Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczuplak1

Kto nie pracuje, a chętnie i często po sieci buszuje.- c.d.

Polecane posty

I nie wazne , ze daleko, wsiadasz w bryke z M i zasuwasz do Wrocka !!! Niektorzy przejezdzają calą Polskę , zeby sobie pomoc . Ty musisz chyba zrobic podobnie . A to az daleko znowu nie jest , wiec nie głowkuj tylko sie zastanow porzadnie i podejmij konkretną decyzję. No chyba, ze chcesz tak zyc , to Twoj wolny wybór . Bierz się kobieto do dziela , bo jak nie to nie Ty do mnie, tylko ja do Ciebie przyjade , a wtedy nie bedzie juz tak łatwo :P Zrozumialas mnie ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj zapisałam sie na jeden fakultet a zostalo mijeszcze 4... te matoły zawsze maja problem bo im system pada. poco taka rejestracja skoro nie maja odpowiedniego sprzetu? i tak czekam bo ciagle sie jakis blad pokazuje... pozdobno mamy sie uzbroic w cierpliwośc:)) myje okna... :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciaooooo! Kurcze Sylvik...niezbyt kolorowa sytuacja, musisz byc silna i moze szukac pomocy gdzie indziej...moze faktycznie zmien lekarza, albo przynajmniej posluchaj co by Tobie poradzil/przypisal inny... A z tym zajeciem poza praca Landrii ma racje, zawsze to umysl zajety czym innym....Albo jakis sport, aerobik, pisalas, ze masz rower...albo jakies codzienne spacery...z mezem lub z jakas kolezanka? Mysle, ze takie dodatkowe zajecie to juz krok do przodu, na pewno nie zaszkodzi, a moze pomoc. Czasami tak jest, ze im czlowie wiecej mysli tym gorzej sie czuje..wiec do dziela...Jak mnie dopadaja dolki, to musze czym predzej cos robic, zeby nie usiasc kompletnie i sie nie zalamywac. Buziaczki i glowka do gory! Musze sie pochwalic, ze ostatnio nalozylam sobie zel na pazurkach od stop :-) Pewnie, ze french nie jest doskonaly, ale i tak jestem zadowolona, nawet bardzo :-) A Ty Sylvik tez robisz na stopkach??? ;-) Ja mam dzis w planach wypad na zakupy, a potem zabiore sie za pichcenie :-) Do soboty juz niedaleko, a pewne rzeczy mozna juz teraz zrobic. Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyczytam później, teraz tylko na chwilkę do Mrówki. Mróweczko jak ci wyślę pocztą zwykłą wzór, to mi odpowiesz czy możesz mi to zrobić i na jakich warunkach. Bo ja sama jak zacznę, to mnie śmierć zagryzie przy tej robocie i pewnie już na początku rzucę to w diabły. Na razie zmykam, bo mam kupę roboty papierkowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kania Mrowka ok, ale my to co ? od macochy ? :P Tak sobie przypomnialam a propo Julki rocznicy slubu , ze mi tzn mnie i mojemu M dzis stuka 21 lat wspolnego pozycia ;) O zgrozo !! Jak to możliwe ? Tyle lat z jednym facetem :P !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landri przepraszam ale mam taki zapieprz, że szkoda gadać. POZDRAWIAM WSZYSTKIE KOLEŻANKI :D :D 🌼 Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy życzę solenizantkom 🌼❤️ Ale już naprawdę spadam narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cały dzień byłam odcięta od świata, właśnie przed chwilą włączyli prąd i wszyscy dopadli kompa ;) :) alem się rozdrła i mam pierwszeństwo :P więc tylko na chwilkę poczytać co u was się działo Sylvik> źle rób co mówi Landrynka wie coś na ten temat więc trzeba jej słuchać Ola> czekamy na relacje Julia zdjecia pazurków dawaj Kania> najpierw zrób zdjęcie całości i zbliżenie wzoru potem powiem co dalej dla reszty 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy 🌻 Mała i Landrii dobrze mnie