Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

A ja zrobilam rentgen w szafie :) Zimowe ciuchy poszly na gore, czesc wyrzucilam i wyjelam letnie :) Kolacja prawie przygotowana, teraz spacer i potem jade w poszukiwaniu ciuchow. aha....macie jakies sposoby na czyszczenie zamszu? mam jedna torebke w kolorze jasnego rozu, a jest tak wypierdzielona, ze az zal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julii ja zamszowe rzeczy to zawsze czyszcze, ale tak za wczasu, szorstka strona gabek do zmywania naczyn. Poflirtowalam sobie z moim dentysta az milutko. Kurde taki z niego przystojniak, no w moim typie az chetnie klade sie na tym fotelu i otwieram buzie :P Szkoda ze nastepny termin dopiero w kwietniu ;(:P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakTaczko Ty flirciaro :P bo doniose gdzie trzeba :P ;) Jak juz tak radzicie jak sie czysci zamszowe rzeczy to doradżcie tez jak mam wyczyscic czarne zamszowe buty ? Corka ma bezowe i kupilam jej taki specyfik i specjalną szczoteczke do tego, i zastanawiam sie czy tez mam kupic jakies mazidlo czy moge te buty potraktowac troche czarna pasta , zeby te siwe plamy usunac ? Julka co dzis u Ciebie na kolację? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zamszu nie kupuje a do butów to tylko szczotka i jakiś psikajacy impregnat ma niby zabezpieczać buty zamszowe Landrynka teraz Twoja kolej pokazać swoje kreacje ;) Tak taku - płaszczyk jest super podobny bym chciała ale chyba jeden rząd guzików jak dla mnie ostatnio mierzyłam dwurzędowy i nawet nie było źle ale rękawy były bufki i darowałam sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jeszcze z lozka ale zaraz melduje sie z kawa. Landrii nie musisz sobie robic klopotu, juz sama na siebie donioslam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii dlaczego chcesz traktowac bezowe buty czarna pasta?? Pomijajac fakt ze zamszu nie traktuje sie pasta. Sa specjalne spreje, szorstka szczotka alba gambka i gumka szkolna taka do scierania olowka. Sa nawet takie specjalne szczoteczki do zamsza z jednej strony bardzo szorstka szczotka a z drugiej wlasnie gumka w formie szczoteczki, gladka lub karbowana. Sukienka fajna ja tylko kurde mole nie rozumiem czemus ty sie tak uparla na te dopasowane gora spodnie i na dole szeroki??? Do tej sukienki jako tuniki pasowalayby mi o wiele bardziej "marchewki" Sprobuj odwrotnego zestawu. Prosze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja laski :) popijam kawusie potem zmykam , dziewczę wzieło urlop wiec musimy ten czas wykorzystać produktywnie ;) Landrynka - góra super, spodnie - popieram Tak taka te dzwony odłóż na półkę, myślę że spokojnie jeżeli nie rurki to chociaż proste nogawki :) pytanie do Tak taka czy dla psów jest też jakiś zastrzyk na wstrzymanie żeby się nie wałęsały za pannami, wczoraj córka w nocy jeździła po sąsiedniej wsi i szukała naszego psiny bo poszedł w tany, tym razem miała szczęście i go znalazła, za karę dziś siedzi zamkniety w kojcu dla swojego własnego bezpieczeństwa, ale musze coś z tym fantem zrobić żeby się mi psina nie lajdaczyła ;) ja dzis jadę do pierwszej przymiarki, strasznie jestem ciekawa co z tego wyjdzie ;) :) z zakupów na wiosne tylko mnie czeka płaszczyk ewentualnie a i to się zobaczy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;)) TakTak piszac o bezowych butach pisalam o butach córki. Ja mam czarne . Pasta chcialam bo sobie pomyslalam, ze jak troche przyczernie te siwe plamy to bedzie ok. Ale ciagle krzyczycie na mnie i musze teraz leciec do obuwniczego po ten psiukacz , szczoteczke mam i wyczyszcze sobie. A co do spodni. Te spodnie to kurde , to zadne dzwony :O Prosty kroj i tyle. A gora musialy byc dopasowane, bo jakbym pod ta kiecke wsadzila szczypanki, jakies zmarszczki to wszystko by się odznaczalo. Rurki mam, ale material z ktrych te rurki sa uszyte wydawał mi się za podly :P Wiec kupilam sobie proste , z cienszego materialu . A tak w ogóle ja w rurkach czuje się jak w getrach i wydaje mi sie, ze te moje grube nogi sa w piekny sposób wtedy wyeksponowane :( Madralinskie szczupłe nogi macie to cwane jesteście , moze jeszcze mi mini