Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Mrowka kiedys mialam numer tel do Ciebie, byc moze ze w tym czasie zmieniłas , w kazdym bądź razie do kogos ten sms dotarl :P I .............opis wibrującej szminki : OPIS PRODUKTU: To będzie Twój sekret... Wibrator który zawsze możesz mieć przy sobie -ukryty pod postacią szminki z płynnie regulowaną intensynością mocy wibracji. Z nieprzemakalną powłoką. Wyskośc: 8.7 cm średnica: 1.9 cm i wiesz, ze tez o niej myśłałam ?! Tylko sie zstanawaim czy z gabarytami trafie :O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynka- podoba mi się :-)Będzie z kim potańczyc i pospiewać hi hi hi. Mala -ten serek biały i to pachnące masełko śmietankowe mmmmmm wspomnienia i moje dzieciństwo , wakacje u cioci Antosi .......gruba pajda chleba...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nie poznaje Was zboczurki ;) ten penis tańczący mi się nie widzi, wolałabym innego :P :P :P zaraz zobacze na blog Mrówki co za cudo wydziergała :) co do rosołu, to Landrii po co gotujesz drugi garnek wody i przerzucasz to mięso?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvik i kto tu jest zboczony ? !! :P ;) Chciałam kupic wlasnie inny penisek, ale jakos nie mam odwagi, mogłabym wjechac na ambicje Jej męzowi i urazic jego Ego :) A z nim nie chce zadzierac ;) Ambitny chłopina z niego pod tym względem ;) I mowisz, ze nie bardzo taki gadzet ? :O Nrazie mam dwa glosy , pol na pol . Która się jeszcze wypowie ? :) Z tym rosołem to tak mnie mama nauczyla. W tym pierwszym garze obgotowuję mieso , tylko zaznaczam nie doprowadzam wody do zagotowania , ona ma tylko tak zawrzec :),Potem miesko wyciągam , opłukuje dobrze zimna wodą i przekładam do drugiego gara juz na gotującą wodę. I co jest wazne , bo zapomniałam dopisac ze nie przykrywam garnka rosołem ! Nie wiem jak u Was, ale ja np ziemniaki gotuje pod przykryciem , a rosól nie przykrywam. Moja tesciowa natomiast robi odwrotnei i zawsze jak u mnie jest lub aj u niej , to mi podkresla, ze ja niby robie nie tak :O Tylko gdzie jest powiedziane , ze własnie ona robi dobrze ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym rosolem to wg mnie tesciowa blad robi, rosolu sie nie przykrywa, bo nie wyjdzie klarowny.... Bardzo lubie rosol, ale ze wzgledu ze ten moj zadnej zupy do ust nie wezmie to rzadko cos robie...no czasami jakas szybka zupke na kostce rosolowej :-P Co do dodatku do prezentu to moze cos bardziej wspolnego, tzn.dla pary...jak juz tki komplecik zarzucilas co przeciez posluzy w sumie obojgu, moze im zarzucisz jakis zelik do masazu....nawilazajacy, rozgrzewajacy, smakowy......Bo taki penis to w sumie tak jakby ona innego nie mial do dyspozycji...no ale to moje zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z kawką . Ile kucharek , tylr wersji gotowania rosołu. Ja wrzucam do zimnej wody i pomału sie pyrczy, nie przykrywam również. Zazwyczaj dodaje kawałek antrykotu. Tak gdzieś kiedyś mówił jakiś kucharz w tv ,że jeżeli chcemy wywar z mięsa to do zimnej wody, wtedy mięso oddaje wszystko z siebie. Jeśli chcemy aby mięso zostawiło w sobie walory smakowe to do wrzątku i lub na rozgrzany tłuszcz. Wtedy ścina się szybko białko i wszystko pozostaje w mięsie. Co do ziemniaków bez przykrycia to błąd, podczas gotowania wypatowują wszystkie witaminy , a po drugie strata gazu bo dłużej się gotują A co do prezentu to może właśnie zestaw olejków do masażu erotycznego plus książka do nauki. Spadam na kijki. Potem brzuszki . Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za zielona jestem na wypowiedzi, myślałam że ta szminka to .........szminka :P staromodna jestem, ja bym wolała coś z czego będę miec pożytek ;) ale jak ma dziewczyna poczucie humoru ;) moja znajoma ostatnio zakupiła na urodziny koledze dmuchaną lalę, ale niewiem czy mu się spodobał prezent bo jeszcze się z nią nie widziałam od tamtej pory zaparzam kawusie, właśnie mnie odwiedziła @ wię na nic sił nie mam a miałam dziś do miasta skoczyć, niewiem czy dam radę, cholera ten pierwszy dzień to najgorszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też rosołu nie przykrywam, pokrywke daje ale tak na połowe aby para uciekała, a ziemniaki z przykryciem :) tak więc Landrii robisz jak większość ludzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosól jakis wyszedł zjedli powiedzieli ze smakował :)) ja tu widze że jak mnie nie ma zaczynacie taaaaakie fajaaane tematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny i moja krolowo ladnrynko couwas :) tak sobie myslalem nadtym conapoczatku chcialem odwas kupic i jesli ktoras chce sprzedac to odkupie kazda ilosc pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarzan sory , ale SPADAJ . Zainwestuj w korki z polskiego. Katarzynek super, że wyszedł rosół. Jasa gdzie się podziewasz? A co to olejków do masowania i podręcznika. Przypomniało mi się ,że na kawalersko -panieńskie zrzuciliśmy się i kupiliśmy pełen zestaw. Dzwoniłam dzisiaj do tej koleżanki i pytałam co i jak. Stwierdziła, że super sprawa, kupili już kilka olejków. I poleca jak najbardziej, zwłaszcza te smakowe. Ponoć jakiś krem czekoladowy jest takim bodźcem ,że jej mąż jak zobaczy czekolade już jest gotowy. I choć po urodzeniu małej mieli sypialniany kryzyz , właśnie te olejki i kremy pomogły. Mąż dostaje świra na punkcie zapachu czekolady. Ja wole nie stosować narazie tych specyfików, bo mój M by wysłał dzieci do szkoły z internatem.hiHi. A co do tego wdzianka, to właśnie mi napisał smsa , że mam nie robić obiadu tylko dziergać. Chyba go pogieło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam ;) 🖐️ Katarzynek a widzisz, na to wyglada , ze musisz czesciej zagladac :P W sumie Ty najmlodsza jestes , to moglabys nam doradzac w tym temacie , jestes bardziej na bieząco :P Zaraz oblukam jeszcze te olejki ;) Moze macie rację, ze lepeij cos takiego mniej szalonego do tego dolozyc ?! Mała myślisz, ze ksiazka dal 40latki do nauki bylaby dobrym prezentem hihii ... Wiecie co, nie wiedzialm ze z prezentami w tym stylu moze byc taki kłopot :P Julka a masz na mysli jakis konkretny żel ? Moze stosowałas jakis i moglabys polecic ?:) Mrowka fajne te podstawki ;) Jak tylko napisalas o wyszyciu podstawek , to juz mi się właczyla wizja ze to moze byc naklejone na korek ;) Mysle, ze tak bedzie najlepiej ;) Sylvuś jak humorek i sampoczucie ? :) Tarzan ja nie bede sikac , bo jak chcialam zrobic z Tobą interes to zaczales robic uniki . Wiec ja sie nie pisze na to .I moja oferta jest juz nieaktualna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała hihi, no popatrz , takie wdzainko, a jak pobudza faceta wyobraznie !!!! Moze swojemu tez pokaze , zobaczę jaka bedzie jego reakcja :P Matko swęeta , z tymi kremami smokowymi.... ;) normalnie czuje sie jak zacofana baba :P Wiem o bitej smietanie, jogurtach , szampanie , ale o kremie czekoladowym nie pomyslałam :P Mała dalas mi do myslenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belsima
