Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

Hej Witam wieczorową porą 🖐️ Julka 🌻 🌻🌻 Szczęśliwej podróży Do kolejnych Jubileuszy! Niech dobry los się kłania w pas... Sto lat, sto lat jeszcze raz! 🌻🌻 👄 Ja tez juz po imprezie urodzinowej ;) Jak zawsze bylo wesolo, soleniznat ucieszony :P Sylvik no i widzisz, co napisala Belisima . Chyba sporo kobietek tak ma, ze nakupuje tych wszelkich urzadzen , a potem tylko one zbierają kurz ;) Oby u Ciebie tak nie bylo. Npaiszesz nam potem wrazenia :P Belisima fajne kozaczki ;) Ja niestety juz od lat moge tylko o kozaczkach pomarzyc :(. Mam za grube lydki i te , ktore mnie sie bardzo podobaja nie wcisnę na moje grubasne nogi 😭 . Jak trafię na szerokie cholewy to wygladaja jak spod siekiery :( I musze niestety nosic kozaczki, ale krótkie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczko spóźnione życzenia bo chyba wcześniej zapomniałam je złożyć 🌻 🌻 🌻 Belisima butki fajne i chyba wygodne bo obcas taki stabilny wygląda :) a ta praca to całkiem przyjemna :P Landrii oczywiście zdam relacje, poszliśmy narazie na kompromis, narzie bieżnia mechaniczna i jak przez zime przebiegam na niej to na wiosne będzie nowa elektryczna ;) spokojnej nocki i udanego nowego tygodnia życzę :) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede pisała ale pewnie mniej bo u mojego lubego bede :) ale jak tylko dorwe sie do kompa i lubego nie bedzie to napisze :)) buuziam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julii -- ja tez zapomniałam!! Przepraszam i spóźnione życzenia skłądam, dużo wspólnych lat razemżycze :) Buziaki:):) Belisima, no piękne buciki, bardzomi się podobają :) Dla mnie neistety za wysoki obcas, zabiłabym się chyba :P Ale zawsze sobie obiecuję, że w końcu musze się nauczy chodzić na wysokich obcasach, to przecież takie kobiece :) Landrynko - dziekuję ;) Dziewczyny mam do Was pytanie, jak Wy robicie te kwiatuszki i usteczka i serduszka w swoich postach ? bo ja umiem tylko usmiszki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pobudka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jasa te kwiatki i buźki gdzieś na forum był taki temat co i jak rysować ;) ja swoje już na pamięć robię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasa -Proszę oto emoty :-) http://www.forum.o2.pl/emotikony.php Witam dziewczynki 🌻 Sylvi -buty i owszem wygodne ale osobiście wolałabym na płaskim obcasie no ale co się nie robi dla M :-) Własnie jestem w trakcie poszukiwań fajnych oficerek na zimę albo cosik na wzor do konnej jazdy Katarzynek siadaj do kompa i mów ze Ty tylko na chwileczkę:-) że tylko coś ważnego sprawdzisz :-) no i kliku,kliku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meldujesię przy porannej kawusi, ja dzis od rana biegiem, zacznę od tego że zaspałam a miałam syna podrzucić na wyjazd do pracy, ale ekipa grzecznie na niego poczekała, uffffff, studentka też już wywieziona wczoraj cały dzień spędziłam prawie w samochodzie, kompa miałam podrzucić do naprawy a naprawa od dziesiatj, wrrrrr, no to po południu jak będę odbierać Pawełka dopiero zostawie, Przy okazji będąc w mieście pogoda piękna, myślę sobie wskoczę do znajomej na kawkę, no i okazało się ze koleżanka dziś chowa ojca, a w piątek jeszcze było wszystko ok, tak to już jest został odwołany w trybie natychmiastowym, ojoj mam mase roboty i zero chęci, no kurde, idę włączę jakiś dobry miuzyk moze się rozkręce ;) baj baj aaaaaaaaaa jeszcze jedno znalazłam w końcu nici i wzór na obrus do jadalni, ciekawe czy wyrobię do świąt się ;) :) a co do życzęń to na zaś i zaległe bo ja nigdy nie pamiętam!!! więc hurtowo dla wszystkich którzy mają lub będa mieli imieninu urodziny i rocznice 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, jak może mi być zimno przy tak pięknej pogodzie?? Na dworze ponad 20 stopni a w murach lodówka. Gruby sweter i rajstopy. ;) Jeszcze mnie żołądek muli od dwóch dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko wejdę na kafe a już mi ktoś za plecami lezie. Żadnej prywatności nie mam w pracy. Permanentna inwigilacja ;) Spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo.... Kania...u mnie tez cieplej na zewnatrz niz wewnatrz. Tak sobie dzis pomyslalam, ze musze sie rozejrzec za jakims dresikiem cieplejszym do domu :-P Wszelkie starocie z szafy powyrzucalam. Listonosz przyniosl mi dzisiaj troche srebra i kamykow, i jak zawsze patrze i ubolewam, ze tego tak malo... Zamowilam sobie jadeit socho (widzialam, ze juz go mialas Mrowka), myslalam, ze dostane kolorowe kamyki, a tu jak na zlosc wszystkie zielone...i kilka