doradzicie :P ? ;))) Moze ja się zwyczajnie nie potrafie ubrac ? Ehhhh. Poigoda BAJKA... zaraz robie oko i wybywam , szkoda siedziec w chalupie ;)) Buziooo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostalam zjebke od TakTaczka na FB i nic tylko strzelic sobie w leb :P A tak na powaznie to Taczka ma racje, i moze nie dziś nie jutro,ale od nastepnego tygodnia robie remanent w szafie i zebym miala powywalac wszystko to zmieniam swoja garderobe ;) Gorzej bedzie z kasa , ale pomalu mysle ze jakos dam rade ;)) Coz poczulam sie zmotywowana i musze dokonac zmian !! :P ;) Ta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babki :) Landrii....wszystko ladnie, ale ja jak wszystkie-nogaweczki cos szerokie do tej tuniki wygladaja ;) A wiecie..ja wczoraj bylam na zakupach kurde wielkich, normalnie klops....chcialam takie spodnie jak ma Tak, no ale po takich tutaj sladu, same rureczki, marcheweczki, cygaretki czy jak chcecie....takie chudziutkie te nogaweczki, ze nie wiem czy na reke bym je wsunela. bo przeciez rozciagaa sie do jakiegos stopnia jak juz. W koncu kupilam jedne materialowe o podobnym kroju Taka. jedne jeansy to mi przez lydke wcale nie przeszly, a gdzie udo?! Kurde, najpier bylam wkurzona, zdenerwowana, a potem przykro.... Dzis wieczorem jade po spozywke, to zahacze ze dwa sklepy z ciuchami. A na kolacje mialam Landrynus dzwonka z lososia pieczone z kaparami i pomidorkami :) do tego oczywiscie salatka. Co porabiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Julka i mnie się dziwicie, ze ja mam szerokie spodnie, nie da rady innych przepchnąć przez moje nogi :O Ale dosc juz narzekania :) Zrobilam oko i moglabym wychodzic, ale musze jeszcze czekac na core moja, ktora teraz siedzi przed lustrem . Jak dobrze pojdzie to za pol godziny wyjdziemy :O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha , wszystkie przed lustrami :P ja tez oko robie :) A gdzie sie wybieracie Landrii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już wrócilam ;) Pogoda BAJKA !! Cieplutenko ,pieknie, cudownie ;) Bylam na osiedlu, zachcialo mi się watrobki, a ze w pobliskim sklepie jest remont wiec przyszlo mi kawalek leciec:P Ale nawet się ucieszylam, bo spacer jak ta lala ;) Teraz druga kawa, tym arzem capuccino i biore sie za obiad ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie koleżanka zaopatrzyła w spodnie czarne pod kant rozmiar 40 tka :) Moje grubaśne udziska zmieściły się w nogawki na szczęście. :D Przy okazji Młoda załapała się na żakiet czarny. Mam nadzieję, że będzie na nią pasować. W pracy u niej preferowany strój to czerń i biel. Biała bluzka i czarny żakiet. Jeszcze spódnicę musi sobie kupić ale tego bez niej niestety nie da się zrobić. Ona ma własną zajawkę na fasony. Mam też dwie nowe bluzeczki akurat pod marynarkę i bez niej też się nadadzą, zwłaszcza latem. W sumie wydałam prawie 5 dych za 2 pary portek, dwie bluzki i żakiet. Wszystko nówki z ryneczku. Identyczne rzeczy w sklepie w cenie 3x droższe. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wróciłam dopiero co... najpierw były zakupy z Pawłem bo chłopisko mi wyrosło, potem dziewczę polowało na buty a my z Pawłem zajadaliśmy lody, na koniec odsiedziałam swoje u alergologa z Pawłem i już jestem obiad wstawiłam - sie gotuje a ja na kanapę i chwila relaksu :) z tymi ciuchami to Landrynka trzeba na raty - ja teraz sobie szyję dwie sukienki, buty wiosenne już mam ale takie bardziej do biegania niż dekoracyjne zaraz strzele foty i wrzuce na fb, jeszcze jakaś spódniczka by się zdała i płaszczyk ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówcia te buty z fb to obydwie pary dla Ciebie ?;) Milego weekendu Laseczki ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynka - oczywiście ze obie moje ;) obie do śmigania na codzień do spodni :) teraz jak się trafi okazja to poszukam czegoś wyjsciowego do spódniczki :) na dworzy ciepło a ja skończyłam prasowanie, teraz ide się dotlenić miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. U nas zachmurzenie , no jak zwykle przy weekendzie brzydka pogoda. Ja jeszcze w podomce siedze. Siostra juz na blysk wysprzatala , ja