Jaaaaaaaaa nie mogę krem czekoladowy !!!!! Wyobraznia działa:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallooooo! W sprawie olejkow, zeli, kremow nie pomoge, ale jestem ciekawa, bo nigdy nie uzywalam, ale taki dodatek moze byc calkiem calkiem :-) Probowlalam tylko durexa w rozowym opakowaniu, taki nawilazajacy, slodki :-D Mala ....Ty moze faktycznie dziergaj, skoro go to rajcuje to czemu nie ? :-P Albo zaproponuj mu zeby pomogl Ci w domu to bedziesz miala czas na dzierganie tego cacka :-) A powiedzcie mi czy Wy nosicie takie cuda i jak to sie sprawdza? http://gorset.pl/p593-gorteks-gr-239-gorset.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta wyżej to ja :-)No właśnie byłam gdzieś w oblokach:-) Co do rosolku i ziemniaczkach ja również gotuję je tak jak Mała i Sylvi . Landrynko te podstawki są piękne , masz rację korek.Wyszyjesz je krzyżykiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka ja kiedys , kiedy jeszcze byłam piękna i młoda mialam podobne cacko ;) Uzywałam tylko w uzasadnionych wypadkach :P Kręcilo to mojego M , a i wygladalam w tym powabnie i seksownie - to mogę stwierdzic nieskromnie ;) Ale jak na codzien sie to sprawdza ? - nie wiem :( Belisima narazie nie mam w planach robic tych podstawek , to Mrówka pytala , wiec chyba ona ma to w planach . Natomisat dodalam sobie stronke do ulubionych , bo kto wie czy nie sięgne do tego kiedys . Moze nawet pomyśle o tym w ramach prezentow gwiazdkowych . Lubie haftowac male obrazki, kiedy szybko widac efekt parcy. Długie mnie nużą i po ilus tam zrobionych krzyzykach juz siegam po nowy wzór ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala bierz się do roboty a obiad niech się sam gotuje :P co do tych krzyżykow to może bym i miała ochotę tylko czasu brak kiedy ja to zrobię ? a jak wykończyć Landrynka brzegi kanwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówcia myśle, ze taka podstawka z korka musiałaby miec okreslona grubosc . Wtedy brzegi kanwy mozna przykleic specjalnym do tego klejem i np wykonczyc jakąś ozdobną tasiemką w kolorze pasujacym do danego obrazka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladnrynka przepraszam zaplace ci 100zl za 1 litr i niebede zadnych podchodow robil moge na meila sie odezwac jak chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane jestem zalamana moj pies ma dysplazje stawu biodrowego po obu stronach przyjmuje zastrzyki lekasz natychmiast kazal go odchudzic i podjac leczenie boje sie ze go strace mam mase problemow .Dzis od jakiegos czasu znow mam zawroty glowy obudzilam sie i caly pokoj mi wirowal zarejstrowalam sie do neurologa by dal skierowanie na tomografie bardzo sie boje ze te zawroty to moze jakis guz czy tetniak mam je od 2i pol roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrąbało mi wpis i już nie chce mi się znowu powtarzać :( może później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirka i tyle czasu czekalas na zrobienie badan ? Mam nadzieję, ze to nic grożnego, ale takie krecenie się w głowie to nie jest rzecza normalną :O Sylvik mial byc pożniej post .............i nie ma :P Co takie dzis ciche jestescie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry 🌻 Wczoraj ostatnia, dzis jestem pierwsza ;) Kawa podana 7 ;) Zycze Wam miłego, słonecznego wekendu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) oj dzis to ja sie zle czuje, strasznie mnie mdli... ide dzis ten orbitrek ogladać i chyba juz zaplace za niego, kolezanka sie uparla zebym go najpierw zobaczyla. a wiecie, tak sobie chodze po stronkach i mysle teraz nad zakupem parafiniarki, ma ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×