Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Gość *g
WITAM Skonczylam na dzis prace Zaraz jade spotkac sie z siostra Zakupy do domu musze zrobic Wczoraj kupilam szafe i mamy ja dzisiaj skrecac Wstawilismy tez nowa sofe i T przywiozl lampe Powoli moze jakos sie urzadzimy SPADAM NA BUSSA PA PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wyżej to Bling? ;) Ja już po zakupach. Musiałam kupić zgrzewkę wody bo nam zabrakło w domu. Ludzi ogarnęło jakieś szaleństwo, jak wściekli biegają po sklepie i łapią towar :O Nawet wszystek chleb wykupili. W końcu to tylko jeden dzień, po kiego grzyba tyle kupować? ;) Znicze to bym rozumiała ale reszta.... ;) Odrosty też pomalowane ;) farbowanie jakoś mi nie pasuje ;) nie kojarzy mi się z włosami ;) My dziewczyny ze wschodu rzeczywiście mamy inne skojarzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania jak zwał tak zwał, ważne, że wiemy wszystkie o co chodzi :P Czy Któraś z Was wie co się dzieje z Naszą Julką ? Pisałam do Niej wiadomość na Fb, ale mi nie odpisuje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, może pracę dorwała? 🌼 i zaganiana Znajdzie czas to się odezwie. Może goście a może nie ma dostępu do neta ;) Teraz kawa (_) Zapowiada się ładny dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Pisalam wieczorem ale nie widze zeby cos poszlo Caly dzien czulam dziwny bol zebow Szafe T skrecil Wieczorem dowiedzialam sie ze moj 29 letni kuzyn zginal pod szynobusem Musze sprawdzic loty Siostra leci ale 9go A bedzie otwierac firme sprzatajaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dworzu deszcz i zimno a w domu cieplutko, zaraz wezmę chyba w łapki druty ;) Lamndrynko - może sobie przerwe zrobiła od neta, chociaż fakt dawno nie pisała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heej! W poniedzialek podpisuje umowe o prace :) Landrii z tym syropem to u nas dodaje sie go do wypiekow swiatecznych ale tez jako rodzaj marmelady. Z tym ze w fabryce jest to produkt z odpadow po rafinacji cukru a ja cukru nie rafinowalam ;) tylko cala zawartosc burakow przerobilam. W kazdym razie nie opalaca sie za bardzo ale ja bylam ciekawa czy mozna to faktycznie domowym sposobem robic. No i mozna. Trze sie te buraki cukrowe (ja mialam 4 duze co dalo pelen duzy gar taki ok 40cm wysokosc i zalalam to troche woda zeby sie nie przypalilo i gotowalam do miekkosc) Po odcisnieciu tego soku razem z woda w ktorej to sie gotowalo mialam garnek pelen o wysokosci 20cm i po zrewdukowaniu tego wyszla pasta o gestosci gestego miodu w ilosci sloiczka moze 300ml :P Smakuje jak melasowe cukierki. Lece na zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W koncu piatek Rozmawialam wczoraj z ciocia Kuzynowi zgasl samochod na przejezdzie i nie zdazyl uciec Chcial byc skremowany Wiec jeszcze nie wiadomo kiedy bedzie pogrzeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bling - to straszne brrrrrr, moje kondolencje :( a resztę gdzie wywiało?! hę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki,Mrowcia,Kania dziekuje. Pogrzeb w srode. T byl z kolegami w Oslo a ja zrobilam sobie seans filmowy,no ale jakos nudno mi bylo i ostatnim pociagiem pojechalam do nich do centrum. Nigdzie ich nie chcieli za bardzo wpuscic, ten jego kolega to wszedzi ema przechlapane. Wypilismy piwko w pubie sportowym, koledzy poszli gdzies jeszcze a my na kebaba i do domku do Siostry. I trzeba bylo tak od razu od 3 do 7 siedzielismy ,troszke posmialismy ale oczywiscie wszystko w granicach Tak Tak to juz jutro, masz umowe czarno na bialym. Powodzonka. Julii no wlasnie skarbie a ty gdzies nam uciekla? Kasztany jadalne