robilam porzadki w kosmetykach, tyle tego mam i nie uzywam,sporo poszlo do smieci. Treaz sniadanko, goraca czekolada i moze potem jakis spacerek. Milego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś była prawie letnia pogoda. Oby mi tylko nie wyszła bokiem ;) W bluzce z krótkim rękawem i nieco zawiniętej do góry sobie spacerowałam po podwórku. Ale opalania jeszcze nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w weekend tez super pogoda (zeby nie bylo ze ja jedna milalam do kitu), wczoraj popoludniu wprawdzie popadalo ale to tez wazne teraz dla mlodych roslinek. Dzisiaj znow slonce juz od rana. Mam dzis troche biurowej roboty i siedzenia przed kompem. Tak czy siak stawiam kawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tak wcześnie, hę? dzis stanowczo się pogorszyło znowu zimno brrrrrrrrrr, kawuchę wypiłam teraz sie biorę za ćwiczonka a potem sie zobaczy to i owo jest do zrobienia ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sluchajcie wezcie mi wytlumaczcie co to kurde jest z ta zamordowana Madzia i tymi rodzicami jej? Ja tego nie kumam... to teraz sa jakies gwiazdy czy cos? Dlaczego wszyscy im pomagaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ;) Ja dziś odpoczywam po trudnym weekendzie :P Niby nic takiego nie robiłam, a czuje się jakbym orała całe dwa dni :O W kazdym badź razie zaliczam te dni do udanych :) TakTak a widzisz, ja sama nie pojmuję tej całej sprawy. Dziewczyna moim skromnym zdaniem zabila dzeciaczka. Od samego poczatku łże w zywe oczy , ze byl to wypadek. Pol Polski zaangazowalo się w poszukiwania Madzi, zeby na koncu dowiedziec się, ze zwloki leza pod stertą gruzu nieopodal jej domu . Sprawa zajal sie detektyw Rutkowski i zrobili z tego istny schow :O:O Wszyscy skacza kolo matki i ojca dziecka , troszcza się o nich, szukaja pracy, daja im nowe lokum, Ci zyja jak paczki w masle, odpoczywaja na wczasach . No kurde farsa jak dla mnie. Zznania tej baby sa tak niespójne i tak niejasne, ze gołym okiem widac ,iż nie byl to wypadek. A wszyscy im wspólczują i chronia . Nie potrafie wyjasnic motywow jakimi się kierują rozne słuzby pomagajac im własnie w taki a nie inny sposob. Zreszta dlaczego mieliby pomagac ? Czy jak ktos zabije to jest tez w ten sposob traktowany ? No istny cyrk. Cala sprawa godna pozalowania i pokazuje jak mozna niezle manipulowac ludżmi. Ile przebiegosci musi miec w sobie ta dziewczyna, ze zdołala tak to wszystko nakrecic, zero jakichkolwiek oznak zaloby i zalu z powodu urtaty dziecka . Dla mnie to jest niepojete !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja wlasnie tego nie rozumiem.. To wszystko moge sobie w internecie przeczytac ze mieszkanie dostali, zakupy robia, wlosy farbuja ale kto im to finansuje i dlaczego nie moge pojac?? Przeciez kurde obojetnie czy jej ten dzieciak wypadl czy go zatlukla na nagrode w zadnym wypadku nie zasluguje. Moglabym sie bardziej spodziewac ze w PL dostanie od reki dozywocie a zanim trafi do pierdla zostanie zlinczowana ale to co czytam to jest jakas paranoja :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tylko Ty masz takie wątpliwosci. Normalny umysl pojac tego nie potrafi. A co finansowania ? To chyba Rutkowski tym wszystkim dyryguje, tylko znowu pytanie po co i dlaczego ? Ale mam lenia dzis , no szok ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde slonce u mnie swieci ale jest taki wstretny zimny wiatr ze wsciec sie mozna. Robilam na zewnatrz wlascie deko to mi calkiem palce skostnialy. Siedze dzisiaj lepiej w domu juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez siedze i nigdzie nie wychodzę . Najdalej na balkon ;) Slonce faktycznie swieci zajebiscie , prosto w okna co mnie wkurza, bo nie wiem jakbym sie nasprzątala to widac w tym sloncu kazdy najmniejszy pyłek. Gdzie reszta Bandy ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez siedze i nigdzie nie wychodzę . Najdalej na balkon ;) Slonce faktycznie swieci zajebiscie , prosto w okna co mnie wkurza, bo nie wiem jakbym sie nasprzątala to widac w tym sloncu kazdy najmniejszy pyłek. Gdzie reszta "Bandy" ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×