rudych...ach... Pokrzatam sie dzisiaj w domu, mam jeszcze troche do uporzadkowania po imprezie, do tego trzeba wstawic pranie, i takie tam domowe sprawy. Dobrze, ze gotowac nie musze :-D A....dziekuje Wam dziewczynki za zyczenia 😘 🌻 😘 🌻 😘 🌻 😘 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaak bede pisala w ukryciu. jakos nie chce żeby moj facet tu czytal co pisze bo po co. to jest takie nasze :)) juz spakowana..... ok 18 wyjazd tylko jeszcze po ten moj sprzet do ćwiczeń podjade. taak mi strasznie smutno i bardzo sie denerwuje że jade jak zawsze w takich sytuacjach buch mnie strasznie boli... Sylvi kupiu ta bieznie i będziemy si e mobilizować :)) a gdzie ja moge zobaczyc te wasze cuda które robicie? kiedys miałam adres bloga, ale gdzies zapodziałam. wczoraj zrobilam parafine mojemu Lubemu:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też planuję Młodej zafundować parafiniarkę. Niech się uczy na mamusi stosować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak Katarzynek wrażenia z parafinki? łapki jak pupa niemowlaka co? :P i napisz jak orbiterek, jestem ciekawa Twoich wrażeń :) ja kiedyś na giełdzie wlazłam na takie coś i tragedia, M mało nie padł ze śmiechu, miałam problem z koordynacją ruchów, za cholere nie mogłam po laczyć chodzenia z rękami haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochani jak zdrowko?tak tak co u ciebie? humorek lepszy ? u mnie pogoda fatalna nic sie nie chce ale mam obok siebie kogos kto poprawia mi humorek wreszcie he he , pozrowionka dla wszystkich milych snow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko, JA się rozchorowałam na dobre, myślałam, że mi już przeszło a tu wróciło ze zdwojoną siłą. Dziś M mi wizytę u lekarza zamówił. W nocy myślałam, że zejdę z tego świata, budziałam się i mdlałam :/ A nawet gorączki nei mogłam sobie zmierzyć bo mi się dwa termometry popstuły :/ Mam nadzieję, że dostane szybko jakiś antybiotyk i że to nie jest żadna świńska grypa :/ Belisima - świetna stronka, ta babka mi się podobała co biła po głowie tgo faceta :P:PNo i dziewczynka dłubiąca w nosie :classic_cool: Dzięki dziewczyny za instrukcje odnośnie robienia buziek, i kwiatków, już umiem ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasa 🌻 dużo,dużo zdrówka:-)I polecam herbatkę z imbirem {1 łyżeczka na szklankę}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogoda do bani :( lało całą noic a ja nie mogłam spać bo - primo paweł kaszlała przez pół nocy - secudno jakby mnie kto kołem łamał tak mnie kości bolą, cholerka przynejmniej człek wie że żyję ;) myślę Jasa że to zwykłe zaziębienie teraz te zmiany pogody takie są że trzeba uważać zimno się zrobiło dziś i już buuuuuuuuuu muszę sobie dobrą muzyczkę puścic i wziąść się do roboty bo tej nigdy nie brakuje ;) komp nadal w naprawie, dobrze że syna jest zapasowy to korzystam ale tylko z rańca bo po południu nie ma szans ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasa zdrowia dużooooo życze u mnie jeszcze nie leje ale napewno nie minie mnie ta przyjemność a dwa prania wczoraj wieczorem zrobiłam i teraz będę je w domu kisiła nastrój też do bani przy takiej pogodzie, dobrze ze mam tylko 1 klientke dziś to za dlugo nie będę musiała w pracy siedzieć, no i dziś dziewczyna ma dać mi odpowiedź czy przystaje na moje warunki i wynajmie część lokalu ;) mam mieszane uczucia nadal, czy dobrze robie ale samo się dziś okaże i odwrotu nie będzie ;) miłego dnia i zapraszam na kawke \_/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rano przypalilam mi sie prostownica, az kurcze ogien poszedl :-D Teraz szukam nowej, ale taki wybor, ze nie lada problem... Sylvik....daj pozniej znac czy doszlyscie do porozumienia :-) I dzieki za wczorajsza wiadomosc, dodalam, ogladalam :-) 🌻 Jasa ..zdrowka zycze! Buziaki dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ehhh faktycznie dzień pod zdechłym azorem :O Zimno, szaro , blee, nie nawidzę takiej pogody Też jakoś źle się czuję , rano nie mogłam wyjść z łózka . Syvik no jestem ciekawa jak to wyjdzie ? ;) Julka ja jak sie na cos decyduje , to nie zastanawiam sie zadługo, bo im wiecej tego i dłuzej myślę to potem wyboire nie tak jakbym chciala :P Jasa chorowitko, kuruj się szybciutko ;) Belisim ama rację , dodauj sobie do herbaty albo imbiru, albo malin, albo kielicha rumu lub wódeczki , zobaczysz jak Cie rozgrzeje :P Mróweczko zagladaj na konto ;). I jednak nie bede majtek odsylała, dorobilam tylko dłuzszy sznureczek, wdzianko obszyłam kogucimi piórami i juz wysłałam :) Wyglada super ;) Dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×