tylkoo na to miałam sily Teraz wracam do normalności :) Nadrabiam zaległości coo tu u Was sie dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam :) Maju, wpadaj tutaj kiedykolwiek i przy jakimkolwiek humorku! Wiadomo, ze w zyciu raz jest gorzej , raz lepiej, ale my jestesmy zawsze, dla Ciebie rowniez :) Za mna fajny weekend :) W sobote byla imprezka urodzinowa kolezanki, juz dawno sie tak nie bawilam :) W ogole to wyladowalismy na urodzinach z nasza mala :D Landrynus, nie widzialam zadnej machajacej mi blondyneczki, no! A! no na meczu to ja mialabym jeden kolorek mniej na policzku, nie sadzisz? ;) A wczoraj zaliczylam "zwiedzanie" nowego stadionu Juventusa :D To pierwszys w historii Wloch stadion, ktorego wlascicielem jest druzyna :) Maja tam restauracje, bary, sale konferencyjne, a nawet centrum handlowe! Cala wizyta trwala 1h20min..z przewodnikiem :D Dziwna sprawa, ale ten moj tak chcial to zobaczyc, ze pojechalismy. Dobra, stawiam kawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja dobrze, ze sie pokazałas ;) Julka tak własnie myślałam, ale zwazywszy na miejsce w jakim mieszkasz i czyja jestes zona , roznie to moze byc ;) Widzę, ze u wiekszosci znajomych weekend byl pod znaka zabaw i imprez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taktaku zapomniałaś, że idzie zima ;) Ubieraj majtki z golfem i trzymaj się ciepło 🌼 Dziewczyny chyba pech powoli opuszcza moją córę. Zadzwonili i pojechała na szkolenie w związku z praca. Jednak docenili studentkę. :D Maja pokazuj się. Razem damy radę. 🌼 Landrynka trzymam kciuki, żeby i do ciebie zadzwonili 🌼 Bling też wreszcie zadbaj o siebie. Nic tak nie szkodzi jak brak snu ;) Dzis 24ta rocznica naszego ślubu :) M przyniósł mi bukiet, dał buziaka i .... zasnął na kanapie. To się nazywa romantyczny wieczór :( Chyba się upiję ze szczęścia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej stawiam kawe :) u mnie za oknem dzis zimno szaro i ponuro wymarzona pogoda na nauke bo ostatnio ciągle siedze nad moja pracą - w czwartek obrona. Juz bym chciala miec to za soba bo w ostatnich miesiacach strasznie mi dopiekła moja uczelnia. W czerwcu zgubili mi index i nie mogłam złozyć papierow do obrony jak sie index znalazł to w pazdzierniku promotorka sie zorientowała ze zgubiła moja prace ktora miala u siebie od maja :/ wiec musialam jej wysyłac od nowa a jak juz w koncu składałam dookumenty do dziekanatu to pani mi oznajmiła że nastąpiła przykra sytuacja bo uczelnia zgubiła moje świadectwo ukończenia szkoły średniej ktore skladałam jak sie na studia przyjmowałam no jakis koszmar :/ Dlatego jak juz sie obronie to odetchne. Pracy nie znalazłam, wogole wszedzie jak się pytam to zamiast przyjmować ludzi to zwalniają także nie napinam sie już tak jak ostatnio, bo po co sie dołować. Kania jeszcze raz gratuluje rocznicy ślubu, a romantyczną kolacje zawsze możecie sobie zorganizować w weekend :) Tak taku zdrowiej szybko :) Landrii trzymam kciuki za Ciebie w sprawie pracy :) Bling odpocznij troche, zdrowie jest najwazniejsze :) Mrowka, Katarzynku, Jasa i dla całej reszty 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Ja dopiero teraz witam z kawa . Lezalam dzis do poludnia , bo podobnie jak TakTak, jestem podziębiona :O W dodatku bola mnie chyba korzonki i ledwo się ruszam. Wiec polezalam sobie dziś dłuzej, a teraz jzu niestety musze wstac , bo ktos musi zrobic obiad . Kania i jak rocznica ? Dalas się namówic męza na cos ?;) Maja no faktycznie mailas przejscia :O Wazne ze juz na dniach obrona , trzymam kciuki :)) TakTak i jak dziś zdrówko ? Pamietasz co pisalam o soku z zurwainy ? Kupilas sobie ? Masz tendencje do zapalenia pęcherza i bedzie się to nawracac. Wiec warto byloby sobie taki sok zafundowac. Mrówka a co u Ciebie ? Koralikowo w dalszym ciagu ? Julka lexzac dziś w złozku obejrzalam sobie program o Piemonte. Pokazywali pare ciekawostek z tego regionu . Kamera byla tez na targu, joj jakie Wy tam macie cudownosci , jakie warzywa, wędliny, seryyy ;) Na koncu byl przepis na makaron ( taki który się gotuje zaledwie minutkę i jest taki cieniutki jak niteczki :P ) . Do tego byl zrobiony sos z orzechów laskowych, kakao, smietanki, czosnku i cos jescze tam bylo dolozone, na koncu bylo to zmiksowane i ten makaron byl z tym wymieszany, posypano na koncu chyba parmezanem .Ciekawa jestem czy jadlas cos podobnego ? Dla reszty kiss 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×