rozumiecie i ja sama wiem co powinnam robić, ale od wiedzy do praktyki stomilowe kroki :( wolnego nie moge wziaść na więcej niż 4 dni bo klientki poumawiane i nie moge za dużo przekładać bo pazurki im poodpadają i pójdą gdzieś indziej :( w domu też zwarjuje bo całe dnie bylabym sama. M wychodzi rano a wraca najczęsciej późnym wieczorem, co z tego że jest niedaleko i pod telefonem jak to mi jego nie zastępuje. Kiedyś mądra psycholog mi powiedziała że ja chce zwracać na siebie uwagę swoją chorobą, bo wtedy jestem biedna chora i ktoś się mną interesuje :( i to napewno też część prawdy. Dziś wywaliłam wszystkie tabletki i kupiłam swój ulubiony syrop który pomógł kiedyś kiedy postanowiłam sama wziaść się za siebie i sięudało, więc teraz musze zrobić to samo i się nie poddawać. Do innego lekarza się zapisałam na październik (tyle się czeka), no i też do innej pani psycholog prywatnie na wizyte. Zobaczymy co z tego wyniknie. Landrii niestety zdolności manualnych i cierpliwości u mnie brak, więc prace robótkowe nie wchodzą w grę :P Juleczko robiłam żelik na stopach ale latem, teraz już nikt nie będzie robił aż do maja :) ale tak szczerze to wole dłonie :P Kania nie pracuj tak intensywnie :) Mrówka ale się rozpychasz haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa mam do Was prośbe, pisze Wam o chorobach i leczeniu, ale naprawde nie czekam że każda z Was mi poradzi, odpisze :) wiem że jest ciężko komuś radzić a nawet czytać o takich głupotach i naprawde się nie obraże jeśli ktoś to przeoczy :) ale dla mnie jest to jakiś rodzaj terapii i jest mi lżej :) dziękuje Wam że jesteście 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvi,Czytam i bardzo bym chciala napisać coś , co pomogło by Ci, ale z lat pracy w swoim zawodzie najbardziej nauczyłam się milczeć......ALE wiem jedno !!!!! po złym zawsze następuje dobre :-) No i siedzę nad tym postem od wczoraj{pospałam trochę i byłam w pracy]dziesiątki razy go gumką myszką wymazałam bo wydawało mi sie że wszystko co piszę jest głupie !!.................DASZ RADĘ Landrynko - będzie ok! Mala :-)super Życzenia dla solenizantek 🌻 Co do lekarza to badania robię systematycznie ,zboczenie zawodowe,pracuję w szpitalu onkologicznym. Wszystkich bardzo pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) Dziekuje bardzo za zyczenia 👄 Sylvik juz chyba napisalam wszystko co moglam napisac od siebie , ale chce dodac jedną mała poprawke ;) Npaisałas, ze" od wiedzy do praktyki stomilowe kroki " I z tym się nie zgadzam, to jest tylko jeden maly kroczek !! Wierz mi, ze mały malutki, tylko trzeba w to uwierżyc . I nie mow mi, że to tylko teoria. Trzeba miec w sobie silna wole i trzeba wierzyc. Juz kiedys naisalam do Ciebie, ze to Ty masz nerwicą krecic , a nie ona Tobą i na przekór wszsytkeimu co się dzieje w Twojej psychice musisz sobie powtarzac ze tak nie moze byc , tak nie jest , i to Ty jestes Pania swojego umysłu.I to Ty sama ,a nie nikt inny ma nią rzadzic ;) Chyba mi wyszlo masło maslane, ale mam nadzieje ze mnie rozumiesz. I nie tlumacz sie z tego , ze piszesz o głupotach , zalisz sie i dupe nam zawracasz. "Znamy" się juz tyle lat, ze tlumaczyc się nie musisz ;) Teraz do Mroweczki ;) Słonko moje odebrałam juz stroj ;) . I nie bede owijac w bawełne i pisac tu samych ochów i achów. Wdzianko git, ładnie zrobione,efektowne , ale chyba żle wymierzyłam , bo niestety obawaim sie ze bedzie małe :( Majteczki ciasne :( Sznurek juz się nie zawiaze w kokardke na nich , bo zwyczajnie naciaga sie na maksa . Długosc wdzianka jak juz pisalam wczesniej zbyt krótka , no i za bardzo sie rozchyla na brzuchu tworzac zbyt dużą przerwe, ktora nie wyglada efektownie :( I zebys mnie nie zrozumiala żle, wszystko jest super , dobra robota , ogół tworzy sliczny zestaw, ale gabarytowo jest ciut zawęzony.Pewnie podalam złe wymiary . Wiesz jak to jest z tym wymiarem , mam ami mowi ze najlpeiej jak "krawcowa" sam sobie bierze wymiary :P....... No nic. Ale wszystko jest do uratowania ;) Jutro poszukam tzw strusich piór, czy jak kto woli węza boa z piór -czerwonych i doszyje po konturach , przez co nabierze dodatkowych centymetrów , Na brzuch podoszywam haftki i tak mniej więcej zrobie to do połowy , zeby wdzianko rozwidlalo sie tylko przy dole .Koniecznie musze dokupic jakies ekstra majteczki do tego , bo w te sie laska nie wcisnie :O Ale błagam , nie zamartwiaj sie , bo ogólnie jest swietne. Tylko tyle, ze nie na tą dupę :P Poprostu tez napisaalm jak jest prawda , bo bez sensu byłoby npaisac ze wszystko jest jak najbardziej w porzadku, jesli nie jest , chyba mnie rozumiesz ? ;) Procedura oplaty jak obiecałam.Jesli mogę to proszę jeszcze raz , abys przesłala mi numer konta na maila.:) No i przede wszsytkim Dziekuje 👄 Julka jak tam zakupy ? Co dobrego będziesz serwowac ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii, gratulacje i najlepsze zyczonka! Szczesliwej podrozy do kolejnych jubileuszy :-) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem ze nie zawsze szczególnie bez miary wymierzyc się da, co do majtek to ja w nie weszłam a mam ten sam rozmiar :( ale robiłam je po raz pierwszy więc nie mam w tym wprawy a wdzianko miało się rozchylać żeby tam było coś widać, jednak włóczka ma to do siebie że nie da się tak jak material sztywno trzymać ona sie po prostu opina i jest rozciągliwa, trudno sama zdecyduj, najwyzej odeślij a teraz spadam dzis na zakupy bo umówłam się potem na kawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry 🌻 Aniu nic nie będę odsyłać :) Wszystko jest do modyfikacji , Najwyżej jak sie da spruć i zrobic większe , to moge odesłac majteczki- wszystko na moj koszt . No bo z nimi nic nie zrobię ;) .Wdzianko zostaje , zostanie tylko obszyte tymi piórami i doszyję ze 3 haftki. Wiec wszystko bedzie gites , moiwe Ci Mróweczko , nie martw sie , jest ok :D Będe miec na przyszłosc tylko nauczke , zeby z głowa podawac namiary :P A napisaąłm o przyszłości , bo moj M jest tym zauroczony i mam dac sobie zrobic teraz dla siebie :P Kochana iiii numer konta pisz....:) Poza tym wstaje piękny dzien, sloneczny . Az chce się zyc ;) I na szczęście humor powraca , no i w ogóle jest piatek i jest fajnie ;) Buziaki dla Was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śpieszmy się kochać ludzi bo tak szybko odchodzą. Koleżanki z innego forum . Córka zmarła w młodym wieku. Po kilku tyg. walki o życie. Poddała się operacji wprowadzenia balonika do żołądka . Walczyła z nadwagą. Przegrała Sory , ale powróciły wspomnienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lndrynk ja równiez zycze Wam szczęścia na nastepne 20 lat :)) wlasnie wstałam i jade cxhyba do fryzjera obetne troche to mje afro :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) pospałam dziś troche za długo :P zastanawiam się czy jechać do pracy czy zrobić sobie wolne i pomyć okna, wyprać firany i skosić trawnik ;) chyba dobry sposób na stres hehe Belisima wiem jak to jest bo kiedyś też nie wiedziałabym co napisać takiej osobie ;) Landrii 👄 miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvi a może zostań w domu i porób sobie coś, jutro będziesz wolniejsza i moze jakiś spacerek? jak sie dziś czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo, moje plany na dzis to daszy ciag zadan kulinarnych. Musze zrobic tort i super szarlotke na kruchym spodzie, na ktora wciaz szukam przepisu..moze ktoras ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja taką rocznice też mam w tym roku już niebawem, Landrynka> da się i z jednym tyle lat ;) i niekoniecznie człek się nudzi :) co tu dodawać drugich 20 lat życzę 🌻 majtki odeślij mogę machnać większe tylko musisz uściślić jak dużo większe a moze zrobię wiązane z boku sznureczki wtedy będzie łatwiej? i wyślę na mój koszt w końcu to ja zrobiłam za małe ;) nr podam wieczorem na emaila bo mam awarie kompa i pisze nie ze swojego Sylvik> taki dzień jak jest Ci potrzebny to rób wolne, w końcu jesteś panią u siebie ;) ja mam ździebko zabiegania, niewiem czy jutro studentka się nie będzie przeprowadzać do akademika więc jeszcze dziś muszę ją oprać i naszykować wszystko, a jutro ewentualnie zawieźć chyba że znajdę kogoś na zastępstwo ;) zobaczymy na dodatek popsuł mi się komp zobaczymy co z tego będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvik dziewczyny dobrze radza ;) Jak masz chec do takich prac , to korzystaj z tego i w dodatku jest piekna pogoda, wiec bedzie Ci się lepiej sprzatac :P Mroweczko ok ;) Majteczki odesle i moze masz racje , ze z tymi sznureczkami byłoby dobrze. Musze zobaczyc jak Ty robilas dokladnie te majteczki, moze da się je po bokach spruc i sama sobie doszyje sznureczki ? ;) Super pomysł :) Julka mam przepis na taką szarlotkę , ale dopiero wieczorem moglabym Ci podesłac , bo nie znam na pamiec :( napisz w ktorym dniu dokaldnei braliscie slub. Bo mi wszystkie składaj.a zyczenia a moze Tobie się one juz tez nalezą ?;) No i własnie , dzieki , wielkie Dzięki , jestescie Kochane 👄 aaaa i zapomniałabym :) Idę dzis do pracy i na przecikwo mnie idzie sliczna , młoda dziewczyna, blondyneczka z loczkami na glowie ;) I zastanawiam sie kurde przeciez ja ją znam , tylko skad ? I gapie sie w nia i myślę , no i dostalam oswiecenia , ze to nasza Katarzynek :P No , ale wiadomo, ze to nie mogla byc Ona :) Ale podobienstwo uderzające ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrii...chcialabym ja upiec w ciagu dnia, szukam i szukam , bo w sieci przepisow mnostwo, tylko ja jestem niezdecydowana :-D Jesli do wieczora nie upieke to poprosze Cie o przepis 😘 Rocznica wypada w niedziele, dzieki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landrynko a moze to byłam ja? lubie sobie latac na mojej miotle tu i tam :)) bylam podcielam troche wlosy. strasznie podobaja mi sie rude kolory, ale chybanie mam odwagi.. mam swoj naturlany blond i chyba mi sie podoba.. moi rodzice mieli w tym roku 23 rocznice.. ja jestem takim dzieckiem po bożemu 2 lata po slubie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka ok, jak cos to pisz i wieczorem od razu po powrocie napisze przepis :) Katarzynek Ty nasza czarowniczko :P Mam syna rok młodszego od Ciebie :P Syn tez u mnie po bozemu ;) I nie waż nic mi sie robic z kolorem włosów . Masz piekny , naturalny kolor i obys zachowala go najdluzej ;) Mrówka obejrze na poczcie tez po powrocie . No to ok co do matów jestesmy umowione :D Teraz zakasam rekawy i troche pościeram kurz . Pracuje przy dosc ruchliwej ulicy i kurzy mi się tu jak diabli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×