pychota,pierwszy raz jadlam u Tarka. Landri ty zapewne od jutra w stolicy? Kurcze od 15 tu mieszkamy a jeszcze sie nie przemeldowalismy, przez net mozna. Totalne lenistwo . Sylvi,Kania,Mrowka,Landri,Tak tak ,Julii Milego tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przynajmniej się coś dzieje Bling :) u mnie deszczowo - prawdziwa listopadowa pogoda się zaczyna oby nie na długo, zalewam kaffe wiec jak ktoś chętny to zapraszam, pogadać bym pogadała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, umowa podpisana. Narazie do czerwca 2013. Dyzury dostane dopiero w srode :/ Troche sie wnerwilam bo przeciez moja szefowa wiedziala juz od przynajmniej 2 tygodni ze na bank do nich przychodze wiec mogla mnie juz wpisac do grafika. No ale w ten sposob mam jeszcze 2 dni wolne. W srode jade prawdopodobnie do Berlina bo dupa mi tak urosla ze potrzebuje nowa kurtke :/ Tak w ogole to mam jakis do dupy nastroj dzisiaj :/ Moze przy Yodze sie dzis odpreze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też pada z przerwami. Najgorzej było z rana kiedy lało bez przerwy. Taktaku gratulację 🌼 Do czerwca to dość długi dystans jak na umowę. Głowa do góry :) ja też kilka dni temu narzekałam na chandrę. Przeszła. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Landrynka i jaki kolor? Tak, Taku fajnie ze masz prace, też oglądałam zdjęcia i widac ze impreza super. ja zapisałam sie na zmbe ale w tamtym tygodniu nie bylam bo wyjechalam do rodziców. tak bym chciala zebrac sie i biegac ale jakos jestem leniwa. ostatnio o 22 to ja juz spie. pje kawe i znikam do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki. Patrze na bilety do Polski i chyba polece z siostra w piatek. Tyle ,ze fajniej by bylo gdybym wrocila wczesniej. Zaraz sie z kims skontaktuje i moze kolezanki maz by mnie do Berlina we wtorek na lotnisko podrzucil. Sniezek mamy na nowo Milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja planuje berlin w wakacje pozwiedzać jak już siostra się na dobre zadomowi, ino musze sobie co nieco z niemieckiego przypomniec ;) heja wszystkim zapracowanym babeczkom ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcielo mi wpis wiec od nowa Ja moge wracac jeszcze z Wroclawia ale boje sie ze jak pociag bedzie 12 30 na pkp to nie zdaze na lotnisko Bramke zamykaja o 13 40 a tam tez trzeba dojechac Wczoraj podczas kupowania biletu wystapil blad i nie kupilam a dzis juz beda drozsze Na dodatek siostra sie rozchorowala i lezy Zarazila sie od maluchow kolezanki Tak prosila o pomoc przy nich Teraz mam wyrzuty ze siostra poszla ze mna Jesli jej nie przejdzie to nie poleci i nie wiem czy mam kupowac ten bilet bo mnie tez moze rozlozyc Cos nie dany jest nam ten pobyt w kraju Gdzie wy wszystkie jestescie? Jade na 9 godz na 3 domki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny ! Trochę mnie nie było , ale jakiś taki zwariowany czas u mnie był.Weekend wyjazdowy, odwiedzanie grobów bliskich itp. Od poniedziałku nadrabiałam zaległości w praniu pościeli, jej zmianie , zrobiłam porządki w szafach , trzeb było posegregować ciuchy, Pochować głębiej letnie, powyciągać typowo zimowe. Byłam tez połazić za kurtka zimową , butami, ale na razie nie kupiłam nic, chociaż widziałam piękne kurtki puchowe, bagatela 600 zł :P. Były tez tańsze i tez całkiem się prezentowały ;) Doszły tez kłopoty zdrowotne u mojego Taty i trudno było mi to wszystko solidnie ogarnąć . Kolejne dni tez się zapowiadają pracowite , ale już bardziej pod kątem zawodowym. Najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu pojadę znowu do Wa-wy, ale już w konkretnej sprawie i na 3-4 dni. Muszę