Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Dziekuje Mroweczko, kapnelo mi kiedys kilka ciuszkow od babeczki z tego pieknego domu w ktorym bylam weekend temu. Ma same markowe ciuchy i sporo miala takich ala Indijskich,ale wiekszosc za ciasne w cycu, do tej tez musialam do zamka sobie szlufke zrobic bo sama nie zapne. Niedlugo wszystkie bedziemy pisac do zobaczenia na FB. hihihi Landri no boli mnie al etam nic nie mam,moze to pieta Achillesa czy jak to si enazywa,kupe pozycz ejutro od mlodej bo miala jak chodzila po operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa !!!! Dzien dobry !!!!! Mrówka jakie prowokatorki, hę ? ;) O jaka tunikę chodzi ? Bo ja nic nie widzialam :O I jak pazurki ? Mam pisac do zobaczenia na Fb ? :P Cala noc u mnie lało i trzaskało. NIby jest pochmurno, ale na termometrze 26 stopni :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allle dzis pospalam. Bylam wczoraj u kolezanki. Od 17tej. Mialysmy tylko godzinke poplotkowac, wypic herbatke i posiedziec przy kominku. No i zeszlo nam do polnocy. Zjadlysmy kolacje grzecznie zrobiona przez jej narzeczonego i uwolnilysmy dwie butelki wina od ich zawartosci i porobilysmy plany na spotkania az do samych swiat :P Lece szukac tuniki Bling i pazurkow Mrowki. Aaa Bling wiesz co mnie uderzylo jak zobaczylam twoje zdjecie z Alicja Walczak... ona od tylu lat nosi ciagle te same ciuchy! Ta podkoszulke ktory miala pod sweterkiem pamietam dokladnie z BigBrothera ;) Mrowka a jesli chodzi o moja cierpliwosc to powiem tylko jedno: To ze ja jestem widoczna na chatcie na FB oznaczy tylko ze u mnie komputer jest permanentnie caly dzien wlaczony a nie ze przed nim siedze ;) No i jeszcze szybko co do naszych tajemniczych maili z Landrii... mysle ze juz niedlugo dowiecie sie o co jeszcze w tych mailach chodzi. Julii za ciebie tez trzymam kciuki. Raz za mieszkanko a dwa za twoja dalsza kariere i zeby nas te inne dobre wiadomosci jednak szybciej osiagnely :) Jasa fajnie ze znalazlas prace. Powiesz cos wiecej? Czy przegapilam jakis post? Kania, Maja 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolor wrzuciłam na fb Pablo musiał swoją łapkę też sfotografowac jak zobaczył ze robię foty ;) a teraz lece pozamykać to i owo bo sie zerwało wietrzysko ciekawe czy nie bedzie lało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak masz racje, mi sie wydaje ze caly jej stroj widzialam w BigB. Bo miala na sobie wlasnie takie wdzianko i spodnei do tego i od razu kolezance powiedzialam ze chyba nosi to juz 10 lat. Mam kule i jest lzej,ale takie chodzenei to o d upe rozbic nie na moje nerwy za wolno. Nexcare dostalam od Justii i bede robic sobie oklady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całą noc były burze i padało, moje kosci dawały o sobie znać, nad ranem wstałam i wziełam prochy no i usnełam, ale właśnie obudził mnie Pablo bo wypatrzył na szafie dobrze ukrytą ciastolinę, którą kiedyś w przypływie głupoty mu kupiłam a potem schowałam ;) niestety właśnie moja jadalnia przedstawia obraz godny rozpaczy, ta ciastolina jest wszędzie :( ale mam przynajmniej czas na kawe ;) :) no i jak wam się podobał kolor lakieru? wnioskuje ze nie bardzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babki ;) Dziś ja pospałam dłuzej. Wczoraj o polnocy na lawce przed blokiem zrobili sobie nasiadowke kibice slaska po wygranym meczu. Tak darli mordy, ze nawet okna zamkniete nie pomogly, aby tego wycia nie slyszec :O Darli się tak do 1. Potem juz nie moglam usnac i dopiero nad ranem zasnelam :O Mrowka kolor jak kolor, chociaz nie w moim stylu. Myslałam, ze zaszalejszesz i wykazesz się większą inwencja twórcza ;) :P Taki kolorek jak ten co sobie nałozyłas to chyba pasuje do jakiegoś konkretnego stroju .. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak taku, czym sobie ten nos wysmarowalas, co? pomadka? ;) Wiecie...ja od dzis juz jestem zdesperowana bezrobotna , znowu.... Odwioze moja kolezanke na stacje i jade gdzies pobuszowac. Musze farbe do wlosow kupic, jakas nowa, bo juz patrzec na siebie nie moge. Dobrze, ze w kitulcu ostatnio chodze, to az tak nie widac ;) Mroweczko....kolorek delikatny, myslalam, ze zaszalejesz z czyms ostrzejszym :) Wieczorem idziemy ze znajomymi na pizze, wiec mam do tego czasu caly dzien dla siebie..... :D Poczytac Was musze wstecz dokladnie, bo ostatnio tak tylko szybciutko i znikalam. Trzymajcie sie babeczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze się tak zapytam, to cos Ty tym nosem robila ze az taaaaka wiocha :O:O ? Ja jak wracam z drogerii toi najczesciej mam dłon na zwenatrz brudna od wszelkiej masci pomadek, kredek i pudrów . Wewnetrzna strona przedramienia natomiast smierdzi mi oo roznych wód , perfum i dezodorantow ;) Nosa nigdy czerwonego nie przynioslam do domu :O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kurde nie wiem, musialam brac jakies pomadki i pewnie bylo opakowanie uswinione i potem potarlam nosa bo mnie kurde swedzial albo cos i tyle. Skosilam trawe i zlalam wino do balonu. Teraz sobie slicznie babluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Produkja wina na szeroka skale hoho Ja spalam tylko 2 godzinki. Hm no ale widze ze nie bylam sama,wiec ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się nie bąbluje bo mój M przywozi do domu miody pitne ;) :) a ja kończę drugie bolerko i zaraz łapię się za kolejne, jejjjjjjjj ale mnie wzięło ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałam jest naprawde swietna :) ja też taką chcęeeeeeeeeeeeeeeeee ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ;) Mrowka dzięki:) To juz trzecia moja, a mam jeszcze do zrobienia dwie na cito ;) Moze się dogadamy to dla Ciebie tez taką zrobie :) :P Milego dnia babulce . Odpoczywajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana poszalałaś widziałam ile zachwytów było nad tą serwetą ;) ale faktycznie jest efektowna, mnie po prostu brakuje czasu zeby zacząć :( bolerko dziś dopieszczam i zaczynam następne :))))))))))))))) no i miłego wypoczynku dla wszystkich :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obudzilam sie przed 3 i za cholere nie moglam zasnac, w koncu o 3.30 wstalam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze to szkoda czasu na częste korzystanie z internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czesc Dziewczyny !!!! Kawa czeka, Was nie ma , juz po 9 . Co z Wami się dzieje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się pakuje :D jade na 3 dni nad nasze polskie morze, tak to jest jak się na tarasie z mężem pije kawę :) nigdy nie planuje nic wcześniej bo zawsze kończyło się fiaskiem wiec tylko w ten sposób udaje mi się wypad jakis zrobić ;) :) bajjjjjjjjjjjjjjjjj do soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Extra Mroweczko! Milego wpoczynku i duzo slonca! My planowalismy w weekend pojechac do acquaparku, ale niestety lalo....Dzis za to piekne slonce :) Az sie boje napisac, zeby nie zapeszyc, ale znalezlismy mieszkanko...czekamy teraz na telefon czy damy rade zgrac sie z terminami. Oby. Jak bedziemy miec umowe to stawiam szampana czy co tam chcecie ;) A blingus co tam z twoim lokum? Rano bylam zawiezc tesciowa na wizyte lekarska, ale okazalo sie ze lekarza nie bylo, wiec poszlo szybko ;) Potem podjechalam zobaczyc z zewnatrz ten blok, w ktorym jest to mieszkanie, bo musze dokladnie oblukac kiedy swieci slonce na balkonach. Teraz czas na jakies porzadki ;) Milego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas ulewa dzisiaj Siedze na dworcu i czekam na smarkata Jestem wyczerpana brakiem snu Moja Norka pow ze do konca miesiaca moge przychodzic na 9 Cos A dzisiaj nie mial ochoty zabrac mnie autem Juli bardzo sie ciesze ze bedziecie miec mieszkanko Ja na razie nic nie znalazlam Oni tu teraz sa w rozjazdach i jest malo ogloszen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Bling, u nas to samo. Lipiec i sierpien to katastrofa, jesli chodzi o zalatwianie wiekszych spraw. W zeszlym tygodniu zapisalalismy sie do takiej agencji, ktora nie bierze zadnej kasy za znalezienie mieszkania, tylko jednorazowa oplate w wysokosci 190e. No i wywalilismy pieniadze w bloto, bo okazuje sie, ze wszystko co nam proponuja to juz zajete...A to mieszkanie znlezlismy poprzez inna agencje i niestety biora sobie 2 miesieczne czynsze do kieszeni.... No nic, kasuja wszedzie ile sie tylko da. Jutro jedziemy podpisac umowe wstepna i od 1 wrzesnia ma byc do dyspozycji. dalej sie zobaczy..... bo to terazniejsze mieszkanie mamy do 15 sierpnia, potem wyjazd i powrot 5 wrzesnia... Jakos to ulozymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×