Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

hihi Mrówka żałuje że nie mieszkamy bliżej bo po kapsule musiałabyś wziąść szydełko do ręki i w ramach zapłaty robić te piękne bluzeczki i kamizelki dla koleżanki :P Landrii :) najczęsciej wystarczy 1 seria zabiegów czyli 10 wizyt. Potem można już sobie dokupić albo kolejną serie 10 zabiegów albo przychodzić co jakiś czas na jeden zabieg. Wszystko zależy od klientki, zależy jaką ma przemiane materii, wzrost, grubość i tym podobne :) Podobno efekt pierwszy widać już po 3 wizytach :) Solarium jeszcze nie kupiłam bo nadal czekam na przyłącze siły do lokalu :( niestety energetyka nie jest zbyt szybka i nie chcą kasy zarabiać na klientach :P a co do innych rzeczy to oczywiście w ofercie będą zabiegi parafinowe dla dłoni, manicur wodny i ciepły, potem pewnie jeszcze depilacja i henna. Ale narazie się nie rozdwoje haha no chyba to na tyle narazie, jade zaraz do miasta zamawiać ulotki, reklamy, wizytówki czyli poprostu wydać pieniądze ;) niestety nie na ciuszki 😭 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Sylvik, we mnie mialabys stala klientke..szczegolnie na ta tube, cos wspanialego, tylko zeby w 100% dzialala ;-) Ja dalej siedze taka przymulona, leb mam ciezki, nic mi sie nie chce, gardlo boli, dobrze, ze goraczki nie mam. No nic, w sumie pora na przeziebienia i grypy sie zaczela. Jestem ciekawa kreacji, Landrii...Niech Ci ktos z domownikow sesje fotograficzna zrobi :-) Mrowka..jak idzie dzierganie? szczegolnie te rekawiczki..interesujace.. Trzymajcie sie babki cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvik > coraz bardziej ubolewam, ze dzieli Nas tyle kilometrów :( Troche byś na mnie zarobiła ;) Julii no to sie wie, bedzie i sesja domowa i weselna . Wszystko w swoim czasie :D Zdrowka zycze 👄. Przewiało mnie w samochodzie i dziś mam skrepowane ruchy :/ Ani szyją krecic nie moge, ani zadnych skłonów robic nie mogę . Chodze tak, jakby mi ktoś kij wsadził na plecy :O Wysmarowalam się jakąs smierdzącą mascią rozgrzewająca i zostałam odizolowana od reszty rodziny 😭, bo ponoc zbyt intensywny zapach jest tej masci :O. ehhhhhhhh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to teraz dopiero sylvik zaluje ze jestes tak daleko 😭 zrobie dzie fotke i obiecuje ze wysle, ale rekawiczki sa niedokonczone, bo teraz szybko musze zrobic sobie zakiecik, wylosowali mnie do komisji na wybory, wiec trzeba w czyms tam pojsc ;) a na dworzu jest niezle, właśnie wróciłam ze spaceru, teraz frytki i znowu do robótek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja dla odmiany przy nesquiku sie witam :-) Slonca dzis nie ma, jest tak szarawo... przydalaby sie jakas ulewa. Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julii🖐️ Sylvik 🖐️ Mróweczko 🖐️ TakTak🖐️ Blinguś 🖐️ Szczuplak🖐️ Jestem dzis normalnie niezywa :O. Obudziłam się rano przed 4 i juz nie usnęłam :( Dobrze ze mam troche papierkowej roboty to moze nie zasne tu, poza tym wzięłam sobie dziś hafty i mam zamiar w wolnych chwilach pobawic się igła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez kawe juz zaliczyłam :) od osmej zrobiłam z moim dzieckiem juz ze 6 kilometrów, właśnie padło a ja mam teraz chwilke przerwy ;) niewiem jak to jest ze jako bezrobotna ciagle mam cos do roboty i wyrobic sie nie moge, a miałam siedziec w domu i odpoczywac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaliczylam castorame,mecze pana o jedne halogenik juz z 3 tygodnie. W tesco bylam,ups przeliczylam mozliwosci siatkowe, dwa wina mi ciazyly hihi, zastanawialams ie czy nie obalic w autobusie. Butki nowe optarly ale brat przyniosl mi na przystanek adidaski hihi Jutro myje cala kuchnie i zamierzam sprzecik ktory mam, poustawiac,a i tak sie zakurzy ale niech juz bedzie wypakowane. Dzisiaj skladalismy biurko z bratem,normalnie taki kolos jak u prezydenta. Jade w niedziele do Oslo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wołam kawa kawa kawa i to z rana bo na południe wybywam i wróce wieczorkiem, po drodze mam przystanek u fryzjerki :) miłego dnia, zajrze wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyzby klub machaczy znowu zaczął działa :P trzy godziny u fryzjera, myślałam że padne, córcia właśnie skończyła dzielic sie wrażeniami z pierwszego tygodnia pobytu na studiach :) ide spac dzis z kurami, na dzis wystarczy, miłego wypoczynku bling ty tak długo jeszcze z tym sprzątaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Wszystkie odpoczywaja z dala od komputera? ;-) Ja bede miala znowu do sprzatania przez caly tydzien, wczoraj panowie zabrali sie za sciany w jednym pokoju, jak na razie nakladaja cekol a malowanie pewnie jutro albo we wtorek... A Bling..bling..Ty juz skonczylas? dalas rade zrobic wszystko co zaplanowalas? Sylvik..Jak tam Twoj remont? kiedy ruszasz z biznesem? :-) Pozdrawiam wszystkie kobietki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wróciłam ze spaceru z Pawełkiem, przy okazji znalazłam cztery kozaczki :) maz poszedł dalej szukac grzybów nam sie juz nie chciało, teraz dziecko spi, a ja dobra herbatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale daaaaaaaaaawno mnie tu nie było :P W sobote praca, wieczorkiem imprezka . Wczoraj cały dzien leczyłam kaca :( Dzis ledwo wstałam do pracy :O. Na szczescie wyszło słonce i sampoczucie uległo poprawie :) Dziewczyny mam pytanie do doswiadczonych solarek ;) Chce pare razy do wesela skorzystac z solarium. Bede robic to 1 raz. Mam troche obaw, bo moje plecy sa troche \" spieprzone \", i zastanawiam się czy warto ryzykowac i poddac się kilkudniowej sesji ? ;) Jako, ze sukienka jest dosc wydekoltowana nie chciałabym razic swoją bladoscia :O. Poradzcie mi czy nie zaszkodzi mi jak przejde sie tam kilka razy i co powinnam zrobic na poczatku ? na co zwracac uwagę ? czy zastosowac jakiś balsam przed czy po ? itp...czy moze uzyc tylko balsamu brązującego ? Za wszelkie uwagi dziękuje . bo są one dla mnie bardzo cenne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landri na poczatku seanse powinny byc naprawde krotkie skoro to pierwszy raz, bierz przy okazji beta karoten i oczywiscie natluszczaj skore. Buziaki. Juz z Oslo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa :) dla tych co są i dla tych co nie ma, jedno Landri wiem napewno, unikaj solarium, ja przynajmniej tak robie dzis nie ruszam sie z domu, chocby sie paliło i waliło, robie porzadki :) albo kończe sweterek, na dwoje babka wróżyła ;) sylvi co z tym interesem ruszył czy nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i przepraszam za nieobecność :( ale naprawde nie mam czasu narazie. Biegam i załatwiam wszystko, myśle że za dwa tygodnie otworze. Remont dobiega końca, meble zamówiłam wczoraj, zamówiłam reklamy, wizytówki i tym podobne :) Landrii solarium nie jest złe, ale jak masz dużo pieprzyków to lepiej zapytaj lekarza czy możesz je opalać bo nie wszystkie się nadają na wystawianie na słońce :( oczywiście na początek krótko i co kilka dni. Dobre solaria mają w ofercie kosmetyki do opalania i po nim. Julli Bling koniec urlopu? Mróweczko jak pisałam wyżej remoncik jeszcze trwa :( ale nadzieja ze juz w tym tygoniu sie zakończy :( :) no to znowu zmykam, jade na dalsze zakupy remontowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej. No 2 miesiace to i tak bylo za dlugo,za bardzo przywyklam do kraju i nie chcialam wyjezdzac, pierwszy raz tak ciezko opuszczalam domek,moze dlatego ze ten remoncik juz troszke zrobiony . Czekam na K i mamy isc do miasta na zakupki,no ten moj pan mnie zadziwia,chyba zauwazac zaczne poprawe. Dostalam przepiekny bukiet bialych lilii. Bo wie ze lubie biel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Blinguś a z jakiej okazji ten przepiękny bukiet ? ;) Sylvik i reszta Babeczek ...........podjęłam decyzję, ze nie będę sie katowac zadnym solarium . Kupiłam sobie dziś Solarin - beta karoten , kupilam balsam brazujący Garniera i balsam rozswietlający z drobinkami złota :) Myślę, ze wszystko w kupie da niezły efekt i bedzie ok ;) No własnie :O Szczuplak to zawsze przelotem raz na jakiś czas , ale TakTak ? Gdzie kobieto Cie wcięło ? Julii 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×