tylko oficjalnie wysłać ofertę , którą muszę elegancko stworzyć i pojadę podpisywać umowę ;)Wszelkie rozmowy zaczynają przynosić efekty. Bling przede wszystkim wyrazy współczucia. Kurde szkoda chłopaka :O i To jeszcze w takich okolicznościach zginał. Zdecydowanie masz za mało czasu , aby dotrzeć na lotnisko z PKP . Strachowice są na drugim końcu miasta . Nie ryzykuj :) TakTak super Kobietko, że masz juz umowę i faktycznie na pól roku to całkiem fajnie. Tworzysz jak zwykle cudowności. Te domeczki podświetlone to bajka. Jak z humorem ? Już lepiej ? :) Mrówka siostra na stałe do Berlina pojechała ? Katarzynku czekam na Tak Taka , aż nałoży kolor. Ale jak nie zrobi tego w tym tygodniu i się nie pochwali efektem , to w weekend nakładam i ja. Będę w piątek na mieście i zdecyduję jaki kolor wybrać , na pewno będzie ciut inny niż do tej pory. Kania 🖐️, Julka 🖐️, Sylvik 🖐️- co u Ciebie ? Jak dajesz się pogodowej aurze ? Pogoda wstrętna :O Ohyda , blee :O Umyłam sobie rano włosy, idę teraz coś z nimi zrobić , aby wyglądać na ludzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no żesz kurde że ja wcześniej nie widziałam Twojego wpisu Taktaku, byłaś tak blisko mnie że mogłyśmy się spotkać :( :) do berlina mam rzut beretem :) no cóż, może następnym razem :) ciesze się że już masz umowe w ręku :) u mnie czarna dupa, pogoda mi nie przeszkadza, ale samopoczucie poniżej zera, byłam u swojego lekarza, pocieszył mnie że to nie to samo co kiedyś, tylko "zwykłe" nerwy po tym stresie :( nie wiem czy sie cieszyć czy płakać :( ;) no cóz, M zaserwował mi nie lada atrakcje, on ma to wszystko dawno w d... a ja musze swoje odchorować :( czasem żałuje że nie spakowałam go wtedy, może szybciej bym do siebie doszła, a tak czasem go kocham a czasem nienawidze :( nie życzę żadnej z Was takiej atrakcji :( Landrii no to super że coś zaczyna się ruszać, nie na darmo siedziałaś w Wawie :) oby zaprocentowało to tez kasą :P Bling współczuje :( nigdy nie wiemy co nas czeka :( Mrówka dziergasz? :) chyba swoje druty odnajde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvik - próbuje się zmotywować bo mam co robić ale ta aura i inne takie sprawy mnie niestety dołują, zeby nie było tez tak mam :P jutro jade na pogrzeb w rodzinie, nawet jak ktoś w sędziwym wieku odchodzi to i tak dziwno, za oknem ziąb i plucha - jejku jak ja bym się gdzies wyrwała z chaty - no cóż pomarzyć można, na dodatek komp mi zdechł i niewiem czy da się go jeszcze naprawić bo staruszek póki co korzystam z kompa syna, ale moje wszystkie dane :( Sylvik - staraj się myslec pozytywnie - moze wypad do kina pomoże :) Landrynka - trzymam kciuki :) Tak taku - gratulacje już byly no tylko dokładam swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Dziekuje wszystkim za gratulacje :) Sylviku nie bylam w Berlinie- jade jutro po pracy. Mam jutro tylko 2 godziny od 6tej. Za to sobote i niedziele od 6:15 do 12:45 Bylam wczoraj w Neubrandenburg i kupilam sobie kurtke dluga wlasciewie juz plaszcz. Procze tego pare deko drobiazgow i bylismy w naszej ulubionej knajpie na kolacji. Bylo super milo. Wrocilismy po 21 do domu. U mnie dzis ciemno jak w nocy. Makabra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po kawie ;) U mnie niebo pełne słońca ;) TakTak będziesz robić włosy czy nie ? Nic nie piszesz w tej sprawie , a weekend tuż tuż :P Sylvik nie pociesze Cię , ale takie zawirowania w głowie będziesz mieć jakiś czas :/ Tylko czas zaleczy taką ranę . Ale myśl pozytywnie, inaczej się nie da . Może ze mną się zobaczysz na moment za jakiś czas, ale na razie ciii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×