Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Kania Ty jeszcze naszej Mróweczki dobrze nie znasz ,ale W Niej jest tyle chęci do pracy , ze az strach pomyslec co by bylo gdybym i ja tyle miala :D I dzięki za komplemencik ;) Rzucilam okiem na spokojnie na Twojego bloga Aniu i dosc szybko go zgasiłam :P , bo wiem, że jakbym tak przysiadła to zeszła by mi cała noc :( A niestety musze jutro dosc wcześnie wstac [beksa} Ale wiem tez , ze jak tylko bede miec luźniejszy dzien to zasiadam , nawet na kilka godzin bo to co tam wypatrzylam jest swietna sprawą dla mnie :D Prace Twoje są super , bardzo podobaja sie mnie firaneczki. Sa przesłodkie :D ...no takaaaaaaaaaaaaaa tuniczka czerwona............. tez jest the best :P:P :D Buziaki babeczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, Kochane moje, zel, gryzaki, pierwsze szczoteczki do zebow sa w uzytku, a i tak mimo to Antos preferuje palec, hmm. Coz, tak to juz chyba ma byc :-) czesc kania2a, ja tez mam syna spod znaku panny, tyle troszke mlodszego - ma 4 miesiace :-) ja wczoraj chora bylam zjadlam na sniadanie kanapki z ichniejszym-norweskim mieskiem do kanapek i sie tak strulam, ze dzisiaj na wadze 3 kilo mniej, a spodnie lataja. Na szczescie nie mialo to duzego, az takiego wplywu na Antosia, jak na mnie. Juz dzis dobrze, ale jeszcze malo co jadlam, tylko pije duzo, zeby dziecko mialo tez co jesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olajdko zdrowia życze :) na zatrucia niestety nie ma rady, nie przewidzimy co jemy :( Mróweczko a ile tej tuniczki już upletłaś? :P bo Walentynki tuż tuż ;) a na blogu widziałam tylko zdjęcie czerwonego kompleciku z kamyków, gdzie te firanki???? cholerka, Mrówka załóż nowego bloga może na onecie albo wp, tam jakoś inaczej wszystko działa :) Landrii ale się migasz dzisiaj :P Kania pracusiu :) Juleczko gdzies Ty? Taktak Ty zacznij coś więcej pisać, bo brakuje mi \"siarczystych \" postów :P dziś doszły moje bluzki z allegro, jedna superowa a drugą już odsprzedałam :P troche przyduża jakby na mnie :) (ta z białą bluzeczką), a dziś zamówiłam sobie dwie kolejne z tej serii ale w kolorze białym :) dobra zmykam jakiś serial pooglądać. Spokojnej nocki moje Panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hankaaa2004
cześć jestem od niedawna w necie i sie nudze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hankaaa2004
poszłyscie spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Hanka o tej porze to juz zazwyczaj spimy :) Sylvik no co ty z tym miganiem ? Ja ? się migam ? :P Oluś tak apropo zatruc . Moja siostra przed swietami Bozego Narodzenia zjadła makrelę wędzona i nie dzien , nie dwa ale ponad dwa tygodnie cierpiała. Ponoc gronkowca podłapała , ktory wrecz pustoszyl jej wnetrznosci :O To, ze nie wyladowała w szpitalu to zasługa jej lekarki, ale i tak nadzor lekarski miala praktycznie cala dobą . Wracaj szybciutko do formy :) Zycze milego dnia 🌻za bieram sie za robotę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POBUDKA !!!!! herbatka z cytrynką stygnie :) Olajda ale fajne papucie :) WItam nową nocną koleżankę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaa i jesdzcze jedno :) Sylvik , zeby obejrzec Mrówczane firanki musisz wejsc w galerię Jej prac ;) Tam masz po kolei wszystko co zrobila i mozesz dodac komenta nie logując się nigdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko!!!!! Gdzie ja trafiłam? :O:O Takie jesteście zdolniachy. Każda coś robi, czasu nie traci.... A ja takie beztalencie... :O:O 🌼🌼🌼 Najpierw oglądałam prace Mrówki, teraz Olajda.... Sylvi też jak artystka, bo paznokcie to trzeba umieć tak robić. NORMALNIE WWALIłYśCIE MNIE W KOMPLEKSY, no bo co to te moje kwiatki . Kupujesz obrazek i lecisz. Na czystej kanwie to bym chyba oślepła. A na drutach robić mi sie nie chce. Jak ze dwa tygodnie chłopak mojej córki poprosił, żebym mu zrobiła taki golf ze śliniakiem zamiast szalika. Zrobiłam. Nawet mi wyszedł. Ale jak ze 3 lata temu zaczęłam robić sobie sweter w paski, to do tej pory leżą w szafie zaczęte dwa rękawy do łokci i wcale mnie nie ciągnie do tego. Pewnie spruję i wyrzucę. Olajda podrzucę ci coś na pocztę. To sobie ponarzekałam. 🌼 :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania to i ja Ciebie zaskocze , bo zdecydowanie lepiej wychodzi mi haft na bialej kanwie ;) Mam w swoim dorobku sporo obrazów ,ale mam tez i jeden Nefretete na kanwie z nadrukiem :P No i szydełkowanie tez nie jest mi obce . Co prawda tak pięknych rzeczy ajk Mrowka nie robię ,a le bomki aniolki serwetki tez mam na swoim koncie :D:D A Nasza TakTaczka to profesjonalna fotografka i czesto Nam udzielała super porad , zreszta nie tylko na temat fotografii ;) My tu wszystkie zdolnaichy jestesmy ;) No to się pochwaliłam i zdecydowanym krokiem odchodze stad na jakis czas , bo mnie noc zastanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mnie zdołowałaś do reszty :O:O Idę sobie ze spuszczoną głową ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Kania nie łam się, bo ja wcale zdolniacha nie jestem, te zdjęcia na naszej klasie to moje prace i mojej pracownicy :) Ona jest zdolniacha bo ma chęć do pracy a ja nygus, więcej leniuchuję w domu niż pracuję :P nie potrafie robić ani na drutach ani na szydełku ani wyszywanie mnie nie kręci :) więc kochaniutka głowa do góry bo my pewnie mamy inne zdolności, a one nas i tak lubią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo hallo zdolniachy! Klub buszujacych talentow :-) Ja raczej naleze do klubu anty.....ani szydelko, ani druty, haft tez odpada.... Ale chociaz paznokietki sama sobie nakladam, choc tyle.... I spadam do ksiazek, bo od przyszlego tygodnia zczynam kurs. Pa zdolniachy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvik, jestem kurwa chora ;) Jak wyzdrowieje to szrajbne ci jakiegos bardziej siarczystego. Pozdrowienia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa mrowka jako logo czy podpis nie widze jakos specjalnie znaku wodnego bo o to z tym wytłoczeniem ci chyba chodziło. Jak bede miała głowę wolna od wirusów to ci cos doradze za rozsadną cene ;) Nie nie żartuje. Coś pomysle ale nie teraz. Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo odrazu mi lepiej :) witaj Taktaku i wracaj szybko do zdrowia 👄 Juleczko co znowu za kurs rozpoczynasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od razu się lepiej poczułam od tego siarczystego :P witaj znowu :D właśnie wróciłam z basenu, było suuuuuuuuuuuper, a teraz niewiem co najpierw, bo przyszły dwie paczuszki pełne kamyków, no i ta tunika, jestem rozdarta na dwoje :P no i szlag mnie trafia bo chciałam znowu coś tam machnąć ale z fotkami no i problem się zaczął bo neta mam zamulonego i foty nie chca wchodzic idę... bo mam mase roboty zajrze wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam juz sie czuje dobrze dzisiaj :-) kania2a ----> fotki dostalam, dziekuje odesle swoje :-) ja zaczynam nowe papcie, a zaraz wpadnie do nas z wizyta siostra i kolezanka, wiec lece parzyc kawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dobrze pójdzie to jutro skończę przód i tył także Sylvik spokojnie :) na blogu nowości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę Laseczki, ze lubicie ostrą jazdę :P Ja mogę tez Wam czasami zapodać coś siarczystego , bo miewam chwile ze wszystko bym rozpierdoliła :P :D Tak Tak trza było się nie szlajać po zagrypionych landach ;) Wracaj szybciutko do zdrowia ;) Idę na trochę na tego bloga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówka czy żeby wejść na tego bloga to muszę się ciągle wracać na stronę na której go podałaś? Jak to zrobić, żeby było dobrze. Kto ma pomysła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynka - to mi się podoba ;) :) :D uhahahahałam się nieźle ;) Kania możesz sobie dodać do ulubionych i gotowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możecie sobie ze mnie żartować, nie jestem aż tak oblatana w komputerze. Uczę się jak mi potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×